1711
  • Excel66
    #894
    Igen, gondolkodtam én is hogy több slotot létrehozok, és megpróbálok foglalni még nevet, de aztán nem tettem. A foglalt név meg végül is nem olyan vészes mert annak amúgy is használtam volna egy alternatíváját egy másik karakternél. De az a weblap tetszik. Tegnap talált egyik klántárs olyat, ahol az összes ruhát meg lehet nézni az összes faj egyedein. Játék híján marad egyelőre a nyálcsorgatás és nyammogás a képeken, videókon.
  • Zarache87
    #893
    Nem ezek nem az en karaktereim hanem redditen kilehetett rakni, hogy milyen neveket foglaltal le. Sokan pedig keppel egyutt mutattak xD

    Amugy ezzel meglehet nezni, hogy egy adott nev foglalt-e es ha igen akkor melyik felhasznalonal van.


    Erdekesseg ami tegnap tortent :)
    Youmukon emberke az NCsoft-tol bezsakolt 7 nevet :)
    Twitter-en ez volt a reakcioja.
    Persze a thread hatalmasra duzzadt rovid ido alatt.
    Aztan jott egy valasz ami nem tetszik a tobbsegnek.
  • Excel66
    #892
    Nálam már elvitték a kari nevet tegnap névfoglalásnál. Nagy pech.

    Azok a képek pedig... tényleg ezekkel fogod tolni? :D
    Crazy CatLady eléggé creepy. Kicsit öregasszonyos, de creepy :D
    Putin elég brutálul néz ki. :D Szerintem Arnoldot a terminátort is simán lenyomná.
    A Boob meg olyan Boobos.
  • Rafanir
    #891
    Az első nagyon durva.
    Ezt nem lefekvés előtt kellett volna látnom XD
  • Zarache87
    #890
    Itt ezt a par gyongyszem amit talaltam :D



    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.11. 23:04:43
  • Zarache87
    #889
    Meg annyi, hogy a gombok TS es Discord alatt ha nem mukodnek akkor rendszergazda mod-ban kell futtani.

    Jobb klikk az adott programra
    Tulajdonsagok
    Kompatibilitas
    lent be kell pipalni a program futtatasa rendszergazdakent
  • Rafanir
    #888
    Szerencsére már be tudok lépni.
    Tényleg csak a pillanatnyi leterheltség okozhatta a gondot.
  • Vicodine
    #887
    Ja,csak majd arra kell figyelni, hogy egy kesobbi esetleges "osszefonodas" miatt nem artana ha a frakcio hasonlo lenne..:D
  • azriel
    #886
    Mi is Starfallra mentünk (illetve jönnek a többiek), úgy hogy remélem találkozunk ingame.
  • Zarache87
    #885
    xodd #881 nekem nincsen ilyen jellegu bajom, de lehet holnapra lesz mar ra megoldas.
    Rafanir #882 Remelem mostmar jo lett azota neked. Ha nem akkor vagy a terheltseg esetleg mas problema amire ugy is lessz megolas.

    Discord meghivo a kocsmaba
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.11. 20:51:55
  • Zarache87
    #884
    Na a nagy szeret neveben kirakom ezt a perma linket a Discord serverunkhoz. Panzeradler ki is rakhatod akar valahova ha kellene masoknak esetleg.

    Szivesen felmegyek barkihez beszelgetni ahogy az az Elysium clannal is megtettem mar. Jo fej sracoknak tunnek :)
    Ezert most ide rakom a perma meghivot ami nem jar le a discrod serverhez amin mi vagyunk.

    https://discord.gg/0Y0SmIUgXfDL2GpD A kocsma amugy is teljsen publikus :)
  • Excel66
    #883
    P2501 irtam privit.

    Jah le van terhelve a cucc, én még a karaktert sem tudtam forgatni az elején. Első kari kész, névfoglalás is meg van félig, készül a második karakter és névfoglalás is.

    Engem nem zavarna a hordázás, de a mi klánunk többi tagja inkább azt preferálja hogy próbáljuk meg külön-külön, felvesszük egymást friendsbe, elkezdünk együtt csapatni, aztán ha nagy a szeretet meg boldogság, akkor mehetne egy összeolvadás :D
    Addig elválik az ocsú a búzától :D
  • Rafanir
    #882
    Engem most meg nem enged visszalépni a játékba.
    A Repairingnál a töltési csík nullánál nem megy tovább.

