1711
  • Predtom0O
    #361
    Én is régen rengeteg játékot vettem, az elmult években csak 2 MMO volt amire költöttem de már azok is f2p
  • darkling
    #362
    Fatigue rendszer lesz a kínai verzióban
  • xblades
    #363
    Inkább már arról írhatnának mikor lesz EU-ban.
  • darkling
    #364
  • HyperMonkey
    #365
    Hát a trágya koreai MMO-k közül ez eddig a legtrágyább. Tényleg erre van igény?
  • BEAST #366
    Miért az ilyen trágya hozzászólásokra talán nagyobb igény van? Ha egyáltalán nem érdekel felesleges foglalkoznod a témával.
  • Shuren
    #367
    Ízlések és pofonok, bár erre az mmorpg-re azt mondani, hogy trágya... hát mit mondjak, elég érdekes ízlés kell hozzá ^^"
  • HyperMonkey
    #368
    Jogos sry.
    Akkor inkább úgy fogalmazok hogy személy szerint hányok ettől a koreai stílustól :)
  • kastil
    #369
    +1, kár, hogy ráeröltették ezt a fos köntöst, még tetszene is
  • Vicodine
    #370
    de a koreaiak legalabb tudnak jol kinezo gamet csinalni, ebben is az egyik legjobb, ahogyan kinez. nezd meg amcsik lofaszt nem tudnak a kulcsinrol, gw2, wow stb...
  • vader108
    #371
    hát a gw2-t is a ncsoft csinálta és adta ki :D
  • Ams
    #372
    A Girls' Generation fogja promótálni a játékot, és többek között a soundtracket is ők készítik! Jejj!
  • Predtom0O
    #373
    De mikor jön már végre mifelénk is?:9
  • AMDtwkr
    #374
    A kínai releasen is lehet játszani, ami most lett f2p :) Akinek meg nem tetszenek a kínai jelek, elérhető angol patch a játékhoz, ami angollá varázsolja!
  • Vensztár
    #375
    Hali
    Érdekelnének a részletek, ez hivatalos patch vagy fan, honnan lehet leszedni? Mert utána olvastam de nekem Kínai nagyon az egész. :)
  • Trollface
    #376


    Ez.


    I am not sure why I can't reply your messages here, but here goes! There is an english patch at the dojo forum, its here : http://www.bladeandsouldojo.com/topic/16870-english-patch-for-china/ My game booster link is here : http://www.aspenachgaming.com/#!game-boosters/c1d51
  • Vicodine
    #377
    gw 2ot ncsoft csinalta?? lol? :DD
  • Vensztár
    #378
    Köszönöm az infót már szedem a klienst.
    Valaki tolja már a kínai szerón?
  • Vensztár
    #379
    Igen ugyan az a cég csinálta csak teljesen más a csapat én úgy tudom.
  • Predtom0O
    #380
    jep
  • Vensztár
    #381
    Letöltöttem, feltettem és nem indítja el semmivel a játékot.
    http://gamesafe.qq.com/game_tips.shtml#tenvf_02
    http://gamesafe.qq.com/safe_repair.shtml?type=old
    Erre a két oldalra küld tovább, viszont fogalmam sincs hogy mi okból!
    Megköszönném a segítséget.
  • Thanderus
    #382
    sziasztok nem tudjátok. higy mikor lesz EU-s szeró
  • Vensztár
    #383
    Megoldottam a problémát!
    Viszont nagy a latency a szervereken 300-400között ingadozik és elég erősen kell ütni szerencsétlen egeret hogy skillezen 1-2őt időben.
    Valaki erre talált megoldást?(boostok közül 1et próbáltam 9333. helyen voltam ha jól vettem ki, de inkább felfele ment az a szám mintsem lefele)
    Várom az alternatívákat, észre vételeket! :)
  • Jockey
    #384
    ingyenes probaverzio 30 napig, nekem bevált több esetben már:
    http://www.wtfast.com/
    volt olyan jatek ahol a constanst 300-700kozotti pingemet stabil 150re tolta le..
