388
  • 5c0rp330n
    #228
    most jó.
  • Szega87
    #227
    Site going offline for a little bit, we need to restart various systems.
    22 perce ago from web :SSSS már megint
  • szucsy89
    #226
    remélem...
  • 5c0rp330n
    #225
    átmeneti gond szerintem, a szerver részről. mostmár be sem jön az oldal.

    "# Site going offline for a little bit, we need to restart various systems.
    10 minutes ago from web "
  • szucsy89
    #224


    mi lehet a baj?mit állítsak át?:S
  • 5c0rp330n
    #223
    ugyanmár, free for all match volt, egy 30-as meccsen a legjobbat is simán lelövik 20szor általában. semmi nagy dolog nincs benne, nem is azért tettem be, mert akkora nagy szám, csak úgy a vicc kedvéért :)
    amúgyis eggyel alacsonyabb fokozaton szoktam játszani, csak kiváncsi voltam mennyit érek egy ilyen pályán, sok beleszólásom nem is volt az első pár helyezésbe :)
  • PunkZoli
    #222
    deszar :)

    közben megnéztem, mert zavart, hogy lehazugoztam, és sry, tényleg ő volt, bár nem szeretem az ilyen jellegű villogásokat, muszáj volt lehurrognom... my fault
  • zomgzerg
    #221
  • zomgzerg
    #220
    németországban van fatal1ty az esl extreme masters döntőjén, és ha megnézed a profilját láthatod hogy tényleg lelőtte, ahogy 9 másik player is.
  • PunkZoli
    #219
    reális, hogy te Magyarországról amiba játszható pinggel fogsz játszani... na meg az is hogy ami szervert látsz...
  • szucsy89
    #218
    sziasztok!

    nekem hibát ír ki a training betöltése közben...lehet valami köze hogy wifiről nyomom?
  • 5c0rp330n
    #217
  • 5c0rp330n
    #216
    red alatt mit értesz? amúgy asszem vágom melyik helyről beszélsz, csak nem emlékszem, hogy láttam volna ott valaha is halálfejet :)
  • J0Y
    #215
    a pályán találsz egy halálfejet középen a rail melett ahol a red is van. azt felveszed akkor fel tudod használni.
  • 5c0rp330n
    #214
    space chamber-ben van néha egy qrvanayg robbanás, vki azt mondta h kamikaze itemmel lehet ilet csinálni.. azt meg hogy lehet megszerezni?
  • oO VinyuS Oo
    #213
    Nem vágja valaki mi alapján számolja ki a játék a skillemet?
  • 5c0rp330n
    #212
    kösz.. a direkt megcsinálására ezekszerint nincs sok esély :)
    esetleg úgy, hogy egy 2 fokozattal lejebbi ctf meccsbe lépek be :)
  • HM
    #211
    Holy Shit akkor van ha a csapatod zászlóját elvitték és mielőtt az ellen elvinné a saját zászlójához és már nagyon közel van, lelövöd.
  • 5c0rp330n
    #210
    valaki rájött közben, hogy a Holy Shit highlight mi fán terem és hogyan lehet kivitelezni? :)
  • oO VinyuS Oo
    #209
    Tudom láma kérdés de mik a színkódok színes névhez?
  • GregSB
    #208
    Stat újra megy!

    A frag-specifikus statokat egyelőre még nem logolja, de idővel az is visszakerül majd.
  • oO VinyuS Oo
    #207
    Igen írták a blogjukon hogy túlságosan lassította a serverelet ezért kikapcsolták ezt a funkciót míg stabillá nem teszik teljesen a servereket. várhatóan a héten visszakapcsolják.
  • cFg643
    #206
    Sziasztok,

    Annyi kérdésem volna, hogy miért nem mutatja profilomban, hogy hány Frag-et szereztem? Ez a béta verziónak tudható be ?

    köszi
  • J0Y
    #205
    nos látom gyűlnek az emberek.. ha gondoljátok nézzetek szét nálunk. esetleg segítség próbálunk segíteni Magyar QuakeLive Community: www.quakezero.hu
  • oO VinyuS Oo
    #204
    Valaki nem tud rá megoldást hogyan lehetne egy netről többen játszani mert az albiban 4 gépre van szétoszva netünk és minannyian játszani szeretnénk de a többieket nem engedi a punkbuster csatlakozni
  • Szega87
    #203
    tűzfal beállításaiddal nincs megelégedve vagy az 5222 es port nincs kiengedve
  • myke7
    #202
    Én kisebb helyi szolgáltatónál, amikor nincs csúcsforgalom 30-70ig változik. 100 fölötti értékkel már megkaptam a nincs kapcsolat hibaüzenetet.
  • Dante93
    #201
    Hi mindenki!

