12414
  • ForzaInter
    #8797
    Eastbound and Down-t nézte valaki?

    A vége elég zavaros volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor amiket láttunk itt az utolsó évadban azok csak Kenny agyszüleményei voltak amiből forgatókönyvet írt? Vagy miután újra összejött April-el azután láttuk a gondolatait ami a forgatókönyve befejezése lett, mert ugye előtte a végét kitörölte.
  • ldavid
    #8796
    son of a bitch, after everything scrubs did for him :DD

    hát rohadtul remélem hogy összejön a #sixseasonsandamovie (ha más nem, a movie majd crowdfundingból)
  • Calver
    #8795
    1:04, Annie arca, ebből vajon hány perc múlva lesz reakciógif?
  • ProGabe #8794
    ÚÚÚÚÚÚúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!

  • Janika114
    #8793
    Nem, teljesen más, a Jóbarátok egy sitcom, az OC egy feelgood dramedy fiatalokról. Ha szereted Rachel Bilsont a Dixiebe akkor sztem a Narancsvidék is bejönne.

    Life's too shortot nézte valaki? Én most nyomom le azt a pár részt ami eddig volt, de hatalmas az egész. Liam Neeson első részbeni jelenetén pedig szakadtam.
  • Narxis
    #8792
    Jaaa, azt ismerem hallomásból de az uncsi, nem? Vagy olyan mint pl a jóbarátok?
  • Janika114
    #8791
    Igen, ő is adja, de onnan ne feledjük Natalie Moralest se.
  • ldavid
    #8790
    Bilsont én is szeretem, a sorozatait már sajnos kevésbé

    viszont most annak nagyon örülök hogy végre van, amiben nézhetem Sarah Michelle Gellart :)


    #8789 na, ő nálam csak olyan "jópofa" kategória (persze attól még nem csúnya)
  • passatgt
    #8789
    És Malin Akerman a Trophy Wifeból?:)
  • Janika114
    #8788
    Én is, pedig alapból szőke párti vagyok :D

    HIMYMnél meg semmiről se maradtál le szerintem, sajnos.
  • lemongrass
    #8787
    Rachel Bilson - belé mindig szerelmes leszek, ha meglátom...

    erről jut eszembe. HIMYM-ben történt valami? már vagy 3 hete nem néztem új részt.
  • Janika114
    #8786
    Na valamiben egyetértek veled :D Az OC meg tényleg nagyon jó, ott szerettem meg Zoe Hartot öö vagyis Rachel Bilsontés miatta kezdtem el nézni a Dixiet de nem bántam meg.
  • Calver
    #8785
    de az! [asztalracsap]

    jó, van egy-két gyengébb tömb benne (első évad közepe-vége, harmadik évad), de nagyrészt zseniális, negyedik évad meg végképp kurvajó. na meg Olivia Wilde... (és a következmények )
  • ReszegKoldus
    #8784
    tényleg jó, ráadásul a második évadtól szerintem még jobb is lesz, mert...áá majd meglátod

    ja és nyugi én is nézem a Dads-t, de szerintem elég pocsék :D
  • passatgt
    #8783
    jó, annyira nem királyság, még nem értem a végére, majd valahogy ki kéne derítenem hol hagytam abba és folytatni, most úgysincs mit nézni:D
  • Calver
    #8782
  • passatgt
    #8781
    Narancsvidék? legnagyobb királyság, és a Hart of Dixie csaj is benne van:)
  • Narxis
    #8780
    Az mi? :D
  • passatgt
    #8779
    akkor nézzed a The OC-t:D
  • Narxis
    #8778
    Ez a Hart of Dixie is jó sorozat. Aranyos a főszereplő csaj.
  • 29spotty
    #8777
    Krimi-thrillereseknek jó hír, hogy jön a Törvény nevében, ami újabb HBO sorozat,Matthew McConaughey-val és Woody Harrelson-nal, aki kicsit megöregedett, de nagy forma. Itt egy kis trailer felirattal.
  • ldavid
    #8776
    az is Dads szint közeli pedig :D

    de a millers is oda sorolható
  • Narxis
    #8775
    +1
  • lemongrass
    #8774
    a Mom-ot én kifejezetten csípem.
  • ForzaInter
    #8773
    We Are Men-ért nagy kár.:( az egyetlen sitcom ami bejött..
  • Monoton
    #8772
    Egyébkét én a Millerst (első pár részt láttam eddig) sokkal rosszabb sorozatnak gondolom, aztán a tengerentúl elég jó nézettsége van. :/ A sitcomok közül, amiket idén levettek a képernyőről (We are men, Welcome to my family) sokkal rosszabb a Dads, Mom, Millers hármas.
  • Monoton
    #8771
    Én is néztem, csak nem készül több magyar felirat (vajon miért? :D)Annyira meg nem érdekel, hogy angol felirattal nézzem :D
  • LasDen #8770
    en a helyedben ezt titkolnam :D
  • ForzaInter
    #8769
    Valószínű Te vagy az egyetlen ember az országban aki ezt a sorozatot nézi.:D
  • precision
    #8768
    ez most nekem sem jött át
  • [HUN]FaTaL
    #8767
    Sajnos ez vérgagyi.
  • stargatelost
    #8766
    Uhh, de rossz
  • Narxis
    #8765
    pfff ne már, hogy csak nekem tetszik ez a sorozat :p
  • ldavid
    #8764
    na de hol kell nevetni?
  • passatgt
    #8763
  • Narxis
    #8762
    Hatalmas! :DDD

  • Monoton
    #8761
    Egyetértek
  • Janika114
    #8760
    Engem nem idegesít. :D Szerintem is jó volt amúgy, úgy ahogy a Brooklyn99 is megtalálta önmagát és beállt egy nagyon jó szintre.
  • Monoton
    #8759
    Blacklist félévadzáró
  • ldavid
    #8758
    Crazy Ones jó volt megint (Lavell Crawford! :D)
    viszont Williams továbbra is nagyon idegesítő