12414
  • Narxis
    #8637
    Dehogy nézem egyszerre. :D Épp ezért dilemmázok. Amiket itt berendeltem magamnak azoknak a feléig se jutottam első évadban. A Drop Dead Diva-ból le tudtam tolni az első évadot de az alvás időmből ment el, nagyon csajos sorozat viszont valahogy a szereplők nagyon szerethetők és eszméletlen jól néz ki benne 2 csaj szereplő. :D

    De most a PB ezt is háttérbe szorította, újra láthatom Lorit a Walking Dead-ből jeee. :D Breaking Bad-et is tolnám de még mindig nem jutottam el a 4. évadig.

    Nagyon-nagyon sokáig nem fogok panaszkodni, hogy nincs sorozatom, még lenne pár film is amit megnéznék, szóval jól összejött a néznivaló. :D

    Még jó hogy a Lost-ot ledaráltam. :D
  • stargatelost
    #8636
    PB az nagyon rákattanós, az első évad olyan, mint a drog :D Szerintem neked még a negyedik évad is tetszeni fog :) (szerintem nevetségesen fos volt, elképesztő, hogy elbaszták :D)

    De most ezt mind egyszerre nézed, amiket berendeltél magadnak? :O Szerintem kizökkentő, én ha darálok, mindig csakis egy sorozatot, hogy teljesen elmerüljek a hangulatában :) Meg hogy van időd ennyire? :D
  • Narxis
    #8635
    Leszedtem most a 3. részt de majd egyszer megnézem, nem sietek vele hátha... Pl. a marveles S.H.I.E.L.D. is elég nyögvenyelősen indult.

    Viszont berendeltem magamnak a Rescue Me-t. :D A Prison Break-be pedig nagyon belelendültem, nagyon tetszik. Annyi sorozatom van amúgy, hogy akár a most adottakat nem is kéne néznem, majd lehet azt fogom csinálni és inkább bepótolom ezeket a befejezett sorozatokat.
  • Bulykin
    #8634
    én az első részt se bírtam végignézni
  • lemongrass
    #8633
    az a baj, hogy junkie-n nem akarok róla olvasni, mert félek a spoilertől. :D
    ha 3 rész, akkor gyorsan meglesem inkább az elsőt. vagy tetszik, vagy nem. ha nem, akkor a maradék 2-t beteszem ilyen kajálás alá való nézelődősnek. ha igen, akkor mehet egymás után.
  • passatgt
    #8632
    The Guilty is jó, csak 3 rész
  • lemongrass
    #8631
    Broadchurch letudva. nekem iszonyatosan tetszett!
    a Mayday 1 fokkal elvontabb. abból már csak az utolsó részt kell látnom.
    belekezdtem az új-zélandiba is /első rész/ az tűnik a leggyengébbnek...
  • grebber
    #8630
    Tud valaki valami jó sorozatos oldalt?

    Eztv kurva lassu,mármint most is kint vannak új sorik és még nincsenek ott kint pedig pl piratebayen kiadja hogy eztv-s a torent. :(
  • ForzaInter
    #8629
    Én a pilot után kaszáltam, pedig nagyon vártam..
  • Narxis
    #8628
    Úgy néz ki Dracula kaszát kap nálam. :(
  • ldavid
    #8627
    Crazy Ones jó volt most :D

