1711
  • TRYTOKILLME
    #1227
    Neked nagyon komoly bajaid vannak :)

    Nem tudom, hogy mit szól majd az SG ahhoz, hogy te itt Zsidózol bárkit is. (amúgy a magyarról csak annyit, hogy Júdea hosszú Ú)

    szerintem menj szedegess hangyát. vagy zabáltasd fel magad disznókkal. Véleményem szerint ne égesd magad tovább.
  • azriel
    #1226
    Úgy őszintén, szerinted ki a búbánatos nyavalyát érdekel a 36x leírt "magasröptű" károgásod? Vedd már észre, hogy rossz topicba tévedtél, senki nem kíváncsi az "áll" tudományos okfejtéseidre. A saját véleményedet írod le tényként, mintha az lenne a mérvadó a világmindenségben (és még talán azon túl is), és semmi más ami ezzel ellenkezik, nem vagy hajlandó elfogadni. Le írtad a véleményedet, nem egyszer, nem kétszer, elhiszi mindenki hogy nem tetszik a játék, és ezt még én is tiszteletben tartom. De ne akarj másokat meggyőzni a saját "vélt" igazadról, és nagyon szépen kérlek (talán páran még egyetértenek) menj vissza valamelyik bájos kis játékodhoz, és irkálj annak a topicjában. Iszonyatosan vérlázító stílusban írsz, nem szoktam így kikelni magamból, de hozzád hasonló primitív lényt régen láttam már írni.
    Ja, és jó lenne, ha tényleg kitiltaná valaki ezt a jóembert, abszolút nem ír a játékhoz használható semmilyen információt. Csak szapul.
    Utoljára szerkesztette: azriel, 2016.01.27. 14:21:31
  • daneehunter
    #1225
    Lanters most azt csinálod, hogy szidod a játékot azon a fórumon amin játék kedvelői kérnek egymástól segítséget stb. Én nem mondok rád semmit , de ez körülbelül elárul mindent rólad! :)
  • Vicodine
    #1224
    Milyen szepen lejellemezted magadat, a jelzok mind rolad arulkodnak gz, nem neztem volna ki beloled, hogy van onkritikad:D Am mar az elso par kommentedben leirtad, hogy tudod ki vagyok, tehat nem kellett leesnie semminek, csak annyira elvagy varazsolva magadtol, hogy elfelejted elolvasni es ertelmezni a kommenteket amikre reagalsz kisfiam:)
  • Vicodine
    #1223
    Te tenyleg nagy fogyatekkal elsz, jol van, rad is hagyom, mert az ertelembol sajna nem futotta. Istenem, hogy a hozzad hasonloak, akik szellemileg megmaradnak ovis szinten, miert nem tudnak a legonal maradni, vagy tv macit nezni...Na mind1, egesd magadat tovabb, es jo szorakozast hozza. Bar nem ertem, miert nem wow forumot bombazod, ott megertik majd a hozzaallasodat, es szellemileg is hasonlo bumburnyakokkal beszelgethetsz:D
  • Lanters
    #1222
    Sajnos nem esett le még most sem neked, hogy tudom ki vagy. Te nagyon korlátolt. :) Semmiről nincsen fogalmad. Csak az Aionnal játszottál, életed első nem metin játékával. Bárki meggyőződhet róla, hogy milyen alpári, ostoba, öntelt, arrogáns vagy, ha ellátogat az Aion topikra.

    Ha gondolod kiírom a neved. Ha sokat fröcsögsz még.
  • Lanters
    #1221
    " 2008-11-ig azért 2 millió felett volt a játékosállománya." Lineage 2nek meg manapsag is van annyi, B&Snak meg tobb."

    Európában pici fiú! Európában volt 2 millió felett.

