555
Ide jöhetnek az űberláma és humoros spamek, ahogy a cím is mondja
  • pxxl
    #474
  • Büdös Bohóc
    #473
    Feladó: Kovács István

    Kedves Barátom!


    Múlt héten volt a Szent Család ünnepi búcsúja Kantarostáson.
    Találkoztam ott egy titokzatos cigányasszonnyal.

    Fizettem neki egy kisebb készpénz összeget,
    hogy áldást hozzon gyönyörű fejedre a Romák erejével!

    Barátom! Megvettem a szerencsédet az újévre!
    Hallgasd meg, mit mondott rólad>>>

    Fogadd áhítattal a 2011-es évre személyes romaáldását!

    Nézd meg mit üzen Neked Csamangó Elulália>>>

    Kívánom, hogy váljon valóra e csodálatos álomkép!



    Pisti

    Ui.: Hallgasd szeretettel és a végén különösen figyelj!
  • [HUN]FaTaL
    #472
    :DDDDDDD
  • pxxl
    #471
    PS works topigból

  • N o N a m e
    #470
  • Loál János #469
    htx

    [FÉL]
  • [HUN]FaTaL
    #468
    :DDDDD
  • pxxl
    #467
    csak szólok... :D
  • Loál János #466
    #465
  • pxxl
    #465
    én szeretném, ha minden A best.With szerelem
  • Hajnalcat
    #464
    Feladó:
    nora mabou [email protected]
    Tárgy: hello
    Érkezett:
    Tegnap 18:44


    nevem Nóra. Én egy nő, hogy örömömre szolgál, hogy Önnel a kapcsolatot, miután megtekintették a profilod itt (www.sg.hu), ami igazán érdekel engem fűződik kommunikáció veled. Én nagyon boldog lesz, ha tudsz írj nekem az én e-mailben a legegyszerűbb kommunikáció és mindent tudni egymást, itt van az e-mail ([email protected]) Én várok, hogy hallani rólad, mint én szeretném, ha minden A best.With szerelem.
    [email protected]
  • NessieGraf
    #463
    Ócó?
  • pxxl
    #462

    Kell esetleg csak Ippon Mokka? Csinal coffee semmi mas!
  • morcosqtya
    #461
    Ma kaptam hasonlót, a szöveg más volt, de a kezdés ugyanez. Drága egy.
    :)))
  • Loál János #460
    + a hibátlan angolság
  • NessieGraf
    #459
    Az év poénja nálam:

    Szia drága egy,

    A nevem Nora Agurma, jöttem acrose profilját randizzunk.hu, éreztem, és úgy döntenek, hogy elküldjük Önnek a masszázs, hogy kérni barátság. Tudod, amelynek prófétált szerelembe ott valaki a legtöbb esélye legyen az egész, akkor kapcsolatba léphet velem az én privát mail cím ([email protected]), azt hiszem, hogy jó szem előtt tartva meg kell ismernem az én request.Yours szerelem.
    Nora

    Hello my Dearest one,

    My name is Nora Agurma,I came acrose your profile at randizzunk.hu, I felt it and decide to send you a massage, to ask you for friendship .you know having a prophesy of love over someone there most be odds around the, you can contact me with my private mail address at ([email protected]), I belive that with good mind you have to admit my request.Yours Love.
    Nora


    Ehhez képest egészen hetero nőnemű vagyok, ráadásul az említett oldal közelében se jártam soha.
  • morcosqtya
    #458
    tudom, hogy TLDR, de akinek van rá 5 perce olvassa el, megéri... :))
    halvérű japók..
  • morcosqtya
    #457
    levelezés - vásárlói panasz:

    Tisztelt Ippon Márkabolt és Szerviz!

    Webáruházukban vásárolt garanciális (vásárlás időpontja 2009. 12. 16.) KonyHaver készülékem a mai napon a testi épségemet veszélyeztetve meghibásodott.

