1132
  • DarkSector
    #852
    huh most hogy emlitetted, ezt a gyüjtögetősdit hol is van a lista, hogy meik játékokhoz vannak steam acsik?
  • Frank99
    #851
    Tényleg?

    Akkor felrakatom újra a Steam-mel, lehet tolom újra!
    Kösz az infot!
  • Rage47
    #850
    én is nemrég játszottam végig újra az epizódokkal együtt:)
  • Prince23
    #849
    hungamer 8/10
  • MerlinW
    #848
    Nem eleget:)

    HL2: Tök jó, hogy az utóbbi update-el a graf tuning mellett bevezették az achievement rendszert, most van okom megint 1-2x végigjátszani:)
  • Ironman2
    #847
    Sokat loptak a Half Life2-ből
  • derdani
    #846
    (nem jobb)
  • MerlinW
    #845
    Ma is játszottam HL2-vel:)

  • derdani
    #844
    Nem csak a grafikára gondolok hanem: mozgás ,rugalmasság stb.
    Egyébként nem jobb a halflife-ban ,csak az emlékezet néha megszépíti a dolgokat.
  • Noodlee
    #843
    Nekem nem halk, hanem egyáltalán nincs.
    Xp-m van, így a #763 hsz-el nem tudok semmit kezdeni.
  • TreDoR
    #842
    Utolsó két hozzászólásra: #763
  • rumkola
    #841
    klikk
  • mans
    #840
    Nálam van csak elég halk.
  • Noodlee
    #839
    Hiho!

    Valamiért semmi hang nincs a játékban.
    Találkozott már ilyen problémával valaki?
  • MerlinW
    #838
    Létezik ám szex a monitoron túl is. Sőt talán még élvezetesebb is:)
  • MerlinW
    #837
    Ha ettől nem lehet jobbra, akkor csinálják balra.
    Ha ennél nem lehet jobbra, akkor az jó dolog. Üdv Magyarországon:)

    Egyébként - szerintem - középszerű kidolgozás. Mass Effect-ben de megkockáztatom, hogy HL2-ben is jobbak voltak a női karakterek kidolgozása. Persze kinek a pap...
  • derdani
    #836
    Jól megvan benne csinálva a csaj(Kathryn).
    Ettől már nem nagyon lehet jobbra csinálni egy karaktert(szerintem).
    Ott lehet látni jól , amikor nekidől az asztalnak a professzor laborjában.
  • TreDoR
    #835
    Már aki szereti a sandbox játékokat.
  • Zoliz
    #834
    .. hanem a szextől, bár akkor is kell vér a pucádba :D
  • Zoliz
    #833
    Pedig jobb játék a pototype, mert lehet benne fejlődni és változatos, hatalmas tereken a magamfajta klausztofóbiások jól érzik magukat, úgy mint a Crysisban vagy az Oblivionban. Ennek ellenére a szingulariti is jó játék, csak nem olyan nagymérvű és hosszú mint egy potótájp-szintű game.
  • ruffirant
    #832
    am azt lehet ki kellene valahova írni ohgy a fejlesztéseket fel kell szerelni és csak akkor működik:P én is a végén jöttem erre rá :S:D
  • Nagyapi
    #831
    Nállam akkor csinált ilyet, amikor elment a netem. Hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz azt nem tudom, de amikor a net visszajött, megszüntek a fagyások.
  • Shep
    #830
    A végére értem és a történet az ami tényleg jó lett a többi olyan láttunk már jobbat is kategória. Összességében egy tisztességes iparos munka, de pl. a fejlesztgetéseknek szinte semmi értelme nem volt, a játék felétől nem is foglalkoztam vele. A végén az a 3 választási lehetőség valahogy kevés ahhoz, hogy az ember időről időre újra elővegye (persze a fene tudja). Amit viszont nem értek ,hogy az öreg prof lőtte magát valamivel ,vagy hogy volt olyan virgonc durván 90 évesen is, mert mikor találkoztunk vele akkor is volt már vagy 40 utána meg az a +5x év azért nem kevés, na mindegy.
  • ruffirant
    #829
    prototype

    én is játszottam vele pár órát de sztem se volt túl nagy szám az a játék :/ mindig ugyan az volt....
  • FLATRONW
    #828
    Ez a hiba már a játék telepítése óta megvan, még a pool értékének megváltoztatása előttről.
  • TreDoR
    #827
    Nálam mondjuk egyik végigjátszásnál sem csinált ilyet.
  • ShaiHulud
    #826
    lehet nem veletlenul volt a textura streameleshez olyan alacsony a pool :D
  • FLATRONW
    #825
    Nekem a játék szabályos időközönként lefagy kb. 3 másodpercre, majd megy tovább normálisan. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a probléma. Grafikus-, hangkártya driverből a legújabbak vannak feltelepítve.
  • MerlinW
    #824
    Nem a vértől lesz jó egy játék:)
  • FSpofon
    #823
    pedig volt benne vér rendesen
  • MerlinW
    #822
    (még mindig Prototype a téma)

    Én egy szóval sem mondtam, hogy a játék hibája. 5-10 perc után éreztem, hogy nem szívesen játszom vele. Történet, karakterek, látványvilág, nem jött be. Ennyi szerintem untig elég.
  • ShaiHulud
    #821
    mi nem tetszett rajta? foleg ugy hogy 5 percet se jatszottatok vele lol
  • Rage47
    #820
  • ShaiHulud
    #819
    prototype rohadt jo jatek volt. csak glideolni kell megtanulnotok aztan uberseg.
  • Jack Carver
    #818
    Nem baj azért kipróbálom. De kössz ezt a sok jó véleményt.:D
  • MerlinW
    #817
    Prototype-ot én is reflexből töröltem:)
  • Jack Carver
    #816
    Ohh.ilyen sokat.néztem videókat mindenhol azt mondják hogy jó, őőőőőő kivéve azokat az oldalakat ahol a játékot lehúzzák:D
  • DarkSector
    #815
    jah 1x 5percet, abból 4 perc a bevezető videó és 1perc falonfutás az is sok volt.
  • Jack Carver
    #814
    Akkor is lehet hogy lesz folytatás.Vagy tudtok vmi konkrétat?
  • Jack Carver
    #813
    Prototype-al játszottatok?