2888


Batman: Arkham Asylum
  • xxxpaulxxx
    #1750
    pedig tökre Dart Vaderes volt:(
  • xido
    #1749
  • grebber
    #1748
    Mark Hammil aka Luke Skywalker.Mi ebben a pláne?
  • pluhi
    #1747
    Mindenki csekkolja, hogy kicsoda nyomja Joker hangját! Én letettem a hajam.
  • offkorzreg
    #1746
    ok,tök nagy élvezet lehet 0 angoltudással játszani:-c
  • Pretorian
    #1745
    Nah...hát ez a játék 10/10, mondom ezt úgy, hogy 15%-nál tartok, és a műfaj elég távol áll tőlem, bár a Batman sötét hangulatát mindig is szerettem, anno még apámmal néztem moziban az első filmet vagy 20 éve. Kurvajól van optimalizálva, rengeteg az upgrade, a gyűjtögethető cumó, a dramaturgia, a dialógusok, az átvezetők iszonyat hangulatosak...100% játékélmény, 0 ronyó, 0 frusztráció...beszarás...egyszercsak jön egy Rocksteady a semmiből, és a második játékukkal beirják magukat a videojátékok nagykönyvébe.
  • xido
    #1744
    vagy pedig az első Riddler feladvány lesz ez a képpel
  • xxxpaulxxx
    #1743
    nem csak szimplán követni kell X-et lenyomva a whiskey felhőket?
  • bumbi91
    #1742
    hali mindenkinek!
    A játék legelején akadtam el van egy olyan rész hogy 3 fegyverest kell csöndben lefegyverezni na utána továbbmegyek a szellőzőn át bemegyek a következő részhez ahol szintén le kell fegyverezni pár embert minden kész van és valamit utána be kéne scannelni és nem tudom hogy mit kell. Légyszi segítsetek köszi!
    Aloha
  • Bacsa09
    #1741
    Ha nem megy f4-el sem, akkor próbáld meg hozzáadni a következő sort a 'boot.ini' fájlhoz: /safeboot:minimal
    Tehát úgy. hogy így nézzen ki pl:
    [operating systems]
    multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=''Microsoft Windows XP Professional'' /fastdetect /safeboot:minimal
    Ne felejstd el újraindítás elött törölni /safeboot:minimal-t, hogy normálisan induljon.

  • werkfilm
    #1740
    nyomd az f4et
  • JoeCole
    #1739
    Légyszi segítsetek!
  • JoeCole
    #1738
    Hiába nyomom meg az F8-at nem akarja a csökkentett módot behozni mi lehet a baj????
  • Bacsa09
    #1737
    Próbáld meg csökkentett módban elindítani a Windowst, hátha akkor nem tölti be a programot, ami használja.
  • pluhi
    #1736
    Azért ez elég szégyen egy PCre kiadott porton, nem? Van egy olyan szabványos dolog, hogy DirectInput, az utóbbi tizenx évben senkinek nem okozott problémát a kezelése. Na mindegy...
  • grebber
    #1735
    Vagy ezt upgrad-el lehet elérni már hirtelen nem tudom!
  • szmike
    #1734
    Ok köszi azt hittem nem lesz több fegyó, már van 8.
  • grebber
    #1733
    Azokat majd egy későbbi 3 "csáklyás" fegyverrel tudod majd kirántani!
  • szmike
    #1732
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki hogy lehet azokat a robbantható falakat szétrobbantani amiket nem lehet elérni a földről? Valaki írta hogy a köteles csáklyával lehet de az nem csinál semmit. Kösz előre is!
  • JoeCole
    #1731
    Nem tudom bemásolni a system32-be a msvcr71.dll fájlt mert ezt írja ki!!

    Hiba a fájl vagy mappa másolása közben:

    msvcr71 nem másolható: Másik szemény vagy program használja. Zárjon be minden olyan programot, amely a fájlt használhatja, majd próbálja meg újra.

    Mit csináljak légyszi segítsetek vagy itt vagy MSN-en [email protected]!!!
  • Diesel 83
    #1730
    Köszönöm a segítséget! Még egy kérdés a cryptografic seqencert hogy kell használni? Nyomom az a-d meg az egeret de csak néha bezőldült az a cucc de nem történik semmi.
  • ProGabe #1729
    #1677!!

