1711
  • Vicodine
    #1267
    Csak az idiotaknal verte ki a bilit! Egy normalis embenek eleve eszebe sem jutna, hogy teljesen ingyen ugyanazt a szolgaltatast kapja mint aki fizet, abszurd. A sorok meg azert tuntek el, mert jopar uj szerot inditottak, illetve nyilvan volt aki abba is hagyta, mert azon ingyenelok fajtajaba tartozik, akik azt hiszik, ingyen mindent megkapnak. Nem is ertem, mai penzorientalt vilagban ki a franc hiszi azt, hogy penz nelkul ugyanazt megkapja?? Nyilvan agyilag eretlen 10-en evesekrol van szo, akik meg azt hiszik van telapo, meg a jezuska hozza az ajandekot...Nem hogy kezetcsokolnanak a fejlesztoknek, hogy ingyen felmehetnek a szerverukre, de meg rinyalnak is...Elkepeszto komolyan. En akkor is vasarolok a shopban, ha nincs is sok ertelme, valamennyit mindig koltok, mert a fejlesztok ebbol elnek, ezert csinaljak, penzel halad elore a fejlesztes is stb stb...
  • howey74
    #1266
    persze hogy nem nagy dolog 1500 ft.-ot rákölteni egy játékra, de akkor ne hirdessük már free to playnek, mert akkor ez egyszerűen nem igaz
  • alcca
    #1265
    Szörnyű. Rákölteni a játékra 1500 forintot hatalmas érvágás. Mondj egy másik mmo-t ahol szabadabb tud lenni egy f2p-s felhasználó.
  • Cassell
    #1264
    Gondolom tűnnek elfele, ahogy olvasgattam külföldi fórumokat most épp az verte ki a biztosítékot sokaknál, hogy csak akkor tudsz ingame mailt küldeni ha valaha is elköltöttél legalább 1ncoint, ennyit a free to playről...
  • howey74
    #1263
    hova tűnt a sorban állás? eltűntek a népek, vagy a készítők bővitették a szerót?
  • howey74
    #1262
    és persze köszi a választ

  • howey74
    #1261
    akkor jó, egyébként nincs laggom szerencsére az alaplap pedig:Asus B85M-G (2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
  • Malachit
    #1260
    Ha nincs 4-5 sec-es laggod akkor nem kell. Ez a progi ált a ROG Gamer alaplapokhoz van.
  • howey74
    #1259
    nekem is asus alaplapom van, de nekem nincs a servise.msc-ben Asus Game First program, akkor gondolom nem kell csinálnom semmit
  • Malachit
    #1258
    Oké, béna voltam, csak utána kellet volna nézni mi a probléma okozója. Az Asus Game First program okozza. Letiltva és kikapcsolva a lagg kinullázódott azonnal. Itt a link és, ha valakinek még más alaplappal is lenne ilyen a többi válaszból kikeresheti :)

    https://www.reddit.com/r/bladeandsoul/comments/41hg3o/psa_if_you_have_extreme_pingskill_lag_in_blade/

  • Malachit
    #1257
    Olyat tapasztalt valaki, hogy folyamatosan 3-4 másodperces laggja van (persze minden kombóra kb 2 sec áll rendelkezésre, hoyg lenyomd), ami miatt egy kombót se lehet ellőni. Így számomra a traning küldetések meg egyszerűen kínszenvedések, mikor a kombókat kéne legyakorolni. a játék meg játszhatatlan szintet súrolja. :/

    Semelyik másik játéknál nem tapasztaltam még ilyet, akár párhuzamosan futtatva, akár magában. Pinget nézni nem tudok a játékon belül, a help menü nudli reklám, a parancsot meg nem ismerem.
  • david0001
    #1256
    Üdvözletem olyan embereket vagy klánt keresek aki tudna nekem egy kicsit mesélni a játékról, akinek van fölös 1 2 órája nagyon szivesen látnám a tanácsait persze nem lennék hálátlan, ha van kedve segiteni az küldjön egy privát üzenetet nekem valamilyen elérhetőséggel. A megkereséseket előre is köszönöm .
  • Lord Ilpalazzo
    #1255
    Hát megnézheted nálunk, 15 tagunk van ami bővül átlagos életkort 20-30 ra saccolnám, sok jó munkás ember.
    Lord Ilpalazzo #1252 postba van pár részlet.
  • xodd
    #1254
    a HM lvlekkel megkapjuk a legendary skilleket is?
  • nymadwe
    #1253
    Hát gondoltam visszanézek, most h kijött, de ami itt megy... Nincsenek errefele moderátorok? no mindegy, majd még viszalesek később hátha érdemben is folyik a játékról beszéd...

