1711
  • Zarache87
    #734
    Haat ez meg mindig nem az igazi win10 verzios kliens :(

    GPU: 20%-36%
    CPU: 10%-13%
    Memory: 1,8GB

    Nemhasznalja ki se a CPU-t, se a GPU-t es a Memory-t se rendesen. Persze a random FPS drop megvan es a 32 bit-es kliens is. Remelem legalabb a kovi CBT-re beraknak mar egy jobb kliens-t mert igy 40-120+ kozott ugral Ultran.
    Amugy nem is ertem miert csak 1,8GB-t eszik a rambol amikor 4GB-t irnak az elfogadhato futtatashoz.
  • krisz073
    #733
    Sziasztok,

    Nekem is sikerült kulcsot szerezni, akkor ma este én is a Yusung servert irányzom be :)
  • Ashyn
    #732
    Én a Yusung szerveren fogok lézengeni.
  • p2501
    #731
    Egyébként ti melyik eu szerveren lesztek? (ha marad a jelenlegi 3 ami van)
  • Ashyn
    #730
    Látom megtaláltad :) Épp írni akartam, de akkor üdv a bétázók között!
  • Berin01
    #729
    oké én voltam a béna:)
    http://eu.alienwarearena.com/ még 7000kulcs van ha valakinek kell
  • Berin01
    #728
    Sziasztok
    CBt-2röl lemaradtam mert pont nem volt gépem , na mondom most figyelem a híradásokat és szerzek kódota CBT 3-ra, de vagy én vagyok béna vagy valami nagyon elkerülte a figyelmem, de nem nagyon találok sehol lehetőséget Beta code szerzésére.
  • Vicodine
    #727
    Kis FM trainig
  • Ashyn
    #726
    Nen csak fps drop-al van gond, hanem a latency-vel is. Annyira nem nézten utána, de ha minden igaz, EU szerveren volt a CBT2, ehhez képest 30 -250 között ugrált a pingem. Ahogy láttam, nem csak nálam volt ez gond.
    Utoljára szerkesztette: Ashyn, 2015.11.21. 14:25:29
  • Zarache87
    #725
    Addig kijavitjak remelem az fps drop hibakat amik most benne vannak.



    Blade and Soul Musical xD
  • Ashyn
    #724
    Végre megérkezett a hivatalos mail: január 19.-én startol a játék NA-ban és EU-ban. A founder pack-os emberkék január 15.-étől csatlakozhatnak a szerverekhez, és akik a Disciple vagy Master packot vették meg, január 11.-től foglalhatnak nevet karaktereiknek.
    Bővebben.
  • nymadwe
    #723
    Escape-ek kasztonként - hátha valaki ez alapján döntene :)

    Utoljára szerkesztette: nymadwe, 2015.11.19. 10:56:19
  • Zarache87
    #722
    A honlap mar nem mukodik es igy se tuti, hogy igaz, de lehet ez a megjelenes datuma.
    Release date

    Most lesz majd egy uj stream amiben valami bejlentes lesz. Lehet pont ez a kiadasi datum lesz az.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.11.19. 08:34:50
  • torrente111
    #721
  • Zarache87
    #720
    Hivatalos infok :)

    Q: Any information regarding a new class beyond the Qi Master?

    A: Qi Master will arrive this winter, and there will be a new class next year as well. It will not be a hybrid, and has yet to appear in the game before. All I can say is, it is a class which has been highly-anticipated for some time.

    Akkor ez miatt tippel mindenki egy puskas class-ra, de remelem valami ranged ijasz vagy chakram lesz. Mondjuk tul nagy a valasztek xD

    Szoval iden telen mar lesz a Qi master es jovore meg jon az uj class. Viszont kerdes, hogy azt a verziot mi mikor kapjuk meg. Mert nagyon tetszik a Qi master :D
  • drop
    #719
    ezt nem teszik bele mondjunk nem is kár :))
  • Vicodine
    #718
    Na latom te sem jatszottal meg a jatekkal...
  • SoulMonkey
    #717
    Plüss egérfüles 8 éves kislány, meg mókusfarokkal lövöldöző akármi? Jééézus ezek a koreaiak nem normálisak!!!
  • Rafanir
    #716
    Értem, köszi a választ!
  • Zarache87
    #715
    Sajnos dual sword nincsen csak ketto kard hasznalo. Blade Master es Blade Dancer. A Lyn lehet Blade Dancer ami az agreszivabb Blade Master vegulis.
  • Rafanir
    #714
    Értem.
    Akkor még annyi érdekelne, hogy a dual swordos (mindkét kézbe 1-1 kard) harcstílus az melyik kaszt?
    Blade master vagy Blade Dancer?

