1132
  • TreDoR
    #812
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valami olyasmit ír a füzetbe, hogy segíteni kell Renko-nak. Ez a füzet szerepel abban a videóban, amit a csaj a laptopon megmutat
  • TreDoR
    #811
    Új játékoknál nem szokás a főbb eseményeket kitárgyalni spoiler nélkül, mert igen, lehet, hogy valaki még nem vitte végig (főleg, hogy 2 napos gameről van szó)
  • Arcor
    #810
    peace, egy gyenge csütörtök esti poén volt
    Egyébként szerintem az is nyugodtan kifejtheti a véleményét a játékról aki még csak a közepén jár, vagy járhat ide kérdezni ha már végképp elakadt. Nekik nem biztos hogy jóak a lelőtt poénok.
  • Jack Carver
    #809
    Magyarítás mikorra várható?Aki tud efelől valamit írjon pls.
  • Jack Carver
    #808
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én úgy láttam, hogy bemegy 1 szobába 1955-be elővesz 1 tollat és felírja a nevedet kérdőjelekkel.Én azt következtettem ki belőle, hogy bosszút akar állni rajtad amiért ott hagytad a hajón.és ez így reményt adott hátha lesz SINGULARITY 2.(mivel a játék nagyon bejött)
  • derdani
    #807
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Levagy szarva idióta!!!!!!!!!!!!!!!! És más is .
    Aki nem játszotta végig a játékot az mi a fa**nak nézegeti ezt az oldalt!?
  • Arcor
    #806
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy világ dőlt most össze bennem :D
  • Arcor
    #805
    Akkor bazdmeg -.-
  • ruffirant
    #804
    am ha valaki azt leírná megköszönném én is:P így nyárra elég gyér az angol tudásom:P de csak spoilerbe :P
  • DarkSector
    #803
    spoilerez bazzeg.
  • derdani
    #802
    A végén mit keresett Kathryn hajón és mi volt rajta az a nagy sérülés ,aztán mit írt a könyvbe ?
  • ShaiHulud
    #801
    http://www.youtube.com/watch?v=VdWxZy8NlBs

    na itt a lost-os easteregg.
  • TreDoR
    #800
    Végigvittem még 2x. Mindig találtam új "rejtett szobákat", bár az egyikbe még utoljára sem tudtam bemenni. Ezek a killenként TMD energiát és HP-t töltő képességek így, hogy működnek egyész jók. Főleg az utóbbi, miután megvan már sokkal ritkábban kell medikitet használni.
  • Agy Halott #799
    Pontosan en is ezt hittem, hogy automatice minden. Mar lenyegtelen mert egyszer vegig vittem es kesz. Koszi az infot.
  • IXEMGabeo
    #798
    hát az elején a kötélcsomó szépen össze van mosva azért...meg a hullák se jönnek be, viszont a Sztálin szobor, a diavetítő meg a szörnyek, fegyverek jól meg lettek csinálva
  • Shep
    #797
    Játszogattam már én is egy kicsit a játékkal és sajnos elég vegyes érzelmeim vannak, vannak a játéknak nagyon jó pillanatai, de sajnos több a középszerű rész. A történet eddig tetszik, a játékmenet is van ahol jó, van ahol nem annyira. A textúrák viszont sok helyen gyalázatosan festenek (nem a betöltési hibára gondolok).
  • ricsa008
    #796
    köszönet
  • SötétBarom
    #795
    LoL, majd ha végignyomtad, próbáld ki a Dead Space-t. Garantálom, hogy tetszeni fog
  • IXEMGabeo
    #794
    várjál, nagyon az elején vagyok...tudod ilyen game-el még nem játszottam ahol síri csend van és egyszercsak egy ebédlőből rámugrik egy Alien vagy mi, basszus a szívem megállt:D:D hangulat, meg a helyszínek nagyon ott vannak az elején romos környezet, ezek az időbeli visszaemlékezések nagyon látványosak...kíváncsi leszek a további helyekre, ellenfelekre akár társakra
  • IMYke2.0.0.0
    #793
    "Pókokat" legyalulod simán a TMD-ed "lökésével". Gond egy szál se.
    De nekik is mehet a Deadlock, meg a ratattatata...
  • Sir Quno Jedi
    #792
    Pók az kell bele, mert így lányok nem tolják! :D
  • IXEMGabeo
    #791
    úristen ne már még pókok is vannak benne?:D meddig kell még ilyen szörnyeket ölni benne? utálom mikor váratlanul rám ugranak...Gears of warba az volt a jó, hogy ott számíthatott rá az ember, mert az TPS game volt, de ez nagyon durva:D
  • Frank99
    #790
    Nem, mert nem vettem meg, így már nem lenne hozzá képem :-))
  • IMYke2.0.0.0
    #789
    Half Life 2-nek is ilyen volt a vége: a Gravity Gunnal lehetett barmolódni a végén...
  • Seth
    #788
    Akkor már úgyis ott a vége, kicsit lehet tombolni :)
  • Evin
    #787
    A végén már azért túl nagy könnyítés, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az utolsó TMD fejlesztés utána nem fogyaszt semmi E99 energiát
    .
  • ruffirant
    #786
    köszi am elötte próbáltam azzal is és nem csinált semmit...betudom ezt is a játék furcsaságai közé.am sztem egy egész jó játék lett.a végét jól megcsinálták
  • IMYke2.0.0.0
    #785
    Singularity gyorstalpaló