    Addigis egy kérdés: van olyan klán, ami inkább 25+os dolgozó emberekből áll s pvpve fókuszú? Nem is főleg a mentalitás hanem az életvitel miatt, más mmonál is úgy tapasztaltam az a jobb ha életben ott tartó emberekkel tolom (gimi alatt s egyetem alatt többször s tovább tud leülni az ember mint munka család mellett) köszi!
  • Lord Ilpalazzo
    #1252
    Sziasztok
    A Nocte mortis magyar clán keres tagokat.
    Ebonhall EU szerveren Cerulean Order légióba.
    PVPVE társaság, TS3-al rendelkezünk.
    Honlap készülőben.
    Baráti segítőkész légkört szeretnénk teremteni a clánon belül, akik nem riadnak meg egy kis pvp-től sem.
    További kérdéseket vagy jelentkezést az alábbi karaktereknek ingame írjátok meg.
    Tryri
    Morrygana
    Ilpalazzo sama
  • Győri Devi
    #1251
    Bugról nem tudok, de sivatagos területen lesz majd küldi amit mindenképpen érdemes lesz megcsinálni és kell, hogy frakcióban legyél. Nyugodtan vedd fel az egyiket max nem viseled a ruháját és kész.
  • Eikichi
    #1250
    alcca köszönöm a segítő választ.
  • Vicodine
    #1249
    Fene se tudja, de semmi ertelme varni a frakciovaltassal...
  • Zarache87
    #1248
    Akkor en jol csinaltam XD
  • Rafanir
    #1247
    De efféle bugra, amit írtam, lehet számítani, ha nem vagyok frakció tag?
    (Csak, hogy tudjam, hogy mennyire sürgősen kellene frakcióba lépnem, mielőtt továbbhaladnék a fősztorival.)
    Utoljára szerkesztette: Rafanir, 2016.01.27. 18:39:36
  • Panzeradler #1246
    Klánba se tudsz belépni nélküle. Felveszed a frakciót a ruhát meg leveszed és megvan oldva a probléma. Később meg igaz pénzért de tudsz váltani.
  • Rafanir
    #1245
    Ha nem csatlakozok egyik frakcióhoz sem, abból lehet valami probléma?
    Csak mert mintha valaki, valami bugot említett volna korábban, ami akkor jelentkezik, ha egyik frakciónak sem vagyunk a tagjai, és így a fősztori egyik küldetésén nem lehet túljutni.

    Persze nem azt mondom, hogy soha nem akarok az egyik frakciókhoz sem csatlakozni, de most még úgy el vagyok merülve a sztoriban, hogy ez a pvp-s rész még jelenleg túlzottan nem foglalkoztat.
  • howey74
    #1244
    Így van, nem szabad reagálni rá, mert addig nem unja meg. Figyelmen kívűl kell hagyni,mitha itt sem lenne.
  • Panzeradler #1243
    Innentől kezdve, szeretnék mindenkit megkérni, hogy akármit ír NE reagáljon rá.(Elég nagy az esély,hogy visszafog jönni)
  • daneehunter
    #1242
    Én értem hogy te szellemileg fogyatékos vagy és az életed annyiból áll most hogy ezen a fórumon szidod az embereket és a játékot, de ha kérhetnélek engem ne találjál már be köszönöm előre is. :)
  • Lanters
    #1241
    Pont a játékot védem! Egy nem megfelelő klánvezérrel a játék hírneve csorbulni fog. Most képzeld el, hogy egy összetartásra alkalmatlan főnök miatt, mert nem tudja helyesen, érthetően közölni az instrukcióit, az ellenkezője esik meg. Nevezetesen éppen széthúzást fog generálni. A játékosok összevesznek, és sokan rossz szájízzel el is hagyják a játékot.

    Ezt én a lelkemre venném. Talán napokig aludni sem tudnék. :( Emellett nem mehetek el szó nélkül. A szívügyem lett ez a játék!
  • howey74
    #1240
    ne etessétek a trollt!
  • Lanters
    #1239
    Kitiltást azért mégsem szeretnék. Elég lusta vagyok mostanság. Ezt őszintén felveszem a hiányosságaim közé. Tehát egy lusta embernek belépni egy másik accounttal (is!) már teher. :(

    De most komolyan, milyen klánvezér lehet az, aki írni sem tud. Na, ne már!
  • alcca
    #1238
    "Én szeretnék csatlakozni! Nagyon nagy örömmel venném, ha felvennél! Úgy szeretnék egy olyan klánhoz tartozni, akinek a szellemi vezetője egy analfabéta. Micsoda instrukciókat adhatsz, micsoda útmutatást, Te, Te mentor!

    Mester! Vegyél fel légy oly szíves! Könyörgök! Esdeklek!"

