2888


Batman: Arkham Asylum
  • Rage47
    #585
    így ötödjére már nem sok kihívást jelentenek az ellenfelek. remélem fullban majd durvul a harc is.:)
  • wednes
    #584
    Ebben van igazság, ugyanis én a harcrendszerről nem láttam videót, hanem a demóban szembesültem vele. Sokkal nagyobb élmény volt. :)
  • Rage47
    #583
    Én már a Gadgetest sem néztem meg. Már nagyon várom :)
  • HeadHunter86
    #582
    Igazad van, mindenesetre én még mindig azt mondom hogy nem butaság ez a PhsyX. Csak tényleg sok erőforrás kell neki. Lehetett volna a játék egy részét PhsyX nélkül megvalósítani. Pl. a tárgyak fizikáját. Ott Batman ruhája, milyen szépen mozog, pedig ott sincs PhsyX. Én elvagyok nélküle is, engem a játékélmény a demó alapján 100%-ig kárpótolni fog. Örülnék neki hogyha ilyen szintű probléma lenne a játékok többségével. Mert ez egy tisztességes fejlesztőbrigád. Már a Hitman V-öt is megkapták.

    Ja még annyit, hogy több videót nem fogok megnézni a játékról, túl spoileresek már. A Gadgets-es volt az utolsó. Kezdenek egyre több poént lelőni. Még utóbb nem lesz min meglepődni.
  • wednes
    #581
    Igen és ez a röpködnek a falevelek, már az NFS 3-ba is benne volt 10 évvel ezelőtt. Igaz, ugyan, hogy egy script volt az egész, de mivel úgyis mindenki az autóvezetéssel volt elfoglalva kb akkora figyelmet szenteltek neki, mint itt verekedés közbe a repkedő papíroknak. (magyarán nem egy meghatározó dolog)
    Nem feltétlenül kell rögtön teljesen élethű mozgásanimáció meg fizika, csak ebbe is elindulhatnának apróbb lépésekben a valóság felé, mint ahogy a látványba is tették az elmúlt években.
  • grebber
    #580
    Tökéletesen igazad van ha már ennyire csökken tőle az fps (mivel a VGA nem csak a grafikát számolja hanem cpu helyett a fizikát is) akkor már legyen az egész game-re kiterjedő.
    Röpködnek a falevelek meg a papírok meg miegyáb de egy szottyadt fakeritést (Darkest of Days) nem lehet szétlöni és még sorolhatnám.
    De ez a fizika sajnos nem 10 éven belül lesz olyan game amiben a fizika mindenre kiterjed mint a valóságban.Nekem olyan érzésem van soha nem is lesz!Túl sok mindenre kéne odafigyelni és nagyon sok időt felemésztene szerintem ezért nem is lesz!
  • wednes
    #579
    Szerintem viszont túl nagy áldozat a hardware-s megoldás. Lefelezi az FPS-t 3-4 effektért, szerintem ez túlzás. Még mindig csak kis látványbeli különbségeket mutat, a valós, egész játékot érintő fizika változatlan marad. Elfogadnám ha bekapcsoláskor, drasztikus minőségbeli ugrás következne be, de nem így van.
  • Szolnokboy1
    #578


    köszi.
  • grebber
    #577
    Az új megjelenési dátum szeptember 18.
  • Szolnokboy1
    #576
    egész pontosan mikor jelenik meg PC-re? mert már annyi dátumot olvastam, hogy nem tudom, melyik a jó.
  • Shep
    #575
    Szerintem nem ő találta fel :)
  • Rage47
    #574
    sztem ő jobban tudja, ha már feltalálta a 3D-t a játékokban:)
  • Shep
    #573
    Szerintem mindaddig nincs gond a hardveres megoldással amíg nem kell érte külön kütyü a gépbe, ahogy az a régi megoldásnál is volt, ez a mostani szerintem még elfogadható és járható út.
  • grebber
    #572
    Carmack szerint sem ó ötlet a PhysX:

