388
  • GregSB
    #188
    Nekem se menti el, és még sok más embernek sem, bug amit majd javítanak...
  • GregSB
    #187
    Alapból a Mouse 3-on van a Use Item (nálam ha lenyomom a görgőt), de át lehet állítani más gombra a settingsben.
  • zomgzerg
    #186
    team arenás szarság, lehet use itemet bindelni
  • Cucmey
    #185
    sziasztok!!
    nem menti el a statisztikáimat a játék. nem tudjátok miért van ez??
  • 5c0rp330n
    #184
    egyébként ctf pályákon mi a rák folyik? olyan felvehető dolgok és fegyverek vannak ott, amik enyhén szokatlanok. az egész pályát robbantó bomba meg hogy a rákba működik? :S
  • The Garrett
    #183
    igen végülis emellett közösségi oldal, online ranglista, ingyenes, telepítés és szarakodás nélkül játszható iszonyatosan élvezetes játék és minden amit akarsz. Mindez azért hogy egy több mint 10 éves játékot promózzon?

    valószínű. :)


    Amugy meg:
  • GregSB
    #182
    Persze, nyilván azért van folyamatosan tömve mert csak promo cuccnak jo :DDD
  • Dizson
    #181
    Ma 10 kor sorban állás nélkül bejutottam. :)
  • BladeW
    #180
    Az a baj, hogy egyelore nem birjak a serverek a terhelest, volt ahol 57-es pinggel laggolt ugy, hogy keptelenseg volt jatszani. De egy instagib meccset mar sikerult vegignyomni,csak kár hogy unranked. Kene egy kulon instagib rank rendszer.
  • Jaffa 2843
    #179
    én fél óra szarakodás után meguntam.. ennyi idö alatt le is tölthettem volna és meg is lenne a játék :D
    ez maximum promo cuccoknak lesz jo, pl demokat bemutatni, másra nemtudom elképzelni
  • mani22
    #178
    hali az mi a ****-ért hogy nem tom irányitani egérrel. A kurzort feldobja jobb sarokba igy nem tok se frdulni se lönni xD na????
  • Dizson
    #177
    Nem tudom mert nekem 4808. :)
  • MR ME
    #176
    :DDDD
    várjá :D
  • 5c0rp330n
    #175
    először néha falsul írja ki sztem, anynian talán nem is regisztráltak eddig :) várj kicsit aztán már rendesen kiírja..
  • PunkZoli
    #174
    beszt:

    Position in queue: 914493
  • MR ME
    #173
    énmeg fos voltam elsőre nagyon, szal örültem amikor láttam h nem menti :DD
  • mephi666
    #172
    amúgy szedjétek már ki a topikból ezt a képet és tegyetek vidámabbat... ez teljesen elszomorít... :S
  • PunkZoli
    #171
    hja a szemét, pedig azóta már nyertem mert jobban belejöttem, és csak a 12 vereségem virít ott:D
  • mephi666
    #170
    ezek az achievementek elég szépek... fragelj 500különböző ellent 28 nap alatt... (ez végülis annyira nam nehéz, mert napokra leosztva ha 20 különbözőt gyűjt az ember minden nap, az már jó...) de a dark angel=negyedmillió frag... az a kemény... van még jópár hasonló :D
  • mephi666
    #169
    ez nem poén így, hogy nem menti a statokat :S munkahelyi gépen frissítettem a radeon 9200 drivert és szépen megy már ablakban :D gauntlet-tel agyonütöttem 30as meccsen jópár embert a lag közepén... sokkal jobban szeretem, mint a machinegunt... azzal lagban egyáltalán nem lehet normálisan célozni és alig sebez... a gauntletből pedig elég pár ütés és kész... quad-dal meg isteni :D
  • Dizson
    #168
    Ha haverral akarunk 1v1-et játszani akkor azt hogyan tudnánk megtenni?
  • Azorut
    #167
    Köszönöm :)
  • MR ME
    #166
    na végre tudtam nyomni énis egy kicsit, elég jónak tűnik a dolog
  • mephi666
    #165
    #162-re van valami tippetek?
  • Dizson
    #164
    Most jó kis köröm volt. :)

  • Dizson
    #163
    Az a jó h. ilyen korán még nincs nagy sor. Most csak 1500. :)
  • mephi666
    #162
    próbálta már valaki 64bites win7 7000-es béta alatt 9600gt-vel 182.06-os driverrel? mert nekem vízszintes fekete csíkok mennek föl-le játék közben :S 1280-ban néztem fullon meg mindenféle beállítással/felbontásban, de csíkozódik ész nélkül... frageltem így is ahogy tudtam, de zavaró akkor is... nektek nem volt ilyen hiba?
  • GregSB
    #161
    http://quakezero.hu/
  • Azorut
    #160
    Hello, én kipróbáltam és nagyon tetszik, habár van hova fejlődni?
    Magyar Quake Live portal nincs ahol klán után lehetne nézni?
  • Szega87
    #159
    itt az instagibed :D jó volt legalább egy ismerőssel harcolni :D
  • Szega87
    #158
    Unable to load the server list

    error

    Please try again in a few minutes…

    flasherror
  • Szega87
    #157
    meg közbe van flash bug is : Unable to load the server list

    error

    Please try again in a few minutes…
  • PunkZoli
    #156
    awaiting blabla... és számol, és csak számol ...
  • Szega87
    #155
    mert az órákkal ezelőtt volt és tele volt minden server azért volt üres az ingame browser,elmentem botozni aztán ürült a nép
  • PunkZoli
    #154
    geciügyes vagyok! :D nyertem egy instagibet :D első meccsem ma ráadásul
    az egér még tovább szalad néha de ráfogok érezni :D
  • GregSB
    #153
    Akkor miért kérdezel olyat amire ott a válasz?

    "nem történik semmi. HELP?! ötlet?"
  • Szega87
    #152
    ha megnézed folyamatosan irogattam a twitteről idézeteket az előző napokban a hsz eimben
  • GregSB
    #151
    "The server list is currently down. We are bringing up another instance of the browser shortly on separate hardware to balance the load."

    Itt lehet nyomonkövetni a bejelentéseiket...
  • Szega87
    #150
    most nagy Hype meg törékeny a rendszer, majd csak csillapodik a nép fanatizmusa
  • Optimus Prime
    #149
    Hát erre számítani lehetett. A játék kultikus és most ingyenes, ki ne akarna vele játszani :P Érthető, hogy a szerverek védelme érdekében eme rendszert vezették be. Reméljük idővel fejlesztik a hálózatot és nem lesz ilyen várólista. :S