    Ezt most miért kellett, tényleg kitiltást akarsz elérni? Már nem is a játékot kritizálod hanem az itt levő tagokat, ez így már tényleg nem ide tartozik...
  • Lanters
    #1237
    Én szeretnék csatlakozni! Nagyon nagy örömmel venném, ha felvennél! Úgy szeretnék egy olyan klánhoz tartozni, akinek a szellemi vezetője egy analfabéta. Micsoda instrukciókat adhatsz, micsoda útmutatást, Te, Te mentor!

    Mester! Vegyél fel légy oly szíves! Könyörgök! Esdeklek!
  • azriel
    #1236
    Most megfogtál, hirtelen nem is tudom mit írjak. Mégis el kell ismernem, mindenben igazad van, és mérhetetlen tudásod egyszerűen lenyűgöz. Respect Taníts mester, de ha lehet, valamelyik másik topicban, nem lenne jó ha túl sokan vennék észre a benned rejlő zsenit.
    Utoljára szerkesztette: azriel, 2016.01.27. 14:42:08
  • Lanters
    #1235
    "abszolút nem ír a játékhoz használható semmilyen információt. Csak szapul."

    Tévedsz!

    Az "a" billentyűgomb lenyomásával (az egyik opcionális lehetőséggel) a karakter előre halad. A "space" használatával ugrik. Remélem tudtam segíteni.
  • alcca
    #1234
    A Wildstar is azért bukott meg mert a fejlesztők nem voltak hajlandóak tovább nézni azon amit ők a kezdetekben elterveztek. Ragaszkodtak egy rosszul kigondolt ötlethez, most meg már késő. Bár az f2p kicsit dobott rajta, de csak ennyit voltak hajlandoak engedni, hogy havidijasrol f2p-re váltottak. Pedig lenne még pár dolog amit át kéne alakítani. (Pre-Raid questek, na meg a túl nagy létszámú Raidek). Ennyi mmo mellett nem igen fogsz talán 20 embert raidekre, nem hogy 40et...
  • daneehunter
    #1233
    De hagyjuk inkább magára a csávót inkább meghirdetném ismét a klánomat! :D
    Szerver:Cardinal Gates
    Frakció: Cerulean
    Név:CrescentMoonAlliance
    Szint&Kaszt követelmény nincs.
    Játékidő követelmény sincs amennyit tudsz játszani és amennyit szeretnél játszani annyit fogsz. :)
    Szeretnék egy kisebb baráti társaságot össze hozni akik össze tartanak VESZEKEDÉS NÉLKÜL. Nyilván mindig lesznek nézett eltérések ellentétes vélemények hiszen emberek vagyunk ez mindig volt van lesz, de mi szeretnénk ezeket hamar elsimítani és ne legyen harag két társ&barát között. :)
    Amennyiben bármi jellegű érdekeltséget mutatsz irántunk akkor keresd a játékba DaneeH-t vagy Jokeh-t.
  • Lanters
    #1232
    "Úgy őszintén, szerinted ki a búbánatos nyavalyát érdekel a 36x leírt "magasröptű" károgásod? Vedd már észre, hogy rossz topicba tévedtél, senki nem kíváncsi az "áll" tudományos okfejtéseidre"

    Nos! Az (áll). Az állról nem írtam sem esszét, sem bármi más tanulmányt, "tudományt" Már csak azért sem, mert nem értek az anatómiához. :(
  • Lanters
    #1231
    "Amúgy azt gondolom, hogy direkt csinálja........."

    Igen, jó a meglátásod. Véletlenül nem tudok a gép előtt ülni, és igen bonyolult műveleteket, mint teszem azt az írás, végrehajtani.

    Okos, okos! :) Ez tetszik. :)
  • Lanters
    #1230
    Nem, nem! Kedves troll barátom. Judea Palesztína volt 33-ban. Nagyon hiányos a tudásod, és jó bő a nem tudásod. És bizony beledugod a nyakad a hurokba, mert te zs. itt. ;)
  • azriel
    #1229
    Amúgy azt gondolom, hogy direkt csinálja. Sajnos egyéb fórumokon is láttam már hozzá hasonló szerencsétlent, akinek ez volt a hobbija, hogy csak írta-írta a maga kis belső világából kipattanó ökörségeket, és nem vett tudomást a válaszokról, csak hajtogatta ugyanazt újra és újra. minél többen írtak, annál inkább rágörcsölt. Valószínű, hogy inkább rá kéne hagyni, és akkor azt hiszi nyert, így talán elkotródik, ha már nem tiltják ki innen.
  • Lanters
    #1228
    Valamivel ki kell töltenem a munkaidőt. Nem várhatod el tőlem, hogy ne ütögessek le olyan magas labdákat, mint amit ez az eke Vicodine a levegőbe terel.