555
Ide jöhetnek az űberláma és humoros spamek, ahogy a cím is mondja
  • pxxl
    #514
    good4u
  • Loál János #513
    Tájékoztatunk téged, hogy Nagy Júlia üzenetet küldött a loveszexmagic.com oldalon, és jelezte, hogy lefeküdne veled!

  • pxxl
    #512
    WuT? o.O

  • pxxl
    #511
    má' megint nyertem

  • Büdös Bohóc
    #510
    loooool
  • pxxl
    #509
    [kbleszarom]

    :D am ja kemény. ja nincs is mail szerver o.O van egy 486-os szerver linuxal, ami A szerver :D
  • Büdös Bohóc
    #508
    nagyon komoly mailszerver van nálatok, ha ez csont nélkül átjött :DDDDDDD
  • pxxl
    #507
    áhh nem, céges ímélre jött, és most vettem észre (májusi levél) :D sajnos lekéstem :(
  • gergely1991
    #506
    És felvetted a kapcsolatot?

    A legvégén a cirill féle írás azért befigyel XD
  • pxxl
    #505
  • pxxl
    #504
    ilyenért simán fel lehet jelenteni nem? :)
  • Tarajos Sül
    #503
    szerintem 100 ezret is írhatott volna a 6 ezer helyet.. :D
    Sajnos 50 ezer forint is nagyon sok, így annyit nyernénk, ha igaz LENNE.
    ..köcsögnek pedig ott villogna a 100 ropija, de legalább nem mohó. :)
  • gergely1991
    #502
    És ki lesz az a hülye aki ezt beveszi?
  • rooney8
    #501
    neeee :D:DD
    és mibe, hogy van aki elküldi :D
  • Büdös Bohóc
    #500
    megfogaTTa :DDDD
  • daeemoon
    #499
    Feladó: gyorgy612
    Címzett: -
    Tárgy: szia
    Először is: 2011. júliusban a lottóval 458 millió forintot nyertem.

    Megfogattam, ha egyszer nyerek a lottón, akkor egy részét eljótékonykodom, ez meg is történt, összesen 60 milliót. Azt is megfogattam, hogy megpróbálok minél több embernek segíteni, ennek is eljött az ideje. Itt is 60 millióval. Napi 1,5 milliót osztok szét, 40 napig.

    10 embernek elküldöm ezt a levelet, kíváncsi vagyok 10-ből, mennyien használják ki a lehetőséget.

    6000 forintot kérek és másnap 150 000 forintot kapsz. Tehát, ha kapok 6000-et, Te kapsz 150 000-et. 25 szeresét fizetem.

    Gémes György: Bankszámla szám: OTP -----------------------

    Beszarás :D Chat.hu-n kaptam
  • mcmoha
    #498
    Most kaptam.

    greeting,

    With Due Respect and Humanity, I was compelled to write to you under a humanitarian ground. My name is. Mrs.Mariam William' I‘m married to Mr. Michael William(late), we are from (Eastern Province Syria) but base in Africa. Ghana and Ivory Coast’, since eight years ago and my late beloved husband is a business man dealing with GOLD exportation. before he died in the year 2009. Since his death I decided not to remarry or get a child outside my matrimonial home as it is against my wish. And i have been suffering from ovarian cancer disease. Now that I am about to end the race like this, without any family members and no child. i have USD$2. Million Dollars. In Bank of Africa (BOA) in Ghana which i instructed the bank to give it to St Andrews Missionary Home in Ghana.

    But my mind is not at rest because i am writing this letter now through the help of my computer beside my sick bed. And all so my late beloved husband also has USD$3.2Million Dollars in of the prime banks here in Ivory Coast’, and now there is POLITICAL INSTABILITY here and my condition is bad because of my Cancer sickness. I decided to donate this fund to a charity organization that will utilize this money the way I am going to instruct herein, I want an organization that will use this fund for orphanages, school and church, widows, I will instructed the bank to transfer the money to my foreigner that will apply to the bank. And release the fund to you, but you will assure me that you will take 50% of the money and give 50% to the motherless baby homes, charity homes orphanages, school and church, widows, in your country for my heart to rest. I understand that "Blessed is the hand that gives".

