2888


Batman: Arkham Asylum
  • Shep
    #629
    Physx: lehet én emlékszem rosszul e olyat, mint itt még nem láttam. Mikor belesétálsz a gőzbe akkor szépen élethűen terelődik a gőz, de nem ám csak Betmentől, hanem a köpenyétől is.
  • vixo
    #628
    Sziasztok!

    Ez a kék-piros 3D-s megjelenítés csak PC-n lex elérhető???
    Xbox360-on nem lehet majd ezt a nézetet választani?
  • Szolnokboy1
    #627
    azt nekem is kiírta. kapcsold ki a vírusírtódat, mert beriaszt a progira. én berakom a modot, duplán katt, run és semmi sem változik.
  • SzakYy
    #626
    Nekem se sikerül. TexMod-ba megcsinálom amit kell, majd Run és ezt írja ki: Shit Happened D'OH. Ezt tudja vki miért van?
  • Szolnokboy1
    #625
    nem működik sehogy.
  • grebber
    #624
    Amikor bekerül a skin a helyére ahova rakod akkor duplán rá kell még kattintani és csak utánna a RUN-ra. Nekem is ez volt a gondom elsőre hogy nem jelöltem ki plusszba csak berakta és RUN és nekem is default skin maradt.Szal duplakatt rá és utána RUN.
  • Szolnokboy1
    #623
    az miért lehet, hogy nekem nem változik meg? berakom texmodba az exét és a modot is, de nem történik semmi, a default skin van a játékban. help!
  • Hellsing47
    #621
    nem lesz, mert tulajdonképpen felesleges
    mármint biztosan nagyon jól nézne ki az egész, ha éppen unatkozol, gondolsz egyet és lebontod az épületet vagy akármit, el lehetne vele lenni
    csak éppen játékmenetbeli haszna nem nagyon lenne az egésznek, kivéve ha nem a fizikára építkezne az egész játék (ami szerintem nem lesz)
  • Szolnokboy1
    #620
    zsír! :D főleg a csíkos.
  • grebber
    #619
    Erre írtam hogy mindenre kiterjedő fizika soha nem lesz pont ezért amit leírtál!
  • arty
    #618
    végülis, mind1 mi az API neve, csak legyen ipari szabvány, mint a directx! és kerüljön be a köv. konzolokba is... ez is fontos :) (különben maradna pécén az 1-2 aligszebb kamueffekt)
  • Hellsing47
    #617
    ennyi erővel mért nem lehet kirobbantani a falakat mindenhol hogy szabadon kimehessünk gotham-be?
    most komolyan..ki az aki a játék elején a cellában ütögeti a csempét? kit érdekel hogy ott nem esik le
    ott hulljon minden darabokra ahol valóban kell, és nem pedig azt felhozni hogy teszem azt nem omlik le a fal, a terem bal oldalán, mert dobálom vagy ütögetem...normálisan játszó játékos nem a falat fogja ütögetni

    ha még fps lenne azt mondom oké, mert odalősz akkor hulljon, de itt ennél a játéknál rohadtul de nem fontos ez
  • grebber
    #616
    Meg pl bemész az elején a cellába és a falon ott lévő csempét dobálod az már megse moccan mert minek
  • kirol
    #615
    Tényleg! Meg a földön az újságok is. Észre sem vettem. :D
  • kirol
    #614
    Kipróbálom! Köszi
  • kuci06
    #613
    jobb látványt érek el nvidia kártyával-> lesz*rom hogy érik el, szebb, ezt mindenki látja

  • grebber
    #612
    Pl a pálya legelején igaz az nem csempe hanem vakolat ahol jönnek ki a "ketrecekből" az ellenfelek vannak ilyen vastag beton tartóoszlopok na azokat ha ütöd omlik OFF-on nem.
    A csempés meg amikor elkapja a csávókám a másikat és beleültei a villamosszékbe vagy mibe és ott háta mögé osonsz és pl ráugrasz magasról ahogy elterül a földön ott széjjeltörik a csempe meg ha ott dobálod a talajt akkor is!
  • kirol
    #611
    Mondjátok már meg milyen ruhamozgást, csempetörést, stb.-t kell nézni, mert rohadtul nem veszek észre semmi különbséget high Physx vs. OFF physx között.

    Ugyanúgy lobog a köntös, a csempét hiába dobálom, sehol se törik.

