2888


Batman: Arkham Asylum
  • iceQ
    #1950
    Hát b+ akkor se találom :S
    Nem tudom mi van velem!
  • balee4
    #1949
    detektív mód és megkeresed a kiugró könyvet, az ujjlenyomatok oda vezetnek.
  • iceQ
    #1948
    Itt elakadtam, mit kell csinálni?

  • underx
    #1947
    Sziasztok!
    Hogyan kell a titokajtokat betörni?
    kösz
  • offkorzreg
    #1946
    ok
  • balee4
    #1945
    Köszi, nekem is sikerült, azt hittem az A-D és az egérgombok alternatívak, de mind2-t kell használni, az egyszerű záraknál még nem volt gond.
  • balee4
    #1944
    Sikerült, igen én voltam a hülye..., de mind1 hagyjuk. :D
  • RedDevilsza
    #1943
    Hihetetlen hogy te csinálod rosszul és van pofád a játékot hibáztatni érte
  • pluhi
    #1942
    Nem jól csinálod. Csak A-D-vel tekergesd, mig az amplitúdó maximális nem lesz. Ekkor kezd el csak az egérgombokkal, olyan irányban, hogy az amplitúdó tovább nőljön. Ha nem zöldül be a maximumánál, finomits újra A-D-vel.
    Balee:
    Tessék
  • offkorzreg
    #1941
    csináld meg magad,látod neki működik,neked is kell hogy
  • balee4
    #1940
    felnyomnád a mentést? :D
  • KaszaN
    #1939
    Pedig baromira nem könnyű. Vagy csak nemtudom hogyan kell csinálni még mindíg. Úgy csinálom hogy azt a jobb oldali izét tekergetem szépen lassan közben az egér jobb és ball gombját felváltva gyorsan nyomogatom és így egy idő után kinyílik. Így kell?
  • pluhi
    #1938
    Kipróbáltam, meghekkeltem, kinyilt, leugrottam. Semmi baja.
  • offkorzreg
    #1937
    bocs de nincs fennt már,én nem tudom megnézni neked
  • offkorzreg
    #1936
    jaja,és mégis mindenki itt rinyál meg bugokra hivatkozik,hát bakker
  • balee4
    #1935
    Pls, néz meg akkor a mentésem, de sztem nem én vagyok a hülye:

    Szóval Killer Crock-hoz vezető panel-t kéne feltörni.

    http://www.sendspace.com/file/m3e2kq

    és itt van hozzá a Live profil:

