12414
  • Narxis
    #8597
    Hát jah...csak olyanba kezdtem bele ami tutira érdekelt ezért nem is volt olyan amit félbehagytam. :D
  • Narxis
    #8596
    Breaking Bad-ből megnéztem az első 3 részt, erre a lakókocsis menekülős nyitányra emlékeztem. Nagyon tetszik, töltöm a többi évadot. :D Kicsit nyomasztó sorozat de valahogy tetszik. Érdekel, hogy mi lesz Walter White-tal és a fiatal sráccal. :D

    Na ez van, ami régen nem érdekelt az ma már érdekel. Kíváncsi leszek, hogy a többinél mi lesz mert csak trailereket láttam.

    Ja ám igaz, a könnyedebb sorozatok jobban csúsznak de a legtöbbnél bele se néztem ha nem tetszett az alapsztori. Talán ez volt a hiba. Mindegy, most pótolom. :D
  • lemongrass
    #8595
    még mindig a Hello Ladies-hez kapcsolódva.
    azon most komolyan majdnem megfulladtam a röhögéstől, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a nagyfejű kerekesszékes tag éjszaka átküld egy képet a farkáról a magas cingárnak.
    kész, megdöglök!
  • lemongrass
    #8594
    én meglestem első 2 epizódot.
    felidegel, hogy ennyire balf*sz... anno a Worst Week-et is emiatt hagytam abba...

    ettől függetlenül most, mivel semmi olyan nincs, ami lekötne, leszedtem a 3-4-5 részt. meglesem zsinórban.
  • Janika114
    #8593
    Én nézem, pont kérdezni is akartam már én is hogy nézi-e még valaki. Idei évad a legnagyobb pozitív csalódás nekem. Elvileg 7.részben derül majd ki hogy kicsoda RJ.

    Narxis, ha már ennyi alapművet kipróbálsz ne hagyd ki a The Shield-et (nem a Marveles) se.
  • passatgt
    #8592
    akkor hajrá, első 5 eddig redjohn volt és a jövőheti is az lesz:)
  • ldavid
    #8591
    én majd a redjohnos részbe belenézek, meg még talán a következőbe (ami ugye az első "nem piros" lesz), aztán csókolom
  • passatgt
    #8590
    na, pedig ajánlatos, eddig csak redjohn rész volt:)
  • Calver
    #8589
    évadnyitót megnéztem, félúton játszottam egy Mentalista bingót (találd ki a végső megoldást legalább 90%-os pontossággal a 20. perc előtt, sikerült), végignéztem, elmentem a sarokba zokogni, éreztem, ahogy az agysejtjeim tömeges öngyilkosságot követnek el, aztán pár hétre mély depresszióba estem.

    azóta valahogy nem volt kedvem folytatni
  • passatgt
    #8588
    Mentalistet nézi valaki még?:)
  • ForzaInter
    #8587
    ezek kb 1 évre elegendő sorozatok:D
  • ForzaInter
    #8586
    milyen bolygón éltél Te eddig, hogy ezeket az alapsorozatokat nem láttad?:D

    nem mondom, hogy nem fognak tetszeni ezek a sorozatok. de a bb, maffiózók, wire, homeland, ezek mind nagyon lassú drámák. ahogy eddig észrevettem te inkább a könnyedebb akciódús sorozatokat szereted:) persze ettől tetszhetnek ezek is, szerintem mind nagyon jó sorozat. főleg a sopranos, bb, wire trió, ezek nálam top10-es sorozatok.

    a spartacus, és a prison break tuti tetszeni fog.
  • Janika114
    #8585
    Huh jó sok király sorozatról maradtál eddig, ahogy elnézem miket kezdesz be :D
  • Narxis
    #8584
    Neemár :D Pedig én szeretni akarom. Tényleg mindenhol áradoznak róla, én is szeretnék áradozni róla. :D Am. meg leszedtem a Maffiózokat is és a Prison Break-et vagyis az első évadot. :D Tényleg szélesíteni akarom a látóköröm, remélem mindegyik tetszik majd mert akkor hosszú időre elég sorozatom lesz. :D
  • ForzaInter
    #8583
    már előre látom, hogy se a bb, se a homeland se a wire nem fog tetszeni:D

    spartacus viszont tutira befog jönni, az a Te stílusod lesz..:D
  • Narxis
    #8582
    De, de nagyon régen. Vagy legalábbis én nem nagyon emlékszem rá, azt tudom, hogy nem adtam sok esélyt neki mert a téma nem vonzott. Aztán azóta szerintem lehet változott egy kicsit az ízlésem is, több nem fantasy-sci-fi sorozatot nézek, hátha most bejön. :D
  • stargatelost
    #8581
    Nem azt mondtad, hogy a bb-t már egyszer elkezdted?
  • Narxis
    #8580
    30? Az szép. :P
  • Narxis
    #8579
    Jaja bár nem ígérhetem, hogy végig is nézem az utolsó részig de mindenképp hosszabban bele akarok nézni, nem csak az első pár részt. :D