    Az lenne a problémám, hogy valahányszor elindítom a játékot a letöltésnél mindig ezt dobja ki: We're sorry, but it appears you are having problems connecting to the QUAKE LIVE network. If you are behind a firewall you must make sure that it permits the following connection:
    Protocol: TCP
    Host: xmpp.quakelive.com
    Port: 5222

    Valami ötlet mi lehet ez?
  • MR ME
    #200
    nekem 60-70 körül írta annó
  • 5c0rp330n
    #199
    múltkor nekem is 150-200 körül volt a pingem, azelőtt rendesebb pinggel az élmezőnyben voltam szinte mindig az én fokozatomon, így viszont eggyel lejebb fokozaton sem értem el a közepes szintet sem, ahova lőttem, már nem ott voltak valójában, stb.. itt tényleg nagyon sokal számít, hogy teljesen folyamatos legyen a játék, alacsony pinggel. ami idegesítő hiba és elő szokott jönni: néha (általában pályaváltás után nemsokkal) megáll a kép fél percre, a hang pedig egy 1-2 másodperces részt ismételget ezalatt.. gondolom ilyenkro mozdulatlannak látnak a többiek így az lő le, aki csak akar fél percig..
  • BladeW
    #198
    Nektek mennyi a pingetek a servereken?

    En T-Foslánnyal nem talaltam 150 alatt egyet se. Igy meg nem az igazi. Ha uj palyat tolt be akkor meg jatszhatatlanul belaggol.
  • sznus
    #197
    Elvileg a Quake 3 Team Arena-s pályák és fegyverek is benne vannak a Live-ban. Gondolom az a pár fegyver és item emiatt lehet "ismeretlen". Én pl. nem játszottam a Q3TA-val.

    Helyesbítek: 267 megát foglal a cucc jelenleg. Nekem csak 20-30 KB/s-el töltötte a fájlokat, ezért tartott sokáig a "telepítés".
  • myke7
    #196
    Brutál, betett legnehezebb fokozatra, de olyan playerek vannak, hogy eszem megáll. Egyébként marha jó, :D én élvezem!
  • RelakS
    #195
    hehe, a legdurvább fokozaton elindítottam a trainginget (a 4. a legdurvább? Hirtelen, mintha 5 fokozat lett volna O_o ), és egész könnyen levertem a botot...
  • GregSB
    #194
    Pontosabban nem bug:

    "**IMPORTANT** For the short term - in an effort to minimize people needing to play the training match over, we've disabled the "reporting" of all games other than training games into the database. This will effectively make all games that you play online "un-ranked" and stats will not be collected, but will ensure that the training game reports get through. We will return to normal stats reporting as soon as possible."

    Szal direkt van kikapcsolva, hogy ne legyen túlterhelve, jelenleg csak a training meccseket regisztrálja a rendszer, majd ha lefutotta a "nagy regisztrálási láz" akkor visszakapcsolják a stat updatet.
  • 5c0rp330n
    #193
    annyit biztosan nem tölt le szerintem. pár perc alatt letöltött mindent nálam, nincs olyan netem, hogy az 300-400 mega lett volna..
  • 5c0rp330n
    #192
    nem az a gond, hogy nem tudook itemet használni. a fő kérdés az volt, hogy nem értettem, hogy mi a rák folyik itt :)
    játszottam régen sok jó ctf meccset, most kiopróbáltam 2szer, és valami gyalázatosan elgyepáltak: ilyen fegyvereket meg itemeket életemben nem láttam..
  • sznus
    #191
    Hát azért nem mondanám, hogy nem kell a "telepítéssel" várni. Letölt vagy 300-400 megát! :)

    Kicsit korainak tartom még a nyitott bétát, de majd kinövi a gyermekbetegségeit.
  • RelakS
    #190
    WTF?!
  • Cucmey
    #189
    kösz a választ!! hol lehet nehézséget választani mert elég keményen nyomják eddig csak egy 3. helyre futotta....