1711
  • BoneDragon
    #1307
    A grafikai stilus, a map ahogy kinéz, stb stb. Én akármikor belépek az Aion jut eszembe.
  • alcca
    #1306
    Hát a glide-oláson kívül nem sok hasonlóságot találni a kettő között. Max annyit, hogy az NC csinálta mind a kettőt.
  • Gruandag
    #1305
    Ez az uj AION? :D
  • Vicodine
    #1304
    En azert aszondom kerdezzuk meg borbast, ha o is rabolint a 14h-ra, akkor rendben vanXD
  • alcca
    #1303
    Az UTC az a Londoni idő, a CET a közép európai. Ezeknél nem számít a téli és a nyári időszámítás.

    Nálunk az UTC -hez hozzá kell adni 1 órát, míg a CET a jelenlegi időpont nálunk.

    Szóval elméletileg 14kor lesz szerver
  • BnSToci
    #1302
    Ahha köszi.
    Téli időszámítás UTC nyári CET?
  • drop
    #1301


    Starting at February 4, 1:00 AM PST / 9:00 AM UTC / 10:00 AM CET, all servers will undergo maintenance for approximately 4 hours. An in-game notice will be given 30 minutes prior to the maintenance starting.

    Below are the list of changes introduced within the update:

    Routine server maintenance and modifications

  • BoneDragon
    #1300
    Elvileg karbantartás van.
  • BnSToci
    #1299
    Nem tudtok valami Server Status félét?
    Már nem tudom eldönteni, hogy nálam van a hiba vagy ők bütykölnek valamit.
    Utoljára is 4 órán át kínlódtam a gépemmel, azt kiderült a szero volt kilőve...
  • Excel66
    #1298
    Csöves banda az a kék. Állítólag azok a jófiúk aztán az első shoppolásnál hátbatámadnak :D a rend őrei mi? :D Ocsmány egy népség az én mondom :D
  • Vicodine
    #1297
    Mar bocsi de ti vagytok az arulok,h crimsonosok vagytok..:D Nem h jonnetek at ti is a tobbiekkel akik mar tegnap belattak h a kek szin az igen csak menobb a pirostol..:D Jobbak vagyunk nah, de idovel majd atjottok ti is hidd el XD
  • AshyraZhevra
    #1296
    Megprobalom oket . Koszi !
  • Excel66
    #1295
    Hali! Van :D

    BADMOTHERFCUKER klán :D Crimson legionban vagyunk.
    Keresd TRYTOKILLME -t vagy Excel -t, vagy Puck Dartmoor-t.

    illetve.

    Loosers klán, ők pedig a Ceruleanban vannak (Az árulók :D).
    Zarache87 a vezetője, ingame pedig Namiyo ha jól emlékszem :)

    A többit nem tudom fejből de ha visszanézed a postokat itt SG-ben úgy max 5-6 oldalra, akkor láthatod a többi lehetőséget is.
  • AshyraZhevra
    #1294
    nah az jo. Tudnal mondani nehanyat, crimsonban vagyok blade dancerkent. csak azert kerdezem mert eddig nem nagyon talalkoztam senkivel se, egy nemzetkoziben voltam eddig. lvl 45, dps 366.
  • Vicodine
    #1293
    Malachite , hires lettel, 4 percnel a cseten te irsz XD
  • Vicodine
    #1292
    Van egy jopar:D Mi az, hogy meg..? Most kezdodott csak a game:D
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2016.02.03. 19:51:34
  • AshyraZhevra
    #1291
    Sracok ! Starfall crateren van meg aktiv guild?
  • Rafanir
    #1290
    Köszi a segítséget!
  • Excel66
    #1289
    AH-ban vannak drága cuccok, de főleg kraftolásból lehet szerintem szép pénzt összeszedni, illetve lehet lények farmolásából is, de az unalmas, és időben annyira nem kifizetődő. Napi küldikből simán össze lehet szedni jó pénzt és jó cuccokat is. Én aki alig játszik esténként, mondom hogy simán megvan napi 4 gold (vagy több) és még a fő storyszállal sem vagyok kész (A végén tartok a klánbandázások miatt). Igaz egyes cuccok fejlesztéséhez már kb 25 gold kell, de eddig is gyors volt a fejlődés. Ha visszaemlékszem hogy Ragnarokba a Mjolnir farmolásához kereken 3 hónap küldizés kellett akkor ez semmi :D
  • Vicodine
    #1288
    Miota is megy a jatek, mar vagy kemeny 2 hete, es meg nem volt annyi penzed, hogy mindenedet kihuzzad?? Igy is tulzottan gyors a gearelodes szoval ezt ne pls...:D A bossok pedig bevitt dmg alapjan dobjak az essenceket, nem randomra, es nem mashogyan, mindegyik ugyanazon tok egyszeru stat alapjan...Az mar mas kerdes, hogy nem mind1ik dob ugyanannyit, van aminel dob 5ot, van ami 3at dob, mert annal az a max, de azt is ugyanazon elven osztja
  • BoneDragon
    #1287
    Még jó hogy mindegyik boss máshogy dobja az essencéket. Az összeset farmoltam órákon át, csak tudom.
    Amúgy eléggé pénz igényes ez a játék, mégis alig adnak a questek, meg ahogy elnézem ah-ban is alig vannak drága cuccok, max 1-2 goldosak. Szóval farmolni se nagyon van értelme. Tök jó, hogy már arra sincs pénzem, hogy húzzam a cuccaimat, nem még az, hogy szintet is lépjenek. Az már 3+ gold / db.
  • Zarache87
    #1286
    4+1 essence eshet egy bossbol a dps-tol illetve last hittol fugg a dropod.

