2888


Batman: Arkham Asylum
  • Pretorian
    #1990
    Valaki plz mondja már meg merrefelé kell továbbmenni ott, ahol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Poison Ivy növényei a harangtoronyban benőtték az egész placcot, átcsimpaszkodok a gázfelhők felett, beszélek a feka biztonsági őrrel, majd Killer Croc barlangjába kell eljutnom. Vissza kell mennem az udvarra, vagy az épületen belül kell tovább haladni valamerre?
    Kösz.
  • iceQ
    #1989
    ÁÁÁÁÁ!

    CSak nem találom az a k*rva könyvet b*sszmeg a viláág! Melyik szinten van vagy hol?????
  • xido
    #1988
    Újrarakott windows..játékot nem engedi telepíteni,feldob egy ablakot,hogy a "Fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával."..blabla..

    előtte NFS-t gond nélkül..Batmant is újra rakás előtt 2x is gond nélkül..mi hiányzik neki?..MS keretrendszer?..új windows installer?
  • stultus78
    #1987
    Köszi végre eggy normális ember.
  • josi
    #1986
    mivel nem nagyon vágod az angolt
  • stultus78
    #1985
    Köszönöm!

    Következő?
  • offkorzreg
    #1984
    én mondtam
    amúgy meg #1978
  • stultus78
    #1983
    Levan írva valahova konkrétan mit kell csinálni vagy keresgetnikell állanróan?
  • stultus78
    #1982
    Nem lessz ez így jó megint elakadtam...
    [IMG][/IMG]
  • josi
    #1981
    A kártya driverét frissísd meg tedd fel a legújabb diretxt.
  • Yamada89
    #1980
    Nekem pont a képes résznél kilép General Protection Fault-al és nemtom az mitől van vmi help?
  • Rage47
    #1979
    Azért, mert csítelnek a mocskok. Konzol listákon nincs ilyen, mivel nincs cheat...
  • offkorzreg
    #1978
    szerintem töröld a játékot,hello
  • stultus78
    #1977
    Köszönöm!
  • josi
    #1976
    Tőled jobbra a falon levő fényképet scanneld be detektív módban.
  • stultus78
    #1975
    innen hogyn tovább (nem tok angolul)

    [IMG][/IMG]
  • vicktory
    #1974
    Köszi a segítséget!!!!
  • Seth
    #1973
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmit, a játéknak vége. Visszamehetsz még gyűjtögetni , de semmi más nem fog már történni
  • G22
    #1972
    -egy
  • G22
    #1971
    Én is így kezdtem:)
    Tudod van egy elején egy Windows live-s kérdés....Regisztrálnod kell magad, különben nem enged menteni a játék...
    Szóval amikor belépsz a játékba és egy kérdés ugrik fel, az igenre menjél, majd csinálj ebben a Windows lives-s home hülyeségben egy OFFLINE regisztrácót..Ne online-t !Offline-t!
  • G22
    #1970
    Legyőztem JOKERT, és 56%nál tartok, utána mit kell csinálni????Mert ezek szerint nincs vége a játéknak, de semmi missziót nem ír.
  • grebber
    #1969
    Azért nem gyengén prok élnek a világon ha live-on nyomjuk akkor a Challange modnál ott egy lista és ilyen 10 milliók meg ilyenek figyelnek be lol.Na asszem én akkor ezekhez képest semmi egy nagy lószar vagyok.
  • Rage47
    #1968
    üdv a klubban!
  • gfreak
    #1967
    felesleges? hmm...felesleges lenne telespoilerezni meg telewarezolnia topikot is, mégis megteszik...
  • wedge31
    #1966
    Felesleges ide HG nem pőrőg ugy a topic...
  • vicktory
    #1965
    Sziasztok az lenne a kérdésem h a játékban hogy lehet menteni mert én nem tudok akár hányszor ki lépek mindig előröl kezdi a játékot és a játékban sem találtam mentési funkciót.Segítségeteket nagyon meg köszönném!!!
  • Rage47
    #1964
    kb. 1 hónapot várt a win7-es topik HG-ja, szal türelem:D
  • gfreak
    #1963
    és kb hasonlóan leszarják mint a spoiler tag nélküli spoilerkedést meg a warez kérdéseket...még jó hogy a HG jog átvételéért a [email protected] írt levelet is leszarják..
  • Rage47
    #1962
    ezt leírhatod még párszor:D
  • pluhi
    #1961
    Százalékokat felejtsétek már el plz. Függ a megtalált trófeáktól/szalagoktól, megfejtett rébuszoktól, megcsinált challengektől, mindentől. Semmi információtartalma nincs kb.
  • Ridley
    #1960
    Én is itt tartok,de még nem próbáltam (tegnap már fáradt voltam este,hogy legyűrjem őket)

    Amúgy 69% nekem itt
  • pluhi
    #1959
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne foglalkozz a sima rosszfiúkkal. Evade folyamatosan meg fuss el, méghozzá úgy, hogy mikor a nagy rohamoz, legyalulja a kicsiket. Miközben fut rád a nagy, deneránggal pofándobod (mindig rá dobja automatán), elugrasz előle, ő nekiszalad a falnak. Ilyenkor besomsz párat és összerogy. Ekkor tudsz felmászni a hátára. Lehet kicsit pofozni vele a kicsiket is, de inkább a másik nagyot ápold. Ha jól csinálod, az is stunba kerül, mire ez ledob. Lényeg, hogy minél előbb fel tudj mászni valamelyikre, egyrészt ott biztonságban vagy, meg a "DPS" se rossz. Próbáld úgy csinálni, hogy egyszerre legyenek alacsony HPn, utána még pár kör gyepálás deneráng után és vége. Videomegosztókon találsz erről is példát biztos.
  • moho
    #1958
    Én most ott szívok, hogy Joker fent tronol valami emelvényen lent meg a csatlósia rontanak rám 2db "mutánsal". Feltételezem ez lesz a játék vége is, gondolom még Jokert kell legyűtnöm. Én is 54% körül lehetek.
    Nincs valami jó receptetek erre a bunyóra? A két debella életerejét kb 50%-ig le tudom szedni de addigra kipurcanok. :)
  • Hoz_Hun
    #1957
    Ráadásul, ha nem detektív módban vagy meg se találod, vagy ha igen akkor se tudsz vele mit kezdeni, csak detektív módban.
  • balee4
    #1956
    Nem szó szerint "ugrik ki" a könyv, egy kicsit kijjebb lóg a sorból. :D
  • MerlinW
    #1955
    Még nem találtad meg a doki irodáját. Menj ki a főfolyosóra, végén balra lesz egy ajtó.
  • offkorzreg
    #1954
    nem ugrik ki semmien könyv -.ASD::SD:
    csak kicsit kintebb van.detektív módban megfogod találni könnyen,nézz körül találd fel magad
  • iceQ
    #1953
    Tuti hülye vagyok :D De milyen könyvet kell keresni? ami kiugrik? többször végigjártam detektív üzemmódban nem jön ott semmi könyv ki
  • G22
    #1952
    Egy baj van a játékkal, ha nehéz a küldetés, vagy pláne egy harc, és az ember meghal 50szer, akkor eldurran az agy:D, de végre legyőztem Jokert is, erre nézem missio csak 56%on áll :D, jó hosszú a játék.
  • offkorzreg
    #1951
    biztos hülye vagy