2888


Batman: Arkham Asylum
  • ProGabe #669
    csak PS3-ra jön. Joker, mint játszató karakter a challengekben
  • kuci06
    #668
    PC-n majd belemoddoljuk :D
    Demó után másnap már tele voltunk új skinekkel... skinekkel, amiket valszeg később konzolon is látni fogunk. 10 dollárért :D
  • Fehercsoki
    #667
    Kurvajó első DLC akármi is lesz benne nemjön PCre csak konzolra...
  • ProGabe #666
  • Hellsing47
    #665
    :D
  • vixo
    #664
    pontosan XD
  • romeozor
    #663
    úgy hozzávetőlegesen |.......................O.......................|
  • Fehercsoki
    #662
    És Arkham szigete mekkora?
  • vixo
    #661
    Gotham-be nem lehet majd kimenni,csupán Arkham szigetén lehet mászkálni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Batcave szintúgy Arkhamban van,mivel Batman épített oda magának egyet,direkt ilyen esetekre. A kis cseles XD
  • zzeN
    #660
    Arkham-ban fog játszódni(mivel ez a címe)+ batcave-ben.
  • Fehercsoki
    #659
    Aki tolta konzolon az nem tudja véletlenül h open world játék-e?Tehát szabadon be lehet járni a várost?
  • vixo
    #658
    Hogy jön ide a demo????O_o
    Én a teljes játékról beszélek -.-
  • zzeN
    #657
    GT Review 9.0
    Látszik h a "lepedője" szakadt, vhol a vége, vhol meg a közepén.
  • DarkSector
    #656
    demonál ha kikapcsolod valszeg nem menti majd el.
  • Prince23
    #655
    Ja ez így van.. és tk. a az X-men első része is így indította ela képregényfilmek sikerét. Spawn votl az előzmény mindennek, aztán x-men 1-el bizonyítottak. és azóta minden képregény film siekrfilm USA-ban
  • vixo
    #654
    Hát nem tudom,engem az zavar,h nem írja ki,h mikor ment.Volt olyan,h kiléptem a játékból,mert azt hittem,h most mentett,de amikor megint elkezdtem játszani,akkor nem éppen onnan folytattam,ahol abbahagytam :S
    Am,ha már így szóba került rozsomák,akkor itt egy bíztató cikk:Marvel
    Ebben azt írják,h a Marvel befejezte a silány filmadaptációs gammák készítését,azaz rozsomáknak köszönhetően végre minőségi szuperhősös játékokat kapunk. Tehát a Deadpool gamma is minden bizonnyal nagyon jó lex! ^^
    Reméljük majd a DC is beáll a sorba :D
    Am annyira rossz,h Joker PS3 exkluzivitást kapott,nem fair,annyira nyomulnék Jokerrel is,olyan beteg,imádom :D
    Remélem előbb-utóbb azért csak kidobnak egy DLC-t vagy hasonlót.
  • Prince23
    #653
    Ez gecijó lett... wolvi után ismét egy képregény adaptáció bődületes hangulattal, leírni nem lehet. Joker kisérését nagyon részletesen bemutatja, közben Batmant irányítva... Grafika pazar... mien elsz PC-n, huh. Végre egy olyan játék, ahol lopakodni is lehet. ez elkellett már egy ien géém
    mentési rendszer pedig jó, nem értem mi a gond... szinte 1-2 percenként ment...
  • vixo
    #652
    Nekem nem azzal van a gond,h ezzel mennyire megnehezíti a játékot,hanem azzal,h itt még csak annyit sem ír ki,h game saved vagy vmi,így amikor pihenőt tartanék és kikapcsolom a boxot és megint játszanék kiderül,h megint meg kell csinálnom azt,amit már 1x megcsináltam,mert nem akkor kapcsoltam ki a boxot,amikor mentet,hanem amikor töltött vmit és azért ez nem kicsit zavaró!
  • DarkSector
    #651
    vagyis ha jön egy játék konzol után, akkor gyér causal szar...meg szar konzolos, mert könnyű, és egyszerű...nah csak ienkor jönnek a:

    "miért van checkpointos mentések, miért ne tudjam a levegőbe is félúton elmenteni, mert ha meghalok ne kelljen 4-5 embert megint megölnöm".
  • DarkSector
    #650
    mert mindenki sír...hogy konzolos meg causal szarokat kapunk pc-re...most akkor csend legyen, és javítsuk ki szépen a feketét piros pontra...
  • vixo
    #649
    Teljesen jó lett a játék,100%ig leköt,csak 1 fekete pontot tudok adni neki,hogy nem lehet benne menteni,hanem checkpoint mentés van,ez engem kicsit zavar,nem tudom,miért nem lehetett megcsinálni úgy,h én magam mentsem a játékot,de amúgy klassz gamma ^^
  • zzeN
    #648
    Jó hamar ellopták xfosra:)
    Itt egy új trailer.
  • vixo
    #647
    aham :)
  • kuci06
    #646
    igzbogz?
  • Rage47
    #645

    megyek hozzád
  • vixo
    #644
    Vééégree,ma hozza a "postás" a batman gammát,asszem ma naon zsír napom lex :D :D :D
  • gyepesjoint
    #643
    haspáncél :D
  • Magiszter
    #642
    Feltettem a Demo-t, gondoltam adok neki egy esélyt. Egyetlen problémám volt vele, hogy túl rövid. Nem hittem volna hogy egy Batman játékot ennyire lehet élvezni, de a harcok, a lengedezés meg miegymás jó összhangot alkot. Nálam megvette magát a játék. Csak jelenne már meg!
  • Shep
    #641
    Nekem az a teljesen fekete teszik amit lejjebb linkeltek ez túlságosan fémes.
  • Hellsing47
    #640
    na ez a ruha végre télleg jól néz ki
  • grebber
    #639
    Egy új ruha

    Ezt meg feltölthetné már a srác mert nagyon brutálul néz ki!


  • grebber
    #638
    #625
    #626

    Nem értem nektek miért nem jó.Nekem elsőre indult!
    Shit Happened D'OH. - Azt akkor irja ha valami nincs jól beállítva. Szal probálkozzatok.

    Én a szerkesztgetéssel görcsölök de nekem nem megy nem igen értem vagyis látom hogy lehetne szerkesztgetni de nem tudom hogyan tettek bele más színeket mintákat :(De nem baj majd a profibbak csinálnak jókat!
    Tök feelinges lenne ha Batman ruhája köpenye szakadna a harcokban.És valahogy megoldanák hogy újat kelljen felvenni vagy "javítodna" De túl sokat akarok
  • zzeN
    #637
    Lehet nyaralni volt?!
  • Metalmilitiakid
    #636
    bocsi ez már régebbi is mint 1 hét , pedig ez a demo
  • Metalmilitiakid
    #635
    most mivan ? én már több mint 1 hete tán végigtoltam , akkor az mi volt ?
  • gyepesjoint
    #634
    kijött a demo yeah,már kapom le :) valaki aki már játsza a demot,véleményezné?
  • arty
    #633
    csak PC, csak nvidia
  • Shep
    #632
    Nekem amúgy nem tűnt fel egészen addig, amíg ma haver le nem jött és ki nem próbálta ő is és ahogy ő játszott én meg csak figyeltem akkor tűnt fel.
  • MerlinW
    #631
    Kérdezd a konzol fórumban, mi nem tudjuk:)
  • kuci06
    #630
    jaja, nagyon látványos tud lenni
    amikor észrevettem, hogy van ilyen is, percegik próbálgattam ugrálni alatta, hogy hogyan tudom a legjobban felkavarni AS?:DASD?:ASD