12414
  • cobol
    #8717
    El kezdtem nézni a Lilyhammer 2 évadot,hát jobb mint az első eddig.Szakadtam a röhögéstől.

    Hannibalt is most kezdtem,nagyon bejön,nem tudom eddig miért nem kezdtem el.Korrekt.

    Amiket most néztem,azok többsége mini sorozat,de frankó.

    Ajánlom másoknak is.

    Ezeket néztem az elmúlt pár hétben: Top of the Lake, Shetland, Broadchurch, The Village, What Remains, The Guilty

  • Rockynhooo
    #8716
    Visszapörgettem már, mikor is tettem fel ezt a kérdést.... hát elkapott az a bizonyos gépszíj, mert ma értem a 6. évad 11. részéhez :D ergo beértem a valóságot. Cirka 50 nap alatt lement, pedig nincs sok szabadidőm. Tényleg iszonyat jó sorozat.
  • bakkerman
    #8715
    köszi,akkor azt még kibírom :D
  • Narxis
    #8714
    Tyűűű ez a mostani Beauty and the Beast rész könnyfakasztó lett.
  • passatgt
    #8713
    nem volt értelmes megoldás rj-re, ez még talán belefért, két dolog:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2 évet ugrunk előre következő részben, másik meg hogy RJ éppen mondta, hogy van egy belső embere a cbi-ban, azért tudta a listát, szóval valaki a 4 közül rj-nek dolgozott
  • ToCsEk
    #8712
    nemfog :( redjohn szál végleg lezárva :/
  • Janika114
    #8711
    Nekem van egy olyan érzésem hogy csak vakítanak minket ezzel a megoldással, és még előfog jönni Red John, elég sok minden nem passzolt.
  • lemongrass
    #8710
    indavideo-ra valaki pakolja fel folyamatosan a szinkronost.
  • ToCsEk
    #8709
    nekem adta, csak a futás a végén az volt fail
  • ldavid
    #8708
    port meg a wiki szerint 29-én
  • bakkerman
    #8707
    nem tudjátok mikor adják az Agymenők 06x15-öt szinkronosan a comedyn? Az eddigi összes részt szinkronnal néztem,nem akarom elkezdeni felirattal
  • [HUN]FaTaL
    #8706
    Mentalist szál lezáró valami kibaszott vicc volt, a vége egy sitcomnak is elment volna :D Így elbaszni valamit, érthetetlen.
  • Bulykin
    #8705
    ez a Ground Floor nekem nagyon tetszik :)
  • [HUN]FaTaL
    #8704
    Akkor a POI után meglesem a pilotot :)
  • Narxis
    #8703
    Nagyon jó.
  • Monoton
    #8702
    Topikjában van pár komment.
  • [HUN]FaTaL
    #8701
    Almost Human pilotot megnézte már valaki? Milyen?
  • ForzaInter
    #8700
    Már elindult a 2 évad.
  • cobol
    #8699
    The Fall. Most néztem meg,nagyon jó volt a sorozat,végig lekötött.Úgy tudom lesz második évad.Csak ajánlani tudom.

    Lilyhammer. Tele van klisékkel,de nagyon tálalják,sokat nevetem frankó sorozat.Már várom a második évadot.
  • ReszegKoldus
    #8698
    és majdnem a rész fele ezzel a haaatalmas poénnal ment el
  • Sir Quno Jedi
    #8697
    Na nálunkfelé nem fekve csinálják, hanem hajolj le, bokafogás és durrbele. Így ha meghal közben a doki, azt észre fogod venni... :D
  • Narxis
    #8696
    Pedig elvileg élő közönség előtt veszik fel...
  • Monoton
    #8695
    A Dadsről annyit, hogy abban láttam az eddigi leghosszabb aláröhögős jelenetet. Már én éreztem magam kínosan.

