12414
  • ForzaInter
    #8477
    Hát én 40 sorozatot nézek jelenleg.:D Abból most kb 10-15 fut.

    GoT, SoA, Arrow, Anger Management ezeket én is nézem.

    True Blood-ot anno pedig valahol az 1. évad közepén abbahagytam. Pedig tetszett, de már fogalmam sincs hol hagytam abba, és túl sok évad lement már azóta, hogy neki fussak még egyszer.
  • Sir Quno Jedi
    #8476
    True Blood, GoT, Once Upon a Time, Haven, SoA, Grimm, Bones, Arrow, The Big Bang Theory, Anger Management stb., azé ezeket nézem folyamatosan, ha vannak.
  • ForzaInter
    #8475
    Mivel a Breaking Bad véget ért jelenleg sztem a legjobb futó sorozat,
  • Sir Quno Jedi
    #8474
    Az biztos, hogy odabax
  • ForzaInter
    #8473
    SoA pont az 5-6 rész után indul be igazán. Onnét kapott a készítő szabad kezet. Bár akit a téma hidegen hagy annak mindegy. Pedig az egyik legjobb sorozat jelenleg a tv-ben.
  • bakkerman
    #8472
    agymenők a comedy-n,épp ideje volt megvenniük a jogokat,top5-ös sitcom all time
  • lemongrass
    #8471
    én is. talán a másodikba belekezdtem, de hamar ment az X a sarokban...
  • Monoton
    #8470
    "Egy rész nem rész."
  • passatgt
    #8469
    (én 1. rész után kaszáltam:D)
  • Sir Quno Jedi
    #8468
    SOA-t nem lehet abbahagyni, tapasztalat.
  • Rockynhooo
    #8467
    Köszi a sok és gyors választ. Sopranos és a The Wire fix le lesznek pörgetve egyszer részemről is már annyian ajánlották. Ez a kettő ezer éve tervbe van, de nem tudom valamiért tologatom :D Azért is néztem be ide, hogy hátha olyan emberek akik nem ismerek tudnak olyat ajánlani amiről még nem is hallottam.

    Pár leírás gyors átolvasása utána ami nagyon jónak tűnik a fent említett két epic sorozat mellett: The Shield, Sons of Anarchy ,Orange Is The New Black.

    Nyomozásból most kicsit sok volt így azt elrakom a másik kettő jolly joker mellé. Az Orange-ról meg nagyon jókat írtak csak mégis kicsit kétkedve fogadtam, hogy női börtönről szól. Így hirtelen pár perc alatt úgy döntöttem, hogy ránézek a Sons Of Anarchyra, hátha elkap az a bizonyos gépszíj mikor csak rakod be egymás után a részeket.

    Ja és még a Lost-ot szokta ajánlgatni pár barátom, de az csak a fentebb említett pár után jön a listámon.
  • ForzaInter
    #8466
    Ha bűnüzés és maffia akkor a Sopranos kötelező számodra. A jelenleg futók közül ebben a témában pedig a Boardwalk Empire, Sons Of Anarchy és a Ray Donovan is mindenképp ajánlott. Ha nyomozás akkor Shield, Wire, Killing, Justified. Börtönös témában pedig az Orange Is The New Black, bár ez egy OZ-hoz képest lájtos, na meg női börtön de szerintem jó.