    A többihez csak annyit, hogy te még a szubjektivizmus fogalmával sem vagy tisztában. A személyeskedéseid pedig lepörögnek rólam. Kiröhöglek. :D
    Ha tudnád mennyire buta vagy, nem szólnál egy szót sem. De nem tudod. És jó ez így, legalább szórakoztatsz. :D

    "Kicsit emlekeztet egy gyerekre, aki szinten azt hitte, hogy az adott forumon rajta kivul senki sem jatszott mas jatekkal, elkezdett frocsogni, egetvero baromsagokat irt, mikozben lathatolag meg az altala istneitett jatekokhoz annyit sem ertett, mint az adott forum olvasoi"

    Igen, én vagyok az, talált! :D
    Miből jöttél rá? Ne tagadd, te valami próféta lehetsz. 33-ban nem voltál véletlenül Judeában? Na, nem?

    De ha elfogatsz egy tanácsot, előbb megtanulsz írni. ;)
  • Vicodine
    #1220
    Meg szerencse, hogy csak a te fogyatekos ertekrended, es a hozzad hasonloak, akik azt hiszik, hogy racionalisan gondolkodnak, de kozben a fold folott jarnak 10 meterrel(ez a legveszelyesebb, mert magat okosnak hiszi, de "kivulrol" nem latja at az idiotasagait!) szintu emberek gondoljak azt, hogy a normalis emberek miatt van sok idiota 1-1 jatekban.
    Ha te most amiket irsz, poennak erzed, azert csinalod, akkor az komoly baj, ha viszont tenyleg komolyan is gondolod, akkor sokkal nagyobb baj, mert neked nem szabadna szabadon szaladgalni. Te beszelsz arrol, hogy masik ember sajat magat leminositette, amikor te mar napok ota romma egeted magadat a sajat ertelmi szegenyseged bizonyitvanyanak kiallitasaval?:D Ember baz..:D
  • nxs
    #1219
    Lanters engem sem érdekel a nyomorod. Keress már másik topicot...
  • Vicodine
    #1218
    " 2008-11-ig azért 2 millió felett volt a játékosállománya." Lineage 2nek meg manapsag is van annyi, B&Snak meg tobb.

    Predtom: de latjuk, csak hat ha mar elkezd mondani valamit, akkor ugy illik le kell reagalni, akarmennyire is egetvero baromsagokat ir. Kicsit emlekeztet egy gyerekre, aki szinten azt hitte, hogy az adott forumon rajta kivul senki sem jatszott mas jatekkal, elkezdett frocsogni, egetvero baromsagokat irt, mikozben lathatolag meg az altala istneitett jatekokhoz annyit sem ertett, mint az adott forum olvasoi. Itt is ez a helyzet, total szubjektiv dolgokrol ir, frocsog a levegobe, semmi erv, ramondja a masikra, hogy en pl ezzel meg azzal nem is jatszottam, mit tudhatom en, mikozben ez sem igaz, es mar egy ideje kezd gyanus lenni, hogy ez az ember lehet ugyanaz a retardalt kis pocs lehet, mert ekkora tusko azert ritkan terem halisten:D
  • Lanters
    #1217
    De érted. Idejön ez a "TRYTOKILLME", és önként, nekem állít tanúbizonyságot. Ki sem kell térnem arra: kik (is) alkotják az ilyen játékok zömét.

    Inkább hallgatna. :D
  • Lanters
    #1216
    Már a neved is mutatja, hogy minő gazdag szellemi értéket képviselsz. :D :D :D És pont ez a baj ezekkel a játékokkal. Ingyen bekerül az összes ilyen vér pisti, az életben fizetős, komoly játékkal soha nem játszott elem. Sok játékot ölt meg már a fajtád. Többet ártasz te ennek a játéknak, mint én. Hidd el. :)))
  • Predtom0O
    #1215
    Kene valami uj vitatema mert kezd unalmassa valni.Nem is ertem minek ezek a nagy monologok errol meg arrol a jatekrol es magasan leszarom kinek mi jon be (bocs a csunya beszedert).Mindenki jatszon azzal amivel szeretne (a nagy ervelesek meg mindig ugyan azok csak a szavakat mas sorrenbe hasznaljatok ha ezt ervelesnek lehet nevezni).
    Lantersrol meg annyit, hogy a vak is latja a nyilvanvalot, azert van itt mert elvezi az emberek hergeleset (azt en is elvezem csak nem ebben a gyerekes formaban !UNALMAS!), probaltok egy alreggel veszekedni nem veszitek eszre, hogy szivatnak?
  • Lanters
    #1214
    Szia metin fiú. :))) Kiabálj csak nyugodtan, és játssz ezzel. Nem kell fizetni érte, találtál egy kicsit jobbat a metinnél, most örülj. :D
  • Lanters
    #1213
    És akkor hozzáteszem, hogy a WAR-ban a piramisos kieg bevezetéséig, azaz vagy másfél évig egyetlen, azaz egyetlen darab mobot nem öltem meg! Csak és kizárólag a várostromokon, és az ellenség kiiktatásával fejlődtem.