    Érdeklődnék, hogy hol adhatom le garanciális javításra, illetve van-e arra mód, hogy munkatársuk előre egyeztetett időpontban lakásomban átvegye. Utóbbi azért is lenne hasznos, mert így jegyzőkönyvben rögzíthetné az addicionális károkat, melyek a meghibásodás következtében ingatlanomban és ingóságaimban keletkeztek. Ezek megnyugtató rendezésére a szervizelés mellett megoldást várok Cégüktől.

    Várom jelentkezésüket,

    üdvözlettel,

    Hegedűs Dezső - egy rémült KonyHaver használó

    From: IpponShop Customer Care
    Date: 2010/03/23
    Subject: RE: Ippon KonyHaver
    To: Hegedűs Dezső

    Tisztelt Ur Hegedus,

    Kaptuk meg panaszod, mely pontosan mi?

    Ippon KonyHaver special Japan produkt 4-az-1-ben, egyutt funkciok csinal ido es kenyelem, konyha reggeli.

    Te behoz, vagy mi kimegy, fugg problema! Mi problema?

    Eliza Varga

    IpponShop

    From: Hegedűs Dezső
    Date: 2010/03/23
    Subject: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: IpponShop Customer Care

    Kedves Eliza!

    Nem látom be, miért kell leírnom részletesen a problémát a GARANCIA érvényesítéséhez! Csak a meghibásodás okozta károk (lelki+anyagi) miatt vetettem fel, hogy munkatársuk személyesen vegye át a készüléket - a későbbi félreértések végett.

    Gyors intézkedésüket kérem! (Esetleg Varga úr? bevonásával, gondolom, Ön a felesége/lánya. Csak a nyelvi problémák miatt)

    Köszönettel,

    Hegedűs Dezső

    From: IpponShop Customer Care
    Date: 2010/03/24
    Subject: RE: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: Hegedűs Dezső

    Tisztelt Ur Hegedus,

    lehet te hibazol vezerles, nem garancia. Ezert leirni mi problema.

    Ippon KonyHaver osszettett haztartasbeli kutyu, Japan produkt egyszeru hasznalod ha jol.

    Mi problema? Hallgatni!

    Sajnalni Ur Varga nem van, van Tavol-Kelet. En Magyarul olvasok perfekt, nem problema.

    Eliza Varga

    IpponShop

    From: Hegedűs Dezső
    Date: 2010/03/24
    Subject: RE: RE: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: IpponShop Customer Care

    Kedves Eliza!

    Rendben.

    Piritóst terveztem reggelizni, a grill-lapon megpirított sonkaszelettel, valamint frissen csavart narancs-grapelével és haboskávéval. Jellemzően ilyesmikkel indítom a napot, a rendelkezésre álló idő függvényében választva párosítást. (Pl.: dzsúz-kávé, bacon zsemlében-dzsúz-kávé, lekváros pirítós-kávé, stb.)