    http://www.sendspace.com/file/zn5wfx
  • Rage47
    #1934
    sztem is marhaegyszerű az egész játék. mindent eléd rak, nagyon szépen kijelöli a fontos dolgokat stb.
  • grebber
    #1933
    Nincs valami számadat hogy külön külön PC-PS3-XBOX360-ra hány db Batman game kelt el eddig?
  • offkorzreg
    #1932
    kurva könnyű az egész,egyszer sem tudtam elrontani,biztos én vagyok pro akkor.
    nemhiszem el hogy ennyire bénák hogy lehetnek egyesek
  • KaszaN
    #1931
    Nekem valamiért nemigazán megy ez az ajtó nyitogatás. Má az egekben van a vérnyomásom ez miatt a bombás rész miatt ahol valami 4-5 ilyen szart kell feloldani és ha eljutok az utolsóig má valami 10másodpercem van és azt egyszerűen nemlehet úgy kinyitni. Nemigaz hogy csinálnak egy marha jó játékot és ilyennel ba...ák el. :(
  • offkorzreg
    #1930
    nincs semmi gond a warez verzióval,de vedd megy nyugodtan.énis megvenném ha lenne pénzem rá
  • balee4
    #1929
    Nem szószerint értettem a bugot, trigger, ami a crack miatt (igen az újabbal is előjött), belinkeltem a mentésem más is kipróbálta, ő sem tudott továbbjutni, de ha gondolod kipróbálhatod Te is. Szóval ez nem bénaság, hanem a nem tökéletes a w-s verzió miatt van, ezért (és mert kiválóan jó játék) szeretném a jövő héten megvenni.:)
  • ProGabe #1928
    KATT
  • Balinthun
    #1927
    HELP! logitech rumblepad2 van és amikor stickkel szeretném irányítani a játékot az előre a hátra és a hátra az előre(pedig nem is ittam..) Volt valakinek is hasonlója?
  • moho
    #1926
    Az a lényeg, hogy az első akit el kell intézned az a fenti fickó a kuckóban, aki a kart meghuzza. Aztán akár cigánykerekeket is hányhatsz.
  • Prince23
    #1925
    Nem kell megölnöd őket, ennyi az egész. Lopakodj.
  • JackSparrow88
    #1924
    Csá, megint sikerült elakadnom. Most ott vok, amikor két túsz lóg ketrecben és van 4 fegyveres csávó amiket likvidálni kéne, Oké mek is az elsőhöz, szép csendben megfojtom de aztán nem sokkal később mégis észreveszi a fenti faszi aztán meghúzza a kart és a két túsz ketreccel együtt leesik és vége. Próbáltam úgy h az első őrt kihaygom aztán bemászok a lyukba, majd fel és közelítek meg egy másikat de az még rosszabb volt. Itt mégis h nyírjam ki őket ha mindenképp észrevesznek, ha csendben végzem munkám, ha nem, akkor is...
  • Prince23
    #1923
    Egyetértek.
    KIÁBRÁNDÍTÓ volt a vége, fúúú, de nagyon... de attól még 95% a gamma. Ha tul kritikus lennék, és ha nem lennék egy kicsit sem Batman rajongó akkor 88%-ot kapna tőlem.
  • Rage47
    #1922
    ezaz, spoiler hegyek, hajrá!
  • moho
    #1921
    Én akkor hittem, hogy gond van a progival mikor lefelé mentem Crock-hot és elötte "elkaptam" madárijesztő nyakát vizionálás után. Hna de mielőtt jöttek a viziók szakadozott a kép meg ilyenek. Aszittem lefagyott :)
  • Pluskast
    #1920
    Háááát... Szerintem a Jokerrel történő végső küzdelem röhelyesen egyszerű a többi főboss-hoz képest. Amúgy tényleg jó volt a game. Remélem hamarosan jön a folytatás!
  • moho
    #1919
    G22, osonsz a pallókon, hogy a Crock ne hallja meg, hogy mész. ha néha kiugrik a vízből pofán dobod batarangal és beesik a vizbe mész tovább. Megkeresed a gumókat amik a plafonon lógnak (összesen 4 vagy 5 van asszem), batarangal leszeded őket majd USE. Majd kijárathoz mész ott pedig mikor a Crock rádront elötte berobbantod a padlót. Kanyec.
  • moho
    #1918
    Ez sztem is igy van.
    Én most kb 56% körül lehetek amikor Poison Ivy bemászik abba a hatalmas növénybe és rohangálni kell elötte. Eddig nem tapasztaltam semmi "bug"ot és egy helyen sem akadtam el. Sztem mindenhol egyértelmű a feladat (jó nem árt egy nagyon minimális angol tudás, hogy értsd mit kell csinalni).
  • offkorzreg
    #1917
    ne sértődj meg,de csomó "bug" én szerintem csak legtöbbször bénaság szvsz
  • grebber
    #1916
    Batman: Arkham Asylum - Prey in the Darkness Map Pack holnap!

    Holnap érkezik a második pályacsomag a Batman: Arkham Asylumhoz, kizárólag konzolokra.

    Az Eidos ma jelentette be, hogy a Prey in the Darkness pályacsomaguk holnap érkezik az Xbox Live és a PlayStation Network hálózatokra. A Batman: Arkham Asylum-hoz készült csomag két pályát tartalmaz, melyek a Challenge módba illenek be.

    Az első a Heart of Darkness FreeFlow Combat nevet kapta ilyen szép röviden, és ezen a pályán a gép nyomatja ránk az ellenfeleket, és nekünk minél tovább kell életben maradnunk az Arkham Pumping Station-ben. A második pálya a valamivel rövidebb nevű Hothouse Prey Invisible Predator, melyben csakúgy mint a Predator, lesből, észrevétlenül kell elintézni a gonoszokat. A csomag ingyenes, PC megjelenésről nem tudunk.

    info: Gamestar
  • balee4
    #1915
    Mindenki végig tudja tolni, csak én nem? :D Már 2x üt be a legfrissebb crack-kel is "bug". Marad a vétel, meg amúgy is teljesen megéri.
  • The Protector
    #1914
    ráadásul tuti meleg.
  • Rage47
    #1913
    én is így gondolom
  • Scouser
    #1912
    Szvsz Robin volt minden jónak elrontója a Batman univerzumban:)
  • grebber
    #1911
    Kiadhatnának hozzá majd valami Robinos coop modot azt lehetne ketten tolni még több ellenfél ellen.