    Ezek mind minőségi kábeles sorozatok, persze ez nem jelenti azt, hogy mind tetszene.
  • LasDen #8465
    Róma, Sleeper Cell, House of Lies, Döglött Akták, Battlestar Galactica, Doctor Who, The Big Bang Theory, Törtetők, Dokik, Halottnak a csók
  • ReszegKoldus
    #8464
    The Sopranos, Boardwalk Empire, Sons of Anarchy, The Wire (ezt még nem láttam, de sokszor láttam mindenfelé, hogy ajánlották)
  • Janika114
    #8463
    A bűnözős, maffiás dolgokból kiindulva ajánlanám neked a Son of Anarchyt és a Boardwalk Empiret, a SoA egy motoros bandáról szól még a BE, Al Caponéék idejében játszódik, és részben az ő felemelkedését részben más karakterek történetét mutatja be. Mindkettő minőségi darab, nem gagyik. Esetleg még két régebbit is tudnék ajánlani ha nem láttad még őket az egyik a Maffiozók ami az egyik legjobb sorozat volt számomra a másik pedig a The Shield azaz a Kemény zsaruk.
  • passatgt
    #8462
    börtönösnek meg Orange is the new black
  • passatgt
    #8461
    The Wire, The Shield, Person of Interest, White Collar, Hunted
  • Rockynhooo
    #8460
    Valaki tudna ajánlani sorozatot? Kis infó azokról amiket eddig nagyon éltem :D Top: Breaking Bad, Prison Break, Elit alakulat. Ez a három volt a kedvencem. Amik tetszettek/tetszenek még: Homeland, OZ, Trónok Harca. Nyomozós, bűnözős, tényfeltárós, börtönös, maffiás dolgokat élem nagyon. Breaking Bad sajnos most ment ki, helyette kezdtem a Homelandet de azt gyors lepörgettem addig, hogy beérjem a TV-t. Mellette a Trónok harca van még de az ugye elég sokáig szünetel még. Meg a How I metet nézem még de azt csak a poén faktor miatt. Homeland meg Trónok harca mellé elférne még egy komolyabb sorozat. Lehet régi vagy új is. Ha azokon a témákon belül tudtok valami jót belőni amiket írtam akkor várom a jó tanácsokat. THX
  • Narxis
    #8459
    looooooooooool
  • ldavid
    #8458
    telitalálat :D

  • Narxis
    #8457
    A Xenanak nekem talán az első 2 vagy 3 évada tetszett utána pedig átment egy ilyen orbitális baromkodásba. Valamilyen új fajta drogra szokhattak rá a készítői vagy nem tom pedig az alapötlet, hogy más kultúrákat is be akartak mutatni sztem nem volt rossz. A megvalósítás viszont komikusra sikerült.

    A Herkules egy kicsit jobban sikerült, kb. ahhoz tudnám hasonlítani az Atlantis-t.
  • ForzaInter
    #8456
    Pedig az anno egy elismert jó sorozatnak számított amerikában ahogy a Hercules is.:D
  • lemongrass
    #8455
    Masters of Sex jónak tűnik... (első rész alapján)
    ugyanezt nem tudom elmondani a Hello Ladiesről.
  • ProGabe #8454
    Azoknál hogy???????????? Főleg a xenánál?!?!?!!?!? Csak belegondolok abba, hogy lehet valami szarabb annál és elkap a hányinger :D
  • Malakai
    #8453
    Azthiszem ezt megszépítik az emlékek. :)
    Egyébként kb egy szinten van azokkal, vagy a Merlinnel, kis aranyos blődi.
  • Monoton
    #8452
    Szerintem meg sokkal gyengébb egy Xena vagy egy Herkulestől :)
  • Narxis
    #8451
  • Bulykin
    #8450
    Na megnéztem az Atlantis első részét, hát nekem bejön :D
    Maga a sztori kurvajó, érdekes és misztikus, a karakterek könnyen szerethetőek. Kicsit a Merlin-re emlékeztetett, viszont szerintem jobb annál!
  • ProGabe #8449
  • Bulykin
    #8448
    :D

  • ProGabe #8447
    Arra nem nehéz :)
    Készülj fel egy-két nagyon-nagyon durva szarkavarásra :D
  • Sir Quno Jedi
    #8446
    én most szokom rá a sons of anarchyra (inglis onli)
  • Narxis
    #8445
    Nagyon jó volt a 2. rész is és jónak ígérkezik a 3. is. Jó kis Merlin pótlás lett ez a sorozat. :)
  • Narxis
    #8444
    Megérkezett az Atlantis 2. része. Nézzétek, nézzétek!
  • Tikal #8443
    szerintem nagyon jó volt végig, sőt a végére indult csak be igazán :)
  • Narxis
    #8442
    Még mindig nagyon jó a Parks and Rec. :D
  • Monoton
    #8441
    Holnap már lesz szerintem. :)
  • LasDen #8440
    a magyar nem izgat, de nincs angol felirat a 3.-hoz.
  • Monoton
    #8439
    Amennyire jól kezdődött az Orange Is The New Black annyira gyenge fostalicska szappanopera lett a folytatás. :(
  • Monoton
    #8438
    Készül, csak aki lefoglalta az hozzá sem kezdett és a napokban jelentkezett egy tag aki vinni fogja.