    My request is for a foreigner to stand as next of kin to this fund, even I am writing this letter with the assistance of a nurse in the name of SISTER GRACE AMAH. Who use to help me? I will want you to send me your full name and address so that I can swear to an affidavit on oath that will officially and legally approved you as the next of kin to this fund so that even if I am no more, your claim to the fund will not be in doubt. I will be sending you the affidavit and certificate of deposit of this fund immediately after the affidavit is ready.

    So for that I want your Ensure you reply this letter and the needed information’s immediately so that I will take my final decision. Please always remember me in your prayers for a healing miracle.

    And also attach to me in your return mail your personal details for familiarity, May the good lord bless you.

    (1) Name of beneficiary................................
    (2) Address...........................................
    (3) Occupation...….......…………….
    (4) Nationality....……………………
    (5) Your age/ sex……………………..
    (6) Your marital status …………….

    I will also issue you an authorization letter that will prove you the present beneficiary of this fund. God bless you as you listen to the voice of reasoning.
    Mrs.Mariam William.


  • pxxl
    #497
    nem spam de poén :D

  • gergely1991
    #496
    Ne is mond:D
    Nekem csak a "kéktablettás" és khmdolognagyitokhm dolgokat kapom,de ezt most leállt és valami másolt dolgokat reklámoznának.Természetes módon, eddig is mindegyik spam-en volt egy .ru végződésű link(orosznak tűnik)...
    Megjegyzem nem személyes emailcímről van szó.:)
  • Büdös Bohóc
    #495
    lol
  • chhaya #494
    Szia drágám!
    hogy van! Reméljük, a szép és tökéletes állapotban. my name is öröm
    és én com szerte a profilját itt böngészés közben, és úgy döntött, hogy felveszi Önnel a kapcsolatot a
    barátság, mert keresek egy őszinte partner kérjük, ha nem bánod, írj vissza, így azt lehet mondani, többet magamról, és ossza képeket te is várja a
    válasz hamarosan csók
    öröm

    Hello dear!
    how are you! hope you are fine and in perfect condition. my name is joy
    and i com across your profile here while browsing and decided to contact you for
    friendship because i am looking for a honest partner please if you don't mind, write me back so i can tell you more about myself and share pictures with you too waiting for your
    reply soon kiss
    joy
  • morcosqtya
    #493
    De jó nekem.
    Nem vagyok elég bátor.

  • morcosqtya
    #492
    Pár napos csecsemőnek már KELLENEK a mesefilmek.. :))))

  • morcosqtya
    #491
    nyilván leadta.. :)
  • pxxl
    #490
    nekem is jött :D

    Csao.
    Dehogy mondom el masnak, de itt a film letoltos oldal cime amit kertel:
    http://asd
    Atyavilag, ezt meg kell nezzd!
    Remelem hasznodra valik az oldal.
  • Büdös Bohóc
    #489
    Szio.
    Leadtam a diplomamunkam, kerlek drukkoljal, hogy minden jo legyen... Most vegre pihenhetek, sok sok filmet fogok nezni, errol a webcimrol, mar leszedtem egy halommal:
    http://itt egy url volt
    Minel elobb nezd meg!
    Remelem hasznodra valik az oldal
  • NessieGraf
    #488
    Gyönyörűen végigvezetett sztori.
  • Fabio Capello
    #487
    mitakarsz, tök igaza van :D
  • pxxl
    #486

  • NessieGraf
    #485
    Nekem tetszik. Egyszer használatos e-mail cím és egy csomó információ. Például a spam wikia cikk se utolsó. :D
  • pxxl
    #484
    jah nyilván :D
    még magyarul se tudnak írni -.-
  • morcosqtya
    #483
    1. Nem, nem jó helyre írsz. Nem vagyok Bertényi András és soha nem is dolgoztam a Sió Eckes-nél..

