1711
  • mikromanus
    #934
    Elsődlegesen inkább olyasmire gondoltam, hogy ez a 3 nap mennyiben előny farmolásban, felszerelésben? A jobb armor/vért mennyiben kemény előny PvP-ben? Mert gondolom a magasabb szint az erősebb karakter. Erősebb karakter többet és gyorsabban öl. Mondjuk nekem teljesen új a játék, tehát lehet a kérdés önmagában is butaság. Úgy értem hátrány-e, hogy mondjuk PvP-re alkalmas területen farmolandó-e az upgradekhez szükséges anyag, mennyiben előny a jobb felszerelés PvP-ben és a 3 napnyi farm és mennyire "Kötetlenül" gyilkolható a friss husi?
  • alcca
    #933
    Nem P2W. Teljesen F2P, mindenhez hozzáférsz egy dolog kivételével, a wardrobe-hoz. Ha havidíjat fizetsz akkor előnyeket kapsz, de semmi olyat mit egy f2p játékos több idő belefektetésével ne tudna elérni.
    Premium membership előnyök

    Előnyt? Hát a headstarton kívül szerintem semmi előnyt nem jelent, kivéve azt a kicsi Booster Pack-ot ami benne van (hp poti, buff kaja, inventory növelő). De ezek is megszerezhetőek ingame.

    Headstart: Hát lesznek olyan emberek akiknek a launch-ra már lesz 45ös karakterük. A fejlődés eléggé gyors, ha már ismered a játékot és van időd ott ülni.

    50es szint(max): Elvileg 2-3 hónap és berakják, gondolom ez attól függ majd, hogy az emberek mennyire érik el az end game content.

    Kötelező headstart: Nem hiszem, hogy lenne bármi olyan amit 3 nap alatt megtudnának szerezni és a későbbi jövö játékosok már nem tudnának.
  • krisz073
    #932
    Köszönöm most már csak választani kell :)
  • alcca
    #931
    A magyar közösség fele a Hao District-en lesz, a másik fele pedig a Starfall Crater-en


    3 Crimson Legion klán : Starfall Crater szerver
    Név választás folyamatban Discord elérhetőség
    Elysium
    Excel SG fórum üzenete Klán név és elérhetőség nem tudott

    Továbbá 1-2 klán akikről keveset hallottam.

    2 Cerulean Order : Hao District Szerver
    Tranquility Van weblapjuk
    Ákos által vezetett magyar klán (nevét nem tudni, szigorúan titok) Valszeg ők vannak a legtöbben, de nem ajánlom őket. A vezérük egy vicc, a tagjai meg vakon követik őt.

    Itt biztos lesz még 2 magyar klán 1 Cerulean Order oldán, 1 pedig Crimson Legion oldalán. De elérhetőséget nem tudni.


    Talán lesz egy klán a Windrest-en is.


    Jelenleg ennyi információ van a magyar klánokról.
  • mikromanus
    #930
    Csak egy apró kérdés. Mennyiben p2w a rendszer?
    - Cash shop itemek és a founder pakkok tartalma mennyiben jelent "jelentős előnyt"?
    - A headstart a maga 3 nap előnyével mennyiben jelent "hátrányt" a nem fizetős usereknek? A kezdésre elérhető lvl 45 és a max level ami éles indulás után elérhető időben hogy aránylik? vagy a 45 az a mostani és a közeljövőben elérhető maximális korlát? Vannak szűkös erőforrások amik megszerzésében "Kötelező" a headstart?
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2016.01.14. 16:54:31
  • Morinad
    #929
    Én szerintem Assassin leszek.
  • krisz073
    #928
    Sziasztok,

    Öcsémmel klánt keresnénk, van valamerre friss információ az eddigi klánokrol?
  • p2501
    #927
    Summoner. És majd még a warlockot akarom kipróbálni.
  • xodd
    #926
    Ha már a karaktereknél tartunk kinek mi lesz a main karija?
  • p2501
    #925
    Úgy tudom, hogy a KFM-nek vannak a legnehezebb combo-i, mivel sok skillből állnak, és sokféle van belőlük. Ha megtanulod a combokat és ügyesen használod, akkor jó tud lenni nagyon, enélkül viszont pvp-ben meg fog enni bárki (bár ez minden kasztra érvényes).

    empie: https://bnstree.com/ :D
    Utoljára szerkesztette: p2501, 2016.01.14. 14:43:58
  • empie
    #924
    Holnap mikor indul a játék?
  • alcca
    #923
    A warlock volt ami jóval erősebb volt koreában amikor megjelent. De mivel még nincs warlock eu-ban, a skill buildunk pedig joval meghaladja a content buildunk-et így mire lesz warlock az is balance-olt lesz.