    minden UE3-as játékban szar, mert X-box konrollerre van optimalizálva
  • pluhi
    #1728
    Vicces ez a gamepad támogatás, el van szúrva rendesen ebben az engineben. Egy kis iniben való turkálással meg tudtam oldani, hogy az előre/hátra mozgás jó legyen, de a főmenü továbbra is szar. Ennyit kibirok gondoltam, mig nem próbáltam evade-elni egyet. Rendesen futok előre a sticket felfelé nyomva, majd a futás kétszeri megnyomására evade-eltem HÁTRA. Röhej. Marad a profiler remapping...
  • Laci82
    #1727
    Sziasztok.
    Nekem a gondom ,hogy a videók alatt a beszéd hangereje halkabb mint a játék közben.
    Valakinek volt ilyen gondja?
  • KaszaN
    #1726
    Má késő. Továb vitem. Jócskán
  • pluhi
    #1725
    Nálam sem ez, sem a corner hide nem működött, de más kombók is hol mennek, hol nem. A corner hide nem megy úgy, hogy CTRL és guggolva space, de megy úgy, hogy SPACE->CTRL.
    A padló felnyitására viszont ez a trükk sem jó, ott CTRL után megnyomtam a gamepademen a megfelelő gombot. Hülye dolog, tudom, mert nyomhattam volna ennyi erővel teljesen padről is.
    Valszeg át is állok a challenge-eknél a Rumblepadre, instant takedown bindot vizionálok egy gombra.
    Amúgy, aki nem tolja az angolt legalább alapszinten, annak sok nem jön le sem a sztoriból, sem a találós kérdésekből, sem a biokból, se semmiből. Lehet várnék egy magyaritásra, vagy nemtom, de angol nélkül az egész ledegradálódik "megyek és püfölök" szintre.
  • Rage47
    #1724
    Ezt a hsz-t törölni kéne sztem. Utálnálak, ha elolvasnám, és még nem játszottam volna végig. Egyik legnagyobb poén a játékban.
  • Lacc 88
    #1723
    Sziasztok. A padló alatti járatokba hogyan lehet normálisan lemászni? ctrl+space az addig oké, de soha nem sikerül csak hosszas szenvedés után. Ez vmi bug vagy megvan a trükkje? Max úgy szokott sikerülni ha nyomogatom mind a kettő mint az őrült.
    A játék amúgy marha jó minden percét élveztem. Killer Crock-os részt nem teljesen így képzeltem el, de ettől függetlenül nagyon bejön.
  • offkorzreg
    #1722
    szerintem azér már alapkövetelény ennyit tudni legalább:\
    semmi bonyolultság nincs ebben,ha ez nem megy már,akkor most hagyd abba a játékot,ne is folytasd.
  • KaszaN
    #1721
    Hát előszöris elmondanám, hogy nemtudok angolul mert nem azt tanultam, szóval nemkell egyből leszólni.
  • kabel15
    #1720
    Hello!

    Nekem az lenne a kérdésem hogy az elején mikor egy őr a villamos székben fekszik és egy rab pörköli, ott mit kell csinálni?
    Vagyis gondolom ki kell szabadítani de sehogy sem tudok lejutni.
    Fentről nem tudok leugrani lent meg zárva van az ajtó.
    Szóval hogy kell eljutni hozzá?
  • The Protector
    #1719
    MAjd egy részen elkezd csíkozni a kép.Bezöldül meg olyan mint mikor tönkremegy a videókártyád.MAjd néha olyan effekt jön be mint mikor a very highon a crysisban meglőnek.
  • offkorzreg
    #1718
    írja mit kell,használd a cover cornert.sarokhoz kell odatapadnod(space)és onnan batarang.ha nem csinálja akkor is próbálgasd,nekem is párszor kellett mert bugos volt egy kicsit
  • Diesel 83
    #1717
    Sziasztok egy kis segítség kellene nekem elakadtam azon a részen kb 21% nál amikor dr youngot kell megmenteni zsasztól kés tart a nyakához és ahogy meglát kinyirja nem tudom sehogy megkerülni és kb 1 perc után bepánikol és akkor is meg őli. Köszi a segítséget előre is!
  • simon7108
    #1716
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hol mi?:Dez mennyinél van?mert én még ezzel nem találkoztamXD
  • Ny Papa
    #1715
    Nézzél fel ott van egy kutya arra ugorj fel a F betűvel
  • Scouser
    #1714
    Én megnyomtam a ctrl-alt-del-t, mert egyszer ugyanígy ment tönkre a videókártyám:)
  • pluhi
    #1713
    Unlockolj mindent, majd told a challenge-eket. Az időkorlátosak kb. másodpercre ki vannak számitva, lehet rajtuk tökölni eleget. És megtanulsz rendesen harcolni is:).
  • BAk3R
    #1712
    na végigtoltam, nagyon király volt, végig élveztem. viszont lehetett volna hosszabb kicsit, de lehet nekiállok mégegyszer.
  • Rage47
    #1711
    #1685