3478
  • Vádá
    #2998
    olvass vissza valaki leírta itt mit kell csinálni a pb-vel. (mintha láttam volna)
  • Achmed927
    #2997
    Faszom ki van már. :S Még mindig nem indul a multi része. Újraraktam a játékot nem1x. A gépet csak ezért nem rakom újra.

    Elindítom multit erre mindig kilép. Help. Jah ... amúgy ha telepíteni akarom (ReInstall vagy micsi) a PB-t akkor error-t ír ki. :S
  • moon21
    #2996
    A második problémára közben meglett a megoldás. A Vsync-et bekapcsoltam, és már jó. :)
  • moon21
    #2995
    Sziasztok!
    Lehet, hogy kérdezték már, ha igen, akkor bocsi.
    1920*1080-ban játszok, be van állítva az AA, a Vsync nincs.
    Játék közben mégis elég darabosak az élek, mintha AA nem is lenne rajta...
    Illetve amikor mozgok, pl. ha valami fal mellett vagyok, eléggé csíkozott lesz a kép. Ez ilyen nektek is?
    Ezekkel lehet valamit csinálni?
    Köszi
  • cocacola111
    #2994
    a singlebe nem tom hogy hol lehet de a multiba a a dokument end setingsbe a settings.ini-be lehet.
  • Zs0lt1
    #2993
    srácok, hogy lehet fov-ot állítani a single playerben? Egyáltalán van rá mód? Köszi!
  • pisztácia
    #2992
    Hát én sem értem ezt az egészet már. komolytalan egy banda ez.
  • bigapó
    #2991
    előbbi hírben még volt PC-s verzió. faszom ki van már ezekkel a gecikkel, komolyan mondom, rohadt mocskos pénzéhes banda...
  • mascarun
    #2990
    "Ingyenes DLC-vel gazdagodnak a Medal of Honor konzolos játékosai. A pakk a többjátékos módra összpontosít, PC-s megjelenési dátuma pedig még nincs. "

    "Multiplayer DLC-t kap a Medal of Honor Xbox 360-as és PS3-as változata. A november 2-án érkező csomag egy új, Clean Sweep nevú játékmódot, és két ehhez igazított pályát (Baghram Hangar és Khyber Caves) tartalmaz, sőt, két már ismert térkép (Diwagal Camp és Kabul City Ruins) is fejlődni fog valamelyest. Sajnos PC-s megjelenésről még nem esett szó, de mivel az alant látható videóban - mely az említett DLC-t hivatott bemutatni - PC-s felvételek vannak, ezért biztosra vesszük, hogy számítógépeinkre is kiadják némi csúsztatást követően... "

    Vagy nem!
  • bigapó
    #2989
    ezzel együtt jönne a patch is? azt nem egészen értem, hogy ha nincs ingyenes online passod akkor vegyél egyet mit jelent? most ingyenes vagy sem? PC-re igen, a többire nem? ez tök ellentmondásos két mondat egymás után. :D
  • cocacola111
    #2988
    a Medal of Honor közelgő DLC-jével kapcsolatban..
    a Clean Sweep névre keresztelt kiegészítő jó pár új pályát, egy feldolgozás és egy Clean Seep-re keresztelt Last Man Standing játékmódot is hoz magáva.
    Bizonytalanságok között tengődtél a Clean Sweep-el kapcsolatban? Ennek vége msot megtudhatod, hogy valójában mit is takar a Medal of Honor első kiegészítője, ami november másodikán fog megjelenni. Mennyibe fog kerülni?
    Semmibe! Minden Medal of Honor tulajdonos egy ingyenesen igényelhet egy Online Pass-t, amivel természetesen le tölthetővé válik a Clean Sweep csomag, minden fizetési kötelezettség nélkül. Amennyiben nincs Online Pass-od. akkor $9,99 dollárt kell fizetne a csomagért a PlayStation Network-on vagy 800 Microsoft pontot a z Xbox Live rendszeren a frissítésért, ami tartalmazza majd a Clean Sweep játékmódot és a pályákat egyaránt

    Mi is az a Clean Sweep?
    A Clena Sweep egy megsemmisítő/utolsó ember stílusú játék mód, amiben két csapat játszik. Nincsenek újra születések egy körön belül, viszont mindössze 4 percig tart egy kör, amivel sokkal gyorsabb és vidámabb körökre számíthatunk és nem kell majd sokat unatkozni ha az első golyó eltalál. Amikor az egyik csapat megsemmisíti a másik csapat utolsó játékosát is vége tér a kör.