    Illetve a Lyn faj választhatja ezeket a kasztokat?
  • Predtom0O
    #713
    Jól olvastad!
  • Rafanir
    #712
    Nekem annyit áruljatok már el, hogy a fajok kivétel nélkül bármelyik kasztot választhatják?
    Mert valahol mintha valami olyasmit olvastam volna, hogy minden fajnál meg van szabva, hogy milyen kasztokat választhat.
  • Vicodine
    #711
    Nem sokat lehet rola irni, mivel a pvp abszolut balanceolva van, igy masik classhoz viszonyitva nincs elonye vagy hatranya, se dpsben se cc stb...., illetve mindennek megvan az ellenszere, az meg, hogy mennyire feelinges es bejovos, total szubjektiv. Nekem az lesz a mainem, kozepes nehezsegu kari, van nehezebb de egyszerubben iranyithato class is, se nem op, se nem szar, mert a balance..:)
  • nxs
    #710
    FM-ről tudna valaki véleményt írni? Kizárólag open pvp érdekel,ranged karival szeretnék játszani mert abban a szerepben vagyok a legeredményesebb. Ruszkin próbáltam de nem volt túl meggyőző...bár ott csak pt nélküli random ökörködések voltak sok v sokba.
    Életképes dps esetleg cc roleban,vagy felejtsem el? Archer hiányában sok választást nem látok...
    Osszatok nekem észt,előre is köszönöm :)
    Utoljára szerkesztette: nxs, 2015.11.16. 15:18:49
  • nymadwe
    #709
    Hátha valaki érdekel az alap kfm pvp kombó:)

    Utoljára szerkesztette: nymadwe, 2015.11.16. 13:47:22
  • Zarache87
    #708
    Hello

    Neztem meg mindig nincsen kesz a rendes win 10 es x64 kompatibilitas, de mostmar kertek az emberek segitseget.

    Viszont megvan a ket uj class is ami jonni fog majd.
    Force KFM vagy az uj neven Qi Master 2:10 utan lesz a videoban.

    A teljes content trailer itt van.


    Kis infok az uj dolgokrol.
    TGC2015
    9th Class / Q & A


    Az allitolagos 10. class elvileg egy cannoner,puskas vagy pisztolyos lesz amirol ha minden igaz ma fognak is mutatni valamit talan. Persze mar az elso destroyer ota varja mindenki a gunnert igy lehet megint csak tulbuzgo volt valaki es a Qi Master teljes belejentesere ertette ezt. Majd ma ugy is tobb informacio lesz.
  • Vicodine
    #707
    Mi most nem nagyon betazgatunk, meglestunk 1-2 dolgot, de alapvetoen mindent tudunk a jatekkal kapcsolatban ami kellhet, igy nem huzunk foloslegesen karaktereket, 20-on akarmeddig huztam csak egy karit, amit akartam megneztem, majd elesben:)
  • kalif
    #706
    Ha van bétán már most is klán, szívesen csatlakoznék én is.
  • Ashyn
    #705
    Zarache-nak már írtam ez ügyben ( Skyforge-ban együtt játszottunk ), majd keresni foglak benneteket december körül.
  • Vicodine
    #704
    Reszunkrol fog majd indulni egy guild, kb 20 fo kezdoemberrel, leginkabb 20+os emberek, pvp beallitottsaggal, majd december vegefele elkezdunk szervezkedni, meg van ido:) Nyilvan aki masfele nezelodik azt meg ugy sem erinti a mi szervezesunk.
  • Vicodine
    #703
    Minel tovabb viszed el, annal inkabb megfog a stilus, az eleje nem annyira sokatmondo ez teny, de ha 30 korulig elviszi valaki, fejlesztget, pvpzik,akkor tutui rakap. Velem legalabb is ugy volt, mikor eloszor kiprobaltam, nem annyira fogott meg, nem is erdekelt, de aztan "eroltettem" kicsit,es nagyobb szinten iszonyat porgos es toppos kis game kerekedik ki belole. Persze embere valogatja, en sem tudom elkepzelni, hogy valakinek tetszik a wow, meg is okan jatszak, izlesrol nem lehet objektiven vitazni:)
  • Ashyn
    #702
    Egy "normális" guild engem is érdekelne.
  • BoneDragon
    #701
    Hát ez nem az én stílusom sajnos, fél óra után töröltem is. Kár érte.
  • Rafanir
    #700
    Ok.
    Köszi a választ!
  • Panzeradler #699
    2016 jan-február körül.
  • Rafanir
    #698
    Mikor is indul ténylegesen a játék?
    Mivel tudtommal még csak a béta megy.
  • TKrisz36
    #697
    Summoner
  • kalif
    #695
    Magyar klán szerveződik ?
  • Vicodine
    #694
    Class?