1711
  • p2501
    #1587
    Vagyunk a piros oldalon is. Mi a neved?
  • Vicodine
    #1586
    Mert a kek oldalon vannak inkabb magyarok tudtommal:D
  • Mocsok22
    #1585
    Sziasztok!

    Starfall szerveren keresnék magyar légiót "piros" oldalon.Pár napja játszom de eddig nem láttam hogy toborozna bárki is.
  • Vicodine
    #1584
    warlockban is vannak jo jatekosok, lehet elso osszesitettben meg nem volt, de 2100+osbol mar lattam azert parat. A burst nem feltetlenul no meg, amit pl emlitettem neked FM boostot, amit kap most, az is olyan lesz, hogy az ugyes jatekosoknak lesz egyszerubb vele az elet, mivel meele skilleket counterez, jo reakcioval lehet vedekezni, a nagyot sebzo skillt meg iszonyat nehez betolni az arcba, ahhoz is nagy tudas kell majd, es ugyanez igaz lesz a tobbi classra is. Tehat itt most az lesz, hogy aki jobban tud, jobban skillezik, az lesz a nyero, sokkal jobban mint 45os contentben, mivel 1-1 classnak tobb lesz a lehetosege offensive vagy deffensive skillekkel varialni. Teny, hogy kfm ha elkapja az ember buksijat, nehez belole kijonni, de nezd meg pl a jaesungot, amikor egy igencsak toppos kfm ellen kuzd, igaz, hogy a vegen a kfm nyer 3-2-re, de az a 2 win is azt jelzi, hogy megfoghato, csak lehet az enemy jobb jatekos volt, nem pedig class kulonbseg van 50es szinten. Ami biztos, hogy 1v1-re b&s-tol nincsen balanceoltabb game jelenleg, viszont sok a nagyon jo jatekos, es a tudasbeli kulonbsegeket mar nem lehet balanceolni, pont ez a lenyege,hogy aki jobb, az nyer:)
  • alcca
    #1583
    Már nem azért, de nem hiszem hogy sok olyan HM skill lenne amitől túlélőbbek lennének a klasszok. Még nagyobb lesz a burst a legtöbb HM skilltől, ami pont hogy nem tesz jót a "balansz"-nak... Ott a WL, rohadt nagy burst, zero def, ha túléled a burstjét, kb meg is nyerted a menetet ellene...
  • alcca
    #1582
    Már van WL is? Nem néztem mostanában de eléggé gyengén szerepel szegény... Nem fogok váltani destro-ra, csak gúnyolódtam, hogy olyan klassz kap buffot ami szerintem eléggé erős ígyis. Jelenleg így a destro burst még dúrvább lett.
  • xodd
    #1581
    nem kötekedésképp írtam, csak sokan vannak úgy vele hogy váltok az "op" karira és akkor jobb leszek, viszont ebbe a játékba az egyéni skill számít sokat, ha jó vagy jó leszel másik karival is, ha nem nem (mivel minden kariból van dia rangú nem mondhatod, hogy akkora különbség lenne 1-1 kaszt között)
  • BoneDragon
    #1580
    Az a kfm buff... Mondjuk biztos 50-re van balanceolva de így is op szar volt. :)
  • Sáska
    #1579
    pwnd
  • alcca
    #1578
    Jah hogy rajta van a képen... Ez van nem vagyok hude nagy pro player mint itt egyesek
  • alcca
    #1577
    Lenyegtelen hogy mi lesz a jövőbe ha mar most itt hagytak a jatekot. Nem nagyon fognak visszaterni.
  • alcca
    #1576
    Örülök hogy te csak kotekedni tudsz velem. Te most tenyleg lecheckoltal engem? Van am idod... Kiváncsi lennék hogy te mit ertel el. Lecheckoltal elozo seasonben is?
  • Vicodine
    #1575
    Miert kene ez alapjan destrot huzni?:D Ne azt nezd csak, hogy itt-ott 1-2 skill dmg-e meg lett emelve, hanem a hongmon skilleket is, amiket most majd lehet hasznalni, es a + skillpontokkal elerheto uj buildeket is. Mert pl a patchnotes alapjan azt hinne az ember, hogy az FM nem lett boostolva. Az igazsagot nezve, lesz egy skillje, amit baszottul nehez lesz bevinni, hogy az egesz dmg bemenjen, de ha valaki bekapja, crittol fuggoen fel-haromnegyed hpja ugrik az enemyinek, az impact nevu skilljenek lesz egy aga, amivel a meele skilleket lehet counterezni jo idozitessel stb stb...
  • xodd
    #1574
    nem tudom de szerintem ha summonerrel 1769 elo-n vagy destroval se leszel jobb az új patchbe
  • Vicodine
    #1573
    A botokat leszamitva azert meg egy dolgon el kell gondolkodni itt. Valoban meg hianyos az end game, de azt eddig is lehetett tudni, hogy a kezdes ilyen lesz, mert koreaban is lvl 50es contentol indult be igazan a dolog. De ezt majd meglathatjuk nemsokara, en azert bizom benne, mert nezve a toplistakat b&s azert meg mindig ott van a toppon, valami okanak csak kell lennie:) Csak hat sokan mar 45os szinten azt vartak, hogy minden tutti fitti legyen, pedig 50es contentet vartuk ami elvileg valtozast hoz.
  • alcca
    #1572
    Na asszem destro-t kell húzni...