    Milyen pályák lesznek a csomagban?
    Összesen két új és két felújított pálya fog érkezni tehát összesen négy, amelyeket úgy alakítottak ki, hogy az új játékmódhoz illeszkedjenek és még jobb élményt nyújtsanak majd a már meglévő játékmódokban is. A két új pálya a Bagram Hangar illetve a Khyber Caves lesznek, ille.
    tve az újra tervezettek a Diwagal Camp és a népszerű Kabul City Ruins.
    Bagram Hangar
    A hetvenes évek óta egy kulcsfontosságú légi bázis adta az ötletet a pálya elkészítésekor, amelyen az ellenség a sötétség leple alatt bújik majd meg. Míg a nappali pályákon könnyebb dolgunk volt észrevenni az ellenséget itt egy kicsit másképp mennek majd a dolgok ezért óvatosan kell bánnunk a fegyvereinkkel is mert azok lesznek, amik igazán elárulhatnak majd minket.


    Khyber Caves
    Van egy régi mondás a Khyber barlangok történetében miszerint: „minden követ, amely a Khyber-en van már ért vér legalább egyszer". Nos, aki majd belép a barlangokba az biztosan megtudja, hogy ennek a régi mondásnak bizony van értelme. Szűk járatok remek búvóhelyek. Elfutni? Lehetetlen! Az győz aki gyorsabban húzza meg a ravaszt.



    Diwagal Camp
    Egy már ismert sziklás terep, amely jól illeszkedik majd a Clean Sweep-hez, tehát a régi jól megszokott helyekről nem kell lemondanunk. Extraként pár kunyhó és barlang segíti majd a rejtőzködést az ellenségeink számára. Minden sarokban új meglepetés!



    Kabul City Ruins
    A városi környezet, ami tele van roncs autókkal és omladozó épületekkel. Olyan terület, ahol szinte bárhol találkozhatunk az ellenségünkkel, mert számos helyen bujkálhatnak. Mindig tartsd észben, hogy az ellenség nem csak a te szinteden lehet hanem feletted is, pusztító akadályok kint és bent, vigyázz magadra!

    (forrás http://www.totalmohaa.hu/ by HeNtEs)
  • Vádá
    #2987
    Lehet nem kapta meg a csokis tejet és most nyűgös :)
  • w126
    #2986
    Add ki magadbol,ne fogd vissza magadat te kis fütyi:D:D
  • bigapó
    #2985
    mi a faszom az a project amiről beszél?
  • Achmed927
    #2984
    Akkor jön az újrarakás, mert nem műxik. :S fakdatsit
  • Majestic01
    #2983
    "Új kiegészítő érkezik a Clean Sweep DLC-hez, ahol King of the Hill játékmódon belül kell megküzdeniük egymással a csapatoknak. A csavar lényegében annyi hogy a játék csak a pálya egy kijelölt részén játszódik. A Hot Zone névre keresztelt addon két új pályát is tartalmaz, ( Hindukush Pass és Korengal Outpost ) amelyek tulajdonképpen a már létező pályák KotH változatai ( Shahikot Valley, Helmand Valley ).

    * Mindez 10 USD-be kerül majd ( 800 MS pont ), ami körülbelül 2000 HUF-nak felel meg
    * Továbbá ezt a kiegészítést csak azok érhetik el, akik részt vettek az EA 10$ Projectben

    Mind a két DLC elérhető lesz Xbox360, PS3 konzolokon, illetve PC-n november 3.-ától."
  • Majestic01
    #2982
    Én is kb ezért vettem meg, meg hogy addig ne unatkozzak. Eleinte tetszett, de 26óra játékidő után annyira fel tud idegesíteni, az a pár hiba, hogy képes vagyok lehúzni a játékot idegességemben. Persze ez csak akkor van, ha ideg vagyok már.
  • mascarun
    #2981
    Valaki mintha azt mondta volna korábban hogy a DLC pc-n kívül mindenre kijön! MOst akkor mi az igazság?
  • bigapó
    #2980
    hmm, ha elindult, akkor a gépeddel lesz gond, mármint oprendszer, mert hol müxik hol nem, olyan nincs. nekem egyszer sem gondolta meg magát, a warez igen, de a jófajta crack-el már ment az is gond nélkül, eredetivel meg semmi gondom nem volt eddig. még mindig újratelepitést ajánlom figyelmedbe, akár az egész gépét. nekem legutóbb a .net keretrendszer adta meg magát és csak az újrarakás tudta megoldani, azóta megint prímán hasit a kis gépentyűm.
  • Majestic01
    #2979
    Én azért nem válaszoltam, mert nem tudtam a hibádra megoldást.
  • Achmed927
    #2978
    Megsúgom ez MOHA topic. Nem képmegosztó, nem fikázgató. Ha lehetséges a játékkal kapcsolatban irogassatok. Lejjebb kérdeztem 1 dolgot, erre 1 ember válaszolt. Annak az 1 embernek köszönöm szépen, a többiek meg mehetnek a picsába ha gondolják, na és ha gondoljátok kívánhatom hogy robbanjon fel a gépetek a csába. :D