    Nem gyaláztam ezt a játékot. Minden azzal kezdődött, hogy megkérdeztem, fogy a grindfest-en túl van e valami end game tartalom. Van valamiféle pvp. Meg aréna. Ez volt a válsz. Tehát nincs, állapítottam meg. Annyi nincs benne, mint ahogyan ha a WAR-ba belépsz, az első 20 percben. És ez engem nem elégít ki. Bocs. Jó játékot!
  • TRYTOKILLME
    #1212
    ÉRTJÜK! NEKED NEM JÖN BE.

    SZUPER...

    egy kérdésem van csupán: LÁTSZ ITT KUTYÁT???
    NEM! MERT A KUTYÁT NEM ÉRDEKLI MIT MONDASZ.

    húzzál már innen el... annyira unalmas hogy a hatalmas tapasztalatoddal idejössz az észt osztani. ízlések pofonok, mi szeretjük te meg nem... szevasz
  • Lanters
    #1211
    A Darkfall-t azért hagytam ott, mert amikor a várunkat építettük, a saját embereink kifosztották a kincstárat. Hol fogsz te ezekben a keleti grindfest akármikben várat építeni, hadjáratot indítani, stb, stb! :)
  • Lanters
    #1210
    2-3 tankkal elállni? Witch el, Elf hunter. Arra való. Besunyizik, kiiktatja a healereket, és csak bedőlnek. Volt ott taktika. Nem mondom, hogy gyerekeknek való volt, össze kellett ott dolgozni rendesen, sehol másutt nem jön ki olyan erősen, kontrasztosan a kasztok szerepe. Nem lehetett vér pistikét játszani. Ott nem volt one shot. :D Egyébként a WAR újra él egy szerveren, de még nincs benne a Tier 4-es kontent. Soha nem láttam jobb harcrendszert, karaktereket, óriási várostromokat ami abban volt. L2-zik itt mindenki, mert nem játszott WAR-t. 2008-11-ig azért 2 millió felett volt a játékosállománya. A Darfall meg lassan végleg eltűnik, mert nem hajlandók ingyenessé tenni. Talán abban van a legizgalmasabb open world pvp, siege, lehetett fosztogatni, rabolni. Kár érte. Nem értem, hogy lehet ennyire merev egy cég. Az elején jó volt, sokan játszották, többen, és a nagyobbak segítségével azért fel tudtad magad tápolni. Ma ha belekezdesz, egyedül vagy, semmi esélyed. 3 óra szenvedés után legyaláz pár kóbor lovag, kifosztanak, ott állsz egy szál f.-ban, kezdheted elölről. Ez tántorítja el a játékosokat. Ez egy igen kemény világú játék. Ugyanakkor a legjobbak között a helye. Persze nagyon nehéz. Elég realisztikus akár eltalálni valakit is pl. íjjal. Szóval az Aionhoz szokott becsukott szemmel one shot Sorcerereknek biztos nem jönne be. Nem mese játék. E
    Eve. Jó játék, más világ. De az Elite Dangerous Horizons még jobb.
    GW2 unalmas, de nem rossz.
    Az az igazság, hogy az a korosztály, ami az igényesebb játékokat kereste, meg is tudta fizetni, és a WAR játékos közösségét is alkotta, kicsit már mással foglalkozik. Tudom, hogy a mi klánunk is, már akkor 2008-ban szinte a húszas éveik végét, a 30-as elejét taposta mind. Több százan voltunk.
    A wow-ot nem én hoztam fel. Pontosan azt írtam, hogy nem hozom fel, mert egy legendáról felesleges beszélni. Vicodine hozta fel, és kezdte szapulni, mert nem játszott vele. A wow ma is nagyon jó, de szerverfüggő. Kétségtelen, hogy a Lich King feeling már nincs. Amikor minden este több százan megindultunk Stormwind ellen, na az amit nem igen lehet űberelni, meg amikor bevédtük Orgrimmart, meg más városokat.

