1711
  • xodd
    #1547
    ugyan így 1 kfm is megver pár sec alatt ha rosszul használod ki a skilljeid. ami a balance-ot illeti mindenhol le lett írva vagy 100 milliószor hogy lvl50 és 15hm lvlre van balanceolva nem 45ös capre
  • alcca
    #1546
    Az csak egy példa volt, vicces hogy egy class kinyir egy másikat pár másodperc alatt.

    De ha szerinted balanszolt ez a játék akkor élvezd.
  • xodd
    #1545
    ez most komoly h balancera destro vs destro gamet hozol fel? XD
  • alcca
    #1544
    Hát ez a BnS is egy marha nagy csalódás. Amilyen hype-ot kapott a pvp balance és hogy nem kell itt olyan sokat farmolni mint a kóreai játékokban, ahoz képest pont hogy az ellenkezője van.

    Balance? 0, néztem kóreai streamet röhej, pont ugyan olyan balanszolatlan az arena mint 45ön, semmit se változik... Destro vs Destro 2s alatt halt a másik, no komment.

    Na meg a Bot,Hack,Macro használok ezrei vannak a játékban. Ha ezeket kibasznák a picsába, senki se maradna a játékban. Nem véletlenül nincs ban hullám. A Blizzard nem szarozik 10 millióból kibaszik 1 milliót is ha úgy van kedve, de az NC... Röhej.


    Most jön az új kontent a lvl 45, míg felfejlődsz 50ig lesz valami új, utána pont ugyanaz mint 45ön.
  • BoneDragon
    #1543
    Na ez egy jó hír, így ráérek...
  • xodd
    #1542
    azt nem tudom hogy oldják meg de itt a link róla
  • Malachit
    #1541
    Hát talán ma még meg tudom ütni gyorsban a Tru sirenre, de erős kétségeim vannak, mivel csak lvl8 AW Siren van. A hozzá valók meg kanyarba sincsenek szinte. Így összesen ma kb. 90 g-t kéne összekapálnom valahonnan meló után, ami DU 5 órás kezdéssel csoda lenne.

    Más kérdés, hogy a kép alapján nem tudom pontosan melyik fegyverből melyik lesz a patch után.