    "
    K: Hardveres vagy szoftveres fizika, merre halad a tech?
    V: A hardveres megoldás nagyon rossz ötlet volt. Reméli, hogy az NVIDIA nem fizetett sokat a technológiáért.."
  • JIRZSI
    #571
    Igen, ez is egy olyan remekmű, ami megérdemli, hogy az ember szobájában a többi, mű közé kerüljön :) :).
  • DarkSector
    #570
    jah vágom.
    amugy semmi ok a panaszra.
    énis effectek nélkül nyomom, és különössen nem is hiányoznak. még így alapon "úgymondván" is fergetegesen jo szerintem...
  • DarkSector
    #569
    jah ez nem beszólás akart lenni, vagyis hogy paraszt vagy.
    hanem ezt szokták mondani, hogy "egyszerűen fogalmazva" .... bla-bla-bla.

    persze nem is feltételeztem hogy nem érted meg, csak mondom a végére leirom röviden, ha esetleg keszekusza mondataimban valaki akár más aki olvassa belezavarodjon... :D
  • JIRZSI
    #568
    Igen, elfelejtettem oda írni, hogy a nvidia physx driver, mert van benne egy olyan opció, ahol ki lehetett választani a hardvert.
    De így már végül is teljesen mind1 :).
    Jó -lesz- ez a játék physx nélkül is.
  • JIRZSI
    #567
    Igen értem, köszönöm a gyors választ! Ha nem írod le "parasztnyelven" akkor is megértem :). És mivel nem ingem így nem is veszem magamra ezt a picit beszólásra hasonlító szöveget :).

    Akkor majd egyszer a későbbiekben csere.
  • DarkSector
    #566
    pont ezaz hogy még az sincs fent neki...nem mintha használhatná.
  • DarkSector
    #565
    igen lemaradtál 2 évről, vagy 3 évről...
    már jó ideje megvette az ageia-t az nvidia, tudod a másik vga gyártó cég.

    Nah most jön a kibaszás.
    A régi Ageia Physx szoftver + kártya a multé!!!!

    Most az Nvidia Physx szoftver és az Nvidia VGA kártya van.

    Vagyis ha mint ahogy ebben az esetbenis. NVIDIA PHYSX-et hallasz látsz a menüben, akkor az az uj Physx...vagyis az ami az Nvidia-áé! És az Nvidia videókártyákat támogatja, vagyis ehhez nem külön van fizikos kari, hanem erre használja a vga-t is....

    remélem érted, hogy zeeel mit akartam mondani...vagyis parasztnyelven: Nem tudod használni a régi drivered és fizikakártyádat. Ezt meg csak az Nvidia szoftver (VGA DRIVERKIEGÉSZÍTŐ) vel és egy minimum 9800GTX vagy GTX260-as NV karival...

    tehát a megoldás az OFF
  • Hellsing47
    #564
    mit keres fent nvidia driver?
  • JIRZSI
    #563
    Üdv!

    Érdeklődni szeretnék.

    Van egy régi Ageia Physx kártya az X1950pro videokártyám mellé.
    Nos valamiért a játék nem nagyon akarja használni a fizikai gyorsítót vagy nem tudom mert azt tapasztaltam, hogy az effektek megvannak, de nagyon alacsony az fps, mintha a videokártyát használná az effektek számolására is.
    Az új nvidia driver van fent, azon belül beállítva, hogy az Ageia-t használja.

    Esetleg van valakinek ilyen tapasztalata? Illetve, ha fellépett neki is ilyen probléma akkor, hogy orvosolta.