  • Vensztár
    #385
    Köszönöm kipróbálom majd!
    Nincs hozzá valami crack? vagy csak 30napig használtad?
  • Vensztár
    #386
    Kipróbáltam, működik játszhatóvá teszi a BnS kínai szervereit.(egy hátránya a 30 napos trial) :)
  • szala84
    #387
    Hali. Ti melyik szerveren játszotok? Van olyan ahol esetleg több magyar is van?
  • KezdoKocka
    #388
    Sziasztok ! A WTF nevű programot hogyan kell használni , mert nekem elindítja a B&S kliensét de elkezd tölteni aztán kiírja hogy "Error luncher" megáll a letöltés és újrakezdi ... a wtf nélkül persze nem tölt semmit a kliens hanem fut szépen... csak hát óriási a pingem HELP PLS :D
  • Vicodine
    #389
    igen mas a csapat, egesszen pontosan arenanet a nevuk, nc pedig kiadja
  • szala84
    #390
    Magyar Fansite. Sok hasznos infóval. És online közönséggel.
    https://www.facebook.com/groups/781603338516616/
  • GregMaui
    #391
    Nem hiszem el hogy ebben az évben sem lesz EU (és NA) kliens..
    A kínai klienssel játszottam egy summonert lvl.15-ig 3-4-500as pingel
    A japán kliens fizetős IP block-al természetesen..

    Jó játék én el voltam vele :)
  • Vicodine
    #392
    ezzel tudsz jatszani,angolositas is van
  • Vicodine
    #393
    Nem sok idom volt jatszani a gameval, jodarabig csak fent volt a gepemen, de azert most igy lvl 32 esen van egy kis tapasztalatom a jatekkal kapcsolatban. Maga a ruszki szerver elegge faszanyos, 35os a pingem, minden mukodik mint allat, az angolositas itt-ott hianyos de teljesen el lehet vele boldogulni. Maga a jatek elegge tutterora sikeredett, grafikaval kapcsolatban annyit, h sokan terahoz hasonlitjak, hat meg kell mondjam, nem is egy kategoria:D Teranak szep es jo a grafja, de egy elettelen fos az egesz, annyira semmi hangulata,h az mar faj. Itt pedig, mint azt nctol megszokhattuk, adtak a hangulatra, es nagyon szep minden, osszhangban vannak a dolgok, es meg a zenek is eszmeletlenek. Meg is jegyeznem, h szerintem koreaiakon kivul masok azert is nem tudnak jo mmot csinalni, mert nincsen meg az alaphangulatuk, ott van wow,gw2,lehet jo jatekok,de pont a lenyeguk tragya, ezert is nem tudtam gw2ben maradni, mert annyira "nyugatias" stilusa van, ami egy keleti mmot meg sem kozelit...Lehetne 1-2 dolog kidolgozottabb(csetablak, parbeszedkor az npck kidolgozottsaga,atvezeto videok kidolgozottsaga) de ezek egyaltalan nem mennek a jatek rovasara, hiszen a tokomet erdekli 1-2 video meg a csetablak, amikor meg nem tudom letenni a jatekot olyan jo a hangulata. Viszont lehet ezek a dolgok miatt sikerult az ut3at optimalizalni, mert fps ugyileg jo a game,amikor 30an vannak kb korulottem akkor sem megy le 20-25 ala(teranal ugyanezen a gepen ugyanugy maxos grafon ez a szam 10 korul volt,nem beszelve az fps crashekrol,amikor 0ra leugralt...), amikor meg soloban toltam max 3-4 player van korulottem meg a mobok akkor 70 kornyeki fpsem van. De fullos grafikan. A gearelodest emelnem ki, amihez hasonloval nem talalkoztam meg, ami persze nem jelenti azt,h ezer masik mmoban