    Azt meg hogy lehet majd, hogy választasz? Maradsz a 45-ös kontentben, míg a fegyver ki nem lesz tolva a megfelelő szintig?
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.03.22. 08:20:22
  • xodd
    #1540
    hát mégse mind2 út meg lesz majd és választani lehet melyiket viszed
  • xodd
    #1539
    moonwater tr stone lefelé fog menni mivel új patchel ki fog esni ez az ág ami most van az újhoz meg silverfrost tr stone kell
  • beati
    #1538
    Mi???? Én a pirate előtt, a true siren-nél megálltam, gondoltam úgy is jön az új upgarde rendszer, -amiről nem tudtam semmit - gondoltam hátha jobb, lesz vagy valami.. Az nem jutott eszembe, hogy nehezebben lehet majd összerakni a fegyvert true pirate-ig.....
  • BoneDragon
    #1537
    Kíváncsi vagyok a moonwater transformation stone milyen irányba fog elmozdulni. Betartalékoltam 15db-t...
    Bár ha nem változik az összetevő akkor biztos csökkenni fog 1-2 hét után mivel a Moonwater Tear lazán farmolható lesz 50-es szinten.
    Ezt a képet találtam az új upgraderől. Bele se merek gondolni mennyivel drágább lesz....
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2016.03.21. 15:16:04
  • Malachit
    #1536
    Ehhe nekem meg még csak épp Siren lett a fegyver, na bumm :D Se lóvém, se matim :P Ha ma összevakarnám nagyon magam, talán a siren kéket át tudnám lépni és eljutni 10-esig.
  • BoneDragon
    #1535
    Ez komoly hogy holnap után jön a patch? Jézusom... Én meg nagyban farmoltam a matikat a fegyóhoz, mert ha minden igaz megváltozik az upgrade útvonal pirate-ig és sokkal többe fog kerülni... Tegnap este sikerült true sirenig eljutni, akkor bukom az eddig belefektetett lóvét? Azt hittem még legalább van két hetem...
    Bár erről kéne már valami normális leírás, nem találtam sehol.
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2016.03.21. 14:17:19
  • Vicodine
    #1534
    Ja lesznek petek. Am ha tapos pvp karit akarsz akkor destrot vagy kfmet kezdjel, ez a ketto a legtaposabb es az is marad.
  • Morpheus_v2
    #1533
    Sőt súlyokat is kötök lábamra, hátha nem tudnak úgy feldobni.
    Most néztem meg, hogy a bastion skillemmel ha úgy talentolom akkor resistet kapok a "knockup"-ra 10 másodpercig. Lehet hogy ezzel megoldódik a problémám.
    Utoljára szerkesztette: Morpheus_v2, 2016.03.21. 10:44:31
  • Malachit
    #1532
    Végy kevesebb levegőt, ezáltal nehezebbé válsz és rövidebb ideig fogsz a levegőben tartózkodni :D
  • Morpheus_v2
    #1531
    5:01-től peteket ajánlják az új owpvp-hez, ezek szerint mindenkinek lehet majd petet szerezni vagy csak scummonerek kapnak statos skineket? Szegény warlockokat nagyon szidják pvp-ben, szerintetek érdemes lenne kihúzni egy FM-et csak a pvp-re? Valamelyest kitdok jönni WL-kal a rootokból, de a levegőbedobásos kombók ellen nem tudok semmit se csinálni, valaki tud erre valami jó trükköt?
  • Vicodine
    #1530
    Jonak tunik , vegre ugy latom lesz egy felturbozas open world pvp teren, ami nem fog artani..
  • Carmang
    #1529
    Megnéztem részletesen az Evade-et, Ha rakok rá pontot, akkor Draw Stance-be vált. Hát nem valami feltűnően jelzik ki.
  • Rafanir
    #1528
    Köszi a segítséget!
  • alcca
    #1527
    Amire az van írva, hogy Unable to trade, azokat nem lehet se eladni, se átadni másnak.

    Lila cuccot szinte nem is lehet eladni, csak egy kettőt, kivéve gemeket.
  • Rafanir
    #1526
    Még utólag annyit kérdeznék, hogy mitől függ az, hogy mit lehet a marketplaceben eladni?
    Csak mert, fel van már egy rakás jobbnál-jobb "lila" cucc halmozva nálam, ám a marketplaceben nem lehet eladni őket.
    Csakis a vacak, max 1-2 ezüstöt érő cuccokat engedi eladni.

    A szimpla boltokban meg nem akarom aprópénzért "kidobni" őket mivel tudom, hogy ezeknek sokkal nagyobb értéke van, viszont a helyet azt már eléggé foglalják nálam.
  • alcca
    #1525
    Pedig mindnél van. BM-nél van pár skill ahol a CHI költséget csökkenti azt csak annyit látsz, hogy 3 to 2 és a "to 2" csak a zöld... Hát nem könnyű észrevenni
  • Carmang
    #1524
    Igen BM vagyok :)
    Azért érdekes ez a dolog, mert ugye, ha új skill fölé viszem a kurzort, akkor zölddel kivastagítja azokat az effekteket, amik újak az előző tierhez képest. Az eddigi összes trénelhető skill közül kb kettőn láttam ilyen zöld feliratot, amivel különbözik a Tier 1 a "Tier 0"-tól. És részletesen elolvasva sem találtam eltérést a többinél, de megnézem még egyszer.
  • alcca
    #1523
    Szerintem BladeMaster lehet, mivel ott lehet a legkevésbé látni a skill változást és nincs is több ága. Ha igazam van akkor a skill leírás alján tudod elolvasni hogy mi változik:
    Change Stance
    Draw Stance

    Vagyis a dupla S-re átváltasz Draw Stance-be. Ami a 4-es gombra vagy a Q-ra jön még elő, így lesz egy 3. lehetőséged is, hogy átválts.


