1711
  • Vicodine
    #774
    penteken es szombaton volt, de mind1, ma majd ujra megprobalom hatha...
  • Zarache87
    #773
    Fincsi 0 nem fogadott hivasom van most :P Discordon meg nem voltam akkor amikor kerestel eppent TV-t neztem.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.12.20. 21:46:30
  • Vicodine
    #772
    kb 5X hivtalak es nem vetted fel, akartam helpet kerni..videoban semmi nem volt amivel tudtam volna segiteni a bajomon, szal ne magyarazzal:D discordon is tobbszor is kerestelek es irtam is, de semmi..szal csituka, es inkabb a megoldast vezesd le. a vidos dolog nem mukodik
  • Zarache87
    #771
    Fincsi ha mindent kiprobaltal volna akkor mar menne :P Amugy meg adtam video linket hozza, hogy hogyan oldhato meg. Amugy meg xD "meg mastol sem lehet elvarni, hogy a cseten toltse a fel eletet azzal, hogy masok mit irkalnak es azt kell olvasni, es a discord a legjobb megoldas". Fent vagyok szivesen segitek :)
  • Vicodine
    #770
    inkabb te irj ram, amit kerdeztem toled...nem tudom megoldani a problemat, mar kiprobaltam minden variat, csak a jot nem:D szal meg nem muxik mindig
  • Zarache87
    #769
    Ha esetleg valakinek FPS problemeja van, szebb elsimatast akar (kevesebb terheles melett) esetleg 8xx/9xx Nv kartyaja van windows 10-el azt irjon ram mert van egy megoldas amit javit a helyzeten.
  • Vicodine
    #768
    Meg nem, de ezt tenyleg raerunk meg megvitatni, mivel lehetnek meg variak abban az esetben, ha csak 3 szero indul elesben is.
  • p2501
    #767
    És egyébként azt tudjátok, hogy melyik szerveren lesztek? (ha maradnak a nevek)
  • undY1ng #766
    "Felesleges" kulcsot ismét elfogadnék!
  • Vicodine
    #765
    Nekunk van egy alakuloban, eddig, kb 20 fo az indulo letszam, de itt is jeleztek paran, hogy csatlakoznanak. Leginkabb pvp orientalt embereket keresunk, akiknek tenyleg a pvp jar az eszukben elsosorban(nyilvan a pve contentet is kiszeretnenk majd vesezni, de a beallitottsag a lenyeg), es lehetoleg 20+osak legyenek, mert a csapat nagyresze a 25os atlagot hozza, es fontos, hogy szellemileg ossze legyunk hangolodva, ami a nagy korkulonbsegnel kijon mint tudjuk, es hisztis tinik nem kellenek:D Discord hasznalata kotelezo jellegu lesz, mivel nem lehet kommunikacio nelkul csapatban jatszani, meg mastol sem lehet elvarni, hogy a cseten toltse a fel eletet azzal, hogy masok mit irkalnak es azt kell olvasni, es a discord a legjobb megoldas, jobb mint a TS ezerszer. Kb ennyi roviden, Zarache87-re (itt a forumon hozzaszolasoknal megtalni) irjon ra, aki ugy gondolja, hogy korrekt kis Guildben szeretne lenni, es a gyorstalpalo utan tetszik neki a kinalatunk.
  • alcca
    #764
    Sziasztok

    Szerintem lassan nem ártana ha a klánok elindítanának valami Toborzást, így hogy már kevesebb mint 1 hónap van hátra. Mert eddig eléggé silány információt lehet arról találni, hogy milyen magyar klánok lesznek majd a játékban. Most ennyire nincs érdeklődés a játék iránt, vagy itt is csak a kis létszámú premade klánok lesznek jelen?

    Mivel nincs rendes magyar official oldal se, megkérem az sg fórum közösségének a tagjait, hogyha már tagja egy magyar BnS klánnak, akkor a vezetők irjanak pár sort a klánjukról ide, ha akarnak új tagot a klánba, ha nem.
  • Vicodine
    #763
    Koreaba mar erkezik
  • p2501
    #762
    Én is pont ma csináltam erről képet :DDD





  • Zarache87
    #761
    Vajon ezek megmaradnak?



    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2015.12.12. 18:30:28
  • Zarache87
    #760
    Igen torolve lesz minden majd,

    Hatha van itt valami kulcs.
  • undY1ng #759
    Van még valahol kulcs? Eddig 2 CBT-re kaptam, de most nem..
  • empie
    #758
    CBT alatt létrehozott karakterek törlésre kerülnek, igaz?
  • Zarache87
    #757
    Helyedben ujra raknam inkabb igy a kesobbiekben nem okoz problemat a rendszerben.
  • undY1ng #756
    Azóta beszereztem egy SSD-t de a játék egy másik HDD-n volt, viszont most nem ismeri fel a cuccost. Full újratelepítés után fog csak működni? Vagy elég csak egy külön mappába másolni majd az update-et leállítani és visszamásolni a helyére a játékot?
  • drop
    #755
    it van egy felesleges kulcs valakinek
    ITR2B4EZMOQJZ58E2BRR jelezze ha vitte valaki
  • Zarache87
    #754
    Ha az is lesz akkor is lesz counterje es kesobb kapja a balance-t.
  • p2501
    #753
    Érdekes karinak tűnik, ahogy váltogat a közelharc és a távolsági közt, remélem nem lesz overpower T.T
  • Zarache87
    #752
    Megint Qi Fighter/Soul Fighter Video :)

