92
Gaea Mission
  • Prince23
    #12
    Ez mi? :O
  • Zozo76
    #11
    A Spectrum verzio:

  • Zozo76
    #10
    kifelejtettem, hogy ZX Spectrum verzio is volt, bar asszem csak 128k-s. Viszont azon a C64-el ellentetben rendes 3D-s volt a grafika hasonloan az PC/Amiga/Atari ST verziokhoz. Az mas kerdes hogy 1 szinu... :)

    PC:



    Amiga:



    C64:




  • Zozo76
    #9
    En anno hulyere jatszottam magam elosszor a C64-es majd utana a PCs verzioval. Volt meg neki Amiga es Atari ST verzioja is. Leiras a Commodore Vilag 12. szamaban van!. :)
  • Prince23
    #8
    Valamikor, 2010 második negyedévében fog megjelenni az IGN szerint :S
  • SuperCharger
    #7
    Utálom a concept art közzétételét. Hírverés. Lehetett volna bennük annyi gerinc, hogy akkor jelentik csak be a játékot, ha már legalább valami játékbeli képet tudnak mutogatni. Biztos nincs még kiadójuk.

    "kornak megfelelő grafikával" ArmA engine? Akkor azon még kalapálni kell kicsit.
    "kornak megfelelő ... játékmenettel" Kíváncsi vagyok, az milyen. Nekem ez kb. azt jelenti, hogy jelentõsen lebutított...

    Nem akarom már így elõre temetni, örülnék egy feldolgozásnak, de elég nagy az árnyék, amibõl ki kell lépniük... és hát Black Element Software? Sose hallottam róluk. BIS az oké, de nekik most kitölti az idejüket az ArmA 2 (legalábbis nagyon remélem).
  • Prince23
    #6
    A linkbe rosszat írtam, sty.
  • Carlos
    #5
    Szép concept-ek...
  • Fbn Lx
    #4
    ezek még csak rajzok :(
  • berczely
    #3
    Jónak ígérkezik!
  • Prince23
    #2
    KÉPEK
  • Prince23
    #1
    Platform: PC-re is!

    A Bohemia Interactive Studio és a Black Element Software ma hivatalosan bejelentette, hogy készül az 1988-as Carrier Command új epizódja.
    A Bohemia Interactive Studio olyan játékokat készített eddig, mint a ArmA: Armed Assault és az Operation Flashpoint: Cold War Crisis. Ma bejelentették, hogy a maga idejében nagysikerű Carrier Command hamarosan új résszel bővül, amely a kornak megfelelő grafikával és játékmenettel rendelkezik majd. A történet szerint a néhány főből álló legénység 30 év pihenés után felébred a hibernációból, de ekkor az emberek már nem csak a Földön, hanem az univerzum más területein is élnek. Innen veszi majd kezdetét az igazi kaland. A fejlesztők szerint a Games Convention keretén belül még több információt megtudunk majd a játékról, addig várnunk kell türelmesen, de gyönyörködhetünk a koncepciós rajzokban.