    2. Minek töltesz le annyi játékot amiből aztán nem tudsz választani?? Irígylem a problémáidat.

    3. Csöccsel nem kezdünk mondatot, csakis pöccsel, puncival, vagy nunival. Ezt mindenki tudja.

  • morcosqtya
    #482
    ok.
  • Tarajos Sül
    #481
    "Látom rossz napod van, vagy nem érted a viccet mert"

    Egyik sem. =).
    Csupán nem tudtam, hogy a levél nem valós, de ezt később, ahogy rávezettek, meg is jegyeztem, hogy volt egy ilyen sejtésem.
  • morcosqtya
    #480
    Látom rossz napod van, vagy nem érted a viccet mert:

    1. Nem az én "igaz történetemről" van szó, nem én vettem a gépet, nem én írtam a levelet. (nyilván nem ismersz még itt, de hidd el nem vagyok teljesen hülye, sem pedig annyira pihent, hogy ilyenekkel szórakozzak)

    2. Azon túl, hogy semmi közöm a levélhez (vicces kör-e-mailként kaptam), még ráadásul fikció is.
    Poén amin nevetni kell.
    Tudod: vicces, szellemes, szórakoztató szellemi termék. (már ha van ideje az embernek végigolvasni.. :)))

    Ennek tükrében olvasd újra (ha akarod).
  • Tarajos Sül
    #479
    Értem, Köszi.

    Simán eltudnám képzelni, mert néhol úgy vannak a termékkel, hogy kit érdekel, megveszik és kész, így jártunk egy tescoban forgalmazott csavarbehajtóval, aminek akku-ja túlságosan hamar lemerült, persze a márkának nincs is szervize, így szerintem ki is dobták.(de jó pont, hogy levásárolhattuk az árát)
    Tudom, járja az a mondás, aki tescoban vesz ilyen fajta terméket, az ne is csodálkozzon :D, de hát a mai világban.. :S a pénz nagy úr.
    A baleset történetéből pedig következtettem, hogy enyhén kamu a sztori, de nem voltam benne biztos :)

    ON
  • Fabio Capello
    #478
    kicsit félreértetted a dolgokat, Hegde annak idején egy mailvadász nevű blogger kitalált figurája volt, aki ilyen szituációkba került... A levél nem igazi ;)
  • Tarajos Sül
    #477
    "A baleset után azonnal elolvastam az Ippon KonyHaver (KitchenMate) használati utasítását"

    Ne haragudj, de azt írtad, hogy a baleset után elolvastad, és észlelted a számomra is fontos hiányosságokat.

    De ha ott lettek volna, akkor te b*szol rá, mert senki nem tehet arról, hogy nem olvastad el használat elött, megbocsáss! :)
    Szóval szerintem ezt ne is hangoztasd. ;)
  • Tarajos Sül
    #476
    Egy újabb vicces spam, ráadásul, még könyebb mozdulattal törlöm, mint az összes többi spam-et :)

    -->
    Kedves Címzett!

    Az Ön által igényelt TVN.HU Meghívó megérkezett!

    A regisztráció folytatásához, kérjük kattintson az alábbi linkre:

    http://s1.www.tvn.hu/regbyinvite.tvn?ikey=3b28322f8ae8565d37d91b5b3f516b41

    Ismerje meg a TVN.HU Magyarországon egyedülálló ingyenes szolgáltatásait és nyerjen egy Nokia N8 csúcsmobilt!

    Üdvözlettel,
    WWW.TVN.HU

    -->
    Ez krva jó!!! :D

    Magamnak igényeltem egy meghívót, de úgy, hogy még a "regisztrációmat" el sem kezdtem xD
    ...és nem is fogom xD. Lol :)
  • Jano
    #475
    Nincs is ilyen település, az Elulália meg Eulália. :-|