    Tehát azzal kezdődött az egész, hogy felvetettem e játék óriási hiányosságait. És van mihez mérnem. Ennyi.
  • alcca
    #1209
    Szia

    Azokat a skilleket nem tudod kihúzni a skill bar-ra. Azok a skillek valamilyen hatás folyamatára jelennek meg. Pl ha megfigyeled a bal egér gomb sok karakternél folyamatosan változik. Ha stun-t kapsz más más skill jelenik meg a bar-on, amivel ki tudsz jönni alóla. Ha felborítod az ellenfelet szintén felvillanhatnak más más skillek. stb

    Ha megnézed a skill listádat írni fogják a skillekhez, hogy minek kell bekövetkeznie hogy tudjad használni
  • Sáska
    #1208
    igazad van, rosszul emlekeztem a membership arara.
  • Malachit
    #1207
    Kis off emlékezés:
    WAR-ban az ostrom addig volt jó, míg a várakat át nem alakították és be nem raktak a várúrhoz egy megvédhetetlen kocsifelhajtót. Igen el lehetett állni tank karakterekkel (nem kettővel, hanem legalább 2-3 sornyival) a feljáró lépcsőt, de fel is lehetett ezt törni, megfelelő időzítéssel, taktikával.

    On:
    A grafot ma felrakom maxra és megnézem milyen :) Biztos találok valami olyan beállítást aminél kevésbé plasztik hatásúnak érzem a karaktereket. Írtam a konfigot amim van, annak 3x elindított B&S-t is kéne tudnia futtatni párhuzamosan.
  • Eikichi
    #1206
    Hali!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Valószínű total low vagyok, de hogyan lehet a skilleket ki-be rakosgatni. Vannak már újak (lvl12), de egyiket se tudom cserélni. 1-2-tab stb. gombok... Előre is köszi a választ.
  • alcca
    #1205
    "10 euro / 7 nap premium membership" - itt gondolom a student bundle-re gondolsz, de az 5 euro

    Amúgy 15 euróért tudsz venni 1200 NCoin-t, a 30 napos premium meg 959 NCoin-ba kerül. Szóval ha pontosak akarunk lenni akkor 12 euro a havidíj. Ennyi a többi játékba is. Csak annyi a gáz vele, hogy nem lehet pont annyi NCoin-t venni mint amibe a havidíj kerül. Hát félre kell rakni ami megmarad és majd kijön újra egy hónap.


    Figyelj ha ennyire számít valakinek a grafika, akkor ne hozza példának a wow-ot. Ott is szar a graf és mégis a legjobb mmo. Tudom nem te hoztad fel a wow-ot hanem Lanters.

    Ott a Black Desert a legszebb MMO a piacon, viszont cserébe nulla a tartalom benne. Ha a Blade and Soul-t kevésnek érzed, akkor még videón se nézz rá erre a játékra, mert ebben csak a grafika számít.