    Az akadályok, ellenség, kapuk, stb. legyőzésére használd a Time Manipulating Device [TMD] képességeit:
    - ládák "összenyomorítása" majd ajtó/rács alá beemelése után annak "helyreállítása"
    - "Deadlock" (időgömb) rálövés a gyorsan/lassan mozgó ellenségre, ajtóra, ventilátorra.

    A laboratóriumban: Deadlock az ajtóra, majd kar meghúzás és átslisszolás.

    A leszakadt gyilokjárós résznél: át a vízen a "sarokba", ahol meghúzod a konzolon a kart - víz leengedve. Odamész a ládához, és lelövöd a láncos lakatot róla. Visszamész a konzolhoz, és meghúzod megint a kart - víz visszatöltődik, miközben mint a szél úgy rohansz vissza a ládához és felugrasz rá... így feljutsz az elérhetetlennek tűnő gyilokjáróra.

  • MerlinW
    #784
    Deadlock...

    100x le lett írva, olvass vissza.
  • TreDoR
    #783
    Ugyanúgy kell megállítani mint a ventillátorokat, rálősz egy deadlockot mikor fent van.
  • Knabb
    #782
    Erre az isten sem tudja a választ... világosodj meg magad...
  • ruffirant
    #781
    kellene egy kis help.ott akadtam el amikor a gázálarcos résznél ki kell nyitni egy nagyobb ajtót.megnyomom a gombot ohgy kinyíljon ki is nyílik de pár másodperc után csukódik vissza... próbáltam már dobozt oda vinni és azt berakni alá azzal nem sikerült...
  • robotnyk
    #780
    ja megvan már, hol szúrtam el, a csaj után nem sokkal volt egy weapons locker
  • robotnyk
    #779
    onnantól kezdve nem volt másik fegyverem, hogy a csajjal először találkoztam és adott utánna egy pisztolyt... utánna Barisov megmentését csak azért tudtam megcsinálni, mert az egyik visszatöltés után volt töltény hozzá egy dobozban, random... addig semmi. lehet valamit elnéztem, de felhúzott tegnap rendesen :)
  • SötétBarom
    #778
    OMG ez nekem sem tűnt fel :o
  • Magh
    #777
    Teljesen komoly, hogy egyáltalán nem lehet a Continue-t leszámítva betölteni checkpointokat? Kezdhetem a legelejéről?
  • TreDoR
    #776
    Az upgradelő cuccnál, az első képernyőn lévőket fel kell szerelni a q gombbal, én meg azt hittem, hogy mivel nincs inventory, minden amit megveszek automatikus.

    Mondjuk azért az is időnként szívás, hogy több funkciót 1-1 gombra préseltek össze. Volt, hogy fel akartam venni egy stimulánst, helyette újratöltöttem a fegyót; meg jöttek rám azok a pókszerű izék, rájuk akartam vágni egy deadlockot, helyette magamhoz rántottam az egyiket.
  • Sir Quno Jedi
    #775
    Beraktam nektek a spoiler tagot az ominózus hozzászólásba, szal. most már lehet megnyugodni!
  • FLATRONW
    #774
    Egyébként nekem is elegem van az ilyen hülye gyerekekből, mint te, akik minden hülyeség miatt földhöz vágják magukat. Amúgy csak véletlenül felejtettem el spoilerbe tenni és elnézést kérek mindenkitől, akinek emiatt már nincs kedve végigjátszani.
  • Rage47
    #773
    most mivan:D én komolyan kérdeztem