114
Elkúrtam az életem
  • NessieGraf
    #114
    Ez a plakát kegyetlen. Már fél órája röhögök rajta.

    Más:

    Egyszer azt mondta egy barátom: Tönkre tettem az életem! Már semmi nem segíthet!

    Én azt mondom: tegnap volt a 10. szülinapja.

    Mindenre van esélyetek, míg éltek.

    A sok ezoterikus, ábrándos igazságot meg meg lehet hallgatni. De meditációból csak az alkalmazott változat ér valamit. Amikor nem ...ságokon törpölsz naphosszat, hanem arra használod az agyad, amire való: feladatmegoldásra.

    Mégmás: #40 Nem a srác kúrta el. Őt.

    Mégmégmás: #3 Nem, nem kúrtad el. Anyád. A tiedet kicsit, a sajátját nagyon. A tiedet azért kicsit, mert neked rajta kívül is van és lesz életed. Anyádnak meg csak olyan jut, ahol saját magával kell együtt élnie, bármit csinál. Ha ezt egyszer elmondod neki, akkor is bele kell néznie a tükörbe naponta.

    Akik mindent megkapnak: segged alá tolt dolgok semmik. Ha megkapnál mindent: szeretetet és törődést kapnál.

    Akik azt hiszik semmire se jók: ok nélkül senki se születik. Az kevés, hogy a szüleik mit csináltak, mikor megfogant. Mindenkinek van a világban dolga, feladata, olyan, ami örömet szerez neki és ami által hasznos lehet. Pl. aki webdesignnel foglalkozik: komolyabban ess neki a tanulásának. Ha egyedül csinálod, keress új megoldásokat, hiszen nem lesz senki, aki szokásokra hivatkozva megállíthat! Király lehetsz, ha nem adod fel.
  • The Garrett
    #113
    nemis, nekem jó az életem. :)
  • Marci0115
    #112
    szerintem az bassza el az életét aki egész nap kockul a gép elött és wowozik
  • zebulon
    #111
    A leszarom tablettás képen nagyot nevettem.Máris jobban érzem magam.Annyit azért elmondok,hogy a kezdeti nehézségek után beindulni látszott életem szekere,de most mintha a lejtőn gurulna.Én meg csak kapkodok,vagy magamba roskadok. Ez a két állapot váltakozik. Nem vagyok EMO-s,sőt nemis tudom mi az. Csak úgy érzem,hogy nem tettem meg mindent azért hogy jobb legyen az életem.Lusta dög vagyok."megnézzem ezt a filmet,vagy angol szavakat tanuljak? Persze a angol várhat...Hülyeségekre elment az időm,és most gödörben érzem magam.
    Koncentrálok a folytatásra,mielött a 'rendező'benyögi a VÉGE szót.
  • Looooser
    #110
    keresem már egy jó ideje, de sztem a föld alatt részecske gyórsítóval létre hozott miniatűr fekete lyukak nem fogják előre vinni ezt az egészet szal próbálkozom más alternatív módszerekkel... koncentrálok mint Hiro a hősökben...
  • Nightwish006
    #109
    Ehh jó topic. Az időgépes srác szoljon ha megtalálta a masinát, nekem is lenne 1 kis dolgom. xD
  • Snexi
    #108
    Az idei év nekem nagyon rossz eddig.Vagy is hogy most már kezdek helyrejönni de akkor is...
  • pointer4
    #107
    Azthiszem erre illik rá legjobban ez a mondás:
    "Ami nem öl meg, az erősebbé tesz."
  • SimaSuna #106
    mióta van netem, azóta első az SG, kezdőlapként jelenik meg :)
    ismernek jópáran (azthiszem), segítek akinek csak tudok, itt jött össze 1 virtuális "családom" a HRC Team, megismerkedtem különböző arcokkal, barátokat szereztem itt is, még ha nem is találkoztam velük személyesen.
    de jó ha velük tudok beszélni, az ő problémájukat is hallgatni, tanácsot adni...
    így mikor netezek, nem gondolok azokra amik velem történtek, kivéve ha épp segítséget adok 1 barátnak =)
  • Taranov
    #105
    Ja nem, hát az ő helyzete sajnos nem tűnik ilyen egyszerűnek.
    Van, amikor a körülmények enyhén szólva nem kedvezőek, és az ember nem tehet mást, mint alkalmazkodik hozzájuk.
    Ez nagyon nehéz, de sajnos nem hiszem, hogy Simasunának tanácsot tudnánk adni itt, ismeretlenül.
  • kulabácsi
    #104
    nem siránkozni kell hanem menteni ami menthető
  • sz4bolcs
    #103
    azt hittem először, hogy simasunának írtad a #99-re.
  • Taranov
    #102
    Azért ezen könnyű változtatni, 1-2 nap alatt megoldható.
    Az rosszabb, ha valakinek elviselhetetlen a természete, de nem is tud róla.
  • John Cena
    #101
    Népszerű témák
    1. Modellautók
    2. Ismerd fel a képről az autót
    3. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
    4. Ismerd fel a képről a játékot
    5. F1CHL - Retro
    6. Sorozatkvíz
    7. Landwirtschafts Simulator
    8. Kérdezek, Válaszolsz, Kérdezel
    9. Battlefield 2

    10. Elkúrtam az életem
  • John Cena
    #100
    TÉK:)
  • SimaSuna #99
    én nem elkúrtam, hanem elkúrták...
    hiába vagyok jószivü, segítőkész, mindíg tőlem vesz el a sors...
    az utcsó 5év életem(21) legrosszabb év volt...
    válás, mind2 nagyanyám meghalt, sikerült nagynehezen az érettségi, utánna elhagyott a nőm, szakmai vizsgák előtt apám a kezeim közt halt meg...hálistennek a barátaim nem hagytak el, így ha nem is gondoltam mindezekre, de kicsit felejtettem a bánatot...
    most 1 éve próbálok miskolcon munkát találni, de szinte semmi sincs...

    leírottak alapján én kurtam el az életem?
  • gordon 24
    #98
    Szerintem nagyon egyszerű a dolog!

