114
Elkúrtam az életem
  • Hegi90
    #74
    akár :)
  • karajjj
    #73
    borsodban százával szaladgálnak a négerek...
    na szerinted?
  • TomDantes
    #72
    Amúgy ezt a topicot nem Gyurcsány nyitotta?
  • Danny1987
    #71
    Na baszki mond ezt egy c.ganygyülőlönek:)))))
  • Borgi
    #70
    és az élet megy tovább...
  • daeemoon
    #69
    Természetes, hogy tenni kell érte :) Néha megérzi az ember valamit meg kell tennie, és jól jön :) Találkozik valakivel, aki éppen tud segíteni. Én is lusta voltam, és vagyok, de tudom, ha valamit el akarok érni, azért tenni kell... Mert tik-tak. Az óránk ketyeg.

    Mikor reggel felkelsz, nézz bele a tükörbe úgy, mintha ez a nap lenne utolsó életedben, és cselekedj úgy, ahogy akkor tennél.

    A baráti kapcsolataim általában úgy alakulnak, hogy kisegítenek. Meg ha a tetteink mögé kis elhatározást, akaratot viszünk, sokat javul a helyzet.

    Am meg nekem is sok mindent a seggem alá tolnak, valóban tudni kell ezeket megbecsülni, mert hidd el, akkor nem tudod felfogni az értékét. Utólag meg hiába bánja az ember, hogy eltékozolta.

    Remélem egyértelmü melyik mondat kinek szólt.
  • tigeroo
    #68
    csalódást okoztak...tipp: hjúmön rilésönsipz?
  • Hegi90
    #67
    Röviden:
    Talán az a bajom, hogy lusta vagyok, és nem tudom megbecsülni azt, amit szinte ingyen a seggem alá tolnak. Ezenkívül vannak dolgok, amik csalódást okoztak az életben, és már majdnem lemondtam róluk.... tudom hogy nem kellene így beszélnem róla, hisz ez nem azaz optimizmus.

    Valakinek volt már ilyen problémája?
    Talán a tudatos élet segítene...
  • tigeroo
    #66
    bár én hiszek az ilyen "deep shitben", azért énsem hiszem hogy minden magától az ember ölébe hullana,csupán mert szépen kérné az égiektől... tenni is kell nemcsak mereszteni a tökünket...de a pozitív gondolkodás sokat segít, a cselekedetek mögött optimizmusnak kell lennie!!

    ,,Mondottam ember, küzdj, és bízva bízzál!'' (de ha nem megy legalább engem hagyjál..)
  • daeemoon
    #65
    A Titok valószínűleg azért lett olyan előadásmódú, mert nagyon hódít az ezoterika. Én filmben láttam, sok idézetet olvasgattam, agykontroll, meg minden, és a felfogás változtatása tényleg rengeteget segít. De lenne min változtatnom :)
  • tigeroo
    #64
    értem mire gondolsz ,nekemis elsősorban az optimista életfelfogás(ra tanítás) miatt tetszik...
  • degenerator
    #63
    cigány vagy néger?
  • Hegi90
    #62
    Nekem az túl misztikus.... mindenre ami benne van, van pszichológiai magyarázata, semmiféle vonzásról nincs szó. Ettől függetlenül nagyon jó könyv, csak a lényeg előadásmódja rohadtul zavar benne. :|


    ON
  • Narxis
    #61
    még büntipontot is kaptam azért mert nem vagyok jó semmiben se
  • tigeroo
    #60
    hogy énis besírjak:

    még szopnak a libáink, pedig már nagyok...
  • tigeroo
    #59
    ajánlom figyelmedbe a TITOK c. könyvet. én most olvasom.
    választ kapsz mindenre:)
  • Picizöldfül
    #58
    milyen betegséged van? publikus?
  • Hegi90
    #57
    Érdekes téma. Ha lesz egy kis időm, akkor énis írok :P
  • Narxis
    #56
    én se
  • NEOreg3
    #55
    nem vagyok jó semmiben se
  • bakvarnyu
    #54
    el is felejtettem Tony Soprano azt tanácsolta a fiának ilyen helyzetben : eriggy szopass egyet
  • Depridol
    #53
    minden rosszban van jó is... meg kell találni a jót benne, vagy a rosszat jóra fordítani...
  • SigS
    #52
    Mondjuk az SG forum nem epp a legmegfelelobb hely erre, de ha komoly a gondod akkor
    Hajra!
  • TommyC
    #51
    Mindennek van egy valószínűsége, jónak is, rossznak is.
    A szerencse nem más, mint amikor a jó (akár kicsi a val.; akár nagy) valakivel többször történik meg.