    Ezúttal egyszerre indítottam el a kenyérpirító-grill-kávéfőző funkciót, majd mikor a pirítás a félidejéhez ért, kezdtem bele a félbevágott déligyümölcsök facsarásába. A berendezés viszont a 4-es fokozatú sütési idő lejártával - korábban nem tapasztalható módon - nem dobta ki az elkészült pirítósokat, sőt, furcsa zümmögő-kattogó hangot produkált, illetve a narancsfacsaró forgófeje jól érzékelhetően lelassult. Az igazi problémák itt kezdődtek. A gyümölcshéj-félgömböt a facsarófejen hagyva megpróbáltam a beragadt kenyérszeleteket kipiszkálni a szorítórácsozat fogságából, miközben a fűtőszálak - bár vibrálva - továbbra is izzottak. Az addig csendesen csordogáló kávéfej ijesztő durranással kiköpött egy forró, zaccos folyadéklöketet, ami a csészéből a kézfejemre fröccsent. A sokktól önkéntelenül felfelé rántottam a zöldségtisztító késsel a kenyér kiszabadításán dolgozó kezemet. A kés hegye a fűtőszálhoz ért, minek köv etkeztében enyhébb áramütést kaptam. Az áramütéstől összerándult combizmom koordinálatlanul magasba rántotta a térdemet, így szándék nélkül alulról megrúgtam a konyhapultot. A hirtelen erőhatás következtében a berendezés is megemelkedett, majd a gravitációnak köszönhetően visszaesett a pultra úgy, hogy az egyensúlyát vesztett kávéscsésze zuhanni kezdett. Igyekeztem elkapni a csészét, de a reflexmozdulat erőteljesre sikeredett, olyannyira, hogy a szinte teli porcelánt a mennyezetig felütöttem. Balszerencsémre a tekintetem követte az eseményt, így nem kevés forró kávé fröccsent a magasból az arcomra és közvetlenül a szemembe. Eközben a facsarófej is megpördült hirtelen, röppályára állítva az őrizetlenül hagyott fél narancs héját, ami a még mindig a kenyérpirító-rácsozatba szorult kést tartó kezemet ütötte meg. Az ütés indukálta önkéntelen mozdulatom felbillentette a teljes berendezést, mi után a gyümölcslé felfogására szolgáló tégely a padlóra esett. Miközben próbaltam visszan yerni az egyensúlyomat, támaszkodó lábammal a keletkezett folyadékfoltra (narancslé és kávé elegye) lépve megcsúsztam és olyan szerencsétlenül estem, hogy homlokkal a tejhabosító csőbe fejeltem, majd fektemben magamra rántottam a teljes konyhai eszközt úgy, hogy a megfeszülő hálózati kábel mintegy 3 centiméternyire kirántotta a konyhai világítás kapcsolóival egybeépített fali aljzatot. A gépben felhalmozódott szobahőmérsékletű és forró folyadékok teljes egészében rám, illetve a még mindig izzó fűtőszálra folytak, minek következtében a berendezés füstölni kezdett, majd hangos pukkanással elektromos zárlatot okozott. (Mint utóbb kiderült, a lakóépület teljes északi szárnyában)

    A keletkezett kár:

    - mennyezet elszíneződése
    - 2 db fehér csempe (a fali aljzat körül) kiszakadása
    - fali aljzat (világítás-kapcsolókkal)
    - laminált padló szennyeződése
    - 8 napon belül gyógyuló égés és rándulás

    A baleset után azonnal elolvastam az Ippon KonyHaver (KitchenMate) használati utasítását, mely egyértelműen nem figyelmeztet arra, hogy az összes funkció egyidejű használata nem javasolt és esetlegesen meghibásodáshoz vezethet!!!

    Szörnyű felelőtlenségnek tartom, hogy a gyártó nem tesztelte a fokozott igénybevétel hatásait, illetve azt is, hogy önök, mint forgalmazó, nem győződtek meg a termék biztonságosságával kapcsolatban!

    Mindezek ellenére egy garanciális javítás után - immár körültekintőbben - továbbra is használnám a berendezést, illetve beszereznék további készülékeket a kompenzációként nyújtott vásárlási bón erejéig. (Mindkettőnk megelégedettségére úgy 200.000 forintnyi teljes egészében levásárolható kuponra gondoltam.)

    Várom ajánlatukat, illetve a kollégát a készülékért (és darabjaiért).

    Üdv,

    Hegedűs Dezső

    From: IpponShop Customer Care
    Date: 2010/03/26
    Subject: RE: RE: RE: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: Hegedűs Dezső

    Tisztelt Ur Hegedus,

    problema nem nagyon erteni, hasnalsz szavak nekem kicsit nehez. Ami latok, te hibazol ha femet beledug futoszal, meg dobalni nem szabad KonyHaver!

    Ha idehoz Serviz azert kijavitunk ha tudunk. Neked is baj esik? Mi baj esik? Konkretan!

    Eliza Varga

    IpponShop

    From: Hegedűs Dezső
    Date: 2010/03/26
    Subject: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: IpponShop Customer Care

    Kedves Eliza!

    Elég hosszan megírtam, mi történt!!!

    És a kérésemet is! Azon gondolkodjanak, kérem! (200.000 Ft vásárlási utalvány)

    Üdv,

    Hegedűs Dezső

    From: IpponShop Customer Care
    Date: 2010/03/27
    Subject: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: Hegedűs Dezső

    De konkretan mi baj esik, nem ertem?