    Mind1 én nem akarok senkit se meggyőzni, ízlések és pofonok. Ott az EVE online rengetegen játszák (talán a 3. legnépszerűbb MMO), de soha az életben nem próbálnám ki.
  • Vicodine
    #1204
    "Az is tetszett, hogy nem tettek mindent az ember segge ala. Igenis gyalog kellett menni a legtobb helyre (teleport draga volt :) ).
    Erdekes, hogy az is NCSoft-os jatek, es ezt a fajta pvp-t nem vittek tovabb egy jatekba sem. " Nem vittek tovabb, hanem tovabbfejlesztettek!:)
  • Vicodine
    #1203
    Hat az biztos, hogy L2 siege rendszere maradandot alkotott, en sem tudok jobbrol. Egy bizonyos madar csiripelte, hogy terveznek B&S-ba is kesobbiekben sieget tenni, bizom benne, hogy tenyleg meg is csinaljak, es nem csak elmeleti szinten marad. Bar Nct ismerve szerintem tuti lesz majd, hiszen minden jatekaba tett eddig, raadasul a jobbik fajtakat, ez miert lenne kivetel..?!:D
  • Morinad
    #1202
    Menjetek Darkfall Unholy Wars-t játszani. Open world pvp, full loot, abszolút skill alapú.
  • Sáska
    #1201
    :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem nagyok akarok offolni, meg meggyozni sem senkit, de azert meg erre reagalnek. En is jatszottam az osszes altalad felsorolt jatekkal, kivetel az Archeage es a Wildstar. Ami nekem a leginkabb nem jott be a B&S-ban az maga a vilag, vagy lore, es Lanters 1187es hozzaszolasaval ertettem egyet. Az is zavart, hogy summonert szerettem volna inditani, de csak 1 faj lehet summoner, es valahogy a nyuszifules kisfiukat, kislanyokat annyira nem erzem... Szinkronok sem passzolnak szerintem. Az elso instat letoltam ketszer - nekem unalmas volt - persze egy dungeon alapjan nem irok le egy jatekot - holott az elso igen fontos sztem. Az sem jon be, hogy fizetni kell itt-ott. Nem vagyok soher, szivesen fizetek fix havidijat, de a 10 euro / 7 nap premium membership-et kicsit lehuzasnak erzem. tudom, hogy lvl20 nem sok, de a fegyverem meg mindig ugyanugy nez ki. Tudom, hogy valtoztathatok a kinezeten, de azert, na.. :)

    L2-ben az volt a legjobb, hogy barhol barmikor lehetett PVP-zni, es volt kovetkezmenye. ha piros voltal, tudtad, hogy dobni fogsz itemet, mikor levadasznak. Volt sulya a pvp-nek. Jo volt, hogy a tuti helyeket erovel szerezted meg, vagy vettek el. Az Open dungeonok is bejottek. Az is tetszett, hogy nem tettek mindent az ember segge ala. Igenis gyalog kellett menni a legtobb helyre (teleport draga volt :) ).
    Erdekes, hogy az is NCSoft-os jatek, es ezt a fajta pvp-t nem vittek tovabb egy jatekba sem.
  • BoneDragon
    #1200
    Mondjuk azt én sem értem, minek jár ide, ha ennyire szar...
  • alcca
    #1199
    Felsoroltam egy csomó mmo-t a fele keleti a fele nyugati, mindegyik tucat termek pont mint ez. Valakinek ez jön be valakinek az jön be.

    Nem értem miért kell itt szidni ezt a játékot. Szeretem, hogy pár havonta feltűnik egy ilyen emberke mint te és azt hisze azért mert szidja, szapulja, elhordja mindennek, akkor már nem fognak vele játszani és ezzel megmenti a világot. Menjél ki és tüntessél az erdőírtás ellen...

    Csak azért mert keleti és neked nem jön be nem biztos, hogy szar... elmondtad a véleményedet róla, most már zárd le a témát, mert én is jelenteni foglak a felsőbb adminoknak, hogy csak kötekedni jársz ide...
  • alcca
    #1198
    Jah igen lemaradt egy nagy "wow killer mmo" az SWTOR. Egy nagyon jó mmo-nak indult mind pve mind pvp részen, viszont annyira könnyen ki lehetett maxolni a karaktered, hogy piszok gyorsan ráuntál a játékra. Ma már meg is kell küzdeni a cuccokért benne, viszont annyira elcseszték a pvp részét, hogy az undorító lett... Néha néha visszatérek hozzá, de egyre kevesebbet bírok játszani vele...