    Rafanir itt talalhatsz par buildet lent.
  • Rafanir
    #1285
    Valaki tudna linkelni Blade Dancer skill buildet? Csak, hogy tudjam, pontosan milyen a legideálisabb skill fejlesztési útvonal ennél a kasztnál.
    Utoljára szerkesztette: Rafanir, 2016.02.02. 21:32:21
  • BoneDragon
    #1284
    F*sza ez a játék... Ki akartam szedni a Lycan outfit farok részét a szerencsekerékből, 146 essencet használtam fel és egyszer sem esett... Ugye a boss 2 essencét dob, de 2x volt olyan, hogy hármat... Ki lehet számolni hányszor öltem meg ma... Ehh...
  • Vicodine
    #1283
    Pedig hidd el, sok az agyhalott akik nem latnak az orruknal sem tovabb, es bizony otthagynak akarmilyen jatekot ha nem ugy van valami ahogyan nekik tetszik, egyre tobb az ilyen bloodpityu ezt hidd el, mert sajna igaz, es ne magadbol indulj ki, hogy irrealis a dolog, mert ez van! A mailkuldes szerintem is alapnak kellene hogy legyen, ezzel nem is vitazom, viszont belatom, hogy sok haszna van, igen komoly szurofunkciot lat el, igy ki sem nyitom a csorikemet ez miatt:) Ami nem tetszik, az inkabb a shopban az arak. Azok nagyon betegek...Ha mar hibarol beszelunk, vagy mi jo es mi nem, na akkor a shop arak azok szarok, azt hiszik mindenki arab basszus. En meg jo helyzetben vagyok, mert magyar viszonylatban tobbet megengedhetek magamnak mint egy atlag, de meg igy is sokallom, nagyon irreallis. En mindig veszek ezt-azt shopbol, mert tamogatni kell a fejlesztoket, na de a kosztumok meg a tatyo ami slotboviteshez kell az vmi brutal, vagy csak en lennek maradi?:D
  • BnSToci
    #1282
    Csak nekem nem indul? Beírom a 6 jegyű kódot, aztán nem megy tovább csak a logó animáció, próbáltam laptopon, másik nettel ugyanez. o.O
  • Sáska
    #1281
    Nem hiszem, hogy azert lepnenek le emberek, mert az ingyenelok fajtajaba tartoznak, akik azt hiszik, ingyen mindent megkapnak. gondolj mar bele: kapsz egy jatekot ingyen, ami bejon es tetszik, de nem tudsz ingame mailt kuldeni, csak akkor, ha rakoltesz mondjuk 5 Eurot? Ez nem ok arra, hogy abbahagyd... kifizetni 5 Eurot senkinek nem problema, foleg nem Nyugat Europaban...

    Egy normalis embenek eleve eszebe sem jutna, hogy teljesen ingyen ugyanazt a szolgaltatast kapja mint aki fizet, abszurd. - teljesen igazad van; valoszinu, aki problemazik, az az ingame level irasat alapnak tekinti, es nem extranak (mint pl a tobb item / karakter slot avagy a magasabb xp / mob), es nem agyilag ertelmetlen 10 eves.
  • Excel66
    #1280
    Így most privát chatben zargatnak a gold farmer botok :D Nem győzöm tiltani őket.
  • Zarache87
    #1279
    Na mailes dolog azert van a jatekban, hogy az embereket mailen keresztul ne zargassak a botok.

