2888


Batman: Arkham Asylum
  • The Protector
    #1710
    Vki már leszedte az új dlc-t.Nekem nem nagyon akarja leszedni.
  • Rage47
    #1709
    látod, ha tudnál ennyit angolul, leírja mit csinálj. nyomd meg az X-et és húzd fel magad a kőszoborra a fal szélén fent.
    "Nekem nem kell suli! Én mindent megtanultam az utcán!"
  • KaszaN
    #1708
    Szevasztok, elakadtam a játékban és azt szeretném kérdezni, hogy mit kell csinálni még ott az elején ahol egy fickó kínoz egy másikat aki valami szépben ül és én nemtudok odamenni valami védőfal miatt. Egy órát császkáltam ott fel alá de nemjöttem rá. Segítsetek.
  • The Protector
    #1707
    Nekem ekkor már rajt voltak a ctrl-on és az alt-on az ujjaim és a másik kezem már indult a del felé.
  • Rage47
    #1706
    ezzel mindenki így volt:D
  • Zeller01
    #1705
    gecc...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a legnagyobb jelenet mikor szétesik a kép! úgy beszartam nyúltam is a RESET gomhoz. nem is tudom miért nem nyomtam meg... szerencse, hogy hagytam még 3mp-ig
  • pluhi
    #1704
    Batclaw, megránt, elejti, leápol is működik.
  • ProGabe #1703
    system32-be másold, meg a játék exe-je mellé!
  • JoeCole
    #1702
    valaki tudna segíteni???
  • hawkie22
    #1701
    megvan, megoldottam :)
  • hawkie22
    #1700
    Egy kérdés. Ott járok a játékban, hogy ki kéne iktatni az egyik főnököt, aki a ketrecekbe rakott dokikra felügyel a Botanikuskertben, és van mellette még pár fegyveres pacák.

    De akárhogy próbálok eljutni hozzá, észrevesznek. Ötlet?
  • offkorzreg
    #1699
    az olvasással is van egy kis gondod ha jól látom,mert ez itt nem a warez topik:c
  • offkorzreg
    #1698
    oké,amúgy nincs semmi ilyesmi
  • JoeCole
    #1697
    Csáó nekem lenne egy kis gondom felraktam a játékot és amikor el akarom indítani akkor ezt írja ki!

    Error

    SecuLauncher: failed to start application [9000]

    Már bemásoltam a msvcr71.dll fájlt a C:\WINDOWS\system -be de semmi az operácios rendszerem Windows XP már alig vártam, hogy kiadják a játékot és most meg nem tudok játszani légyszi segítsetek!! vagy itt vagy vegyetek fel MSN-re [email protected]!

    HELP!
  • grebber
    #1696
    Értelemszerűen ezt csináltam mivel már végigvittem csak azt hittem van valami kombináció amivel kilehet védeni az ütését aztán kontrázni!
  • offkorzreg
    #1695
    átugrod.egész egyszerű nemigaz?
  • Rage47
    #1694
    ugord át és hátbavered :)
    vagy én megvárom, míg összejön az 5 combo-pont és instant likvidálom
  • grebber
    #1693
    Amúgy a játékot végigvíve sem tudtam rájönni azoknál az elektromos rudas embereknél mit kell nyomni hogy letudjuk verni őket?
  • Rage47
    #1692
    E betüvel könnyebb sztem
  • grebber
    #1691
    Majd idővel kapsz egy kütyüt amivel hatástalanítani tudod őket!
  • Pityesz
    #1690
    Sziasztok,
    van arra mód, hogy kiiktassam az "elektormosteres" ajtókat!
    Egy csomo "felkiáltójelet" stb... nem tudtam megszerezni ez miatt!
    Előre is köszi!

  • hoodlum
    #1689
    Kösz, nem vettem észre a játékban. De így már tényleg jó. :)
  • grebber
    #1688
    Mondja is a game hogy a köpenyeddel kell megzavarni őket átunna tudod atakolni majd.Nekem alapból a görgö megnyomása ez a köpenyes manöver!
  • hoodlum
    #1687
    Sziasztok!
    Segítsetek légyszi, mit kell csinálni a késes ellenfelekkel? Ütöm őket, szórom rájuk a batarangot, de semmi.
  • josi
    #1686
    Nekem tökéletesen megy Win 7 64-en...a csúnya oldalon adtam linket, én is azzal tolom, már a vége fele vagyok 75%-on:)
  • Rage47
    #1685
    nem tudok print screent nyomni, de nekem megjelent a 2 új map a Download content-en belül, és játszottam is az egyiken.
  • royaltom
    #1684
    és melyik az a file amit be kell xp-esetén másolni?
  • RETROB0Y
    #1683
    Akkor ez a Seculauncher hiba CSAK ÉS kizárolag Windows7nél van??

    Se vistanal se XPnél nics ilyen jellegü hiba?


    | #1682 OLVASS VISZA!!!!!!
  • royaltom
    #1682
    mindig mikor be akarok lépni akkor kiírja hogy secu launcher failed to start appliation 9000.
    Van ötletetek?
  • RETROB0Y
    #1681
    Akkor vistan sincs??

    Csak Win7en??
  • ACE
    #1680
    Igen, win7-en van, XP-n nincs a hiba, de egy file BIN mappába másolásával az is megoldódik.
  • Jimanszky
    #1679
    Nagyon de nagyon szépen köszönöm!!!Úgy látszik az az X360 gémpad emu amit én szedtem nem volt jó.Ez már tökéletes!!!Tegnap toltam vagy 5 órát fordított gombokkal és most fura h jó:DD
    Már az ini-ket írtam át.Köszi szépen
  • RETROB0Y
    #1678
    Amugy ez a SecuLauncher csak Windows 7-en van?

    Vagy más oprendszeren is van ez a hiba?
  • ProGabe #1677
    EZ a megoldás

    kéne majd FAQ, amiben az lehetne egy pont
  • gfreak
    #1676
    GfWL nem szart be?
  • Rage47
    #1675
    Nekem Steamen már le is töltötte.
  • gfreak
    #1674
    inkább így: Elérhető (???) :DDD
  • grebber
    #1673
    Elérhető az első kieg!
  • gfreak
    #1672
    megveszed, vagy átmész a wareztopikba trollkodni
  • gfreak
    #1671
    megnyitod a Logitech Profiler-t, es kersz egy new game sémát (a játék exe-jéhez köti majd a program, az elérését meg kell adnod mindenképpen) ...aztán a billentyűzet/egér mappinget beállítgatod a gamepad gombjaira (tehát ami a játékban a controlson látható...rengeteg alap funkció már le van előre programozva, pl az egérmozgások)...a játék számára te még mindig bill-egér kombinációval fogod a játékot irányítani, de valójában a kontrollert használod

    gomblenyomásokat kell rögzítened (makroknak nevezik ott is ha jól emlékszem)

    eléggé macerás, de ha egyszer jól belövöd, működni fog rendesen (és spóroltál egy x360 kontrollert)