    Ez azért lehet, mert a játék most le van terhelve? (Mert hát ugyebár mindenki most lép befele nevet foglalni.)
  • xodd
    #881
    Másnak is van olyan hibája, hogy elindítja a lunchert és az update résznél parancsfájl hibát ír ki? (A játék attól még elindul)
  • Rafanir
    #880
    Én is most lettem kész a karakteremmel és a névfoglalással :3
  • p2501
    #879
    Na én már meg is vagyok a névfoglalással :3
  • Vicodine
    #878
    Nah szuper, akkor beszeljuk meg, hogy azok, akik itt ugy dontottek, hogy Starfallon kezdenek, teszunk-e egy probat egyutt, egy nagy guildben. Mi a mi reszunkrol pozitivan allunk a dologhoz, ha masok is ugy gondoljak, hogy egy probat meger, akkor egy kommunikacios cuccoson a reszleteket beszeljuk meg. Nekunk Discordunk van, tele minden joval, akik nem ismerik azokank roviden annyi, hogy sokkal jobb mint a TS vagy Ventri(ezert is volt a valtas), de majd ha odaig eljutunk mindenki meglatja:) Persze mi nem ragaszkodunk ahhoz, hogy na akkor ott legyen megbeszeles, ettol sokkal rugalmasabbak vagyunk, csak megemlitettem:) En jelenleg idohianyban szenvedek, de Zarache 8 utan elerheto lesz, majd itt sgn is fog irni, es akkor vele mindent meg lehet majd targyalni. Jo lenne egy igazi odabaszos pvp-s brigadot osszerakni, akikkel lehet zuzni mindenkit mint alalt:)
  • Rafanir
    #877
    Na akkor most már kétség sem fér hozzá, hogy a Starfall Crater szervert kell választanom :3
  • Excel66
    #876
    Nah összeült a "tanács" és úgy döntöttünk Ebon Hall helyett a Starfall Crater szerverre megyünk mi is, hogy erősítsük a magyar kommunát :D
  • alcca
    #875
    Szerintem ott meg premiummal is sorban fogsz allni
  • xodd
    #874
    Windrest-re nem jön senki csak én vagyok ilyen elvetemült? :D
  • p2501
    #873
    Mi szerintem csatlakozni fogunk valamelyik magyar klánhoz a Starfall-on, mert bár Aion-ban és Terában is saját guild-ünk volt, most nem leszünk annyian, hogy kezdésre is sajátot csináljunk.. ilyen 5-6 fős klán meg nem klán.. :D És mivel nekem úgy tűnik, hogy itt mindenki értelmes és normális, így nem látok akadályt (feltéve persze ha van/lesz tagfelvétel). De ez majd csak 19-után lesz aktuális mert egyedül csak én vettem packot, a többiek nem.
  • Excel66
    #872
    Az biztos. Én csak a forumba bepostolt szavazási eredmény alapján láttam azt a másodiknak. :) max 300 user szavazott annál a kérdésnél, az kb 4-5 nagyobbacska klán össz-tagmennyisége :D
  • Vicodine
    #871
    Hogy melyik lesz a legnepesebb, meg a masodik legnepesebb szero az majd start utan par hettel kiedrul:) Nyilvan lesznek meg ide-oda csiki-csukik
  • Excel66
    #870
    Valaki tudja mennyit kell várni a karakter nevének felszabadulására, ha töröltem?

    Nem félünk attól, hogy nem találunk majd utánpótlást Ebon Hallon. Főleg ha egyedüli magyar klán lennénk ott a második legnépesebb szerveren.
    Ettől függetlenül felvetem a dolgot a többi tagnak, mert azért könnyebb lenne két normális klánvezérrel összefogva, hordákba verődve szétcsapni az ellent. :)

    Ma hazaértem felveszem a többiekkel a kapcsolatot, megbeszéljük. 19:00-ig biztosan döntünk. Jó lett volna azonban előtte TS-en beszélni más klánvezérekkel... nehéz dönteni hogy nem ismerjük a társklánok vezetőit, tagjait, és ők sem ismernek minket.

    A klánunk nevét még nem adom ki, mert félünk hogy lenyúlják mások :) Még nem döntöttük el mint törzstagok, hogy ki lesz a klán képviselője, alapítója, de amint meglesznek az infók akkor hozzá lehet csapni a listához lejjebb :)

    Utoljára szerkesztette: Excel66, 2016.01.11. 15:05:43
  • alcca
    #869
    Hát a headstartig szerintem van idejük dönteni, mivel a karakter kinézeteket át lehet másolni. A név foglalás meg egész Eu-ra vonatkozik, szóval a név se veszik el, kivéve ha a karakter törlés és az új karakter kreálás alatt valaki benyúlja. De erre eléggé kicsi az esély.

    Szerintem se volna rossz ötlet, ha átjönnétek a Starfall Crater-re, de ezt már nektek kell eldönteni, mert így valszeg nehezebb lesz majd nektek is magyar utánpótlást találni. Már ha csak magyarokban gondolkodtok.
  • alcca
    #868
    Hát eléggé titkolózóak ezek a magyar klánok, mert fb-on is csak annyit olvasni, hogy nekünk lesz klánunk itt meg ott, de senki se akar értelmes infót adni róla. A leadereket meg nem nagyon érdekli, hogy terjesszék a klánjukat.

    Tranquility - Hao District - Cerulean Order
    Ákos által vezetett magyar klán (nevét nem tudom) - Hao District - Cerulean Order
    Elysium - Starfall Crater - Crimson Legion
    Zarache által szervezett klán (még nincs véglegesítve a név) - Starfall Crater - Crimson Legion

    A facebook-on terjed még hír, hogy elvileg lesz még 2 klán a Hao District-en. Ezt két embertől is olvastam, de hogy egy klánról beszéltek-e vagy sem azt nem tudom. Na meg persze a ti klánotok az Ebon Hall-on.