    Csak kíváncsi vagyok, saját szememmel szeretném látni, min bírtok ennyit veszekedni.
  • grebber
    #610
    Az hagyján de a csempék sem mindenhol "sebezhetőek" csak ott ahol ők akarták

    arty: Ebben a "fizikai" Api lenne a PhysX szerintem sokkal jobb lenne és többet is hoznának ki belőle!
  • arty
    #609
    semmiféle továbbfejlesztett forradalmi megoldást nem látsz fizixel sem - lett pár pofás effekt és ráfogták, h ez "csak fizix"

    képzeld el, hogy a két kártyagyártó igy versenyezne, nem pedig a jobb vga-kkal:
    - egy 8800GT a mai napig 60k lenne
    - ATI a 3870esét erőltetné 50k körül
    - bizonyos játékokkal az nvidiások sz*pnának, másokkal az ATI-sok

    ez tényleg milyen jó lenne, ahelyett, h egyre erősebb kártyák jönnének, egyre olcsóbban és mindenkinél minden frankon futna. ráadásul ha lenne egységes "fizikai" API, akkor talán TÉNYLEG megérné a fejlesztőknek ilyenekkel foglalkozni, mert nem csak a játékosok felét (vagy kevesebbet) érnék el vele...
  • EK1TEP
    #608
    Mi ezen a továbbfejlesztett megoldás?
    Nem értelek... annyira jelentéktelen dolgokhoz kell a + fizikai meghajtás hogy nevetséges!
    Füst van más játékban is!Pereg a vakolat más játékban is! stb. lehetne még sorolni...egyiknél sincs physix hülyeség!
    Nem tom szerintem érthető amit beszélek nem?
    Direkt nincsenek az effektek ATi alatt hogy a sok hülye vegye az Nvidia kártyáit mer azon van füst meg simák az élek.

  • werkfilm
    #607
    jah 3 éve ugyanazokat a szar kártyákat adják ki más néven, jó hogy el kell adni ilyen kis szarságok reklámozásával :D
  • kuci06
    #606
    Ha elérhető egy továbbfejlesztett megoldás, akkor miért ne rakják bele?
    Nem igazán értem a logikád.

    (mellesleg az ATI és az NVIDIA között verseny van. Az Nvidia jobban kihasználja a lehetőségeit. ennyi. megteheti.)
  • HeadHunter86
    #605
    Ez mi ha nem nyavalygás :DDD
    Nekem Nvidiám van, mégse használom a PhsyX-et, mert minek. Meg nekem ne menjen le az FPS. Inkább legyen folyamatos. Meg amúgy se a grafra verem a ***. Mint itt sokan...
  • EK1TEP
    #604
    Azért nyavalygok mert + physix izé nélkül is lehetne benne normális fizika mer a szaros újságpapír mozgáshoz meg csempe pergéshez aztán nagy fizika kell...
    FEAR,Crysis mind megtudta oldani Nvidia Physix nélkül az ilyet :)
    Meg egy ilyen lineáris játékmenetű játékba aztán nagyon kell a + fizikai meghajtás...
    Na mind1 részemről vége!
  • arty
    #603
    az elv miatt "nyavalygunk". azért, ami miatt ilyesmi megtörténhet :(
  • Hellsing47
    #602
    ha tök felesleges akkor meg te/ti mit nyavalyogtok? nem értem a problémád
  • EK1TEP
    #601
    Hát mivel nekünk nincs ilyen b*zi fizikai gyorsítás (ami szerintem tök fölösleges) ezért érthető hogy egy nvidia-s nem fog nyavalyogni
  • grebber
    #599
    Itt meg leirják hogy kell a karakterünket szerkesztgetni:

    ill write it out step by step as since people might be having difficults
    (note this is only for batman)

    1. you will need to download Texmod |Click Here To Download

    2. you will need to extract texmod once extracted open the text mod folder

    3. Double click the texmod application

    4. Click the folder at the top under "Target Application" and navigate to C:\Program Files\Eidos\Batman Arkham Asylum Demo\Binaries and select SHIPPINGPC-BMGAME.EXE

    5. Click the "Logging Mode" mode tab and untick "Show texture In upper left corner"
    (you can change your output to what ever but i find PNG are very nice formats)

    6 Click "Run" at the bottom now the batman demo should load, once loaded navigate to the character trophies and select batman

    7. Navigate threw the textures using the "+" and "-" keys on the number pad for next and previous respectively ( the select texture will turn lime green ) *Note there are over 450 textures loaded on this screen and not all can be seen you may have to hold down the "+" key for a while until things start turning green.

