1711
  • Zarache87
    #854
    alcca kuldtem uj meghivot neked szoljal ha regeltel es akkor adok jogokat neked.

    kalif
    34400 pont az a rankod novelesehez kell (VIP rank ami noveli a bonuszokat). A 2400 ncoin meg jokerdes mert majd csak elesben derul ki a ruhak ara is. :/ Ha marad ugy mint CB-n akkor 1 vagy ketto ruha jon ki esetleg tobb dragon pouch.
  • kalif
    #853
    A premium membership mibe és mennyibe fog kerülni ? Hány euró lesz havonta ? Nem látom sehol.A középső founder"s pack 34400 premium pontja és a 2400 ncoin mire elég ? Köszönöm.
  • Zarache87
    #852
    Az ahol a Highpro emberek lesznek az foleg az arena az meg kozos az osszes serverrel. Igy teljesen mindegy, hogy egy serveren vagy-e veluk. OWPvP az meg nem lesz az esport resze ugye.
  • xodd
    #851
    Én a Windrest-re megyek, oda megy a legtöbb highpro pvp-s akit ismerek én meg competitive szinten gondolok a B&S-re, szóval ezért választom ezt a szervert.
  • Mevris
    #850
    Én még kiváncsi vok rá, hogy meg-e marad a bétás "Friend list", az is segít még végleges szerver választásba.
    De én is úgy gondolom, hogy Starfall Crater lesz amin indítok.
  • Rafanir
    #849
    Hmmm, ha jól látom, akkor az olvastak alapján úgy néz ki, hogy a legtöbb magyar a Starfall Crater szerveren lesz.
  • Vicodine
    #848
    Hazudsz kutya! Ezert a pokol legutolso es sotetebb bugyraban fogsz perzselodni kozvetlen a ciganypecsenyek mellett..:D
  • Zarache87
    #847
    Máté? :D

    Na mi Starfall Crater-re megyunk. Amugy valahol lehetne veled beszelni mert fincsi meg senkit se kezdet terlgetni felenk.

    Kuldtem privatot neked. Illetve alcca ma akar fel is johetnel ha gondolod :D
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.10. 14:28:56
  • alcca
    #846
    2 magyar klán a Hao District-re megy (mind 2 kék Cerulean Order)
    2 a Starfall Crater-re (mind 2 piros Crimson League)
    és elvileg van 1 aki a Windrest-re (őket nem tudom)
  • mate1981
    #845
    El lett döntve, hogy végül ki hova, melyik szerverre megy? Fincsi barátom nem tud választ adni sajnos, meghaladja képességeit a billentyűzet használata. Nem szeretnénk már eleve kihalt szerverre menni. Renji/Koyo voltam, csókoltatok mindenkit.
  • Zarache87
    #844
    Van uj Update a klienshez.

    Interactive map
    Yunketsu's Link compedium
    Hogyan adjuk steamhez a Blade and Soul-t
  • Zarache87
    #843
    Most ugy is lesz par uj haj es jo par uj hajszin is koztuk van a voros is vegre.
  • Rafanir
    #842
    Én mondjuk semmit sem szeretek annyira, mint a hosszú karaktergenerálást.
    Ahogy elnéztem a youtubeon, nagyon igényes és részletes a karaktergenerálás, úgyhogy élmény lesz rajta ülni egy szűk órát ^^

    Amúgy végül én is a középső packot vettem meg. Az első tényleg nem éri meg, a Master pack meg pofátlanul drága, így maradt az aranyközépút.

  • Vicodine
    #841
    De jelzi, csak nehezen eszreveheto mert el van csuszva az ikon, legalabb is nalam
  • alcca
    #840
    Irtam privat uzenetet, majd olvasd le köszi. Csak azert szolok itt is, mert a rendszer nem jelzi a privat uzeneteket, ami szerintem elegge gaz egy ekkora forumnal...
  • Zarache87
    #839
    Ha esetleg valaki nem akar a karakter generalassal bibelodni itt van par preset.

    BnS Download link
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.09. 00:22:11
  • Zarache87
    #838
    Master Packot vettem illetve a barataim kozul is azt vettek paran.

