2888


Batman: Arkham Asylum
  • Pretorian
    #1790
    Nekem is Realtek-em van, dxdiag-ban próbáld kikapcsolni a hangok hardveres gyorsitását, hátha az megoldja.
  • rage
    #1789
    A hang sajnos nálam recseg-ropog, lassul, a szavak néha elakadnak-ismétlődnek, eltorzulnak, néha teljesen belassul a beszéd, majd helyreáll...Úgy látszik, nem szereti a Realtek chipet.
  • Scouser
    #1788
    Ha későn csinálod és elveszik a 8x-od akkor nem fogja már megcsinálni. Jól kell időzíteni
  • Pretorian
    #1787
    Shift + Mouse1 + A vagy D iránytól függően ha jól emléxem.
  • TaRka0107
    #1786
    Valaki válaszoljon erre pls!
  • Pretorian
    #1785
    "Victor Zsasz is a fictional character in the DC Comics universe. He is a serial killer and is an enemy of Batman. He usually kills with a knife and carves a tally mark somewhere on himself for every victim."

    lol, a kép alapján legalább 300 fragnél jár a csávó. :D

  • offkorzreg
    #1784
  • yossarian14
    #1783
    azt meglehet csinálni hogy Batmant középen lássam, mármint a képernyő közepén? akció közben ott van, de amúgy a bal szélén.
  • offkorzreg
    #1782
    nem,és nem is volna értelme ennek.más a két játék
  • vixo
    #1781
    Ha 100%-ra ki van tolva a gamma,akkor nem lehet előről úgy elkezdeni,hogy a megszerzett kütyük megmaradjanak,mint pl. a resident evil 5-nél?
  • TaRka0107
    #1780
    Szevasztok! Hogy kell a combókat megcsinálni? Írja hogy shift+mouse1 (dobás) de nem csinálja meg! Egyszer tudtam megcsinálni csak!
  • offkorzreg
    #1779
    pedig úgykell
  • Scouser
    #1778
    Itt még nincs meg az az eszköz, majd a visszafele vezető úton lesz. Tényleg követni kell a vezetéket, nem egy nagy kaland...
  • Rage47
    #1777
    van eszközöd amivel átsuhansz a túloldalra:p
  • Kongy
    #1776
    Az próbáltam. De nem sikerült megtalálni.
  • offkorzreg
    #1775
    detektív mód,követed a vezetéket
  • Kongy
    #1774
    Hello!

    Sikerült elakadnom a játékban, 25 % körül, amikor a kertben Joker áramot vezet a vízbe, és le kéne kapcsolni, csak a kapcsoló nincs meg. :S



    Pls help!
  • offkorzreg
    #1773
    tök egyszerű csak rákell érezni nekem mindig pillanatok alatt megvolt
  • Diesel 83
    #1772
    ok köszi megnézem.
  • offkorzreg
    #1771
    a jobb és bal egérgombot persze nem egyszerre hanem külön külön,meg az A és a D-t is
  • offkorzreg
    #1770
    ja bocs,az előzőt nem neked szántam.de oké segítek nekedis.
    jobb és bal egér gombot nyomva tartod akkor elkezdi tekergetni és látod hogy zöldebb lesz akkor hagyd,majd az A és D gombbal is megint tekered akkor tök zöld lesz és úgyhagyod.
  • Diesel 83
    #1769
    Offkorzreg légyszi nekem is segíts hogy kell kinyitni az ajtót?????
  • offkorzreg
    #1768
    ctrl-t a guggoláshoz,aztán ha sarokhoz érsz írja hogy baszdle a space billentyűt.ha nem jó akkor bugos,nyomjál pár restart checkpoint,meg próbáld hosszasan nyomni a space.nekem jó lett
  • Diesel 83
    #1767
    Mit nyomjak vagy mi a lényeg? pls
  • offkorzreg
    #1766
    mert nem lapul oda a falhoz normálisan,próbálgasd még nekem is bugos volt az a rész,de sikerült aztán
  • Diesel 83
    #1765
    Segítsetek légyszi hogy kell feltörni az ajtot a cryptografic seqencerel???
  • DarkSector
    #1764
    kihajol...legalábbis azt kellene
  • KaszaN
    #1763
    Nemértem, én fedezékbe vagyok, majd ha megnyomom a job gombot kijön a fedezékből. Nemtudom mit csinálok rosszul.
  • DarkSector
    #1762
    után ajobbegér
    majd balegér
  • KaszaN
    #1761
    Hogyan lehet fedezékből ilyen izét dobni? Egy résznél csak úgy lehet továb menni, de nemtudom megcsinálni. Ctrl+space falhozlapulás csak anyit ír.
  • DarkSector
    #1760
    Ha még valaki eddig nem tudta.....

    Minden bug megszűnik, ha használjátok a live trükköt!!!!!!!!!!!
    trigger, meg repkedés, meg minden!!!!
    :D
  • Diesel 83
    #1759
    Köszönöm a segítséget! Még egy kérdés a cryptografic seqencert hogy kell használni? Nyomom az a-d meg az egeret de csak néha bezőldült az a cucc de nem történik semmi. Kérlek segítsetek!! Köszönöm előre is.
  • KaszaN
    #1758
    Vá ezeket a részeket amikor halucinál ilyen furcsa helyeket igen bírom. :D
  • KaszaN
    #1757
    Most találtam valami szellőzőt amit nemvettem észre mert nemjelezte.
  • KaszaN
    #1756
    Én ebben a teremben má minden kis zugot bejártam.
  • wedge31
    #1755
    Balra fel a lépcsön jobbra ajtó.
  • KaszaN
    #1754
    Nemtudom mennyire látszik, de itt tartok, má ledaráltam a katonákat. jelzi is, hogy hová kel menni de oda nemtudom hogytudok eljutni.
  • Rage47
    #1753
    Ejha, egyáltalán nem jöttem volna rá. Jól csinálja:D
    #1745-el egyetértek
  • Seth
    #1752
    Szinkronizálásból bőven megél ha már színészkedésből nem is.Rengeteg rajzfilmben adta karakterek hangját, Jokert pl már a régi Batman rajzfilmekben is ő szólaltatta meg. Annyira belejött, hogy azóta ő csinálja mindíg
  • pluhi
    #1751
    Kérek engedélyt meghunyászkodni!