1711
  • alcca
    #974
    Shift + F1
  • Rafanir
    #973
    Hmmm... Kb. 3 órát játszottam eddig vele, de nekem nagyon tetszik.
    Én fél nyolckor már bent voltam, így túl sokat nem is kellett várni.

    Hangulatos játék. Üdítő, hogy a harcrendszer nem csak az ellenfélre való kattintgatásból áll, ezt más MMO-kban már eléggé untam egy idő után. A világ ábrázolása eszméletlen hangulatot áraszt, egyszerűen élmény aprólékosan felderíteni egy területet. A zenék szépek és harmonikusak, így mindent összevetve a játék atmoszférája könnyen magába szippantja az embert.

    Az pedig, hogy MMO létére még izgalmas, várakozással teli története is van az már csak hab a tortán. Komolyan mondom, a látványos, pörgős átvezető videók nézése közben, pár pillanatra még el is felejtettem, hogy egy MMORPG-vel játszok. A gonosz karaktergárda meg nagyon zsír (bírom a stílusos, cool női gonoszokat ^^)

    Annyi kérdésem lenne, hogy a életerőcsíkos, skilles ablakot nem lehet valahogy letenni a képernyő aljára? Kicsit zavaró, hogy szinte a kép közepén van...
  • Excel66
    #972
    Más MMO-khoz képest elég simán indult a játék. Kicsit várni kellett, de 15 perc múlva már benn voltam. Ennél rosszabb MMO indulás ne legyen.

    Megvan a klánunk is:
    BADMOTHERFCUKERS - (FCUkers!!! nem FUCkers) - a vezér pedig TRYTOKILLME. Őt lehet keresni ingame a STARFALL CRATER szerveren, vagy itt minket Privátban.
  • Sáska
    #971
    nvm - valoszinu nem a game, hanem a gepem rossz.
  • TRYTOKILLME
    #970
    No reggel 4-ig bírtuk...

    aztán fekvés én 8-ra jöttem dolgozni, de nincs informatikai rendszerünk szóval ha Isten is úgy akarja 8:30 ingame XD

    Éljenek a kockák
  • Sáska
    #969
    Hello!

    Van esetleg arra tippetek, hogy a jatek vajon miert reseteli a gepemet? Utolso closed betaban jatszottam, ott semmi gond nem volt. Level10-ig volt turelmem felvinni egy karaktert. Ugy vettem eszre, hogy leginkabb akkor reseteli le a gepet, amikor uj teruletre lepek be (pl. Abandoned Well vagy bandit hideout).
    VGA-t frissitettem, es a repairt is vegig nyomtam.
    Windows 64bit
    Processor Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3.30GHz, 3601 Mhz, 4 Core(s), 4 Logical Processor(s)
    Installed Physical Memory (RAM) 8.00 GB
    GPU: NVIDIA GeForce GTX 960

    koszi a tippeket!
  • Predtom0O
    #968
    kk
  • Vicodine
    #967
    Szerintem rajtad kivul mas sem biztos, annak tukreben amit irtam..
  • Predtom0O
    #966
    Az h te nem erted, egyeni problema.
  • Vicodine
    #965
    Miert, van olyan ceg aki problema nelkul elinditja a jatekat ugy ahogyan kell es ahogy el volt etrvezve?:D Nincs, akkor meg... Ncfos...? Tudsz mondani nctol jobb fejlesztot? Nem! Akkor nem ertem a hozzaallasodat:D
  • Predtom0O
    #964
    Tenyleg elhitted h tudsz jatszani 7 oratol zavartalanul?Ez NCfos soha nem hazuttolja meg onmagat....
  • xodd
    #963
    haha persze hogy az eu szerver lehal XD
  • xodd
    #962
    Már lehet apply-olni a kódokat
  • Rafanir
    #961
    Ja értem, köszi a választ!
    Már paráztam, hogy nem fogok tudni belépni....
  • Zarache87
    #960
    Ez azert van mert mar nincsen name reservation es a server azon reszet nem lehet elerni.
  • Rafanir
    #959
    Én már tegnap óta nem tudok belépni, tehát a karakteremet nem tudom megnézni.
    Vagyis a játékba belép, de miután beütöm a kódot, akkor azt írja, hogy nem sikerült a szerverhez csatlakozni, majd kilép.
    Ez másnál is így van?
  • TRYTOKILLME
    #958
    Nah még dolgozok egy kicsit vadul...

    aztán 17:30 felé leszek TS-es környékén vagy mi

    hazafelé megveszem a túlélőcsomagot hogy ne kelljen felkelni a gép elől :)
  • Zarache87
    #957
    Latom tetszett a video :D Hajzer mutatta nekem is,
  • TRYTOKILLME
    #956
    Akkor sorry a fake infóért!

    gondold el hogy mekkora prosztó lett volna ha a medencébe küldi ezt el ahol a többiek is fürdőznek XD
  • Zarache87
    #955
    Ha van foundersed ma 19:00 ha nincsen semmilyen pakkod akkor Jan. 19.-én kedden 06:00 a start idopontja.

    Founders packokat lehet most aktivalni.

    TRYTOKILLME itt egy video csak neked



    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.15. 13:23:00
  • xodd
    #954
    Én úgy tudom, hogy kedd reggel 6
    Utoljára szerkesztette: xodd, 2016.01.15. 13:12:29
  • Vicodine
    #953
    Irtad h meg fog szunni korulotted a vilag, ebbol kovetkeztettem:)
  • TRYTOKILLME
    #952
    hallottam egy srácról akinek volt egy ismerőse, akinek a barátjának az unokatestvérének a lányának a fogadott fia, talán olvasta valahol...
  • p2501
    #951
    Igen, honnan tudtad? :D
  • TRYTOKILLME
    #950
    De sok időd van Barátom! :)

    Na regisztráltam én is... hogy elmondhassam az igen komoly gondolatokat amik a fejemben vannak...