    Amugy ahogy p2501 irta csak a kozepso es a nagy pack erte meg az arat mert azok tobbet adnak mint amennyit adsz erte. Illetve hamarosan nem lesz founder pack igy megeri gyorsan donteni.
  • p2501
    #837
    Ahogy olvasgattam itt a kommentek többen is megvettek már packot (én is a középsőt). Én úgy tudom, hogy az első nem igazán éri meg mert kb semmit nem ad. A középső megéri és ami a legjobb az a legnagyobb pack.
  • alcca
    #836
    Én megvettem a középsőt, de az alapot megnyertem twitch-n azt upgradeltem. Így már nekem megérte a középső pack, mivel amennyibe került az upgrade amennyibe kerülne 3 hónap premium status is.

    A nagy pack akkor éri meg, ha tényleg nagyban gondolkodsz. Szóval ha amúgy is vennél a jövőben 7200 ncoin-t, és amúgy is játszanál 3 hónapig, akkor a többi szinte ajándék. NCoin-ból tudsz venni premium status is, ami valszeg 1000-1200 ncoin körül lesz havonta, szóval ha tudod, hogy a következő 9 hónapban BnS-ozni fogsz és kellenek a premium bónuszok akkor is megéri. 5 character slotot kapsz, szóval ha szeretsz altozni, akkor is megéri. Továbbá ott vannak a fegyver és ruha skinek. Bár marha drága, de ez a pack éri meg a legjobban.

    A középső packért szerintem nem kapsz túl sok mindent pluszba. Egyedül a premium pont az ami plusz, bár szerintem az se teljesen. A 2 character slotból is szerintem csak az 1ik a plusz. A többi dolog szerintem pont annyiba kerül, amennyit fizetsz érte.

    Az alap pack nem tudom mennyire éri meg, így látszatra semmi értelme. Az a kérdés, hogy 20,800 Premium Point mire elég, mennyi premium pont jár 1 ncoin elköltésért. Link Itt megtudod nézni, hogy miket adnak a premium szintek pluszba

    Úgy kell végig gondolni, hogy mire költenél amúgy is a jövőben, és úgy válassz pack-ot.
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.01.08. 20:52:20
  • kalif
    #835
    Gondolkodom én is a Founder's pack megvételén, de nem tudom megéri-e.Innen a fórumról ki az aki megvette és kezdi a játékot 15-én ?
  • Rafanir
    #834
    Köszi a helpet!
    Nagy kő esett le a szívemről. :)
  • p2501
    #833
    ÓÓ köszönöm! Akkor fasza :D kicsit azért féltem hogy bajok lesznek a névfoglalásnál de akkor no problem.
  • zbbz
    #832
    Starting Thursday, January 7th, Founder’s Pack codes cannot be added via your Account Management page. This is by design so don’t worry! If you purchased a Disciple or Master Pack, your account is all set to access the Name Reservation. You do not need to add your code in order to participate in the Name Reservation (begins January 11, 2016 at 6pm PST for NA servers, and 7pm CET for EU servers).

    However, you will need to add your Founder’s Pack code once Head Start begins to receive your items! You will be able to add your code via your Account Management page any time after Head Start (begins January 15 at 10am PST / 7pm CET for both NA and EU servers).
  • p2501
    #831
    Na pont én is ezt nézem, én pár napja vettem meg, de nem nagyon foglalkoztam még az aktiválással. Most nézem hogy nekem sem engedi. Transaction History-ban ott van hogy megvettem és "completed" . Apply a Code fülnél próbálnám applyzni de: "We’re sorry. An unexpected error has occurred. Please try again." Először gondoltam a weboldallal lehet valami gond és majd orvosolják.. De akkor nekem kéne valamit csinálnom valami kóddal még? o.o
  • Rafanir
    #830
    Vettem egy Founder's Packot, de még nem engedi aktiválni.
    Az ehhez szükséges kód mikor jön meg?
  • Zarache87
    #829
    Valamikor ma lesz elerheto a letoltes, hogy a nevfoglalasra mindenki letudja szedni
    Illetve ha veszel Founder's Packot akkor aktivald be egybol, hogy nehogy elfelejsd 11.-re.
  • Rafanir
    #828
    Köszi a választ!
  • alcca
    #827
    LINK Elvileg ezen az oldalon lesz majd kirakva a letolteshez a link. Szerintem a hajnali stream-en fogjak bejelenteni az uj klienst, de ez csak tipp.
  • Rafanir
    #826
    Nyilván hülyeséget kérdezek, de a játékot, hogyan kell majd letölteni?
    Egy Founder's packot (szerintem az alapot) veszek most este, és utána majd ki kell várni, a január 15-ét, és akkor fog a hivatalos oldalon megjelenni a letölthető kliens?
  • krisz073
    #825
    Sziasztok,

