2888


Batman: Arkham Asylum
  • Rage47
    #989
    egyedül az alsó betük típusa fura, a többi rendben van szerintem.
    szívesen segítek átalakítani, ha megadja valaki a forrását (PSD)
    meg raknék bele flash-es időzítőt.
  • DarkSector
    #988
    jah bajom nincs, csak oan fura...szerintem banner készítő totyikban lehetne valami extrát dobbantani.
    de ez csak egy ötlet volt...
  • DarkSector
    #987
    asszonnyák konzolon már van...nincs haverodnak konzol? mert akkor dobjátok össze rá a lovét azt mond hogy 2-3 napra odacuccolnál és igénybe vennéd a konzolt, hogy "kipróbáld " a játékot...:D
  • Hellsing47
    #986
    mibajod a mostanival?
  • DarkSector
    #985
    kéne egy ütőssebb banner nem???
    ütős játéknak ütős banner dukál.
  • Rage47
    #984
    engem már nem érdekel, lehet 1 is, csak jöjjön ki :D
  • DarkSector
    #983
    10-et szerintem különben kimegyünk a térre, és megkövezzük öket!!!
    :D
  • Rage47
    #982
    úgyis 9 vagy 10 pontot kap :D
  • Prince23
    #981
    Gamekapocs pl fog PC-s tesztet csinálni, vagy lehet keverem az iponnal
  • DarkSector
    #980
    jah ez nemtuom miért de x360-as teszt...monnyuk ennek mi értelme, hisz full ugyanaz..kivéve pc-n nvp-t.

    jah amúgy lehetne éjjel nappal a 9-10 pontos értékeléseket belinkelgetni, mert annyi van....:D
  • DarkSector
    #979
    énis titeket...
  • DarkSector
    #978
    nem hinném.
    előitéletes vagy. ritka hogy másról irok egy adott topicban...

    mellesleg itt is batmanről beszéltünk...csak éppenséggel nem a játékmenetről ennyi. de vége....
  • Hoz_Hun
    #977
    Gondolom a MW2 topikban nem másról beszél...

    De tényleg, teljesen szét OFF-lódott a topik. Térjünk vissza Batmanhez szerintem.
  • Prince23
    #976
    Gamepod teszt
  • gfreak
    #975
    jaja, darksectort igy szeretjuk :DDDD

    ehh de nyomnam mar ezt a rohadt jatekot...jojjon mar PCre!!!! :DDD
  • Rage47
    #974
    ő már csak ilyen. nézz be a többi topikba, ahová jár

    on
  • DarkSector
    #973
    jah majd elfelejtettem...az az ide nem illő dolgok csak 40%-ban igazak...
    mert 60%-ban a játékról beszéltünk amúgy...
  • DarkSector
    #972
    nah és hogy kell legyőzni a 2. főellenséget a játékkban?
  • DarkSector
    #971
    sorry
    igazad van ez nem egészen tartozik ide.
    de ez baj?
    amúgymeg már kitárgyaltuk...mintha ez lenne az egyetlen topic, ahol elkalandoznak az emberek más témába...

    sebaj ha zavar, akkor nem irunk MW-ről. kérésed számomra parancs....
  • HeadHunter86
    #970
    Darksector, míg nem voltál itt, nem más játékról beszéltünk, most hogy itt vagy mindenféle nem ideillő dolgokat hozol fel.
  • DarkSector
    #969
    a cod régóta lenyűgöző utánozhatatlan erőssége az irányítás!!!
    nincs még egy ien fps.
  • eightmiles
    #968
    Én sem vagyok fanboy, MW az egyetlen COD, amivel játszottam (csak a multi része), és könnyű szivvel nevezhetem magam "mindennel játszó átlag játékos"-nak, mégha csak a RTS is az a stilus, ami egyáltalán nem tud lekötni (sőt, egyenesen taszit). Viszont előzetes videók alapján a MW2 nagyon jónak tűnik, és engem egyáltalán nem érdekel, ha ez csak egy újabb "rókabőr" mindaddig, amig meg vagyok elégedve azzal, amit kapok.
  • DarkSector
    #967
    jó guerilla ugyanez a szitu.
    nekem bejön másnak nem...ennyi ettől még nem lesz az év játéka.