    meg az MJF show is jópofa, kezdem megkedvelni
  • Narxis
    #8626
    Belenézek. :D
  • passatgt
    #8625
    Workaholics? Nagyon vicces, és nem visz el sok időt:D
  • Narxis
    #8624
    aha :D má sztem simán megvan :D
  • LasDen #8623
    lassan meglesz a heti műsor szerkezet...?? :D
  • Narxis
    #8622
    Berendelve The Shield, Brooklyn Nine-Nine és Trophy Wife.
  • ForzaInter
    #8621
    Jaja, de ezt talán jobb szinkronnal nézni annak aki nem tud angolul.
  • Monoton
    #8620
    Igen :) De akit érdekel a média világa annak kötelező darab,
  • ForzaInter
    #8619
    annak az 1 részében annyit beszéltek, hogy olyan volt mintha egy könyvet olvastam volna:D
  • Narxis
    #8618
    Abban már nem bízom, hogy látszatra mi érdekel, biztos ami biztos belenézek. :D
  • Monoton
    #8617
    Ha erdekel a hirados tema, nagyon ajanlon a Newsroomot. :-)
  • Narxis
    #8616
    Hmm abba mintha már régen belenéztem volna de megnézem megint. :D
  • Narxis
    #8615
    Okk, belenézek.. :D
  • ldavid
    #8614
    egy ideig eltart majd mire ezeket végignézed :D

    Firefly-t is lesd meg, az rövid
  • LasDen #8613
    a Sleeper Cellt is berendelhetnéd...
  • Narxis
    #8612
    Homeland berendelve. :P Csak a pilotot néztem de nagyon tetszik. Nem engedem, hogy a The Wire megakadjon. :D Csak azért is sorozatjunkie leszek. :D

    Am. tök meglepő, hogy ezekről a jó sorikról lemaradtam, most már nem csak leírás alapján választok hanem legtöbbnél minimum a pilotot megnézem.
  • stargatelost
    #8611
    Amiket "berendeltél", azokból megnéztél már pár részt? Az elbírálás előtt lévő The Shieldet mindenképp rendeld még be :D The Wire szerintem meg fog akadni a torkodon, nekem se jött be, de azért végigszenvedtem. Homeland meg... háát a mostani évad alapján azt mondanám, hagyjad inkább :) Rescue Me jó dráma, mivel bírod a Chicago Fire-t, szerintem ez is tetszeni fog.
  • ReszegKoldus
    #8610
    Deadwood :D
    szen frensziszkó kákszáká
  • Narxis
    #8609
    Narxis csatorna

    Berendelve:

    Breaking Bad(3. évad végén tartok)
    The Sopranos(teljes)
    Prison Break(teljes)
    Spartacus(teljes)
    Drop Dead Diva(teljes)
    NCIS LA(teljes)


    Elbírálás alatt:
    Homeland
    Rescue Me
    The Shield
    The Wire
    Rome
    Nikita
    Deadwood
    Hart of Dixie
    The Millers
    The Blacklist
    The Michael J Fox Show
    Da Vincis Demons
    Hello Ladies

    Breaking Bad tényleg nem az én stílusom de nem rossz mindenképp megnézem végig.
  • Monoton
    #8608
    A Blacklist egyre jobban tetszik, Spadernek jól áll a szerep.
  • cobol
    #8607
    Köszi!
  • stargatelost
    #8606
    Na, Chicago Fire megbolygatja a status quo-t? Vagy ez is csak egy pár részes szál lesz...

    #8605: Innen szemezgethetsz.
  • cobol
    #8605
    HI

    Le tudtam a The Killinget és a The Bridge-t.
    Kérdésem: Van még ilyen műfajú v témájú sorozat? Ezek tetszetek.
    A Low Winter Sun nem bejövős valamiért.
  • ProGabe #8604
    Én szeretem, de sem Modern Family, sem Parks & Rec nincs a héten :((((((((. HIMYM fos, mást meg nem is nézek. Pontosabban még a SoA-t, de abban nagy ívben szarnak ilyen-olyan ünnepekre :D
  • Calver
    #8603
    engem csak a horror része tart még mindig vissza, abszolút de nem egy általam kedvelt stílus, legalábbis vásznon/képernyőn
  • Monoton
    #8602
    Scandal :D
  • stargatelost
    #8601
    Az egyik legjobb sorozat már harmadik éve :)
  • Calver
    #8600
    lehet h tényleg nézni kellene ez az AHS-t?
  • ldavid
    #8599
    de utálom a kurva ünnepi epizódokat
  • ForzaInter
    #8598
    Na ha a BB már tetszik az jó, és csak egyre jobb lesz folyamatosan.