    Eliza Varga

    IpponShop

    From: Hegedűs Dezső
    Date: 2010/03/27
    Subject: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: IpponShop Customer Care

    KONKRÉTAN?!

    Ippont dobott rajtam a cucc! Megbaszott az áram! A homlokomon még mindig van egy sebkarika, amit a tejhabosító pöcök nyomott oda!

    A plafon dzsuvás, a padló felhullámosodott!

    Ma reggel is kimentem a konyhába és úgy éreztem magam, mint egy kibaszott Gandhi a bombay-i gettóban! És még KÁVÉM SEM VOLT!!!

    EZ MÁR ÉRTHETŐ?! Vagy írjak lassabban?

    Vagy mondjam azt, hogy most már 300.000-nél tartunk?! MERT OTT TARTUNK!!!

    Tudja mit, beviszem a gépet! MÉG MA! És nem is kell javítani! Egyre kevésbé merek megbízni az Ippon cuccokban!


    From: IpponShop Customer Care
    Date: 2010/03/28
    Subject: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: Hegedűs Dezső

    Tisztelt Ur Hegedus,

    en megertem, te megnyugodol.

    Ha nem bizik tovabb mit tervezel vasarolsz IpponShop?

    Inkabb javit KonyHaver, hidd el rendben lesz tovabb!

    Lesz coffee, juice, toast - szeretsz reggel!

    Lanyom olvas leveled ujra nekem, nevet kicsit! Nem haragszik?

    Kapsz 10% mindig IpponShopnal kellemetlensegert, jo!

    Eliza Varga

    IpponShop

    From: Hegedűs Dezső
    Date: 2010/03/28
    Subject: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: IpponShop Customer Care

    Nevetsz, bazdmeg?! A lányoddal együtt? Na, nem fogsz nevetni, mikor belebaszom az arcodba a cuccot, facsaróval előre! Azt fogod mondani O! Sőt, bedugom a gépet, akkor meg azt, hogy Ő! Ismered ezt a betűt? Majd most megismered KÖZELRŐŐŐŐŐL!

    A helyetekben most bezárnék és Ur Varga után mennék Távol-Kelet! Kurva távol!

    Az Ippon gépet meg kibasztam a faszba!


    From: IpponShop Customer Care
    Date: 2010/04/02
    Subject: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Ippon KonyHaver
    To: Hegedűs Dezső

    Hogy iszik coffee akkor? Kell esetleg csak Ippon Mokka? Csinal coffee semmi mas!

    Nezheted webshopban van kedvezmeny!

    Eliza Varga

    IpponShop
  • NessieGraf
    #456
    Jessica néger női fotót fog küldeni szerintem.
  • morcosqtya
    #455
    "..nem szereti a dolgokat oszt az életben"

    oszt?
    OSZT?
  • TDantes
    #454
    A szín sem számít, de jó!
  • TDantes
    #453
    Helló
    A nevem jessica, én ma láttam a profilodat és érdeklődővé váltam benned, szintén szeretni foglak ismerni téged az többet, és azt akarom tőled, hogy küldj nekem e-mail címét, hogy tudok küldeni neked képet, hogy tudja kinek i vagyok, vagy vegye fel a kapcsolatot velem az én e-mail címét Itt van az email címem ([email protected]) Azt hiszem, hogy tudunk mozogni
    itt! Várom a levelet az email címemre fent.
    Megjegyzés: Ne feledje, a távolság vagy a szín nem számít de nem szereti a dolgokat oszt az életben)
    vegye fel a kapcsolatot velem ide ([email protected]
    Köszönöm
    jessica


    Höhöhöhö..most kaptam. Ej, Jessica Jessica...
  • NessieGraf
    #452
    Ez egy olyan embertől jött, aki az adott oldalon ismerősöm. Azt a címet használom olyan oldalaknál, ahol még nem dőlt el érdekes, vagy se, spammer, vagy se. Annak mindegy.
  • morcosqtya
    #451
    nem érdemes reagálni (valós(saját) e-mail címről) semmi ilyen szarra...
    vagy én vagyok túl paranoid.. :)
  • NessieGraf
    #450
    Én már csak olyan hülye vagyok, hogy megírtam, mekkorát szophat.
  • n3whous3
    #449
    ja meg írd neki, hogy benne vagy meg ajánlj nekik még 1-2 embert vágjon bele ageci azt jól beszopja XDDDD
  • n3whous3
    #448
    másold be a címet, úgy szeretnék kurva anyázni neki
  • NessieGraf
    #447
    Srácok ez hosszú lesz. Hogy ki játssza az überláma szerepét, döntsétek el ti:

    Szia !