    Eve online és a Rift: nem játszottam nem tudok nyilatkozni róla.
  • alcca
    #1197
    Lvl 20ig jutottal nem tudom hogy tudsz ilyen allitast kijelenteni. A world pvp max szinten kezdodik, addig értelmetlen az egesz. Szerintem az arena rendszer fantasztikus a mecs kezdetetol a vegeig olyan erzes szokott atjarni mint anno l2ben amikor pk-tam. Ez a jatek messze jobb mint az l2, bar teny hogy egy l2 siegenek nincs parja. Talan a warhammerben volt jo a siege meg de ezt csak hallasbol hallottam.

    Szerintem jelenleg nincs jobb mmo a piacon mint ez.

    En nagyon szeretem a wowot is de marha unalmassa tette a blizzard. Milliokat lehet benne keresni ugy hogy ki se jossz a garrisonbol. A craft olyan szinten lett buta hogy semmi ertelme. A pvp annyira unbalance lett mint az aionban, egy hulladek. Utoljára cataban elveztem a pvp-t. Sima dungik is annyira unalmas hogy amint meglett a kek ruci onnan soha többet nem mentem. Egyedül a raidek amik jok a wowban, de az is evrol evre szarabb. Jobb minden jateknal a raid, de magahoz kepest egy hulladek. A blizzard szarik mar a wowra. Az esport jatekaira gyur mar csak.

    Az aion kozel 2 evig jo volt aztan jol elbasztak az egészet. Bar teny hogy a craft es a gearelodes borzalmas volt de egy l2 utan jo volt, ma mar szar...

    Gw2 annyira monoton az a jatek hogy el se lehet mondani, aki abban a jatekban szeret karaktert felhuzni annal valami baj van. Nekem a pvp rohadtul nem jott be. Biztos egy jo jatek mert a wow utan neku van a legtöbb játékosa az mmorpg-k kozul. De szerintem egy szar.

    Warhammerrel nem jatszottam csak hallottam a siege rendszererol. Body block erdekesnek hangzik de a valóságban biztos marha idegesito lehett amikor ket tank elallja az utat a lepcso tetejen es nem tudsz atmenni rajtuk

    Wildstar (ex wow fejlesztok termeke, jobban jártak volna ha a blizzardnak maradnak, ncsoft is vissza vonta a tamogatasa jo nagy reszet) Na ekkora mmo bukast meg nem lattam mint amin ez a jatek vegigment. A saját szemmel lattan ahogy a szerverekrol elfogynak a playerek, pedig egy nagyon jo jatekrol van szo. Csak a fejlesztok ott basztak el hogy a múltban elnek es a regi wow-os dolgokhoz ragaszkodnak, amin a blizzard tul tudott lepni annak a remenyeben hogy megtartsa a játékosai egy reszet.

    Archeage errol ne is beszeljunk ezt egy szoval jellemeznem: kukaba

    Tera szinten egy szar pvpvel rendelkezo mmo ahol a legujabb kasztokhoz semmi tehetseg nem kell de mindenkit megolnek. PvE resze talan az egyik legjobb az mmok közül marmint a dungik meg a bam-ok. A tobbi resze gaz.

    Elder scrolls online, aki jatszott vele tudja hogy egy jo jatek ami igazabol semmire se jo. Pvp hagyjuk mar probaltak majmolni a gw2 siege rendszeret de nem jott össze vagy nem talalsz ellenfelet vagy a zerg megy at rajtad. Az openworld resze es a story az ami egyedul jo benne



