2888


Batman: Arkham Asylum
  • DJ Skyline
    #1910
    játék done, mármint a story. hát, 10/10. mester munka, mondjuk az utolsó pálya kicsit genyó, meg az előtte levő sem túl egyszerű (miután bementünk Jokerhez a, khm. nem írom le hova, nem rontom el a meglepetést. :) ) nagyon tetszett a játék, mindenképp megéri a pénzét.
  • pluhi
    #1909
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A képből látszik, hogy nincs még meg az összes trutyi. Tele lesz a mérőedény, akkor kell kimászni. Az egyik legótvarabb rész ott, mikor a kamera fix nézőpontra vált (nálam legalábbis ez volt) és úgy kell futnod, hogy hátrafelé nézel végig. Persze a palánkok kanyarognak. Úgy futottam, mint egy bebaszott Kvák kapitány...
  • G22
    #1908
    O.o

    Köszi a segítséget :)
    Akkor majd még próbálkozom tovább, pedig eddig olyan simán ment a játék:P(persze voltak nehéz részek)
    Fasza játék nagyon.
  • Hoz_Hun
    #1907
    Nem kell semit sem lefényképezned! Odaérsz a gumóhoz, batrangal becélzod, ledobod, odamész és a "használ" gombal (nem tudom PCn mi XBoxon az "A" gomb) kiveszel belőle lötyit. Ez még pár másik gubóval megismétled. Végül a jelző visszavezet a kiindulási pontra. Na ott gondolkodj el a robbantáson...
  • G22
    #1906
    De nincs semmi gumo ott,amit lefényképeztem(előtte valahol persze, X helyen találtam egy gumót)
    Crockot meg nem lehet oda csalogatni a gélhez, egyszerűen beleugrik ott a vízbe,amit lefényképeztem azt csá :D
    Nem tudom teljesíteni a küldetést, vicces :(
  • offkorzreg
    #1905
    fel kő robbantani a snecy krokit,emlékszel ugye hogy Batman gélezett mielőtt elindultál befele? na ha Croc oda ér akkor robbantsd fel
  • grebber
    #1904
    Ahova a jel vezet ott lesz egy gubo azt kell leverni és felszedni a cumot belöle!Ennyi nem nagy cucc!
  • G22
    #1903
    Tudom, végig is mentem a csatornán, de valamit még kell csinálni ott amit lefényképeztem, és nem tudom mit.
  • Seth
    #1902
    Azt "akarja" a játék, hogy kövesd a jelet. Ha csökken a szám,akkor jófelé haladsz. A lényeg hogy gyalogolni kell,nem futni, minél kisebb zajt csapva.Időnként megjelenik Croc, nem kell pánikolni, bumeránggal a nyakörvét kell eltalálni(magától becélozza a gép), ekkor visszaugrik a vízbe és folytathatod tovább.
  • G22
    #1901


    Hy
    Itt akadtam el.Csatornában egy szörny ellen, és egyszerűen nem vágom, hogy hogy kell befejezni a küldetést, hogyan kell megölni a szörnyet.Elméletben(elméletben), robbantani is lehet, de nem tudom mit aksr a játék :S
  • balee4
    #1900
    Ha vki megvette a játékot rakjon be róla képet, kíváncsi vagyok milyen a kiadás. :)
  • Rage47
    #1899
    ezt meglesem, bírom mazurt
  • grebber
    #1898
    Gamestar teszt 94%
  • RedDevilsza
    #1897
    De most télleg ez már a 2. kommented a semmiről ahelyett hogy elmondtad volna neki
  • xido
    #1896
    jóvanna..eddig nem próbáltam még ki vele:)
  • offkorzreg
    #1895
    #1893
    tök egyértelmű volt szerintem,és akármien hihetetlen én igen egyből tudtam
  • Rolika16
    #1894
    Azon a részen még nem elérhető...csak visszafele.

