19778
  • bendáj17
    #19698
    Nincs mit. szívesen.
  • #19697
    Köszi!
  • bendáj17
    #19696
    Nézd itt le van írva hogy melyik főküldetés előtt kell megcsinálni http://masseffect.wikia.com/wiki/Grissom_Academy:_Emergency_Evacuation
  • #19695
    Szerencsére úgy csináltam minden mellék küldit, hogy 1 főküldetés pipa, akkor utána a fellegvárban mindent átrohangáltam (felszedtem a mellékküldiket) és utána megcsináltam a mellékküldetéseket (bolygóscan, meg tényleges mellék küldetések). Ennek ellenére kb 2-3 mellék küldetésről így is lemaradtam. Persze csak ilyen bolygó scennelős vackokról, de akkor is....
  • Fenrir
    #19694
    Miután szólnak neked, hogy oda kéne menni akkor ne sokat húzd az időt, vagyis a főküldikben ne menj tovább mert azok a triggerek.
  • #19693
    Közben rájöttem, mert rákerestem, de nem írja ott sem hogy melyik főküldi után "reccsen be" Jack
  • bendáj17
    #19692
    Ez a 3-ban van benne, akadémia rész ahol Jack-kel találkozhatsz.
  • #19691
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem érsz oda időben? Hova? Most ez a második rész vagy harmadik? Melyik főküldi után kell oda odamenni, hogy késő legyen? :)
  • Ryder62
    #19690
    Szép szaftos spoiler. Nice!
  • Hoz_Hun
    #19689
    Benne (ha túléli a Mass Effect 2-t). Vagy így vagy úgy... :)
    Egy suliban (Grissom Academy) tanít, amit megtámadnak. Ha odamész segítesz neki akkor ott találkozol vele (és késöbb még táncolhattok is illetve meghívható a bulira a Citadellás DLC-ben), csapathoz nem csatlakozik vissza. Ha nem segítesz (vagy nem érsz oda időben), akkor is találkozol vele késöbb, mint agymosott Cerberusz Phantom és ki kell nyírni.
  • genndy
    #19688
    Tényleg, én tudtam rosszul, bocs. Wiki is azt írja:
    "If Shepard sides with Miranda, then the Commander will lose Jack's loyalty, but has the opportunity to regain her loyalty in a later conversation. In addition, if Shepard was in a romance with Jack, and sided with Miranda, then Jack will break off the relationship and will refuse to rekindle it."
  • gerey
    #19687
    Utólag még lehet Jack-et lojálissá tenni ha van elég renegade/paragon pontod, de nem emlékszem melyik. Valami olyasmit mondasz neki, hogy csak azért mondtad azt, hogy elaltasd a cerberus figyelmét, vagy valami ilyesmi.
  • ferenc001
    #19686
    Ha jól emlékszem, pont a Jack-Miranda vitában lehet utólag is (magas Paragon/Renegade szinttel) utólag is kibékíteni a másikat. Persze, lehet hogy rosszul emlékszem :D
  • genndy
    #19685
    Csakhogy azzal elkésett, az is csak a veszekedésnél működik, utólag már nem.
  • Fenrir
    #19684
    Ha elég magas a Paragon vagy a Renegát szinted akkor le tudod állítani mindkettőt (ahogyan később Legion-t és Tali-t is), így mindenki lojális lesz.
  • genndy
    #19683
    Hát ha nem lojális és amiatt meghal, akkor nem
    Egyébként igen, mindenki visszatér aki addig nem halt meg, csak nem biztos hogy magaddal is viheted.
  • Evoluti0N
    #19682
    Mindegyik csapattárs és fontosabb szereplő az első két részből feltűnik kisebb-nagyobb szerep idejéig a 3. részben. Annyi, hogy nem tér vissza mindegyik csapattársként.
  • JaSoN HuNTeR #19681
    Jack benne lesz a háromba?
  • genndy
    #19680
    Akkor azon már nem lehet segíteni.
  • BoneDragon
    #19679
    Ejtsd le a szappant.
  • JaSoN HuNTeR #19678
    Amiután veszekedett Jack Mirandával és Mirandának adtam igazad, ezek után hogyan tudom elérni hogy Jack legyen lojális?
  • Fenrir
    #19677
    Nyílván a szellőzőbe ahová tech kell oda ne Grunt menjen, a biotikus pajzsot se Garrus csinálja, stb.
  • JaSoN HuNTeR #19676
    jó embereket választod ki a feladatokra?
  • ferenc001
    #19675
    Ha mindenki meghal, akkor azt nem tudod importálni, úgyhogy sehogy nem kezdődik akkor a hamradik :D
    A második kérdésre röviden a válasz igen. Ha megvannak a loyalty küldetések, megvan a Thanix Cannon, a Silaris(?) páncél, és a Multi-core(?) shielding, akkor ha a végén a jó embereket választod ki a feladatokra, akkor mindenki életben marad.
  • JaSoN HuNTeR #19674
    Sziasztok hogyha az második rész végén meghalok és a teljes legénységem és minden elpusztul akkor hogyha azt a mentést töltöm át a háromba akkor hogyan fog kezdődni a játék?