    Ákos azt igérte, hogy 2 hét múlva kész lesz az új bladeandsoul.hu oldal. Remélem, ott már a magyar klánok is hajlandóak lesznek megmutatni magukat.
  • Zarache87
    #867
    Sajna en mar csak 19:00 utan leszek, de en beszeltem a masik starfall crater clannal es jofejnek tuntek. Nalunk is baratsagos a hangulat. Ha esetleg megtudjatok beszelni es meg a harmadik legnepesebb server is megfelel nektek akkor az jo lenne, de gondolom az ido szuke miatt nem lenne megoldhato.
  • Excel66
    #866
    Nincs különösebb oka... Elég népesnek tűnik, így van mit majd a tejbe aprítani egy jó kis tömeges mészárlás esetén :) Azon kívül egyik vezető tag felvetette menjünk oda, és miért ne alapon gyorsan egyhangúlag megszavaztuk.

    Egy rövid ideig gondolkodtunk azért rajta hogy beleolvadjunk esetleg egy másik klánba, de aztán úgy döntöttünk hogy mégsem.

    Leginkább ennek az volt az oka, hogy alig találtunk klánokat és elérhetőséget, ide a fórumra is 24 óráig nem tudtam posztolni biztonsági okokból, nem volt időnk összeszedni az információkat. Továbbra sem látom a klánok neveit, kik a vezetők, mi az elérhetőségük és leginkább azt, hogy milyenek ott az emberek, megismerni őket. Erre már nincs idő amúgy sem 19:00-ig, mert már el lehet kezdeni neveket foglalni.

    Egy klánt találtunk csak a BNS.hu-n ugye, de a vezető személye ts-en nem volt meggyőző számunkra, illetve Ceruleanosok. Nálunk kevés az hogy valaki jó információkkal rendelkezik a játékról, a személyisége sokkal fontosabb.
    Mivel más játékba is toltuk/tolták tagok, úgy döntöttünk hogy ismét saját klánnal indulunk :)
  • Zarache87
    #865
    Engam az erdekelne, hogy miert Ebon Hall-t valasztottatok?

    Ja amugy a Starfall Crateren levo emberek majd felvehetnek a kapcsolatatott egymassal. Ha meg nem is lesz mindenki egy clan-ban attol meg ossze tudnak jatszani :) Ez vonatkozik a tobbi serveren levokre is.

    p2501 #862 ti kulon clan-t csinaltok vagy csatlakoztok international esetleg magyar guildhez?
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.11. 13:22:11
  • Excel66
    #864
    Üdvözlet. Nem ipari toborzást akarok végrehajtani, csak jelezni, hogy Ebon Hall szerveren is lesz egy magyar klán Crimson Order oldalon.
    Casual felnőtt játékosokat fogadnak, akik néha levezetik a feszkót egy dolgos nap után káromkodás formájába de nem egymást pocskondiázva :)
    Team Speak sajnos kötelező, de telepítésében, beállításában segítünk.

    A vezetőség nem Führerista :D Így nem kell félni a kioktatásoktól, parancsoktól, de azért egy klán esetében elvárható időnként a közös csapatás a klán erőforrásainak felélése mellett. A játékosok nagy része kezdő, így együtt, közösen fogjuk felfedezni a játékot :)

    Privátban lehet jelentkezni ha valaki Ebon Hall szerverre jönne és szeretne egy magyar közösséghez csatlakozni.
    Utoljára szerkesztette: Excel66, 2016.01.11. 12:43:11
  • Zarache87
    #863
    Version 5 update jott ami 17mb.

    Illetve itt van egy oldal ami megmutatja mi volt elerlheto a store-ban, mennyi volt az ara es hogyan nezett ki.
  • p2501
    #862
    Én is a Starfall-on indítok, és hozok majd magammal 4-5 embert, akikket Aionból és Terából ismerek.



  • Rafanir
    #861
    Ok, köszi, erre voltam nagyon kíváncsi.
    Tehát akkor már a karaktert is meg lehet előre csinálni.
  • alcca
    #860
    Belépsz a játékba, beállítod a karaktered kinézetét, nevetsz adsz neki, létrehozod.
  • Rafanir
    #859
    Én még annyit kérdeznék, hogy a névfoglalás menete az pontosan, hogy történik?
    Tehát be kell lépni a játékba, és ott kell majd megadni a nevet, úgy hogy magát a karakter még nem lehet megkreálni?
    Vagy esetleg, a Blade & Soul honlapján kell majd valahol megadni?
  • Zarache87
    #858
    Cross server az arena,dungi es aukcioshaz.
  • xodd
    #857
    ja hogy cross serveres lesz ezt nem tudtam, de szerintem így is maradok a windrestnél sok ismerős oda megy
  • Zarache87
    #856
    ncoin-bol igen viszont a CB alatt 1 ncoin volt az ara.
  • kalif
    #855
    Akkor premium tagsagot nem lehet pontokbol és ncoin-bol venni? Igy már annyira nem vonzó nekem a founders.