    Itt a patch notes!!!
  • alcca
    #1571
    Már nem azért de ez elvileg egy PvP játék lenne, ahoz képest meg a pvp egy sz*r. World PvP nincs, csak az elnyomás megy a pirosak részéről. Az arénáról már leírtam a véleményemet.

    PvE? Unalmas, de marhára az. Ha PvE-zni akarok akkor már inkább visszamegyek WoW-zni, ott értelmes PvE kontent van.


    Kiváncsi vagyok, hogy a Crowfall-nak mennyire sikerül teljesíteni-e a saját elvárásait. Ahogy olvasgattam róla egészen ígéretes MMO lesz majd egyszer. Ott lesz minden amit egy MMO user akarhat.
  • Malachit
    #1570
    Kb 3 aréna meccsem van eddig, mert nem nagyon izgatott. Bementem megnézni, de a kameranézettől kiborultam. Beállítani meg azóta se állítottam be és időm sincs arénázni. 2 karakterrel tologattam a napi köröket, hogy legyen valamennyi pénzem, az elette minden időmet.
  • Vicodine
    #1569
    Pedig az a vicc az egeszben, hogy eleg sokat banolnak, es megis mindig visszajonnek a botok, gg nem mukodik rendesen sajna, es ez tenyleg gaz. Bar annak gaz csak, aki ra van cuppanva arenara, engem pl kurvara nem erdekel az arena, igy kb le is fosom mennyi a bot, bar teny, hogy maga teny fos
  • alcca
    #1568
    Na itt egy vicc kategória. 23-as summoner vezeti a listát. A neve alapján még bot is lehet...

    ÁÁÁÁÁ biztos nem csiter a srác, 23ason elverni a HM 5-ösöket, biztos tud játszani... Át kéne nevezni a játék fejlesztőjét NCfail-re. Tanulhattam volna az Aion-ból, hogy nc csak failelni tud...

  • alcca
    #1567
    Persze mert már senkinek se kell


    Szánalmas, hogy ez a büdös NCSzar nem tudja kibaszni a botokat már végre, 3vs3-ban afk bot summonert kapok minden 3. mecsre, azt ne legyek ideges?
  • Malachit
    #1566
    Vagy ügyesbe pénzt farmolsz és úgy megveszed ami kell. :)

    Amúgy durván esett minden alapanyag ára most :)
  • Vicodine
    #1565
    Hat mint mmoban, itt is az van elonyben akinek van ideje...Van par napi, amiket ha bezuzol akkor jon a penz, es most jon az uj content, amivel meg tobb jon majd. PvP napik, mushin tower, 4 fos instak, stb...Craftal is lehet jo penzt szerezni, de az folyamatosan valtozik, ki kell tapasztalni mikor mi a jo eppen.
  • alcca
    #1564
    45 előtt, most már 50 előtt ne akarj pénzt keresni. Inkább fejlődjél fel 50-re és majd a napi questeket csináld. Aréna napi questeket ha megcsinálod kapsz Zen bab-ot, ezt elvileg már most is kapsz valamennyit. Minden győzelemért és veszeségért is jár bab. Ebből tudsz venni a későbbiekben Soulstone zacskókat, amikben van 25től 50ig Soulstone. Ez attól függ, hogy mekkora a pvp rankod 1vs1-ben. Viszont nem csak bab kell a zacskóhoz hanem valami papír is, amik meg a Misty Woods-os kék instákból és egy-két napi questből jön. 2000 bab és 1 papír kell egy zacskóhoz. A soulstone-t meg vagy eladod vagy felhasználod a fegyver és ékszer upgrade-hez. Viszont több mint 1400 soulstone kell csak a 45os gearhez, holnaptól még több fog kelleni, hogy kimaxolhasd a cuccaidat.

