1132
  • ShaiHulud
    #772
    ?? majd lesz.
  • robotnyk
    #771
    ez valami warezos bug, hogy nincs fegyver/töltény?
  • wedge31
    #770
  • Rage47
    #769
    lennél házigazda itt is?
  • Agy Halott #768
    En is kivegeztem de nem volt vmi hosszu. Most nem RPG jelleget vartam, hogy hetekig nyuzzam de egy kicsit lehetett volna hosszabb.

    TreDoR - SLOTOK? Most hallok eloszor rola... :(
  • TreDoR
    #767
    Na végigvittem 2x, 2.-ra hardon. Miután megvan a TMD már jó játék. Viszont arra is csak a 2. végigjátszás vége felé jöttem rá, hogy a cuccnak vannak slotjai. LOL. Úgyhogy bár megvettem ezeket a killenként töltő képességeket sose használtam, na mindegy.
  • Frank99
    #766
    sztem ez igazán mehetett volna SPOILER mezőbe, az ilyen comment és a gazdája is egy köcsög.

    már bocsánat.

    tele a faxom a majmokkal, komolyan.
    házigizda nincs itt?
  • ShaiHulud
    #765
    hmm nekem az mar regota ugyvan, akkro ezert nem votl hangproblemam :D
  • strebacom
    #764
  • Tyco
    #763
    Találtam egy megoldást arra, hogy ne keljen mindig feltolni a hangerőt a Windows-ban: Vezérlőpult> Hardver és Hang> Hang> Kommunikáció fül és ott válaszd ki azt, hogy "Nincs művelet".
  • FLATRONW
    #762
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az a legjobb, amikor nem ölöd meg egyiket se, és vissza mész a múltba és megölöd magad, hogy ne tudd megmenteni Demichevet. Ekkor jön a helikopteres videó és látod a hatalmas Barisov szobrot. Szerintem ez a legjobb.

  • hiszacu
    #761
    Én különösebben nem ültem tőle seggre. Nem volt rossz de nekem valamiért nagyon nem jött be. Viszont az tetszett hogy a "happy end"-et magad variálhatod.
  • Jack Carver
    #760
    Hy!
    Én is végigjátszottam ,megnéztem mind3 befejezést de nem tudom melyik a legjobb.Segítene valaki?
  • IXEMGabeo
    #759
    egyet nem értek, mi a fenét keresnek benne ezek a szörnyek rögtön az elején? az egyik majdnem halálra rémisztett mégcsak az elején vagyok most valami kisiskolásokról láttam múltképet meg valami lerobbant könyvtárnál vagyok...
  • evilvenom
    #758
    További tesztek:
    Gamekapocs - 8 pont
    Konzolhq - 7,5 pont
    PSC - 6 pont
  • grebber
    #757
    Ipon teszt 69%
  • alph4
    #756
    Minek, ha eredetivel is megy. Felülírod az indító exe-t is ami benne van aztán mehet.
  • MerlinW
    #755
    Tedd hozzá, hogy ez csak tört játékkal működik.
  • alph4
    #754
    Megcsináltam a textúra hiba betöltésének a kijavítását, itt tudod letölteni:

    singularity_texture_streaming_fix.rar

    Ha bemásoltad a könyvtárába és felülírtad az alábbi képen látható hiba megszűnik.