    és a cod mw2-ről szerintem butaság úgy tényként beszélni, hogy mien lesz, hiszen már most full több van benne a videók szerint mint edig bármeik részben.
    ez nem a grafról szól. MW-t is médiumba tolom csakhogy töb fps legyen multiba.
    amúgy gondoljátok végig a cod részeit...hol találtok olyat, hogy 2 rész között csak és kizárólag a graf az eltérés?
    sehol!!!!
  • DarkSector
    #966
    vonjuk le a fanboy-okat...
    akkor batmanből is, és akkor nem marad senki...
  • offkorzreg
    #965
    RE5,meg Batmam AA érdekel engem
  • arty
    #964
    nekem a Guerilla lesz az év játéka, ha ez igy megy tovább :D (komolyan, ugy néz ki, fizikabuzi vagyok)
  • zzeN
    #963
    Engem a legjobban az idegesít, h a jó pár fegyver hangja ugyanaz mint pl. a 2-ben volt.
  • arty
    #962
    persze

    de vonjuk le a fanbojokat, maradjon a "mindennel játszó átlag játékos": a cod ugyan azt nyujtja évről évre, néha 2. vh, néha modern harctér. 10 éve ugyan az a recept, a graf változik max :)

    és itt a Batman (aminek a demoja nekem annyira nem jött be, mivel a harcrendszer nagyon egygombosnak tűnt), uj franchise és az eladások és a kritikák alapján egy nagyon jo játék

    melyik érdemel nagyobb elismerést? tényleg csak a kopi+paszte játékoknak van létjogosultsága? :/
  • zzeN
    #961
    A Guerilla az egy fos tenger, hülye fizika+ szar az egész ahogy van:-).
    RE5 az király, meg a Bats is, MW2-őt is várjuk!
  • DarkSector
    #960
    én belenézek nfs-be, mert kiváncsi vagyok a nagy élethű irányításra..
    és batman meg guerilla közül egyik-et majd lenyomom.
    guerilla szép és cool a rombolás + multi.

    batman is szép, cool az akció, és HORROR jellege van szörnyekkel meg miegymás...mivel horrormániás vagyok.
    nálam fűrész alap filmek...meg most ez a végső állomás 4 ami lázba tud hozni a filmek terén...csak valszeg jobb minőségbe nézném inkább és szinkronnal.
  • offkorzreg
    #959
    ebből kb 2 ha érdekel:d
  • DarkSector
    #958
    jah nincsmit.:D
    ezzel van tele a net lassan...nem volt nehéz megkeresni...:D
  • DarkSector
    #957
    háát nem állítom hogy most jön.
    ezt csak google-ből szedtem hirtelen...lehet ez még nem frissített, viszont pc lista volt, ugyhogy nem konzollal kevertem össze.
    majd meglátjuk.

    vagyis én nem, mert full utálom autóst.
    ennek is demójába letem csak bele...
  • werkfilm
    #956
    kösz az infót
  • DarkSector
    #955
    nemtudom ezt mien okból kérdezed, de sok időm van mivel nem szoktam sokat játszani, csak a hireket böngészem, meg lenyügöz a játékoknak a technikai oldala, amúgy sokat dolgozom, úgyhogy időm se lenne, úgy mint régen ....

    az elmúlt fél évben pl a resident 5-öt meg a gears of war 2-őt valamint mostanában a bionic commando-t vittem végig.

    meg a wolfikában tartok a felénél, ahhoz képest hogy kb egy hete kezdtem.
    régen ezt egy hét alatt szerintem megoldottam volna...suli után...

    amúgy zenebuzi vagyok inkább, meg az igényessebb filmek illetve sorozatok kedvelője...
    most néztem meg nemrég a rejtélyes igazságok részeit. huh bárcsak lenne még...:S
  • zzeN
    #954
    A Dirt 2 úgy tudom h csak decemberben jön.
  • DarkSector
    #953
    pont ez a lényeg. Ez mindenben több lesz.

    és a legdurvább, ami engem hajt az hogy MW-ben ugye van asszem 23 gyilkos szerszám.
    ebből full buta a 70%
    én ak-t g36c tudnám kiemelni, a többit szinte nem is használom...meg undorítóan néznek ki.

    MW2??? lesz vagy 40 fegyver...full brutál mindegyik, és ugye a duplakezes AIMBO perk is....már a felvételen lévő stukker belopta magát a kicsi szívembe...

    Amúgy íme egy full weapon list a második részhez:
    PONTOSSABBAN 34 fegyver!!!!

    CoD Modern Warfare 2 weapon list (34 weapon)
  • koschwarz
    #952
    mindig meg akartam kérdezni: neked van életed egyáltalán (úgy értem a játékokon kívül)?
  • DarkSector
    #951
    jaj télleg de hüle vagyok..sorry.elfelejtettem a platformot..jah akkor ez nem jo alternatíva neked...:P
    háát akkor várni kell...

    szeptemberben jönnek nagy címek pc-re is.

    09/08 Dirt 2
    09/15 Red Faction Guerilla
    Resident Evil 5
    NFS - Shift
    09/18 Batman AA
  • Bence94
    #950
    nem tudom ez már nem cod! cod 4 singlit végig vittem 1.-re jó volt NEM az évjátéka de jó... 2.szorra hihetetlen unalmas teli scriptelt fps volt amit láttam magam előtt.multit sokat játszottam de most már meguntam azt is.hogy miért ? ezért:kicsi kevés pálya,gyenge fegyver hangok,semmi map pack (1 volt abból jó ha 2 játszható) remélem legalább multiban javítanak majd