    Ha nem BM vagy, akkor írd meg hogy mi vagy és elmondjuk mi változik :D
  • Vicodine
    #1522
    CD vagy hatraugras tavolsaga vagy valami biztos h valtozik, felhuztam mar par karit de amit mondasz olyannal nem talalkoztam meg:D
  • Carmang
    #1521
    Azt vágja valaki, hogy miért vannak a skillek úgy kialakítva, hogy a legelső Tier nem ad semmit pluszt ahhoz, mint amit alapból megkapok szintlépéskor?
    A legfurább az Evade skill (SS-re hátraszaltózik, mintegy menekülésképp). Ezt ugye megkaptam még elég korán, de csak 1 Tier-t lehet fejleszteni, ami pont ugyan azt tudja, mint az, amit alapól tudok használni
  • Vicodine
    #1520
    Hoppika, erre nem kellett sokat varni
  • Rafanir
    #1519
    Értem. Köszönöm a válaszokat!
  • BoneDragon
    #1518
    Igen, csak ha prémium vagy, akkor kapod meg azt a futás effektet. Minden kasztnál másképp néz ki.
  • alcca
    #1517
    1. Dragon Trader-nel tudsz berakni cuccost. Lada ikon a terkepen. A raktár, leveles lada,shop és a marketplace van egyben

    2. Erre nem tudok válaszolni.
  • Rafanir
    #1516
    Lenne két kérdésem.

    1. A marketlplaceben én hogyan tudok eladni? A vásárlást engedi, de az eladáshoz azt írja, hogy valami Treasurekeeper NPC kell hozzá, csak hát olyan nincs sehol.

    2. Most, hogy lejárt a prémiumom, eltűnt a sprintelésnél lévő kék fény effekt. Ez csakis akkor van ha prémiumom van? Csak mert azt hittem, hogy a Founders pack vásárlásával mindig ilyen lesz a sprintelésem.
  • p2501
    #1515
    Summonernek ott a macskája, az tud tankolni, ha rakott a tauntra pontot (egyébként talán a summonerrel a legkönyebb solozni bossokat). Amúgy meg jah, ki kell ugrani a piros körből, ha nincs cd-n az elugrásod. =)
  • Carmang
    #1514
    Közelharcikardozós karaktereket szeretem alapvetően, BM-et indítottam. Tegnap először toltam vele a Blackram Narrows-t. Az oké, hogy nem ismertem a boss-t, bár lehetett volna annyi eszem, hogy a piros körből mindig kiállok, nem pedig arccal (blokk) próbálom meg levenni... De hogy egy summoner szinte egyedül lenyírta a bosst, és meg sem karcolódott. Pff.
  • BoneDragon
    #1513
    Felhúztam egy FM-t, mondom adok még egy esélyt.. Jesszus ég és föld a játék ranged klasszal. Destroyerrel kínszenvedés volt minden egyes perc, de ezzel, ahh... Esküszöm elkezdtem élvezni a játékot. Ráadásul olyan beteg dps-t kitol, csak lesek...
  • Carmang
    #1512
    Helló! Hao-n szeretnék Crimson klánhoz, érett gondolkodású emberekhez csatlakozni. Kire írhatok ingame?
  • alcca
    #1511
    Hello

    A Loser Klan ujra tagfelvetel hirdet Cerulean Order oldalra a Starfall Crater serveren.
    Ha csatlakozni szeretnetek irjatok ra az alabbi emberek kozul valakire:xAlccax,Byul,LNanoka,JuneAsssassin,xTreMees,Jolomi,stopit,etanbusz,lacer esetleg Namiyora.

    Eleg sokan vagyunk online es mindenki segitokesz ha akartok csatlakozzatok smile hangulatjel
    A klan jelenleg lv 7-es es van heti ado a lv 45-os tagoknak. Aki 45-os szint alatt van annak nincsen semilyen adoja. A friss lv45-os karik az adott heten nem adoznak

  • p2501
    #1510
    Nagyon gáz... az ilyet nem értem. Annyira feltünő, párszor használja utána meg ban. Megéri nekik?
  • Vicodine
    #1509
    Leges leg tutibb..:DD
  • Malachit
    #1508
    Ok, összekeveredett az outdoor-ral.