  • passatgt
    #8694
    Poi ütött...
  • Narxis
    #8693
    Direkt azért írtam be ide mert vártam a reakciókat. :D Gagyi de nekem tetszik. Mondjuk tényleg vannak olyan béna jelenetek benne amikor a hajamat tépem, pl. amikor feltesznek egy ártatlan kérdést és már tudjuk, hogy erre jön majd a poénos válasz de a legrosszabb amikor egyáltalán nem poénos. :D Mindegy én azért szeretem, kell az ilyen "agykikapcsolós" sorozat is néha, főleg egy fárasztó nap után. :D
  • ForzaInter
    #8692
    Dads? Az kb egy 0/10-es sorozat.:D
  • Narxis
    #8691
    Mai Dads részen besírtam, jó kis sorozat. :D

    Amikor

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Camilla befingott ott kész voltam... :D
  • Calver
    #8690
    jaa, értem.

    hátööö... igen, az is érdekes volt.
  • passatgt
    #8689
    arra gondolok, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carl Matthews meglepődött, hogy felakasztotta Lanie hasonmását
  • Calver
    #8688
    várjál várjál, te most melyikre gondolsz?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert én az ehetire, ahol Lanie hasonmásának a hullájával kezdenek és
    [spoiler]Jerry Tyson/3XK volt aki a háttérből manipulálta a dolgokat
    [/spoiler]
  • passatgt
    #8687
    az elején nem lett volna elég, ha simán telefonál a tag a rendőrségnek? vagy a kamera miatt kellett meglepődni?:D mondjuk ez minden nyomozós sorozatban így van...:)
  • Calver
    #8686
    Castle, Castle... ez az eheti rész lehetett volna annyira jó is ha nincs az a szánalmas "ejjdesejtelmes" zene-szerűség bevágva minden második jelenet után,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és a végén kihagyják Beckett "rémült" arckifejezését...

    de legalább az első 5 percben kitaláltam, h kiről lesz szó a részben
  • lemongrass
    #8685
    Shameless berántott!
    darálva lesz!
  • lemongrass
    #8684
    junkie-n pedzegették, h volt már olyan, h korai kasza után itthon megvettek egy sorozatot és leadásra került a többi epizód is... /Partners @ HBO/

    Shameless S01E01 most csúszik lefelé.
  • Monoton
    #8683
    Nekem a Welcome to the Family is tetszett, kár hogy annak is vége lett :(
  • ForzaInter
    #8682
    Jaja nekem is. Legjobb ujonc sitcom, és persze, hogy lelövik 2 resz utan.:(
  • lemongrass
    #8681
    We are Men-nel hamar végeztem. nekem kifejezetten tetszett.
  • Janika114
    #8680
    Shamelesst én is akartam ajánlani, az szerintem is bejönne neked. Amúgy igen ment a League a CC-n egy darabig.
  • lemongrass
    #8679
    lehet, hogy én vagyok nehéz eset :D
    Killing - pipa /szinkronnal kuka/
    Banshee - /2 részt láttam - elraktároztam magamban, h majd megnézem, úgyhogy szerintem most jött el az ideje! :D/
    Talán a Bates Motel mozgatja még meg a fantáziám.
    a 2-3 meg is van.
    /Ray Donovan-ről most hallok először/
    Shameless jónak tűnik. azt mi adja? /mondjuk lényegtelen, ha elkezdem, akkor nem féltávnál akarok bekapcsolódni./ úgyhogy a felsorolásból lett 4-5 :D

    Gengszteres, újságírós, motorosbandás dolgok annyira nem állnak hozzám közel - úgyhogy itt a kínálat megvan, az ízlésem nem találkozik vele. hiába mondják, h a SoA az mekkora überfasza, ha nekem az a rockos, drog - fegyverkereskedős motoros izé nagyon nem jön be.
    american horror story-ba belekóstoltam még az elején. kaszáltam.

    @RészegKoldus
    Office-ról, ami rémlik. -> újév napján fetrengtünk a csajommal. alvás/pihenés/józanodás :D -> ez ment a háttérben.. /Comedy/ és rettentően idegesítő, humortalan, trágya volt... valami olyan rémlik, hogy a főszereplő buziskodott a szemüveges fószerrel.
    Alapból a szereplők idegesítőek. /ez a 2 kifejezetten./
    ha bmikor ez ment, már vetődtem is a távirányító után, h elkapcsoljak.

    @ldavid
    ezt néztem ki én is a felsorolásból. :D

    @precision
    szinkronnal semmit. Max X-Akták, Twin Peaks, Miért éppen Alaszka?
  • precision
    #8678
    IT Crowdot nehogy szinkronnal nézd... tönkre teszi az egészet...

    a Breaking Bad -nek meg kell egy kis idő... bár nekem az első két évad is tetszett de sokan vannak azok akiknek annyira nem jött be de a 3. évadtól kezdve istenítik a sorozatot... :) esetleg ha nincs más próbáld meg újra, hidd el, megéri :)