    Ezzel a levelemmel az elsők között kereslek meg.

    A mai magyar viszonyok között - aki megérti a konstrukciót - az mindenki csatlakozni fog.

    A céget, amelyik az üzletet menedzseli, már a cégbíróságon bejegyezték, most a webiroda tesztelésénél és az ügyvédekkel a rendszer végleges formába öntésénél tartanak.
    Könnyen lehet hogy már tudsz is róla, mert az interneten is szárnyra kapott, természetesen torzításokkal, annak ellenére, hogy interneten hirdetésben, weboldalalakon még nem terjeszthető az információ, csak személyes megkeresés alapján.

    Most van kidolgozás alatt egy magyar szervezésű új rendszer, aminek szeptember a tervezett indulása.

    Az előnyök hosszas kiemelése helyett igyekszem rövid és korrekt tájékoztatást adni:
    ( Már megjelentek az interneten a túlzó, és téves információkat tartalmazó felhívások is, mint ahogy ez minden új induló rendszernél szokott lenni. )

    A legfontosabbak:

    1.) Az induláshoz nem szükséges a te pénzed.

    2.) Amikor fizetned kell, akkor már többszörösét kapod a rendszerből, tehát nem
    kell máshonnét pénzt átcsoportosítanod, sőt ez lesz a legfőbb jövedelemforrásod.

    3.) Lesz egy olyan biztosításod, amivel lényegesen több pénzt keresel, mint
    amennyi a fenntartásához szükséges havi biztosítási kötelezettséged.
    (A biztosítási összeget lejáratkor te, tragédia esetén pedig az kapja meg, akit kedvezményezettként megjelöltél.)

    A konstrukciót lehetővé tevő környezet:

    1.) A biztosításban ha jártas vagy, akkor tudod, hogy a biztosító intézetek között kiélezett verseny van az új biztosítások megkötéséért, ezért komoly jutalékot fizetnek a biztosítás közvetítőjének.
    2.) A hálózatépítés - különösen az internetet alapú - rendkívül dinamikusan növekszik.

    3.) Az 1.) és 2.) pont ötvözésével létrejött a nagy ötlet:

    Hozzunk létre egy olyan rendszert, ahol a rendszeres biztosítási díj fizetésének forrása a biztosítók által fizetett jutalék.
    A jutalék egy hálózati rendszerben előre rögzített módon kerül kiosztásra.

    Nem szükséges biztosítási ügynöknek lenned ahhoz, hogy rendszeres, egyre nagyobb jutalékot kaphass.

    Akkor nézzük a főbb jellemzőket:

    A megszokott séma, hogy jön a levezetés, hogy hány milliót kereshetsz, és utána az, hogy mit kell ehhez tenned.
    Most - hogy előre megnyugtassalak - ezt megfordítom:
    A szükséges követelmény:
    Találj 4 ismerőst, aki szintén előre tud gondolkodni, és társul hozzád.
    Ebből legalább 2-nek egy hónapon belül kell csatlakoznia.

    Természetesen a csatlakozóid száma nincs korlátozva, az bármennyi lehet.
    Amennyiben az egy hónap alatt ezt titokban tartod, és nem szólsz róla senkinek, akkor csak annyi történik, hogy törölnek a rendszerből minden következmény nélkül.

    Na de mihez is kéred, hogy csatlakozzanak?

    Kötsz egy életbiztosítást, aminek a forrását itt ebben a konstrukcióban meg tudod keresni, tehát más helyről, a máshol megkeresett pénzedből ide nem kell átcsoportosítanod. Gondolom szeretnéd megérteni, hogy hogyan is lehetséges ez.