    Most lehet azt érezni egy két klassznál, hogy erősebb mint a többi. Ez azért van mert mint fenntebb is írtam a skill build előrébb tart mint szerintem kéne. Ezek a skillek lvl 50-re és a nagyon hp mennyiségre vannak beállítva.

    Szóval ha elérjük a lvl 50et eu-ban minden klassz egy formán erős lesz pvp-ben.


    A kung fu mestert mondják a legnehezebb pvp karakternek, sajnos nekem nincs tapasztalatom se a destroyerrel se a kung fu masterrel.
  • Atrax47
    #922
    Hali

    Azoktól kérdeznék akik több időt tudtak a játékkal tölteni. szerintetek van olyan class ami egyértelműen erősebb vagy ami jobban érdekel gyengébb PVP ben. Illetve ha van valakinek tapasztalata a destroyer és a Kung Fu master között az leírná melyik tetszett neki jobban és miért?
  • xodd
    #921
    Amúgy dungeon-ökre van valami alsó felső szintű lvl cap vagy bármikor be lehet benni? Valamint ez befolyásolja a lootot?
  • xodd
    #920
    Hááát az jóval azutánra marad, majd ha már rosszul leszek a farmolástól :D
  • Zarache87
    #919
    Akkor marad ez majd pénteken 19:00 utan.
  • xodd
    #918
    Na megnéztem, de úgy van beállítva ahogy a videó végén mégis feljön a hibaüzenet :/
  • Zarache87
    #917
    Aki hozzank szeretne csatlakozni az ha akar adjon nekem egy Clan nevet :D mert felveszem a listaba es holnap estig elerheto lesz egy szavazason. Elore is koszonom a neveket :D



    Discord-ra meg mindig mindenkit szeretettel varunk :) azt is akinek nincsen mikrofonja mert a chat-ben tudunk vele kommunikalni.
  • Predtom0O
    #916
    Ugyan ez a hibauzenet jon fel L2 lancher inditasakor is.Nem igazan foglalkozom vele kinyomom es kesz.
  • xodd
    #915
    Köszi, hazaérek melóból kipróbálom, remélem az off fórumon lesz megolás is rá. Az IE-hez amúgy nem nyúltam úgy vagy másfél éve.
  • Zarache87
    #914
    Nemtudom, hogy segit-e neked remelem igen. :) Ezek script error uzenetek es elvileg a videoban latottak alapjan kilehet kapcsolni. Amugy valami tortent az Internet Explorelel a gepeden?

    Ezzel nem oldodik meg az igazi hiba csak nemfogja mutatni tobbe es nem kell kikapcsolnod minden alkalommal.
    Reddit téma
    Offical forum téma sajnos ez péntekig nem mukodik pedig offical forumon sokkal tobb bejegyzes van a google szerint.
    Offical forum téma 2
    Offical forum Error/Installing guides

    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.13. 06:56:41
  • xodd
    #913
    Erről a hibáról írtam korábban, sajnos még mindig nem találtam megoldást :/


    Utoljára szerkesztette: xodd, 2016.01.12. 23:21:01
  • Rafanir
    #912
    Köszi!
    Egy rövid ideig soloba fogok játszani, hogy kitapasztaljam a játékot, illetve lépjek pár szintet, de utána vagy itt vagy a játékban üzenek majd nektek.
  • Zarache87
    #911
    Nyugodtan gyere szivesen latunk.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.12. 20:01:28
  • Rafanir
    #910
    Persze, ha lesz időm. akkor időnként fel fogok nézni :)

    Illetve, ha nem gond, akkor majd idővel bekéredzkednék a klánotokba is.
  • Zarache87
    #909
    Remelem BnS-bol is fogsz csinalni hasonlot :D
    Amugy Discordon leszel majd valamikor?
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.12. 19:38:44
  • Rafanir
    #908
    Így van, ezt én csináltam :)
    Youtube videózok szabadidőmben.

