12414
  • Narxis
    #8517
    Beauty and the Beast 2. évad egész jó. Mindig beleélem magam Vincent karakterébe. Én vagyok a Beast akinek tragédiákkal terhelt múltja kísért. Vagány vagyok.
  • ldavid
    #8516
    Bad Samaritans-t nézte már valaki? kicsit őrült, de nem rossz
  • ldavid
    #8515
    Bad Samaritans-t nézte már valaki? kicsit őrült, de nem rossz
  • ldavid
    #8514
    akkor a második részt véletlenül se nézd meg
  • Monoton
    #8513
    A Super Fun Night pilotot egy tömegpusztító fegyverhez tudnám hasonlítani.
  • ldavid
    #8512
    Back in the Game tetszik, aranyos :)

    a Neighbors meg annyira elmebeteg még mindig... xD
  • Narxis
    #8511
    Én egy kicsit komolyabbnak éreztem, tény, hogy nem sokkal.
  • Monoton
    #8510
    Hogy érted, hogy komolyabb? A pilotban szinte majdnem ugyanazt kaptuk, mint a Charmed első részében.
  • ForzaInter
    #8509
    Nem. Minden évad más sztori, antológia sorozat.
  • Calver
    #8508
    btw ott összefüggőek az évadok? mert bár horror nem stílusom, és eszem ágában sem lenne első két évadát végignézni, de Emma Roberts
  • Narxis
    #8507
    Az már horror. :D
  • ForzaInter
    #8506
    Hát akkor az AHS Coven mi?:D
  • Narxis
    #8505
    Nagyon jó ez a Witches of East End. Olyan mint a bűbájos boszorkák volt csak komolyabb.
  • LasDen #8504
    ja jó, a jar most leesett már. de nem volt semmi 50dolláros dolog...
  • ReszegKoldus
    #8503
    Csak engem irritál ebben a sorozatban, hogy elég sokszor üvöltözve "beszélgetnek" egymással? Persze attól még nézem... :)
  • Monoton
    #8502
    Az idei évad eddig szerintem sokkal jobb, mint az előzőek.
  • Calver
    #8501
    pedig aszondod most nézted
    jó, nem volt hszedben semmi jar-t érő, csak hirtelen beugrott az a rész, amikor Schmidt lázad az 50$-s büntetés ellen
  • LasDen #8500
    u wut m8?
  • Calver
    #8499
    jar!
  • LasDen #8498
    New Girl 2. évad kivégezve.
    Nos, várható volt. A végére kicsit sok lett nekem a rom, de elég korrekten egyensólyba tartották. A srácok nagyon jók voltak. Az első évadhoz képest nagyon sokat lépet előre a sorozat. Rengeteget röhögtem hangosan :D
    Majd jövőre valamikor jöhet a 3. évad...
  • ForzaInter
    #8497
    SoA 6x05 :OO
  • LasDen #8496
    passz. majd jövőre megmondom szerintem milyen. többnyire darálni szoktam :D
  • ldavid
    #8495
    én az idei évadot nézve már a kaszán gondolkozok.
  • LasDen #8494
    New Girl S02E15
    Kíváncsi vagyok már mikor jönnek össze, majd szakítanak, hogy aztán az utolsó 2 évadban újra összejöjjenek...
  • Monoton
    #8493
    A Tomorrow People egész ígéretesnek látszik
  • Narxis
    #8492
    Ezt most ide csak poénból írtam. :p
  • ForzaInter
    #8491
    Egyetlen nézhető újonc sitcom pedig..
  • Janika114
    #8490
    Tegnap előtt másik topikban azt írtad hogy nincs sok sorozatod :DD
  • ProGabe #8489
    Majd egy másik dimenzióban!
  • Malakai
    #8488
    Pedig szerintem az újonc sitcomok közül legígéretesebb volt.
  • Monoton
    #8487
    We Are Men cancel :( Jerry O'Connellnek nem akar összejönni.
  • Narxis
    #8486
    Én kiscsilliómillió sorozatot nézek. i win
  • Rockynhooo
    #8485
    Vágó, úgy az igazi.
  • ForzaInter
    #8484
    Ja hát darálni én is csak egyszerre 1 sorozatot szoktam.
  • Sir Quno Jedi
    #8483
    nyilván az izgatóbb puncira tapad rá az ember először, jaja
  • Rockynhooo
    #8482
    Ez tiszta.
    Az esetben ha az ember csak olyan sorozatokat néz amik jelenleg is futnak akkor érthető, hogy akár 15 sorozatot is lehet nézni egyszerre. Na de abban az esetben ködösebb a szitu, ha nézek 15 épp futó sorozatot és mellé még rákezdek egy olyanra ami már lement, vagy már 5-6. évadnál jár. Én esetemet példának véve elkezdtem tegnap a SoA-t, tetszik. Amikor csak időm engedi akkor azzal akarok haladni előre amennyire lehet. Persze ha kijön egy épp másik futó sorozatból 1 új rész akkor belövöm azt is mert kb 50 perc. Na de ha pörgetek úgy igazán egy sorozatot akkor nem tudom elképzelni, hogy rákezdek még egy olyanra ami már a vége felé jár, vagy már véget is ért. Most nézem ezerrel a SoA-t de hiába érdekel a Wire is, nem bírom nézni mellette. Azaz bírnám mert fizikailag képes vagyok :D De inkább haladok eggyel és azzal szeretnék végezni.
  • Sir Quno Jedi
    #8481
    Ne légy butus. Általában heti egy rész van egy soriból, az 40perc se. Hatalmas, több hónapos szünetek vannak a szezonok között eleve. Szal. nem különösebben kell szuperképesség pár tucat futó (illetve előre betárazott) sorozat "egyidejű" nézéséhez.
  • Sir Quno Jedi
    #8480
    Legmostmégjobb karakter a srác anyja Gemma. Ő a matriarcha, nélküle nincs is Klub. Második szezonban olyan durva, hogy már fizikai fájdalmat okoz. :D Nomeg a nácikon ott élve beszarsz. Murva jó sorozat. Néha kicsit leül, node utána mikor kezdenéd beszokni, akkor olyat üt, hogy mégcsak.
  • Rockynhooo
    #8479
    Fuuu srácok köszi mindenkinek aki ajánlotta ezt a sorozatot. Telitalálat számomra. Két részt néztem meg, de ez az amit élek, sok banda, fegyverek, egymás átbaszása, üzletelések,zsaruk,alvilág és persze van azért érzelmi szál is. Ahogy lesz időm pörgetem is tovább, a SoA top kategóriába fog feljönni nálam már látom.

    Egyébként azt nem vágom, hogy bírtok nézni 1nél több sorozatot egyszerre? :D Én ha pl rákapok egy olyanra amiből már lement 4-5 évad, akkor képtelen vagyok mellé kezdeni újat, pörgetem addig amíg be nem érem a TV-t , vagy ha már lement a sorozat akkor a végéig nézem, nem bírom abbahagyni. Persze közbe ha van épp futó sorozatomból új rész akkor azt beszúrom, de hát az heti egy-kettő.
  • Sir Quno Jedi
    #8478
    Nyilván én is kiscsillió sorit nézek ezek mellett, csak sokuk nem megy éppen, avagy már lement, vagy nem kell külön említeni.

    Pl mézzük a Modern Family-t, meg a Castle-t, meg a Unforgiven-t, meg... satöbbi.