50
  • Kindred Blades
    #10
    Igaz, állítsunk neki szobrot, én koszorúzzuk meg :)
  • Vers
    #9
    ne röhögtess, a nasa egy luzer,nincs itt semmilyen titok
    hiszen puskagolyon utaznak az ürbe a faszkalapok, ez mindent elmond
  • droidka
    #8
    Ha be akarják varrni, akkor valami oka csak lehet... De -egy kicsit ezzel szemben- ha tényleg a Pentagon legtitkosabb aktáiba tekintett volna bele, mint ahogy állítja, akkor nem vagyok feltétlen meggyőződve, hogy még mindig az élők táborát gyarapítaná...
  • NEXUS6
    #7
    Ha igaz az amit a srác talált, akkor a kedves NASA és az amcsi kormányzat gyak a te életeddel játszik!!!
    Ebbe még nem gondoltál bele?

    Ehhez még az is, hogy bejutott egy zéró védelemmel rendelkező hálózatra, ott a rendszergazdák, meg a védelemért felelős szakemberek bűne 1000X nagyobb az övéhez képest!
    (Gyak nem sok ismerettel rendelkezik a csákó, csak megkereste azokat a helyeket, ahol egy leütött enter a belépési jelszó)
  • szedRick
    #6
    Szerintem semmi rosszat nem tett, sőt! Csak azért ilyen szigorúak vele mert betört a pentagonba és titkos adatokat látott. Ha mást hekkelt volna nem lenne semmi gond pár évvel megúszná. Nemhogy tanulnának az esetből és maguk mellé állítanák, nem, ők inkább kaptárba teszik. Azokat kéne szerintem a kaptárba tenni akik ilyen szar biztonsági rendszert csinálnak a Pentagonnak. "ő is csodálkozott milyen egyszerűen be lehet jutni" hát LOL ez az ember tud valamit :D
  • Narxis
    #5
    "pusztán kíváncsiság vezérelte és maga is meglepődött, hogy milyen könnyen bejutott."

    Ha-ha-ha, ez olyan mintha feltörném a szomszéd Wlan-ját aztán azt mondanám, hogy de hát olyan könnyű volt a kód és olyan érdekes az internet. Saját magának köszönheti, bajkeverő.
  • Benedekco
    #4
    asszem... ha ilyenek írnák... hol élsz Te?
    egyáltalán hogy lehet ilyet írni? vagy csak flamelni akarsz? ha igen akkor ez bejött, mert reagáltam rá...
    Szegény csóka jól beszivatja a saját országa :( seggnyaló brittek...
  • Vers
    #3
    ott pusztuljon el a börtönbe a kis b@zi, ilyen nyomingerek irjákj a virusokat is
    mindet rács mögé , majd akkor észbe kapnak
  • Frosty01
    #2
    kicsit sajnálom azért a csókát :S
  • Tetsuo
    #1
    Rohadek britek kiadjak a sajat allampolgarukat, mikor tudjak h nem fognak vele kesztyus kezzel banni. Szemetek! :P