    8.Once you have found the texture you want to edit click the "ENTER" key and close the game. Open you desired image editing software i personally use photshop cs4 and drag and drop your extracted texture into the software *Note Extracted textures can be found in the "Out" folder inside the texmod folder.

    9. Once you have editing you texture click save and select the format you extracted the image in KEEPING the same name as the original file.

    10 once completed go back to texmod and click the "Package Build" tab. use
    TexMod.log as your definition file and click build. (depending on the amount of editing textures this can take some time). once finished you will be asked to name a .TPF file call this whatever you wish but something you will remember. for instance i use

    Beyond BAA StalkerUKCG v0.2.tpf. Beyond being the costume, BAA the game and my user name and then the current version im on. my versions never reach a v1.0 till iv released them

    11. after you have done this navigate to the Package Mode tab and click the folder icon above the red X and browse to your specific .tpf file you ahve just created once this has been loaded click run and test out your skin.


    For the sake of ease this are the most edited textures

    Batmans Torso

    0x3B2AEC47
    0xB2B1FD8A

    Batmans Lower Body

    0x4C63C1ED
    0x73F88F21

    and to remove the batsymbol on the chest

    0x019B1116


    Az lenne jó ha a Batman ruhájára is hatna a fizika sérülne szakadna stb.

    Most szedegetem össze amiket csináltak mindegyiket meglesen ha sikerül és felteszem 1 pakba!
  • 79Alba
    #597
    Sziasztok!
    Leszedtem ezt a skint CaptainJacks bb_suit 001.tpf de nem tudom, hogy kell berakni a játék alá. Segítsetek vagy mondjatok valami infót. köszi sziasztok !
  • Rage47
    #596
    érdekes, hogy eddig csak atistól olvastam ezt, de igazad van. végre kitombolhatjátok magatokat:D
  • EK1TEP
    #595
    Na kipróbáltam én is a demót...

    2 érdekesség van felőlem:
    van benne plusz fizika ha van Nvidia kártyád ugye...Akkor Batman köpenye mi a ráktól mozog olyan természetesen anyagszerűen?Nvidia Physix nélkül is simán lehetne benne + fizikai effekt (újságok söprése stb.)
    Másik: az élsimítás... ez is csak nvidia kártyákon van pfff dx10.1-es élsimítást nem merték belerakni mert akkor vége lenne az összes geforce kártyának!
    Szánalom az egész Nvidia marketing!
  • grebber
    #594
    Nem Batmanhez illö ,de mekkora lenne ha fellehetne venni az ellenfelek fegyvereit azt atakolni mindent omlana a csempe mint állat stb feelinges lenne!
  • Hellsing47
    #592
    lesz
    asszem 100$ körül
  • zzeN
    #591


    más: PC-re is lesz CE? Vhol láttam, de már nem tudom h hol:S Nem mintha megvenném...
  • grebber
    #590
    Tudom csak szarul írtam le nem jól fogalmaztam.
  • zzeN
    #589
    (Nemcsak a videókban kapta ezt a nevet Bane, hanem ez az eredeti neve is:))
  • grebber
    #588
    Gondolom akik a videókban voltak ellenfelek azok amolyan főellenségszerűségek lesznek szerintem. (Méregcsók,Gyilkos Kroki,az a benga nagy génkezelt ember a videokban BANE nevet kapta ,meg ugy lesz Joker)
  • HeadHunter86
    #587
    Sőt lesznek akik csővel akarnak majd megütni. Persze majd jól kicsavarjuk a kezéből és tökön vágjuk :D A demó a játék eleje. Szóval ez tuti a legkönnyebb része.
  • wednes
    #586
    Azokat a benga szörnyeket, biztos nem olyan könnyű leverni. :)
    Az előzetes alapján lesz többféle ellenfél, voltak ilyen csuklyások, remélem azok pörgősebb ellenfelek és sűrűbben kell blokkolni. Ne várják meg még lecsapok teljesen valakit.
    Kíváncsi vagyok lesz e a játékban nehézségi fokozat.