    PvP rankért járó zacskók soulstone tartalma:
    Bronze és Silver: 25
    Gold: 30
    Platina: 40
    Diamond: 50
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.03.22. 22:40:15
  • Titanromero
    #1563
    Sziasztok, nemrég kezdtem el a játékot és nem állok valami fényesen pénz, terén, egyenlőre ott tartok hogy amiket kapok cuccokat azokat AH-ban eladom. Tudnátok valami tippet adni hogy hogyan tudnék még pénzt szerezni?
  • undY1ng #1562
    Még bétában próbálgattam a játékot, de már akkor is leírtam róla a véleményemet, hogy bejövős viszont munka és egyéb dolgok miatt nem igazán lett rá alkalmam kipróbálni. Így "live"-ban mi a helyzet? Ugye a PVP az erőssége a játéknak és amolyan F2P játékosként is meglehet állni?
  • Vicodine
    #1561
    Kemenyen visszaosztas..:D Akkor nalad az ertelmezessel vannak gondok okej np:) Egyertelmuen, normalis magyar nyelven irtam pedig, de ez van
  • BoneDragon
    #1560
    Először tanulj meg fogalmazni, utána teszek még egy próbát. Egyszer is fájdalmas volt, ne kérd, hogy még egyszer. :)
  • Vicodine
    #1559
    Figy, egyenlore azert B&Sben latok meg potenciat, egyetlen egy dolgot kellene kijavitanuk benne, az pedig az owpvp, vagyis az arra valo osztonzest, es nagyobb balhekat, hogy jobban lehessen farmolni a playereket. Ezert irtam, hogy kivancsi leszek az eternal battlegroundra, mert nem ismerem, de tudom, hogy pvp map, hatha javit a helyzeten. Mert en arenazni annyira nem szeretek, en mindig is a "szabad pvpt" szerettem jobban, levadaszni az embereket stb...Lehet, h BDOban is majd nagyszinten kiegek ezek hianya, vagy a classok kozti nagy kulonbseg miatt, majd kiderul. De mondom, ha BDOra adod fejedet, ahhoz az elejen kell gyomor mert nem egyszeru megszolni..:D
  • alcca
    #1558
    Hát igen, ez érdekes, sokan a klánból szidták a BDO-t, most meg azzal tolják. :D
    Örülök, hogy a klánt is sikerült szétzúzni, aztán meg leléptek az emberek...

    Viszont itt van az új fegyver evolúció.


    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.03.22. 17:37:09
  • Vicodine
    #1557
    Olvasd el meg 1x amit irtam, es utana pls.
  • BoneDragon
    #1556
    Eddig ezt a játékot istenítetted és a bdo-t aláztad... Ügyes vagy. Csak a szokásos tőled. :)
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2016.03.22. 17:10:08
  • Vicodine
    #1555
    Mi most BDOt tologatjuk, a lentebb irt problema miatt, mint eszrevetted mostanaban nem vagyunk tul aktivak:) Nagyon kell kitartas hozza, mire megszokja az ember a szokatlan es elso ranezesre bugyuta dolgokat, de teny, hogy ha az ember kitart par napig, megszokja az elsore bosszanto es nevetsegesnek tuno dolgokat, akkor van benne valami..! En az elso ket nekifutas utan, amik osszesen nem tettek ki fel orat, toroltem a gammat, egyszeren nem viseltem el a monitoron, de aztan sanya addig dumalt, hogy adtam neki egy uccso eselyt, es viaskodva a "delete game" es a "na meg tolom kicsit" kozott szepen hozzakezdtem szokni a dolgokhoz(persze legtobb mindenrol fingom sincs meg:D ) , es mar egesszen jatszhato, es van benne potencia, probald meg te is. Bar ha b&s-ben kiegsz azon, hogy nincsen balance, akkor mondjuk lehet nem kene eroltetned, mert itt meg a nagy hivok is elismerik, hogy balance meg csak lathataron sincsen:DD Persze most az uj contentre tuti visszamegyunk, en legalabb is, hatha az uj pvp map javit a helyzeten amit neheztelek a tobbseggel egyutt, majd meglatjuk mi sul ki belole
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2016.03.22. 17:09:37
  • alcca
    #1554
    Hát nem tudom, számomra nem sok élvezet maradt már a játékban :S

