2888


Batman: Arkham Asylum
  • offkorzreg
    #949
    nincs még boxom sajnos:c
  • DarkSector
    #948
    most kicsit elvagyok ezzel a wolfival, meg a mw-el néha ha fent vannak háverok, de annyira rágyúrtam már erre a cod mw2-re, hogy szinte 1 fps-hez sincs kedvem...
    Ezért nyomulok SC-vel meg hasolnó nyalánkságokkal...:D

    SC
  • offkorzreg
    #947
    szép szép,de unalmas mind:c
    nekem is ez a bajom.nem köt le nagyon semmi új játék.csak 1-2 kivétel talán az évben
  • DarkSector
    #946
    majd a singularity lesz a kakuktojás...attól sokat várok majd!!!
  • DarkSector
    #945
    háát amik mostanában jönnek...lol
    van köztük szép, de valahogy nem tudnak lekötni...
  • offkorzreg
    #944
    jaja,azóta sem játszottam olyan masszív single fps-t
  • DarkSector
    #943
    jogos...:D
    már az elején kúúl volt a bevezető rész a hajó-ra való "behatolás"...

  • eightmiles
    #942
    De maradjunk annyiban, hogy izlések és pofonok.
  • eightmiles
    #941
    Épp most fejeztem be a multit mára. Single-t elkezdtem, de nem kötött le.
  • DarkSector
    #940
    najo csak mondom...nekem brutál bejött a cod eddigi singli-ei is...de ez már a videóban több 2x élményben mint a MW-é volt....
  • offkorzreg
    #939
    játszottál az MW1-el?akkor tudnád
  • DarkSector
    #938
    azért mondom.
    megfér egymás mellett a 2 játék, hisz közük nincs egymáshoz.

    de az év játéka, ha nemis az évtized játéka statisztikailag mindenképpen a cod mw2 lesz ezt már most előre megmondták, az előrendelések alapján....

    a prestige edition kb 42000ft....és brutál mód van rá igény!!!
    ezt nem én állítom, hanem az IW emberei...

    persze ettől még a batman nem fog kárt szenvedni, és azt is sokan megveszik, főleg pc-re mert sok tps nem lesz...

    Amúgy én még kíváncsi vagyok 2 játékra igazából...Alan Wake (x360) illetve Dark Void (ps3, x360 és tudtommal pc is)
  • eightmiles
    #937
    De kinek kell a single, ha ott a multi?
  • DarkSector
    #936
    cod az multi játék, mellé kapsz csak egy (szerintem ütős)korrekt single-t...
  • eightmiles
    #935
    Azért ugye észreveszed, hogy ez meg a te véleményed? Rengeteg embert ismerek, akik várják MW2-t, mint a messiást, és nekik nem csak egy "újabb COD" lesz :)
  • DarkSector
    #934
    nem kell hurrogni ezért.
    nem én rendeltem elő annyi cod mw2-őt.
    már az előrendelés rekord mennyiségű...akkor most számold össze a batman-ét.

    most akkor mondhatnám, én is, hogy max nálad meg ismerőseidnél az év játéka...

    ez kb olyan mint hogy én kijelentem, hogy szerintem az év játéka a Shadow Complex, de nem elég a 200e-nél több ember véleménye, akik az első napokban megvették...

    nem értelek amúgy fel vagy háborodva, holott engem nem izgat ki lesz a nyertes, mert mindkettővel leküldöm, csakhogy megvenni a cod-ot fogom a multi végett főleg, meg az ien single miatt:

  • HeadHunter86
    #933
    Egyetértek. Batmant én is jobban várom mint a MW2-t. Cod jó lesz. 1x 2x kijátszom, izgalmas, adrenalin pumpa. Viszont a Batmant rongyosra fogom játszani, sokkal jobb feelingje van, végre valami új, valami jó.
  • arty
    #932
    "a batman is kiemelkedő cucc, de címet elnyerni esélye sincs..."

    nálad.