    Röviden csak a lényegre szorítkozva:
    Alakult egy bróker cég, akivel szerződést kötsz a biztosításod ügyintézésére.
    Itt te a bróker céggel vagy szerződéses kapcsolatban. A brókercég az első két havi díjadat megelőlegezi neked, a te nevedben befizeti, és ezt követően az általa létrehozott ajánlói rendszer működtetésével a további havi díjfizetésedhez is biztosítja a fedezetet az első 2 évben.
    ( Egyetlen megkötés, hogy jelenleg csak magyar állampolgársággal rendelkezők jelentkezhetnek.)

    Hogyan lehetséges ez? Mennyi jutalékot kapsz, ha csatlakozol a rendszerhez ?

    Akkor figyelj!

    8 szint (1+7) mélységig kapsz jutalékot az alábbiak szerint:
    (4-es un. kötött mátrix, vagyis egy főhöz közvetlenül max. 4 fő csatlakozhat.)

    Szint Csatlakozó Jutalék (Ft/fő) A szinten képződő jutalékod
    Direkt 4 80.000.- 320.000 Ft.
    1. 16 15.000.- 240.000 Ft.
    2. 64 6.000.- 384.000 Ft.
    3. 256 6.000.- 1.536.000 Ft.
    4. 1.024 5.000.- 5.120.000 Ft.
    5. 4.096 5.000.- 20.480.000 Ft.
    6. 16.384 4.000.- 65.536.000 Ft.
    7. 65.536 4.000.- 262.144.000 Ft.

    Amennyiben az 5. szinted betöltődött, akkor újból indíthatsz egy új csoportot, ahova követhetnek a jelenlegi csoportod tagjai is.

    A havi biztosítási díjad 20 ezer Ft / hó .... 20 éven keresztül.
    A biztosítás megkötésétől számított 2 év múlva ( tehát épp amikortól már közvetlenül te fizeted), akkor - ha akarod - a biztosításodat díjmentesítheted, vagy felmondhatod.

    Valószínűleg nem teszed meg, de a lehetőséged meglesz rá.

    Amennyiben úgy látod, hogy van legalább 4 olyan ismerősöd, akinek jól jönne ez pénz, és a hozzá társuló anyagi biztonság, akkor ne késlekedj, mert a kötött matrix jellemzői miatt
    a később csatlakozók már a te hálózatodba kerülnek még akkor is, ha őket nem te hozod, sőt nem is ismered őket !!!!!

    Most, az előszervezés idején a következő módon tudsz csatlakozni:

    1.) Írsz egy e-mailt a [email protected] címemre, a saját
    e-mail címedről, hogy jelentkezel az előszervezésre, és ehhez a következő adataid megküldöd:
    1. Név:
    2. Születési név:
    3. Születési hely és idő:
    4. Irányítószám:
    5. Lakcím:
    6. Telefonszám:
    7. Skype :
    8. Email cím:
    9. Anyja neve:
    10. Jelentkezés dátuma:

    Ha biztosra akarsz menni, akkor egyidejűleg megküldheted azt a minimum 2-4 csatlakozódnak a nevét is, akivel már megbeszélted, hogy ők is csatlakoznak a regisztráció hivatalos megindításakor.

    2. Jelentkezésedet visszaigazolom, és készítek egy táblázatot a részedre, amibe a továbbiakban csak be kell írnod az új csatlakozókat a fenti adataikkal. Nekem a közvetlen csatlakozóidnak csak a nevét küldd meg, hogy tervezni lehessen a csoportod várható alakulásával.
    A hivatalos regisztráció után már saját webirodád lesz, ahol naprakészen nyomon tudod követni a csoportod növekedését, és a megérdemelt jutalékodat.

    3. A legközelebbi webkonferenciára neked, és a hozzád csatlakozóknak is meghívót fogok küldeni.

    A továbbiakban minden információt, és segítséget megadok, hogy minél több pénzt kereshess ebből a rendszerből.

    Ne sokáig gondolkozz, mert hamarosan az ismerőseid fognak ugyanezzel az ajánlattal megkeresni, és akkor bosszantani fog, hogy őket már elszalasztottad !