    Olyan nincs hogy az ember elkurja az életét.. (jo persze ha kinyirsz valakit és kapsz életfogytiglant akkor ok:D)


    Nem szabad igy hozzá állni. Mindenben a pozitív dolgokat kell megfogni! És erősnek kell lenni. Ha egy forumon sajnáltatod magad, vagy teljesen befordulsz és nem tezsed túl magad ezen akkor fogod elkurni de rendesen.

    Nem tudom milyen gondjaid vannak, De ha csaj miatt van? Szard le van másik.
    Munkahely??? Ugyan az miért elkurása egy életnek? Annyi van hogy csak na.. Persez ha jól fizető volt akkor kicsit nehezebb a dolog, de itt nem elkurásról beszélünk hanem egy életszínvonal csökkenésről..


    Az egészség.. Na ez egy komoly dolog. Ha ki akarom forgatni lehet azért irdo mert valóban elkurtad?? Tehát valami nemi dolog?
    Ebben az esetben valóban erről van szó..

    Részvétem!
  • homeless
    #97
    Hát történetesen azt is egy hasonlóan értelmes topic miatt nyitottam. Iróniából...

    Aki ilyen topicot nyit, és az interneten sajnáltatja magát az nem csodálom, hogy elkúrta az életét. Elmondanám neked, hogy a fórumozók közül MINDENKINEK vannak problémái(még sokkal durvábbak is), de 1-2 hülyén kívül senki nem nyit neki topicot.
  • bardocz
    #96
    Mindig lesz egy fasz legalább,aki megpróbál szétbaszni egy topikot...
  • sz4bolcs
    #95
    Én? Semmihez. Te kúrtad el. De mivel, és hogyan?
  • bardocz
    #94
    Nem,mert a sejtszintű enzimműködés!
  • erieskrisz
    #93
    CSá én az asszony punciját kurtam ell azaz meeeeeg és lett 1 fiam hu bazze jah és 2 helyen dolgozom és van 1 rakás problémám dehát van 1 ojan mondás segits magadon és ne rinyálj faxságokon
  • Sugam
    #92
    énmegaz orrkarikás lányoktól... jézusom huzzabrébe..
  • homeless
    #91
    Az ilyen topicoktól mindig röhögőgörcsöt kapok.
  • daeemoon
    #90
    Jó persze értem a megközelítést... csak na :)
  • daeemoon
    #89
    Én is megkapok mindent... Így is lehet baja bárkinek
  • Looooser
    #88
    hát igen... kezdődik azzal hogy ez fasz egy maglátás, hogy valakinek valami baja van az már emós...
  • tigeroo
    #87
    akik az emos poénokat sütögetik elfele:
    nektek ilyen problémamentes és felhőtlen az életetek?
    dejó nektek apuanyu mindent megad, wc-t a seggetek alá meg internetet..
  • Looooser
    #86
    biztos vagyok benne hogy ha akkor nem csókolom meg a másik lányt, akkor más, egy normálisabb életem lenne...
  • daeemoon
    #85
    Nem viccel... sok esetben tényleg segít, ha nem komplikáljuk túl a dolgokat. Mert néha a saját túlgondolkodásunk vezet bajba... Inkább ha látjuk hogy nincs kiút sza...juk le. Vicces megközelítése egy megoldásnak.
  • Sugam
    #84
    azt nemtudom miért nem lehet komolyan venni ezt a topicot, dolognak egyik része adott: sg és sokfasz van igen, de szerintem vannak itt normális emberek is, miért kell minden topikot szétbaszni? vannak kifejezett offtopikok amiknek a neve nem az , de köztudott, ottvan gumiszoba is..
  • milk41
    #83
    nemvicces.
  • z99999
    #82
    óh én rengetegszer éreztem már, legutóbb elvesztettem a notebookomat, és valszeg az egész nyarat végigszenvedem hogy szerezhessek egy újat, de ilyenkor mindig csak egy megoldást látok, és ez általában bejön:


    csak aztán nehogy függő légy
  • Mirk
    #81
    Megpróbálod rendbeszedni, de semmiképp sem nyitsz ilyen topikot az sg-n ha már kicsit is ismered a közösséget.
    Egyébként meg azoknak az életét kéne rendesen elkúrni akik idióta képeket meg szerintük vicces dolgokat írnak ebbe a topikba.
  • LeWyTy
    #80
    (E)lkurta(M)az élet[em(O)]
  • theone91
    #79
    Hú, milyen vidám topic.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ekkora egy szart bazze!
  • desigo
    #78
    csak egy hetet mennék vissza megjátszani a nyertes lottó számokat...
  • tigeroo
    #77
    azóta teljesen megváltozott az életed?
  • Looooser
    #76
    hmm egy idő gép kéne nekünk.... én csak addig mennék vissza amikor megcsókoltam azt a másik csajt.... de kegyetlenül szájba tépném az akkori magamat még a csók elött.....
  • Hegi90
    #75
    Lehet hogy rámférne már néhány istenes pofon. Akit hasonló érzések kerülgetnek, az szóljon és meet :D