    Nem is tudom melyik nagyobb mmorol irjam meg le a velemenyemet. De szerintem elegge jo a Blade and Soul, teny hogy szerintem kicsit unbalance a jatek ugy hogy az 50es kontent van berakva 45os korlattal de szerintem igyis jo a jatek es ha megismered a skilljeidet es az ellenseg skilljeit is meg igy is kijatszhato az ellenfel. A craftrol csak annyit hogy wtf. Ezen lenne mit modositani...
  • Vicodine
    #1196
    LvL 45on kezdodik minden, addig amolyan "felvezetes" van, lvl 20on el is hiszem hogy nem sokat nyujt meg, se skillek semmi, de hat ezert is nevezik fejlodesnek a szinteszesrt!:) Persze izlesen, hogy kinek mi tetszik nem lehet vitatkozni, hiszen ez szubjektiv dolog, de tartalmilag nem lehet panasz az tuti.
  • Lanters
    #1195
    A házigazda tekintetében pedig írok a rovat vezetőinek, mert amit csinál az kimeríti az önbíráskodás minden fogalmát. És nem feltétlen ezen a nicken fogok visszatérni.
  • Lanters
    #1194
    "vetett" bocs!
  • Lanters
    #1193
    Ha felnőtt ember lennél, tudnád, hogy a királylány is valósnak hiszi a a békába vettet szerelmét. A racionalitás a foncsor az irracionalitás tükrében.
  • Sáska
    #1192
    Én is ugy latom, ahogy Lanters... kar, pedig azt hittem tetszeni fog. ,:( lvl 20ig volt turelmem.
    Jo lenne, ha jonne mar egy mmo ami lekoppintja az L2 pvp rendszeret.. Azóta is vmi hasonlot varok.
    Tovabbi jo gamet!
  • p2501
    #1191
    2 hét múlva új patch :P

    ITT
  • Morinad
    #1190
    Most komolyan azért jöttök a játék topicjába, hogy dühöngjetek, amiért nem tetszik? Ha nem tetszik, lépj tovább, ne szánj rá több időt! Ráadásul nem is hinném, hogy ez bárkit érdekel itt. (aztán lehet, hogy tévedek)
  • Vicodine
    #1189
    "Ez egy semmi újat fel nem mutató, középszerű ázsia tucattermék. De a hype körülötte óriási. Jó volt a propagandája. " A skillrendszeret, ami a pvp meg pve alapja is, mai napig kovetendo pelda, nem multa felul meg semmi, csak probaljak koppintani! Ebben a stilusban pedig meg ilyen nagyszabasu mmo nem keszult, tehat hogy semmi ujat nem mutat fel, az tulzas, hiszen ebben a stilusban konkurencia nelkul van, mert a tobbi hasonlo sehol nincsen, talan iden jon majd ki 1-2 hasonlo, de csak hasonlo. Amugy egy jatek nem feltetlenul a tartalomtol lesz olyan, amilyen. Bar b&s tartalmilag sem panaszkodhat, de pl menjunk csak vissza aionig. Ott is sokminden hianyossag volt, igazan sosem volt kerek, de Nc tud egyedul olyan pvp feelinget csinalni egy mmoban, ami ott tartja az embereket es nem lehet letenni(mai napig vagy 2 milla ember tolja). Aionban is az open world pvp, a riftezes az elso 2-3 evben felulmulhatatlan feelinget adott, + meg siegek is jok voltak kezdetekkor. Itt is ugyanez van kb, olyan feelingje van az open world pvpnek, olyan kihivasok vannak a jatekban, ami folyamatosan osztonzi az emebert, hiszen itt a pvp tenyleg csak tudason mulik, es nem egyszeru kitanulni 1-1 classt, nagyon sok idobe telik, ha jo akarsz lenni pvpben. Annak idejen Lineage 2 volt az etalon pvp meg siege teren, utana Aion, most meg b&s, mind Nc termek. Eszmeletlen sok mas mmoval jatszottam mar, probaltam talalni jo pvp gamet, de Ncn kivul senki nem tudott meg eddig alternativat sem kinalni. Egyedul gw-gw2, de meg ott meg nem volt meg a feeling:) Nem elfogult vagyok, meghallom a kritikat es el is fogadom ha jogos, de en racionalisan nezem a dolgokat, nem pedig isjmeretek nelkul hasrautesre
  • daneehunter
    #1188
    Üdv minden bátor kalandornak!
    A Cardinal Gates szerveren gyűjteném össze a szét szóródott magyarok egy klánba. Akinek még nincs klánja, de szeretne nyugodtan írjon rám a játékba.
    Guild Name: CrescentMoonAlliance (Cerulean)
    IGN: DaneeH
    Várunk mindenkit!