    Ani cancel es egy kis combozas.
  • undY1ng #751
    Köszönöm!!! Dejóóó még Destroyer-t kipróbálhatom! :D
  • alcca
    #750
    KATT IDE


    CBT 1: Oct 29, 10am PDT - Nov 2, 10pm PST [NA server only]*
    CBT 2: Nov 13, 10am PST - Nov 16, 10pm PST [NA/EU]**
    CBT 3: Nov 24, 10am PST - Nov 30, 10pm PST [NA/EU]**
    CBT 4: Dec 11, 10am PST - Dec 14, 10pm PST (English/French/German)[NA/EU]**
    CBT 5: Dec 18, 10am PST - Dec 21, 10pm PST (English/French/German)[NA/EU]**
  • undY1ng #749
    Bocsi a tudatlanságért, de hol tudok informálódni arról ha még (egyáltalán) lesz CB?
  • p2501
    #748
    Az új kaszt, a Soul Fighter gameplay:

  • Zarache87
    #747
    Fokozatosan fogjak adagolni a contentet.
  • p2501
    #746
    Ez most azt jelenti, hogy nem kapjuk meg a lvl 50es részeket szerver induláskor? Azt hittem, hogy csak zárt bétán van a lvl45. De ha meg később akarják ezt behozni hozzánk, akkor meg miért lvl 50-es a balance? o.o

    Btw, ezen a hétvégén jó sokat pvp-ztem, iszonyat tetszik a rendszer, aréna is és 3v3. Eredetileg engem a warlock érdekelt volna, és B opcióként próbáltam ki a summonert, de most nagyon élvezem vele a játékot.. :D
  • Vicodine
    #745
    Mar csak az a kerdes, hogy mikor akarjak behozni a lvl 50et, mert en FM-el addig szopni fogok kemenyen...Ott mar jo lesz, csak hat addig kibirni ha pl 1 ev mulva teszik csak be...
  • Zarache87
    #744
    Balanszolva vannak a classok, de lv 50-re. Illetve a balancebol kilog majd egy picit a Warlock persze FM counterhe lesz.
  • undY1ng #743
    Első 2 óra teljesen pozitív élményt nyújtott számomra. Először azt hittem, hogy az átlagos ázsiai szépfiú,széplány style marad, de aztán elég gyorsan beindultak az események. Rendesen kirázott a hideg a jelenetek láttán! :O A harcrendszerről nem is beszélve, szerintem sokkal akciódúsabb / pörgősebb mint egy TERA. Nem is beszélve arról, hogy nem mindegy hogyan nyomod el a kombókat. Eddig bejövős a játék, de még folytatódik a teszt. :) Viszont ezeket a nagy számokat nem értem ezekben az ázsiai mmokban... lvl 30-as csóka és már legalább 30k hpja van. Jó, persze ez nem nagy dolog, csak az én szememet szúrja..
  • p2501
    #742
    Egyébként most a kasztok balancolva vannak? Vagy még nem teljesen? Egy ideje próbálgatom az arénát és a 3v3-at summonerrel, eddig nagyon bejön. Annyi, hogy az assassint és a kungfu mastert iszonyat nehezen tudom megölni, KFM-nél az a rengeteg és hosszú stun... assassinál szintén csak ő még hide-ba is megy.. :D és ezek mellett még jól is damagelnek.
  • undY1ng #741
    Upd: Tárgytalan! Oldalukon beírt zárt béta kulcs után nem gondoltam volna, hogy még az apply code-ra is rá kéne menni. BÉNA vagyok.
  • undY1ng #740
    Kipróbálnám, de login után "Failed to connect to server". Vagy az EU szerverek most nem is mennek?
  • p2501
    #739
    Szerintem tetszeni fog neked. Nekem is bejött a Tera először, és egyébként én sokáig élveztem is, csak később az apró dolgok amik először csak picit zavartak, később már egyre jobban. A WoW-ot leszámítva én is játszottam Aion-nal és Lineage2-vel is, és nekem a BnS nagyon tetszik. Ha pedig van kulcsod, akkor hajrá! :)
  • undY1ng #738
    Igen, az volt az első olyan MMO-m ahol ugye nem csak a gombok elnyomkodásáról szólt a játék. :D És megfogott. Múltkor láttam egy ilyen aréna szerűségű pvp összeállítást az összes kasztról és eléggé pörgős játéknak tűnt!
  • Vicodine
    #737
    Hat ha mar az altalad felsorolt jatekok is tetszettek neked(foleg TERA..??:D ),akkor ez tutira fog:)
  • undY1ng #736
    Üdv!
    Szeretnék próbát tenni a játékkal. Nemrég kaptam kulcsot, de egy olyan kérdésem lenne (gondolom sokak végigjárták eme felsorolt játékokat), hogy WoW, TERA, Aion, Lineage stb. játékosként tetszene a dolog? Nagyon sok jót olvastam és PVP a kedvenc mindenféleképpen.
  • Vicodine
    #735
    Szegeny FM csunyan kikapott:/ remelem azert,hogy csak tudasbeli kulonbsegek voltak, nem pedig classbeliek, mert sok erdekesseget lehetett latni a videoban ..