    Pl. Breaking Bad első évada csak 7 rész ha jót töltöttem le szal ezt a 7 részt mindenképp megnézem aztán meglátjuk. :D
  • stargatelost
    #8578
    na látom elkezdtél másfelé is orientálódni :D
  • Monoton
    #8577
    Én is most a kb. 30 aktív sorozatom mellé betettem 8-10 őszi animet is.
  • Narxis
    #8576
    Töltöm a Breaking Bad, Homeland és True Blood első évadait.

    Közben nézem a Dads-t, Mom-t és a Sean saves the world-öt. :D

    Mom-ot Anna Faris miatt kezdtem el nézni de nagyon megtetszett a sorozat, nem röhögöm könnyesre magam de van pár jelenet aminél hangosan felröhögtem. Dads-et meg akartam nézni, hogy tényleg olyan szar-e mint mondják de nekem bejön. Látom, hogy gyenge eresztés de nekem még elfogadható. :D Sean saves the world-ből még nem néztem részt de trailer alapján tetszett.

    Folyamatban van még a The Wire, Spartacus és a Rescue Me nézése meg még gondolkodom a Drop Dead Diva-n és a Hello Ladies-en de utóbbi trailere annyira nem győzött meg.

    Belehúztam a sorozatokba, nem panaszkodom, hogy nincs mit nézni. :D
  • Monoton
    #8575
    Na a Strike Backből már csak egy évad lesz :(
  • Narxis
    #8574
    Ja akkor bocsesz... :D
  • Monoton
    #8573
    Igen, Deeks érkezésével a poénfaktor is megemelkedik :D
  • Calver
    #8572
    én írtam azt! [asztalracsap]

    de ha nem én írtam volna, akkor is igaz lenne első pár rész gáz, utána egyre jobb lesz, második évadtól és Deeks becsatlakozásától (aki mondjuk feltűnik első évadban is) még annál is inkább.
  • Narxis
    #8571
    Nekem kicsit uncsi volt de mindenképp maradok én is még legalább pár részig.

    Elkezdtem viszont az NCIS LA-t és a kliséhegyektől meg néhány orbitális baromságtól eltekintve egész jó, azt írtad, hogy 2. évadra indul be szal addig mindenképp nézem aztán meglátjuk. :D
  • Monoton
    #8570
    A Dracula első része elég jó lett, bár vannak benne érdekes dolgok. Mindenképp maradok és nézem tovább.
  • ldavid
    #8569
    a Let's potato chips az új 'újság'
  • Monoton
    #8568
    Két percet bírtam a 2. részből. Cancel.
  • Narxis
    #8567
    Nekem is. :D
  • Bulykin
    #8566
    Ez a Tomorrow People nekem nagyon bejön :)
  • passatgt
    #8565
    akinek tetszett a Mayday és a Broadchurch, ajánlom a The Guilty, szintén angol, 3 részes sorozatot
  • Janika114
    #8564
    Bocs a dupláért de javítom magam, Community: Január 2, Chicago PD: Január 8.
  • Janika114
    #8563
    Szerintem se volt rossz, kár érte. De legalább hamarabb jön a Community :D
  • Monoton
    #8562
    Basszus, pedig a WTTF-ben a ket apa rohadt jo poenokat hozott. :(
  • Narxis
    #8561
    yeeeee
  • Janika114
    #8560
    Na lehet mégse január lesz az. Elvileg az NBC kaszálta az Ironside-ot, Welcome to the Family-t, érkezik a Community és a Chicago PD.
  • DasIsFuck
    #8559
    remélem jó nézettsége van, mert tényleg szerintem páratlan jelenleg.
    (számomra mindenképp az:)
  • Bulykin
    #8558
    nézettségileg milyen? Gondolkozom rajta hogy akkor elkezdem, remélem nem csak 1 évadot fog megélni :P