    Tegnap úgy volt, hogy végeztem a játékkal és keresek valami mást. Erre kirakták, hogy jön az új patch. Én nem fűzök túl sok reményt hozzá, de megnézem mi van benne.
  • Vicodine
    #1553
    Alcca, van benne igazsag amit irsz, de csak reszigazsag. Teny, hogy ha kfm vagy destro elkapja a masikat, akkor legtobb esetben nyekk van, de lvl 50en annyi valtozik majd, hogy a tobbi class is ugyanezt lazabban megcsinalja majd, a tobbi class, ugymond hozzaerosodik ezekhez, de ettol persze meg ezeknek a classokank a jelenlegi dpseuk megmarad. De azert top lista meg stream alapjan megitelni valamit...Nalunk is mar volt minden class elso, destro,sumi,fm,bd,bm...warlock nem volt meg talan, de az is mar kozel jart hozza. De teszem azt, ha az a destro, aki elso helyen volt multkorjaban, lecserelne a karijat egy warlockra, nagy valoszinuseggel ugyanugy ott lenne a toppon, mert nem annyira class, mint jatekosfuggo a pvp kimenetele. Persze van 1-2 class, ami utik egymast, de osszessegeben mindegyikkel ellehet verni a masikat, ha jobb vagy. De streameket nezni es megitelni az alapjan..:DD Pl multkorjaban amikor pvpzgettem, lattam cseten, mindenki szidja BMeket, hogy mekkora fosrakas egy kari, pedig van koztuk is olyan, aki ugy ver meg, hogy nem tudok hozzanyulni a hpjahoz, egyszeruen van abban a kariban is annyi, es multheten BM is volt elso helyezett osszesitesben, tehat azt a BMet mas sem nagyon tudta megolni...De lehetne estig peldalozni, a balance az itt ugy balance, hogy minden karival, azonos tudason belul van eselyed megolni a masikat. A csalokat meg hiaba banoljak, mindig visszajonnek, mar mas teszta. En az arenan nem egetem magam, mas problemak vannak itt hosszutavon, pontosabban az open world pvpre valo osztonzes hianya, es normalis map hozza mar nagyobb gond, arenat ki nem fossa le, hogy szarra vernek vagy sem, max napizni megyek oda be:D
  • Malachit
    #1552
    Én részemről rezignáltan veszem tudomásul, hogy 3 skillből 2 sec alatt ölnek le, míg szintező felszerelésben PVE builddel vagyok és nincs kimaxolva, beállítva minden úgy, ahogy kell. Mivel arra kell hajtsak, hogy legyen elég pénzem a felszerelést tovább húzni és nincs időm leállni pvp-vel szarakodni. Aki meg fullban van, az úgy is 1 hiteli majdnem a 31k hp-mat, nulla def mellett.

    Itt legalább annyi a különbség az AION-hoz képest, hogy nem minden ellenségesnek aktivált játékos akar nekem ugrani egyből, hanem ha látja, hogy én is a napi szenvedős küldetésemet csinálom, akkor békén hagy addig, míg én nem nyúlok hozzá.

    Aki meg neked ugrik, az úgyis már olyan felszerelésben van, hogy az előbbiekben leírtakat kapod a szintemen.
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.03.22. 11:51:03
  • alcca
    #1551
    Örülök, hogy neked ez így jó. Részemről zárom a vitát.
  • xodd
    #1550
    igen mindenki kb 18 sec alatt 100-0 zni tud bárkit... nem tudom ezzel mi a baj minden classal meg lehet csinálni...
  • alcca
    #1549
    Szerinted mi fog változni lvl 50en? A nagy büdös lófasz. Vagyis annyi hogy a top listában nem csak BD,Summoner és Destro lesz, hanem Destro,KFM és BM. Ha elolvastad volna amit írtam kötekedés helyett, akkor láttad volna hogy 50es Streamet hoztam fel példának, ahol pont ugyan olyan gyorsan halnak egyes klasszok a másikak ellen.

    Amíg az NCwest szarik arra hogy kibassza a szabályzat megszegőit addig még elképzelni se tudjuk, hogy milyen éppen a balansz....
  • BoneDragon
    #1548
    Kérlek mesélj arról melyik mmo-ban van balance... Több mint 10 éve játszom mmo-val, de olyannal még sehol sem találkoztam.