    A válaszokat előre is köszönöm!
  • Shep
    #562
    Azt tudom, csak azt nem mi vele a bajod.
  • vzajcev
    #561
    #556

  • Shep
    #560
    ?????????????
  • zzeN
    #559
    Ezek eléggé szép eredmények.
  • TDC Geronimo
    #558
    Néhány review értékelés:

    English/Australian mags:

    Games Master UK 96% (Xbox 360)
    Playstation Official Magazine UK 9/10 (PS3)
    PlayStation Beyond 90% (PS3)
    Australian OXM 9/10 (Xbox360)
    Total Film 5/5 (PS3/360/PC) -> 100%
    Game Informer 95% (PS3/360)


    German Magazines:

    Consol Plus 91% (360/PS3)
    Maniac 90% (PS3/360)
    360-Live 90% (Xbox 360) Reader Review: 88%
    Play³ 90% (PS3)


    French Mags:
    Jeux Vidéo 19/20 -> 95% (360/PS3)

    Other Countries:
    Pelaaja (Finland) 10/10 (PS3/360)

    They said that Batman: Arkham Asylum was the best game they've ever played.

    Average score out of 12 Reviews: 93,2/100
  • vzajcev
    #557
    "Bőregér és Rozsomák"
  • Shep
    #556
    Képesek vagytok ilyen hülyeségen vitázni, hogy melyikből adtak volna el többet, melyik a jobb karakter? Én pl. a DC univerzumot sosem igazán szerettem, mindig jöttek az ilyen idétlen alsónadrágot kívül hordó szuper emberek akik mindig levertek mindenkit. A Marvel univerzumban sokkal szerethetőbb karakterek vannak legalábbis számomra. És a legjobb szuperhős képregény nálam akkor is a Pókember, Bőregér és Rozsomák sehol nincs hozzá.
  • TDC Geronimo
    #555
    wii fit az nem a konzol :p
  • Prince23
    #554
    Sztem ez Wolverineról is elmondható...
    Az egyik DC karakter , a másik Marvel. ezt figyelembe kell venni ám.
    Nálam a legkedveltebb képregényhős egyértelműen Logan...

    Elős helyen!

    wii az konzol... nem játék...
  • zzeN
    #553
    Talán mert jobb game?! Batmant többen is kedvelik...
  • Prince23
    #552
    Májusban stabil dobogós helyezésű volt Wolverine, szal nem értem, hogy miért mosta volna le a Batman.... max mindkettő gém 1-3. lett volna a top10-ben vagy 4., 5. helyezésű...
  • Hellsing47
    #551
    látom még mindig ezzel vagy elfoglalva
    elhiheted hogy a batman lemosta volna a francba a wolverine-t
  • Prince23
    #550
    Ezt én is így látom... helyes hogy a wolvit megemlítették. ez a két gamma über.
    És biztos hogy a wolvi miatt késett a Batman arkham asylum (eredetileg junius 9), hisz Wolvit összeereszteni Batmannel vagy fordítva igen kockázatos lett volna abban az üzleti hónapban.
    Wolvi júniusban még javában tarolt a külföldi (sőt a hazai) kasszáknál!
  • HeadHunter86
    #549
    A Gadget videóból nekem az jön le, hogy nem lesz hiány változatosságból. A demóból pedig kiderült, hogy milyen jó harcrendszere van, és mennyire jól összerakott és szép játék. A 12 óra játékidő pedig hab a tortán. Aztán még ott lesz a Challenge játékmód is. Nekem idén feljött a legjobban várt játékok első helyére. Végre valami amit tényleg érdemes várni.
  • grebber
    #548
    Gmekapocs demótesztből:

    "Még az a pár hét is kínkeserves időtartamnak tűnik, ami a megjelenésig hátra van, mégis meg merem kockáztatni, hogy a Batman: Arkham Asylum a valaha volt legpéldásabb szuperhősös akciójátékként vonul majd be a köztudatba, dicsérendő a példa, hogy idén ez már a második hasonló rubin az X-Men Origins: Wolverine után."
    Nekik is tetszik mint az állat!
  • grebber
    #547
    Így feketében szerintem sokkal jobb!
  • TDC Geronimo
    #546