    Várom az e-mailedet, hogy együtt teremthessük meg számodra is az anyagi biztonságot.

    Üdvözlettel: xxxx

    (Csak ha biztos vagy négy emberedben akkor küldj választ.!!
    Addig én sem küldöm el a "feljebb valómnak", amíg nem
    kapok vissza négy igenlő választ.!!)
  • n3whous3
    #446
  • NessieGraf
    #445
    És a legszebb, hogy nem cikiztem, csak a tényeket közöltem. De ő érti a célzást... Az eszébe se jut, hogy nagyon beszűkült piacon próbál értékesíteni.
  • Jano
    #444
    Ték.
  • Jano
    #443
    :-DD!!!!!
  • NessieGraf
    #442
    Levélváltás:

    Tárhelyszolgáltatásaink árából 20-30% kedvezményt biztosítunk
    CSAK EZEN A HÉTEN ! - CSAK EZEN A HÉTEN !

    .................

    ---

    Tisztelt Tárhely!

    Jelenlegi tárhelyem 25GB 0,- Ft/év, előre telepített Drupal felülettel. Tudják ezt Önök überelni?

    Üdvözlettel:

    XY

    ---

    Kedves XY!

    Köszönjük levelét, értjük is a célzást.
    Ön sikeres leiratkozott hírlevelünkről.

    Tisztelettel

    .........

    Olyan ideges lett, írni se bírt tőle. Pedig a cégem nevére küldte, a magáncímemre. Azt meg nemigen adtam ki sehova.
  • NessieGraf
    #441
    Rászóltam időben, nem regelt.
  • n3whous3
    #440
    pereld be, a mail cím személyes adat, amivel ő visszaél ilyenkor
  • NessieGraf
    #439
    Általam imádott értelmiségi haverom küldött át egy levelet:

    Ha regisztrálsz nálunk, kapsz 5 Eurót!

    Kis körülnézéssel, jobban átolvasva hamar kiderül, bizony, cserébe az egész címlistádat kérik.

    Hát istenem, az, hogy én valakit szeretek és az illető diplomás is, még nem jelenti azt, hogy érti is, mi van a levelében...
  • n3whous3
    #438
    "az életed többé nem..."

    ASD_ASDASDASD:ASD:SDA:ASD:S
  • morcosqtya
    #437
    biztos az "élet ura" is fejleszt... ez már a v9.0.11.
    :)
  • Fabio Capello
    #436
    hány éves is ez már, 8-10? :D
  • morcosqtya
    #435
    ma jött:


    Mondd el mindenkinek, aki az e-mail listádon szerepel, mert ha közülük
    valamelyik felveszi a listájára, akkor a tiedre is felkerül majd.
    Ez a Hacker meg tudja találni a te számítógép azonosító címedet és
    ellenőrzés alá veheti az e-mailedet.
    Ez a tájékoztatás közvetlenül a Microsoft és Norton-tól származik és
    mindenkit érint!


    Küldd el mindenkinek, aki Internet-t használ.


    Lehet, hogy kapsz egy ártalmatlannak tűnő e-mailt `Mail Server
    Report´, ha kinyitod a következő üzenet jön fel a képernyődre:
    "It´s too late now, yourlife is, no longer beautiful" - "& amp;
    amp; amp;#8230;& amp; amp; amp;#8221;


    Már túl késő! Az életed többé nem..
    Folyamatosan elveszítesz mindent, ami a számítógépeden van és az a
    személy, akitől ezt az e-mailt kaptad birtokolni fogja a nevedet,
    e-mailedet és jelszavadat.
    Ez a vírus szombat délután óta van a hálón és az AOL már igazolta a
    jelenlétét és még egyik Anti-vírus szoftware sem tudja
    ártalmatlanítani.
    A vírus készítője "élet ura"- nak nevezi magát.
    Küldd el ezt a figyelmeztetést mindenkinek, hogy ők is tovább
    küldhessék azonnal!.


    __________ ESET NOD32 Antivirus - Vírusdefiníciós adatbázis: 5124 (20100518) __________

    Az üzenetet az ESET NOD32 Antivirus ellenőrizte.