    Ha tetszett, akkor ajánlom figyelmedbe a többi részét is :3
    Utoljára szerkesztette: Rafanir, 2016.01.12. 19:19:14
  • Vicodine
    #907
    Mivel hosszu idore egyedul a pvp jelent kihivast es valtozatossagot, ezert altalaban az mmokban a pvpre epitik az endgame nagyobbik reszet, de azert az nem jelenti azt, hogy ne lehetne elleni akarmivel sokaig.
  • Zarache87
    #906
    PvE es PvP is csak van olyan item amihez kelleni fog daily frakcio quest. Frakcio teruleten meg a questhez fell kell venned a ruhad. Persze ezen kivul a kozelebe se kell szagolnod. Illetve van par ruha amivel vigyaznod kell mert meglehet tamadni benne, de ezeket kardokkal mutatja a ruhanal.
  • Spaceghost
    #905
    Speciel az engame része érdekel, ezek szerint inkább a PvP az endgame, mint PvE? Főleg, ha daily PvP-ket kell csinálni, PvE dailyzés nincs is? Vagy mire kell a daily PvP, ha van daily PvE is? :D Más MMO-ban én megszoktam, hogy lehet úgy játszani, hogy azt is elfelejthetem, hogy létezik PvP része a játéknak. :)
  • p2501
    #904
    Ha békében és nyugodtan szeretnél fejlődni, anélkül, hogy figyelni kéne, mikor jön valaki aki megöl téged, akkor csak nem veszed fel a frakció pvp ruhát és kész. Ha nincs rajtad frakció ruha akkor senki sem tud megtámadni. BnS-ben szerintem van jópár insta, úgyhogy unatkozni nem fogsz, a daily pvp-ket meg csapatban is megtudod csinálni. Szóval szerintem hajrá :)
  • Zarache87
    #903
    Rafanir!!!!!!!!!!!!!!! Ez a te muved? :D
  • Zarache87
    #902
    Sajnos a Frakcio harcot nemtudod elkerulni, de eleg ha csak megcsinalod a daily-t vagy majd kesobb kifarmolod amit kell es azon kivul jatszhatsz full PvE-t. Mellesleg a Frakcio dailyt siman frakcio npc-k olsel is meglehet csinalni. Igy a "PvP orientalt" emberek foleg arenaban lesznek vagy frakcio ruhaban a frakcio teruleten. Ja es PvP Dobok (ruha) nelkul nemtudnak kint megtamadni. Remelem segitettem ezzel neked.
  • Spaceghost
    #901
    Hali! Engem az érdekelne, hogy a PvP mennyire nagy jelentőségű a játékban, mert teljesen PvE beállítottságú vagyok és egy pillanatig se szeretnék úgy fejlődni, hogy közbe nekem jönnek mások. Azt észrevettem, ha nem veszek fel frakciós ruhát akkor nem is tudnak nekem jönni, de nem tudom pontosan ez hogy is működik. Láttam hogy elég sok PvE kontent van a játékban, úgy inkább az érdekelne, meg hasonló beállítottságú klánt is keresnék, akik nem erőltetik, hogy PvP orientált játékosok legyenek.
  • Zarache87
    #900
    Addig nezd ezt :D
  • xodd
    #899
    hát ez a péntek nagyon lassan fog eljönni...
  • Excel66
    #898
    TS-en tudunk beszélni. Este privátba megírom a szervert meg a többit, csak fejből nem tudom.
  • Zarache87
    #897
    Ja aki Kova neven volt fent ma kesobb tudunk beszelni csak a reggeli orakban nem igazan volt senkise a Discordon :)

    Excel66 veletek amugy hogyan lehetne majd beszelgetni? :D
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.12. 12:22:44
  • Zarache87
    #896
    Pénteken mar lehet is jatszani igy nincsen sok hatra. A macskas neni meg remelem kek lesz akkor, hogy meglehessen kergetni xD
  • Excel66
    #895
    Most nézem Crazy Catladyvel még össze is futhatunk Starfallon :D Rochinak lehet többször is lesz álmatlan éjszakája :D
    Utoljára szerkesztette: Excel66, 2016.01.12. 09:56:57