    Légy reális.Nincsnek se boszorkányok, se predesztináció.
    A gének csak a rátermettségedet adják.
    Ha jó körökben forogsz, nagyobb eséllyel leszel szerencsés.

    ennyi.
  • ForzaInter
    #50
    ezek közül első kettőn simán túl teheted magad amugy, utolsó meg attól függ hogy mitől nem vagy egészséges?
  • zebulon
    #49
    NEO:Talán keresni kéne vmit amiben jó vagy...
  • ForzaInter
    #48
    remény hal meg utoljóra
  • NEOreg3
    #47
    az én életemnek nincs értelme, de reménykedek, hogy talán mégis.
  • ForzaInter
    #46
    lődd be magad az mindent megold:d csak győzd zséével:D
  • zebulon
    #45
    Ami még nagyban meghatározza az életed felnőttkorban,hogy kik a rokonaid,ismerőseid,barátaid..Illetve hogy tudod kihasználni a ismerettségi körödet.Jó és rossz irányba is elviheti az életed egy barát,rokon,ismerős...Ha nincs spannod,akkor már nehezen találsz jó munkát.Mert azokon a helyeken már a rokon,haver dolgozik.
  • zebulon
    #44
    És próbált már vki meditácíós Vagy más tudatmodósításos módszert problémamegoldásra? Valami olyan példát szeretnék kapni,akinek már sikerült ilyen módszerrel megoldani vmi problémát,illetve pozitív irányba változtatta az életét.
    Tudjátok van az életben amikor semmi sem sikerül,bármihez is fogsz.Ilyenkor felmerül az emberben a kérdés:mit csinálok rosszul?
    Átok,rontás,balszerencse? (nem kellett volna megkúrni a varázsló lányát. :-)
    Az érdekes,hogy léteznek olyan emberek akiknek szinte minden az ölükbe hullik...szerencsések,jókor vannak jó helyen...Ne mondd,hogy az élet nem a szerencsétől függ...És ha már itt tartunk,eldől az életünk már a születésnél? Mikor,és hova születünk,hol nevelkedünk,sőt milyen géneket örököltünk!!Már itt eldől minden.
  • dav1d
    #43
    Én szart se tanultam mégis jó suliba vettek fel amire szintén szartam ezért elmentem dolgozni majd rájöttem hogy az sem tetszik így vagy 4-5 munkahelyen vagyok túl.A webdizájnerkedés leköt de soha nem jutok el odáig hogy felvegyenek valahova mert nincsenek papirjaim egyedül meg nem sok mindenre megyek, talán hanyagolni kellene mert mindenki hülyének néz hogy mennyire megszállotan csinálom.Ha így folytatom szüleim ki akarnak vágni és akkor kezdetét veszi az a dolog ami idáig vezetett [nem tudja]
  • havercsotány
    #42
    ha már valaki elkurta akkor annak annyi .(relatív)
  • SHADOWEYES7
    #41
    Pedig ő is ember, még ha hihetetlen számodra akkor is, bár nam azért védem mert rá hasonlítanék :)
  • mate317
    #40
    Én ma láttam egy srácot, aki tuti elkúrta az életét, pedig kb 17 éves lehet: borotvát nem ismer, sztk szemüveg, szandál+fehér zokni combo, a fejéről ne is beszéljünk, ráadásul egy kis MediaMarktos zacsi figyelt a kézébe, ment haza játszani valszeg az új fps-sel... Ekkora lúzert még soha nem láttam, de még hozzá foghatót sem.
  • COOLancs
    #39
    Üdv a klubban!
  • Dave John
    #38
    leülsz, kinyitsz egy doboz sört. aztán kimész fát aprítani a nagy büdös semmi közepére. lenyugszol, hazamész.
    be happy
  • Csabesz6
    #37
    Nekem egy éve szimplán elváltak, de így is szar.Nem ott lakok ahol szeretnék/szeretek/szerettem lakni.Csak szünetben vagy hétvégén...elég szar.
  • Herr Lehrer
    #36
    hát igen, nem ő kúrta el hanem vki más, nem kicsit, nagyon :DD
    (csunya dolog ilyen topicban poénkodni sorry, de az "elkúrtam" szó miatt ezt nem lehetett kihagyni :D )
  • Tinman #35
    Kőkemény IT-s vagyok :-P