    Hongmon coint sohase tudsz majd Ncoinra valtani illetve Hongmon coinbol nem vehetsz premiumot. Majd kesobb bekerul az a valto ahol goldert lehet venni Ncoint es Hongmon coint.

    A sorok egyresze azert tunt el (nyilvan paran leleptek) mert noveltek a serverek kapacitasat es letszamat is.
  • xodd
    #1278
    még nem tették bele a játékba később fog megtörténni azt mondták arra várnak hogy beálljon a piac
  • BoneDragon
    #1277
    Próbáld ki a star wars old republicot... Ott még azért is pénzt kérnek, hogy f*ngj egyet, ráadásul 2percenként az arcodba tolják, hogy fizess már elő. Igaz a levél küldést nem kéne így lekorlátozni, de lehet ezzel akarják vissza szorítani a spammelést. Ha jó f2p játékot akarsz, akkor Wildstar vagy Rift.
  • fluency
    #1276
    Szerintem ez önmagáért beszél:
    "Why Can’t I Send Mail To Other Players?
    Players who have not made any real-money purchases since August 18th, 2015, will not be able to send any outgoing mail to other players.
    However, you can send mail to your alternate characters on the same account without restriction.
    You can permanently remove this mail restriction by making a real-money purchase, such as buying NCoin."
    Elméletileg gold spammerek számának csökkentése lenne a cél. Ha fizetni kell azért, hogy mailt küldhess, akkor nem biztos, hogy megéri nekik. Aki komolyan gondolja a játékot, az meg úgysem akad fennt ezen.
    További kellemes játékot!
  • howey74
    #1275
    én akkor is úgy gondolom, hogy egy f2p mmo-ban a levél küldése nem jelent extra szolgáltatást, de mindegy részemröl a témát lezártnak tekintem, pláne annak tükrében hogy engem egyáltalán nem győzött meg ez az mmo, ami persze nem jelenti azt, hogy rossz lenne. Lehet hogy a hype miatt ami körülvette, a megjelenés előtt, aztán mégsem lett nekem akkora élmény mint amire számítottam. Hangsúlyozom, ez csak az én véleményem, biztos vagyok benne, hogy sok embernek viszont nagyon bejön, sőt lehet hogy nekik van igazuk, és én tévedek.
  • fluency
    #1274
    Ha most találkoztál vele először, akkor ez érthető. Megtévesztő a név, mert ami ingyenesnek tűnik nem az. Vagyis letöltheted, játszhatsz vele ingyen, de bizonyos extrákért, vagy kiegészítőkért fizetni kell. Ahogy Vicodine is írta: "mert a fejlesztok ebbol elnek, ezert csinaljak, penzel halad elore a fejlesztes".
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2016.01.31. 09:32:43
  • Vicodine
    #1273
    Ertem, de a commented alapjan lovesed sincs rola, tehat akkor most mi van?:D En is tobb mint 10 eve mmozom, de ha 1 napja mmoznek akkor is tudnam mit jelent:D
  • howey74
    #1272
    sajnos nem tudok mutatni f2p mmo-t, igazából nekem ez az első f2p mmo-m amit kiprobáltam,eddig csakis kizárólag b2p mmo-t játszottam úgyhogy valószinűleg neked van igazad.
  • fluency
    #1271
    Akkor mit nem értesz azon, hogy egy játék F2P? Mutass légyszives még egy F2P MMO-t, ahol a játék minden Funkcióját (extrák, kiegek, stb...) fullosan használhatod, úgy hogy nem kell megvenned azokat vagy xarrá grindelned magad ahhoz, hogy játékbeli pontokat szerezz.
  • kalif
    #1270
    Ha már itt tartunk...Hongmoon Coint ugye át lehet váltani ncoin-ra ? De nem találok ilyen lehetőséget. Még nem tették be vagy én nem vettem észre?
  • howey74
    #1269
    10 év mmo tapasztalatom van, ami annyit jelent, hogy napi mindennap min.3 órát játszom vmelyik mmo-val, úgyhogy tudom mi a f2p, hidd el
  • Vicodine
    #1268
    Tisztaban vagy vele, mit jelent az, hogy f2p? Mert ahogy irsz, az alapjan ugy veszem ki lovesed sincs