• Vicodine
    #393
    Nem sok idom volt jatszani a gameval, jodarabig csak fent volt a gepemen, de azert most igy lvl 32 esen van egy kis tapasztalatom a jatekkal kapcsolatban. Maga a ruszki szerver elegge faszanyos, 35os a pingem, minden mukodik mint allat, az angolositas itt-ott hianyos de teljesen el lehet vele boldogulni. Maga a jatek elegge tutterora sikeredett, grafikaval kapcsolatban annyit, h sokan terahoz hasonlitjak, hat meg kell mondjam, nem is egy kategoria:D Teranak szep es jo a grafja, de egy elettelen fos az egesz, annyira semmi hangulata,h az mar faj. Itt pedig, mint azt nctol megszokhattuk, adtak a hangulatra, es nagyon szep minden, osszhangban vannak a dolgok, es meg a zenek is eszmeletlenek. Meg is jegyeznem, h szerintem koreaiakon kivul masok azert is nem tudnak jo mmot csinalni, mert nincsen meg az alaphangulatuk, ott van wow,gw2,lehet jo jatekok,de pont a lenyeguk tragya, ezert is nem tudtam gw2ben maradni, mert annyira "nyugatias" stilusa van, ami egy keleti mmot meg sem kozelit...Lehetne 1-2 dolog kidolgozottabb(csetablak, parbeszedkor az npck kidolgozottsaga,atvezeto videok kidolgozottsaga) de ezek egyaltalan nem mennek a jatek rovasara, hiszen a tokomet erdekli 1-2 video meg a csetablak, amikor meg nem tudom letenni a jatekot olyan jo a hangulata. Viszont lehet ezek a dolgok miatt sikerult az ut3at optimalizalni, mert fps ugyileg jo a game,amikor 30an vannak kb korulottem akkor sem megy le 20-25 ala(teranal ugyanezen a gepen ugyanugy maxos grafon ez a szam 10 korul volt,nem beszelve az fps crashekrol,amikor 0ra leugralt...), amikor meg soloban toltam max 3-4 player van korulottem meg a mobok akkor 70 kornyeki fpsem van. De fullos grafikan. A gearelodest emelnem ki, amihez hasonloval nem talalkoztam meg, ami persze nem jelenti azt,h ezer masik mmoban nem volt meg..:DD Alacsony szinten kapsz fegyot, azt fel kell encsizni maxosra, azt ossze kell mergelni egy masik named fegyoval ami szinten maxosra van felhuzva, azt pedig egy masikkal es igy tovabb...Magyarul az elejen kapott fegyot lvl 45ig vegig lehet "huzni", ami szerintem "eloben" egesszen jo dolog. Persze 45on lesznek majd uj cuclik. Ekszerekkel ugyanez a szitu,meg a "pizzaval" is. Ruha ugye nem ad semmi statot,csak a fegyo, ekszerek meg a pizzaszeletek, amik ugye egy 8 reszbol allo tabla, kulonbozo bonuszokkal,alapstatokkal.Hat en ezzel le is zarnam a pvet mert kb annyira szeretek mmokban pvezni, mint szeretnek a sitten rohadni egy cellaban egy 2mes fekete kannal...A pvp , a lenyeg, rohadt jo! Nem az van mint legtobb jatekban, h 5sec azt vege a fightnak...lofaszt,van amikor 2-3 percig nyirjuk egymast arenaban.Persze nekem meg ritka, mivel kisszintu vagyok es az esetek tobbsegeben nagyobbakkal tesz ossze,de ha nem, akkor igen sokaig fingatjuk egymast. Latvanyos,porgos, a skillek nagyon ott vannak, egyszeruen minden tuttero.A frakciok kozti harc is jo, hiszen igy az owpvp is csapassa az agysejteket. Osszegezve: hangulatos, szep, porgos, tud ujat mutatni minden mmosnak!!, es hat a pvp resze odabasz! Aki nem probalta meg ki, az a ruszkiknal tegye meg(lentebb linkeltem). Ez olyan game, amit ha 3 ev mulva adnak ki nalunk, akkor sem lesz keso, mert ami jo, az jo is marad...L2 ota nem jatszottam mmot ugy,h a zene be van kapcsolva, mert altalaban tragyalek szoktak lenni, de itt...Aki pvp beallitottsagu annak kotelezo darab, aki pve huszar az meg nem tudom, vannak instak, szepek es jok meg minden, de en meg szintemnel fogva nem kerultem be olyanba ami kihivast jelentene, max olyanba,amihez pt kell.Ja a pt kereso is igen jo,minden insta kornyeken van egy sarkany-oszlop,amire useolok egy f betut es mar tesz is be ptbe ha van mas is aki eppen oda akar bemenni,ez legtobb esetben olyan 10 sec,es kesz a pt:D Nagyobb szinten vannak nehez instak, illetve az end-game insta ha fogalmazhatok igy egy igen nehez solo insta, haver mar hetek ota nem tudja megcsinalni de jol halad:) Amugy ha valakinek elsore nem tetszik, erdemes legalabb 30ig felhuzni egy karit, es aztan velemenyezni, mert ahogy fejlodik a karink es kajuk az uj skilleket es egyre porgosebb a cuccli, ugy valtozik az egesznek a dinamikaja is.Nah ez jo hosszu lett