    a "többség" számára a batman az idei év játéka, az mw2 is csak egy cod: tele van velük a padlás, ugyan azt kapod n-edszerre.
  • Prince23
    #931
    A Batman játék is most már szép a konzolok között, sőt UE3 alatt futó játékok közül eddig magasan a legszebb játék, kész. ennyi. :)
  • DarkSector
    #930
    pedig az többet ér, még single-ben is, vagyis nagyobb élmény.
    honnan ez a sok infó, mikor még ki sem jött.
    a lényeg a multin van, és hogy pazar látványvilággal rendelkezik, közel 40 fegyverrel, persze ez nem lesz soha tps, de már a kamerás vidi kiba jó lett...bár izlések és pofonok.

    csak az év játéka címhez nem elég 1 vélemény, sőtt 100 sem...:D
    csak erre utaltam.

    amúgy eddig a legszebb konzolos játék a resident evil 5...és még azért fps létére a cod mw2 sem lesz azért szebb...csak látványos lesz.

    bár kár hasonlítgatni.

    én még se a batman-t se a cod mw2-őt nem játszottam végig. egyértelmű ígyis nekem, hogy a batman is kiemelkedő cucc, de címet elnyerni esélye sincs...amúgymeg amlítettem van több nagy cím is, amik meg tps-ek....
  • Gabe18
    #929
    Hát szvsz a világon semmi szükség nincs rá hogy egy esetleges második részt kivigyenek valami óriási "sandbox" világba,percekig tartó autózással, és hasonlókkal,hogy egy újabb tucat szuperhős-ös játék legyen belőle.
    Ez itt,és igy működött nagyon ahogy kitalálták.Ha lesz folytatás,azt is csak hasonlóan szabad megcsinálniuk,mert különben oda lesz az egész hangulata,"világa".
  • kirol
    #928
    JA jó.
  • romeozor
    #927
    Arkham szigetén megy a dolog, tehát ki lehet menni a szabadba és több épület is van.
  • Rage47
    #926
    csak a demoval játszottam, meg videokat néztem :p
  • grebber
    #925
    Majd pár héten belül megtudjuk mert ha átlép valami nagy korlátot akkor egyből megírják.
  • TDC Geronimo
    #924
    Komoly eladásai lehetnek, ha már a wii sports resortot is megelőzi.
  • Prince23
    #923
    hehehe:D TOP 1

  • grebber
    #922
    Kinézettel nem lenne gond hiszen ott van az All Point Bulettin az is baszott nagy területen játszódó unreal engine 3-as GTA szerűség multiban.
    Szal UE3 miatt nem lenne a futással gond.
  • eightmiles
    #921
    Hát.. az nekem is bejönne, pedig nem vagyok Batman fan :) Főleg ha igy nézne ki, mint ez :)
  • kirol
    #920
    Az egész játék a börtön falai közt játszódik?
  • Prince23
    #919
    Nyugodt lehetsz, hogy igen :))
    -----> Gotham cityben:)
  • grebber
    #918
    Bele se merek gondolni hogy egy esetleges folytatása rendes nagy városban játszódna.Nem kis feelingje lenne esténként a sötétbe a sikátorokba zúzni a gonosz banditákat akik épp akkor rabolni ki védtelen asszonykákat!
  • Rage47
    #917
    nem hinném, hogy beférne a börtön folyosóira:D
  • icemankimi
    #916
    betmobilal lehet majd menni benne?
  • Rage47
    #915
    Nekem felejthetetlen volt az MW1 single része.:) Gondolom másnak is, ezért várják csomóan.
  • kirol
    #914
    Miért is?
  • Kandurex
    #913
    Nem a feltöréssel van baj, hanem a BR -el.
  • kirol
    #912
    Amúgy hogyhogy nem tudták feltörni PS3-at ennyi év alatt. Létezik feltörhetetlen védelem? Elég szomorú! :D

    MW2 miért lenne olyan nagy szám? Mikor lesz az egyáltalán?
  • grebber
    #911
    Elolvastad hogy mit irt mert elég egyértelműen leírja hogy nagyvonalakban olyan szinte leszarja az új Cod-ot hogy azt szavakkal nehéz lenne leírni.

    Én sem értem mire föl ez a nagy hype ami a cod-ok körül van.
  • DarkSector
    #910
    miről is beszélünk?