    Egy szobába van egy kapcsoló, amit háromszor is meg kell hackelni majd...ha ez kész, már átbírsz sétálni a vízen. Pontosan nem tudom már merre volt...én már a "Tick, tock. Feed the croc!" résznél járok...
  • DJ Skyline
    #1893
    a detektív mód a kábeleket is jelöli, amik futnak a padló alatt például jelen esetben. :) szerintem ezek után már egyértelmű a dolog. :)
  • Scouser
    #1892
    Még jó, hogy van olyan hely ahol gondolkodni kell, különben ez egy buta játék lenne...:) Most nem?
  • josi
    #1891
    Line Launcher...ez a te segítséged.
  • JackSparrow88
    #1890
    Am is eddig csak alig akadtam el de akkor is nem sok idő kellett mire rájöttem, mit is kell...
  • JackSparrow88
    #1889
    Érdekes, én tok angolul ,de abban mit ír mégis ami sokat segíthetne. Am meg tökre hihető h te kapásból tudtad mit kell, pedig nem jelez semmit még detektív módban sem, ilyenkor ugye a narancssárga dolgokra kell koncentrálni, na mind1, viszont ha olyan könnyű akkor meg mér nem árulod el...
  • balee4
    #1888
    Na kapható a játék a CD Galaxis-ben, jövő héten fizetés, addig még várhatok a vétellel.:)
  • The Protector
    #1887
    HA a live patche vagy vmi tartalmat szedtek le az aktuális játékhoz nyugodtan húzd le ablakba mert hamarabb végez vele,mellesleg live frissítésnél ha a csík felmegy maxra majd ott marad egy jó darabig az nem azt jelenti h lefagyott hanem várni kell még míg települ meg stb de azt már nem írja.
  • offkorzreg
    #1886
    talán tudni kéne angolul legalább ennyire,és használni az agyad.tök egyszerű én egyből tudtam mit kell
  • JackSparrow88
    #1885
    Hali, én annál a résznél akadtam el amikor joker áramot vezet a vízbe és le kéne vhogy kapcsolni. De sehogyse megy, detektív módban sem látok semmi gyanúsat és már használtam az eszközeimet de azokkal sem tok semmit csinálni, please help...
  • DarkSector
    #1884
    nyomvatartod a-t meg d-t akkor bal oldalit tekeri. m1-t vagy m2- akkor a jobb oldalt tekeri...huzd szét az ekg-t minnél szélesebbre...és bevillan a kijelző világos zölden...nah akkor jó.
  • DarkSector
    #1883
    nemmondod?!...most mindenkit megdöbbentettél!!!...:D
  • MerlinW
    #1882
    Mindkettőt tekergesd zöld irányba.
  • KaszaN
    #1881
    Hi
    Megvan ilyen kütyű amivel kilehetne nyitni az ilyen elektromos falakat, de nemtudom hogyan kell használni. annyit ír"a-d-m1-m2" de én azokat hiába nyomkodom összevissza nemcsinál semmit. Hogyan kell?
  • xido
    #1880
    Beszarás..tényleg elfogadja a Flatout kódját!:)
  • xxxpaulxxx
    #1879
    csak mert betölt a csík és úgy marad, aztán ő meg nem szól hogy most mivan:D
  • DarkSector
    #1878
    télleg sokat kell, mivel minnya installálja is.
  • Rage47
    #1877
    nekem viszonylag gyorsan lecsorgott a 114mb
  • xxxpaulxxx
    #1876
    a DLC letöltésénél nagyon sokat kell várni, vagy szimplán lefagyott?:D
  • Rage47
    #1875
    nekem nem mentek eddig maxra:D sőt, 1-re sem:D
  • Hoz_Hun
    #1874
    A bujdoklósak nekem is mennek maxra. Azok még extrémen sem olyan nehezek, bár van egy két követelmény, ami nehezen teljesíthető. Leginkább a robbangatósak.
  • grebber
    #1873
    Nekem egyedül az a bujdoklos challange sikerült maxra.
    Van olyan aminél azt se tudom mit kell
    Megvárom magyarítást azzal végigtolom megint!
  • Rage47
    #1872
    nem olyan nagy cucc, de kösz:D
  • Hoz_Hun
    #1871
    Grat.