    AMúgy még mindig kilép. 1x már elindult a Multi. Azóta megint szórakozik a kilépéssel. Soha nem találkoztam ilyennel. :S
  • bigapó
    #2977
    tessék? most ezzel előrébb vagyok vagy mi? :) gondolom holnapután kidobják, ahogy írtátok, de mint mondtam szerintem az sem dob akkorát rajta, mint kellene, de előre nem kéne jártatnom a számat, az már igaz:) az tuti, hogy cod mellé szántam, ha azt megunom van másik játék, hasonló képlettel, de eddig csak felidegelni tudott legtöbbször a faszságaival...
  • Prince23
    #2976
    Stay tunned, a DLC előtt úgy is meg fog jelenni.
  • bigapó
    #2975
    hát ebből is látszik mekkora jó.. játék, mert nem arról beszéltek..illetve részben, mert az áhított tapasz nem érkezett meg és aki tényleg megvette és tényleg játszik vele az tudja, hogy nagyon kellene már...nagyon erős a gyanúm, hogy még az sem fog eleget dobni rajta, sajnos én is kidobott lóvét látok csak benne...eddig.
  • pisztácia
    #2974
    Nem azért mondom de te kezdtél itt oltani a szar képeddel, csodálkozol, hogy visszaszólok Zoltánka??
  • zotya10002
    #2973
    De szardarab vagy!
  • pisztácia
    #2972
    Neked meg mi bajod van? Minek mutogatod itt a képeidet? Senkit nem érdekel mire vered esténként.
  • zotya10002
    #2971
    Na jó éccaka mindenkinek!!

    Ui:jövő héten csak jön az a javítás!:-)
  • zotya10002
    #2970
  • Majestic01
    #2969
    Na igen, ebben is van valami sajnos... bár sokszor van kivétel.
  • pisztácia
    #2968
    Na látom itt is van egy értelmiségi. Látszik, hogy tanyasi fasz vagy te... csak az írásodból. Vagy román? Tök mind1, full buta vagy te is, mert tényleg október végére ígérték, csak basztak betartani. Te meg húzzál ki a földre azt kapáld az üres földet, te vidéki fasz
  • lolSL
    #2967
    üdv a játékiparban, ahol még senki soha egy ígért dátumot se tartott be
    de azért pereld őket vagy vmi, hf
  • Majestic01
    #2966
    Október végére írták a javítást megsúgom.
  • zotya10002
    #2965
  • w126
    #2964
    Te meg mi a faxt röhögsz hülyegyerek? Azt lesheted ,hogy bocsit kérnek tölled....valami gond van az agyaddal,márcsak azért is,mert ha az EA next hó 2.-ra igéri az első nagyobb javítást,akkor te mi a faxnak vártad a héten,vagy a multhéten? Na sipirc igyá egy kakaót,oszt majd gyere vissza másodikán,addig tentetente!
  • Majestic01
    #2963
    Ja, az elnézést elfogadom :)
  • Majestic01
    #2962
    Azzal mert másnak azt tanácsolom, hogy ne vegye meg, azzal nem lehúzom. A single rész egyébként is jó, de azért felesleges megvenni. Multi részt meg akkor szidom, ha ki idegel, és idejövök sírni:D De azért is adtam neki 8/10-et. Amúgy meg a patch elvileg javít akk nem lesz vészes, de mikor ideges vagyok a hibái miatt, akkor idegességembe lehúzom...
  • Vádá
    #2961
    Ezt a részt beteszem neked még1szer , egyrész javítva a hibát benn másrészt dagadjon a májad :

    De tudod mit mivel te agyonművelt vagy ELNÉZÉST kérek , ha megsértettelek alaptalanúl , és ezt inkább nyilvánosan mint privibe.

  • Vádá
    #2960
    Alaptalanul ? Ez valami vicc? Bocsánatkérés ? (megint jót kacagtam. Nos csak 2 oldalt mentem vissza többet nem szánnék rád : Tessék , Idézetek Majestic elvtárstól alaptalanul :P

    "Nagyon remélem, hogy még ma éjfélig kiadják a javítást, mert ugye október végére írták. Nem akarok csalódni...na meg most játszhatatlan kb.
    De nem is érdekel már, kidobott pénz lett ez. 1hét, és akkor többet elő se veszem ezt a játékot."

    "Szerintem szedd le a warez verziót, single-t nyomd végig, mert az nagyon jó, és a pár nap múlva megjelenő CODBO-t vedd meg.
    Multit meg felejtsük el, mert én már a patch-től se várok sokat..."

    "A helyedben nem venném már meg. De ha mégis akkor itt tedd: katt"

    "Nem tudom én se már. Hétfő óta várom, mert a multi egy szar most...."

    "Szerintem is rendben van a single, multi annyira nem, de nagy reményekkel várom az új javítást. Én is 8 pontot adnék neki.:) "

    "Ne feledd, ez csak unaloműző míg nincs CODBO"


    De tudod mit mivel te agonyművelt vagy ELNÉZÉST kérek , ha megsértettelek alaptalanúl , és ezt inkább nyilvánosan mint privibe.
  • Majestic01
    #2959
    Miután visszaolvastál majd jöhet PM-ben a bocsánatkérés...:D
    És hogy tanulj is ma valamit, ha már nem lettél megnevelve: ne vádolj mást alaptalanul.