    Én is klánt keresnék.
  • p2501
    #824
    Na akkor leszünk egy páran úgy tűnik :D helyes helyes
  • alcca
    #823
    Meg nincs klanom. Varom hogy a klanok melyik szerverre mennek, azt majd ebben a tudatban dontok, hogy a haverjaimmal melyik klanba menjunk. Amugy a Starfall crateres magyar klan is a crimson legion oldalán lesz
  • Zarache87
    #822
    Igazabol ahogy lattad a Ebon Hall meletted a Starfall Crater lenne a masik befuto mert az minden szavazas listan a harmadik. Igy ha Head Start alatt ha nem is lessznek fennakadasok az elso harom serveren attol meg az igazi starnal az elson biztos nagy lesz a sor. Onnet meg sokan fognak Ebon-ra menni meg majd Starfall-ra is.

    Igazabol nekem akar meg is felel ha lesz ott eleg ember. Amugy melyik oldalra mentek ti?
  • alcca
    #821
    Hát ha az NCsoft tervezz olyasmit, hogy egyenloen akarja elosztani a szerverek terheltseget, akkor valszeg korlatozasok is lesznek egy jo darabig. Szoval nem biztos, hogy a legnepesebb szerver jo valasztas lenne.

    Nem tudom mennyire tudlak befolyasolni, de egy masik magyar klan a Starfall Crater-re fog menni.
  • Zarache87
    #820
    Haat eppen most beszelunk paran rola, de Windrest-et kene valasztani csak az elso heten nagy lenne a sor es akinek nincsen premiumja szetidegelne magat. Igy marad Ebon Hall (2.) es Starfall Crater (3.) amik mar nem lesznek annyira terheltek meg is lesz rajtuk eleg ember.
  • alcca
    #819
    Zarache87, Ti tudjátok már, hogy melyik szerveren lesztek majd?
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.01.06. 19:28:41
  • Zarache87
    #818
    Ha utana rakod be akkor mukodni fog :) En is majd kimentem amint lesz uj kliens.
  • p2501
    #817
    ÁÁh köszi! Megpróbálkozok vele, hátha megmarad a kinézet ha elmentem a fájlokat külön és majd bemásolom az új kliensbe.
  • Zarache87
    #816
    Mindenki megtalalja azt ami kell neki illetve bizonyos contentek miatt az Arena is mindig porogni fog.
    Open World PvP - Fraction vs Fraction

    Arena

    1v1


    3v3


    kesobb 6v6


    Szinten kesobb Hell Islandon lesz GvG-re lehetoseg

    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.06. 17:13:14
  • azriel
    #815
    Nem a random arénákra gondolok, random emberekkel, hanem premade csapatjátékokra. Szerintem igen is fontos, hogy tudj csapatban játszani, ez már az instáknál is fontos, és eddigi tapasztalataim szerint, akik jók a Pvp-ben (főleg strukturált csapat PvP-ben), azok az instákkal is könnyebben boldogulnak. Ha ismered a GW1 PvP rendszerét (GvG, HA) akkor tudod miről beszélek, valami olyasmit hiányolok már rég óta a mai játékokból. AION-ban is JMR, Kamar meg a Runat amik még ott tartanak, szerintem ez adja meg a PvP igazi élményét, nem kizárólag az 1v1. Szerintem hosszú távon csak bizonyos emberfajtákat elégít ki az 1v1, jó dolog, de csak az kevés.