nem volt meg..:DD Alacsony szinten kapsz fegyot, azt fel kell encsizni maxosra, azt ossze kell mergelni egy masik named fegyoval ami szinten maxosra van felhuzva, azt pedig egy masikkal es igy tovabb...Magyarul az elejen kapott fegyot lvl 45ig vegig lehet "huzni", ami szerintem "eloben" egesszen jo dolog. Persze 45on lesznek majd uj cuclik. Ekszerekkel ugyanez a szitu,meg a "pizzaval" is. Ruha ugye nem ad semmi statot,csak a fegyo, ekszerek meg a pizzaszeletek, amik ugye egy 8 reszbol allo tabla, kulonbozo bonuszokkal,alapstatokkal.Hat en ezzel le is zarnam a pvet mert kb annyira szeretek mmokban pvezni, mint szeretnek a sitten rohadni egy cellaban egy 2mes fekete kannal...A pvp , a lenyeg, rohadt jo! Nem az van mint legtobb jatekban, h 5sec azt vege a fightnak...lofaszt,van amikor 2-3 percig nyirjuk egymast arenaban.Persze nekem meg ritka, mivel kisszintu vagyok es az esetek tobbsegeben nagyobbakkal tesz ossze,de ha nem, akkor igen sokaig fingatjuk egymast. Latvanyos,porgos, a skillek nagyon ott vannak, egyszeruen minden tuttero.A frakciok kozti harc is jo, hiszen igy az owpvp is csapassa az agysejteket. Osszegezve: hangulatos, szep, porgos, tud ujat mutatni minden mmosnak!!, es hat a pvp resze odabasz! Aki nem probalta meg ki, az a ruszkiknal tegye meg(lentebb linkeltem). Ez olyan game, amit ha 3 ev mulva adnak ki nalunk, akkor sem lesz keso, mert ami jo, az jo is marad...L2 ota nem jatszottam mmot ugy,h a zene be van kapcsolva, mert altalaban tragyalek szoktak lenni, de itt...Aki pvp beallitottsagu annak kotelezo darab, aki pve huszar az meg nem tudom, vannak instak, szepek es jok meg minden, de en meg szintemnel fogva nem kerultem be olyanba ami kihivast jelentene, max olyanba,amihez pt kell.Ja a pt kereso is igen jo,minden insta kornyeken van egy sarkany-oszlop,amire useolok egy f betut es mar tesz is be ptbe ha van mas is aki eppen oda akar bemenni,ez legtobb esetben olyan 10 sec,es kesz a pt:D Nagyobb szinten vannak nehez instak, illetve az end-game insta ha fogalmazhatok igy egy igen nehez solo insta, haver mar hetek ota nem tudja megcsinalni de jol halad:) Amugy ha valakinek elsore nem tetszik, erdemes legalabb 30ig felhuzni egy karit, es aztan velemenyezni, mert ahogy fejlodik a karink es kajuk az uj skilleket es egyre porgosebb a cuccli, ugy valtozik az egesznek a dinamikaja is.Nah ez jo hosszu lett
  • kalif
    #394
    magyar klán van esetleg az orosz szerveren ?
  • frango
    #395
    A gathering most akkor, hogy megy? Az Ogransh izé az már rank2 és tudok is rank2-es cucccot kérni, de a miner-nél nem tudok, pedig az is rank2 már.
  • citromtorta
    #396
    Kínaiaknál melyik régióban és melyik szerveren lehet magyarokkal találkozni?
  • Predtom0O
    #397
    Hi!
    Orosz B&S-ben az angolositast h lehet megoldani?Nezem de nem latom:(
  • citromtorta
    #398
    Itt a témája. Letöltöd, beállítod, frissíti magát és kész is.
  • TomStorm
    #399
    Mennyi a Latency így Orosz szerveren?
  • TomStorm
    #400
    Hol kell regisztrálni account-ot ?