    ÖÖÖÖÖÖ kedden 19:00-kor kezdődik a F2P



  • cukkendroll
    #949
    Most mikor kezdődik a játék, ha nem veszek semmilyen pack-ot?
  • Zarache87
    #948
    Hivatalos kozlemeny a macrokrol.. Latjak ha hasznalod es bann-t is kaphatsz erte.
    Founders pack infok a holnapi starthoz.
    Premium membership informaciok. Premium membership-et csak is kizarolag NCoinert lehet majd venni!!!

    Illetve majd ma signature pack-ok elerhetoek lesznek a store-ban.

    Premium membership árak.
    30 days - 959Ncoins = $12
    90 days - 2799 NCoin = $35 (Comes with bonus Hongmoon Coins)
    365 days - 9999ncoins = $125 (More Hongmoon Coins and exclusive costume)

    Az exchange indulasko ki lesz kapcsolva amivel goldert vehettel Hongmen coin-t vagy NCoin-t mivel megvarjak amig stabilizalodik a gazdasag a jatekban es akkor lovik majd fel.

    Illetve egy optimalizaltabb klienst kapunk Jonathan allitasa szerint. Ami meg par patchel jonni fog a jatekhoz.

    Zarasnak meg legyen itt ez a kis video.


    Discord ha estleg valaki felakarna jonni hozzank.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.15. 09:34:22
  • Vicodine
    #947
    Miert, urutazo leszel..?
  • p2501
    #946
    Holnap ilyenkorra a világ már rég megfog szűnni körülöttem.... hmm..
  • Zarache87
    #945
    Excel66 testvere TRYTOKILLME azt uzeni, hogy ezt csinald vegig az altalanos modszert.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2016.01.14. 22:08:10
  • Zarache87
    #944
    Nalam meg application is van a pinkodhoz amit ker :D Nagyon hasznos mert igy nemtudjak feltorni.
  • Vicodine
    #943
    Konkretumokat nem tudok rola mert nekem nincsen beallitva, haverral csak futolag beszeltunk rola, de nekem nagyon tetszett, hogy vegre adnak a biztonsagra es nem a pudingfejuek vannak elonyben. Am szerintem tuti kikapcsolhato, de en tutira befogom kapcsolni majd:D
  • p2501
    #942
    Nekem csak akkor van, ha más IP címről akarok belépni mint előtte. De ha már 1x beléptem egy adott címről azt megjegyzi és utána tőlem már nem kéri.
  • Rafanir
    #941
    De akkor ez mindenkinél van automatikusan? És kikapcsolhatatlan?
    Egyébként köszi a választ.
  • Vicodine
    #940
    Biztonsagi cucc, orulj neki, hogy ilyen is van, igy ha a mailed is biztonsagosra van allitva, gyakorlatilag feltorhetetlen lesz az accod
  • Rafanir
    #939
    Az mitől lehet, hogy ha be akarok lépni a játékba vagy a honlapra, akkor kb. minden második alkalommal nem enged belépni, hanem küld egy kódot az e-mail címemre (Verification code) és csak úgy enged belépni, ha azt beírom? Elég idegesítő...
    Utoljára szerkesztette: Rafanir, 2016.01.14. 19:41:02
  • p2501
    #938
    Nem lesz semmi extra előnye ennek a 3 napnak, illetve semmi olyan amit nem lehetne behozni. 3 napnyi questeléssel és fejlődés leszünk előrébb, és kb ennyi..

    Ahogy már előttem leírták, itt csak akkor tudsz world pvp-zni, ha felveszed a frakció (pvp) ruhádat. Ha nem akarod hogy questelés, farmolás közben megöljenek akkor nem kell felvenni a ruhát és kész. Emellett itt a ruha nem ad statot, csak skin. Így nem leszel abban a helyzetben, hogy vmi béna armort kell felvenned mert jobbak a statjai, de a gyengébb cucc meg sokkal jobban néz ki.. : D
  • alcca
    #937
    Viszont vannak napi questek, amikhez fel kell venned a frakció ruhádat. Sőt vannak a frakcióhoz tartozó story questek is, amiket szintén csak akkor tudsz teljesíteni, ha rajtad van a ruha.
  • alcca
    #936
    Két féle pvp van jelenleg a játékban.
    Aréna és a World PvP

    Aréna fajták: 1vs1, vagy 3vs3 (egy időben 1vs1 ezis, de bármikor lehet cserélgetni a tagokat) Itt nem számít a gear, a játék kiegyensúlyozza a statjaidat.
    World PvP: Ahhoz, hogy valakit megtudj támadni World PvP-ben, fel kell venned a frakció ruhádat és csak akkor tudod megtámadni az ellenséges frakciót ha ő is felveszi az ő frakció ruháját(a ruháknak nincs statja, itt csak kiegészítők). Szóval ha nyugisan akarsz szedegetni, akkor csak le kell venned a ruhádat magadról és már nem is tudnak megtámadni. Két nagy frakció van a játékban amikhez lehet csatlakozni, még pár kisebb frakció. Akik szintén hadban állnak egymással.
    Utoljára szerkesztette: alcca, 2016.01.14. 17:33:07
  • Excel66
    #935
    Egy Force Mastert vagy Blade Mastert hozok mainként.
    Esélyes, hogy Force Mastert hozok most de később a Sword Master lesz a main :)
    Klánnevet csak akkor írjuk ki, ha már sikerült megalapítani.
    Utoljára szerkesztette: Excel66, 2016.01.14. 17:30:14