    Második részben miket kell megcsinálni hogy ne haljon meg senki sem a végén? Megcsinálni az összes személyes küldit és fel kell fejleszteni a hajót fullosra?
  • Evoluti0N
    #19673
    Visszafelé. Hülye paraszt nem kérdezte meg, hogy milyen nyelven akarom felrakni a játékot. Eddig mindig megtette.
  • Evoluti0N
    #19672
    Jé! Fejlődik azért valamerre ez az Origin. Nem kell külön letölteni a 2. részhez a DLC-ket, hanem most már letölti magától úgy, ahogy a 3. rész is.
  • Calver
    #19671
    valaki játszadozott már csapattársak képességeinek átírásával? coalesced.ini-ben kellene valamit piszkálni (loadout biztos ott van), vagy elég ha gibbed-el belenyúlok? konkrétan Thane-ből akarok Miranda-t csinálni, mert már unom, h mindig őt cipelem magammal...
  • PiszkosFred
    #19670
    Genesis a prológ után.
    A többihez kapsz levelet és értesítést majd emailben.
  • bendáj17
    #19669
    Üzenet formájában fogom látni de valamelyiket hamarabb valamelyiket később (Shadow Broker csak Illium után)
  • Empty
    #19668
    A DLC-k hol jelennek meg? Hogyan látom, hogy megvan e a játékon belül? Kösz!
  • NandorHUN
    #19667
    Szerintem sem olyan vészesek, habár volt 1-2 idegesítő rész, de még mindig jobb, mint a legtöbb játékba.
  • Ryder62
    #19666
    Az AI nem a legfényesebb, de azért ennyire nem rossz. Falloutokban pl sokkal hülyébbek az NPC-k, na ott tényleg idegesítő néha. Ezért se viszek senkit magammal azokban a játékokban.
  • Evoluti0N
    #19665
    Bármennyire is szeretem ezt a játékot, minden végigjátszáskor baromira felhúz a csapattársak eszméletlenül rossz AI-ja. Katasztrófa, hogy egy csapatalapú RPG-ben ekkora fos AI legyen. HÚÚÚÚ
  • NandorHUN
    #19664
    THX Ez lesz az :))
  • Calver
    #19663
    indítasz pc-n új karaktert, végigtolod a DLC-ket vele - el kell majd vinned Horizon-ig (akkor nyílik meg LotSB). ezzel DLC-s rész letudva.

    utána lekapsz #19661-ben linkelt helyről számodra szimpatikus mentést, nekiállsz gibbed-el, és átírsz amit akarsz - többek között DLC-ket is át lehet vele piszkálni - és abból folytatod harmadik részt. ez a legegyszerűbb megoldás szvsz.
  • Evoluti0N
    #19662
    Jé! Ezt nem is tudtam. Mondjuk, ha az elsőhöz is van, akkor logikus, hogy a másodikhoz is. :)
  • genndy
    #19661
    Na nem tudom hogy sikerült rosszat linkelni, mert van az 1-hez meg a 2-höz is. 2-höz: masseffect2saves
  • NandorHUN
    #19660
    Ok, kösz majd utánanézek, legjobb emlékeim szerint 1 éve már babráltam a gibbedet 3.rész előtt, de nem láttam benne ilyen fungciót, igaz akkor csak az xP-et akartam feltolni. Majd megnézem mit tehetek :)
  • Evoluti0N
    #19659
    Az a gáz, hogy ezek a mentések az első részből valók, neki meg olyan kellene, ha jól értelmezem, amiben végig van játszva a teljes második rész, a dlc-ket leszámítva. :)

    @NandorHUN

    Sajnos ilyesmiről nem tudok, mármint, hogy a végétől tudd vinni. A gibbed save editor segítségével meg tudod változtatni egy már elkészített karakter arcát. Hogy azzal lehet-e benne babrálni, hogy a dlc-ket leszámítva végigjátszottnak számítsa a játékot, azt nem tudom. :)