2888


Batman: Arkham Asylum
  • arty
    #909
    "de a legnagyobb cucc totál a MW2-lesz"

    igen, vszeg a COD'09 lesz a világmegváltó játék, mert nem unalmas még a végtelenül termelődő ellen, a triggerelt akcio, a szánalomhegy játékmenet és a korlátolt multi - immár ki tudja hanyadszorra.
  • DarkSector
    #908
    jah aszittem még nem adták ki...bocsesz!!!

    amúgy télleg megéri a pénzét
    és grat hogy megszerezted már...bárcsak nekemis lenne rá lóvém...:S
    irigykedem picit...:D
  • Prince23
    #907
    Pedig ha lesz 2. rész, biza hogy gothamben fog játszódni, ami feltehetőleg 3x akkora kell legyen mint az egész Arkham minimum:)
  • CalebJoe
    #906
    PS3-ra még nincs warez amúgy meg ez a game megéri a pénzét.
    Nem is tudom nálam a MW2 is csak egy FPS nem emelkedik olyan szinten ki mint ez, bár tudom a multija a lényeg nem a single.
  • Rage47
    #905
    szerintem ha sandbox lenne, tönkre tennék a játékot. vagy nagy gépigénye lenne, vagy repetitív, vagy akármi. persze ki tudja, lehet ez a feljesztőcsapat ezt is jól meg tudná oldani :)
  • Rage47
    #904
    PS3-ra nincs warez.
  • DarkSector
    #903
    jo neked hogy végigvihetted.
    bár gondolom warezba küldted..

    amúgy az év játéka max a képregény kategóriában lehet...mint a pókember, meg hasonlók.

    de a legnagyobb cucc totál a MW2-lesz
    és ez akkor is csak max 2.lehetne, ha nem lenne a többi játék.
  • CalebJoe
    #902
    Na nemrég vittem én is végig PS3-on és azt kell hogy mondjam mint régi nagy Batman fan hogy eddig ez az év játéka, legalább így képzeltem el annó Batman-t játékba és most meg is valósult.
    Remélem ha lesz 2.rész az már kint fog játszódni Gotham utcáin nagyon durva lenne.
  • DarkSector
    #901
    nem sikerült a kép mi???:D
  • TDC Geronimo
    #900
  • DarkSector
    #899
    LOL
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Prince23
    #898
    psl 10 pontos teszt!
  • mikiking
    #897
    tudtam,hogy valamit elfelejtek :D
  • HeadHunter86
    #896
    PhsyX-et kapcsold ki. Szerintem segíteni fog ^^
  • mikiking
    #895
    kiprobaltam a demot,valahogy nekem nem jol müködik... nem hiszem,hogy ezzel a géppel windows 7en,annyira akadoznia kéne 1900 as felbontáson,amennyire akadozik..max 10 fps van meg... Nálam van a hiba,vagy gyenge a gép hozzá ???
  • storm181
    #894
    Konzol HQ-s teszt, a várva várt 10 pont.
  • Rage47
    #893
    Az direkt karcos, mivel használta Batman...
  • Rage47
    #892
    Akkor ez volt a furcsa! A nővérkés kosztüm zavart meg, nem tudtam pontosan ki ez a csaj.:) De most már beugrott.
  • xxxpaulxxx
    #891
    fázik
  • Hoz_Hun
    #890
    Egy kicsit erőltetett volt valóban. Meg mondjuk Poison Ivy féle bossfight-hoz képes nem volt erős. Nem voltam csalódott sem miatta.
  • Hoz_Hun
    #889
    Erre hát! Kár, hogy lecserélték a nővérkés kosztümre.
  • Prince23
    #888
    XD Nem vettem észre de komyolyan:))
    vak vagyok sry:)
  • grebber
    #887
    VótMÁÁ #877
  • Prince23
    #886
    GK teszt 9.6

    Na úgy látom nem 9.5 lett... ez megér egy 10* is:D
  • Prince23
    #885
    Egyébként a final boss neked tetszett? nekem elég gyenge felhozatalnak tűnt, és kiábrándítónak :(
  • Shep
    #884
    Erre gondolsz?
  • Hoz_Hun
    #883
    Végig. Még most is úgy gondolom, hogy rohadt jó játék.
    (sőt megvan Rébusz összes talány+ a szellem kilétét is felfedtem)
  • Prince23
    #882
    Végigvitted már?
  • Hoz_Hun
    #881
    Mondjuk egy dolog nem tetszett: Harley Quinn új szerelése. Kár hogy lecserélték, nekem az eredeti jobban tetszett.
  • Hoz_Hun
    #880
    Tényleg jó. Hogy ennyire-e, na az már egyéni kérdés. Nálam a Mass Effect jelenleg a listavezető, ergo nálam annál nem jobb. Viszont bátran merem ajánlani. Mielőtt leültem játszani mindenhol olvastam hogy ilyen király, meg hűha. Aztán elkezdtem nyomni és arra gondoltam; "Jó, jó, meg élvezetes, de mi volt a felhajtás körülötte?". Aztán a játék felénél már így vélekedtem;"Hű, na ez tényleg jó játék."
  • arty
    #879
    fú, tényleg, dejó! ha gs, az mindjárt más! ők VALAKIK!

  • ricsa008
    #878
    az lehet de nem a GS cikket vagy igen? (mert ezt ma rakták ki)
  • grebber
    #877
    Gamekapocs teszt 96%
  • Shep
    #876
    Nem, túl van dimenzionálva a jó reklámnak köszönhetően. :)
  • Darukezelő
    #875
    És mi lesz most? Remélem azért elfogunk tudni aludni ezzel a tudattal, hogy már 3x volt a topikban.
  • koschwarz
    #874
    tényleg ENNYIRE jó ez a játék?
  • grebber
    #873
    Előtted eddig csak 2szer tették be!
  • ricsa008
    #872
    Immáron Guiness Rekorder
  • Hoz_Hun
    #871
    Én a collectors változatot vettem meg (Xbox360). Amennyire jó a játék annyira vacak a collektors változat (márpedig a játék tényleg nagyon, nagyon jó). Szóval, ha valaki azt akar venni, javaslom nézzen körül a neten, hogy tudja mire számíthat. Itt lentebb volt belinkelve egy videó a CE kinyitásáról. Nos az sem tud felkészíteni arra, ami a valóságban fogad, arról nem is szólva, hogy az európai kiadásnak még sikerült azt is alulmúlnia.
    A batrang az egy fröccsöntött gagyi. Ez láthatjuk a videóban is, de valóságban még megrázóbb. Ráadásul fogalmam sincs miért, de teljesen összekarcolták. Az amcsival ellentétben a doktors’ diary nem bőrkötésben van, hanem sima papírban, és tulajdon képen minden (sőt jóval több) információ benn van a játékban. Van egy manual (alig pár oldal) inkább csak tájékoztató, mint igazi leírás. Egy kód egy „extra” exclusive Crime Alley Challenge Map: na azt hittem ez végre kárpótol. Hát nem; egy nem túl hosszú sikátor benne egy szokásos 4 roundos bunyós menet. Legalább egy nagyobb pályarész lett volna lopakodásos challenge-el.
    A bonus dvd szintén nem egy egetrengető. Elég szegényes felhozatal, némi info a játékészitésről, meg pár trailer.
    Az egész CE még kivitelre sem túl szép.

    Aki a sima játékot veszi meg nem veszít szinte semmit!! Azt viszont érdemes megvenni, mert nagyon jó a játék.
  • Rage47
    #870
    úristen:D