  • IMYke2.0.0.0
    #753
    Akkor te sem használtad a nem hivatalos javítást a textúra be-nem-töltődési hibára...
  • Evin
    #752
    Lehet, hogy rosszul kezeli, de itt akkor is a fejlesztők rontották el, hogy nem tölt be mindent rendesen. Érdekes módon a többi U3-as játék minden betöltődik.
  • ShaiHulud
    #751
    de ez megint olyan dolog, amit nem ertem miert nem lehet az embernek magatol tudnia :D
    legjobb "spell" a deadlock a jatekban, mindenhol hasznalhato, nicns is jobb amikor belovod 4 katona koze, azok lefagynak, odamesz fejbelovod kozelrol mindegyiket 2-3 szor aztan lejar a deadlock es bumm osszedol mind a 4.
  • Fpocok
    #750
    Nem szoktam ilyeneket beírni a gugliba. Főleg hogyha nem is várom.
  • Ironman2
    #749
    Az anyázás már megvolt....köszi
  • Ironman2
    #748
    Érdekes,pedig elég ha beírod a Googléba hogy Prey 2
  • MR ME
    #747
    nem kell kimenekűlni, deadlock + impulse használatával és sok anyázással meg lehet őket ölni, egyszer elfogynak :)
  • Fpocok
    #746
    Készül? Én most hallok róla először. Mondjuk nem is igazán várom.
  • Ironman2
    #745
    Ezekkel a rohadt pókokkal szívom mint az állat.Ki kell menekülni a veremből a kerék elforgatása után,de jönnek ezerrel,és még mozogni sem tudok,mert lebénítanak.
  • Ironman2
    #744
    Dehogyis nincs.Már készül a Prey 2
  • oregon1987
    #743
    Prey Kedvenc egyik kedvenc játékom! Kivittem párszor! Az a halott indián meg a nagyapja és nekem is bejöttek az indiános részek! Folytatásról viszont semmi hír! :(
  • FLATRONW
    #742
    Itt vannak a módosított fájlok, amelyek ahhoz szükségesek, hogy a textúrák normálisan betöltődjenek:
    http://www.filedropper.com/singularity
  • MR ME
    #741
    na végére értem énis
    nekem kifejezetten tetszett, nem volt sem túl rövid, sem túl hosszú, története jó volt, nem volt elpocsékolt idő a végigjátszása :)
  • Fpocok
    #740
    Így van! Az, hogy egy idegen űrhajón, idegeneket ölni... az még belefér. Dehogy egy halott indián szellemével beszélek... az már nem!

  • ricsa008
    #739
    nem tudom átírni a 130 at 400 ra
    mi a gond?

    tedd fel valahova ezt az átszerkesztettt fájlt pls

    8ig vagyok elérhető segítsen valaki pls nincs esetelg erre más megoldás?
  • MerlinW
    #738
    Annyira földhözragadtak vagytok..:)
  • Agy Halott #737
    Koszi nem tom mikorra jutott volna eszembe, pedig tudod vannak azok a nagy venilatorok azokon is ugy lehet atmenni, ha ralovok egy olyan deadlock-ot.

    MR ME - Akkor megnyugodtam, hogy nem csak en akadtam ott el. :D

    Egyebkent ez a jatek a meretet tekintve ugyanakkora mint a mai jatekok es erdekes modon ez szaggatas mentesen fut a laptopomon. Nagyon jol van optimalizalva, nem pentagon szintu vas kell a minimum rendszerkovetelmenyhez.
  • Fpocok
    #736
    Hát engem teljesen kizökkentett, nem volt odavaló.
  • Ironman2
    #735
    Pont az 'indián baromság' volt benne a legjobb!
  • Fpocok
    #734
    Prey-t toltad? Szerintem az is egász jó kis scifi fps. Mondjuk van benn egy kis indián baromság, ami nem tetszett, de leszámítva ezt, nagyon hangulatos.
  • Gundark1234
    #733
    Na én is végignyomtam. Jó kis Bioshock Half-Life Timeshift keverék lett ez a game. A befejezések is tetszettek, főleg a gonosz. Jó kis játék lett. A manapság kiadott foshalom játékokkal ellentétben ebben van fantázia. Kiváncsi lennék egy második részre ahol a csajszival kéne mondjuk kavarni.
    Ott mondjuk nem lenne TMD hanem már génmanipulációval lehetne időmanipuláló, meg egyéb dolgokat összeszedi a la Bioshock, vagy implantokkal a la Deus Ex. A U3 motor sajnos rosszul kezeli a textúrákat de ez a legnagyobb hiba az egész játékban. Amúgy az egész még elmenne egy filmben is. (csak ne Uwe Boll rendezze, brrr)