12414
  • passatgt
    #8839
    én csak az amerikait láttam, az nekem nagyon bejött
  • Janika114
    #8838
    Broen dán változat vagy a The Bridge amerikai változat a jobb? Ha valaki esetleg látta mindkettőt írhatna véleményt. Nagyon lassan haladnak? Nem vagyok oda az ilyen lassabb, komorabb krimikért, a Killing az nem is jött be, de gondoltam adok még egy esélyt a témának, és Broent sokan dicsérik.
  • ForzaInter
    #8837
    Összes sorozatom alapján:

    1. Breaking Bad
    2. Sons of Anarchy
    3. Boardwalk Empire
    4. Game of Thrones
    5. Ray Donovan
    6. Shameless
    7. Justified
    8. The Killing
    9. Vikings
    10. Banshee

    +1. The Walking Dead


    Újoncok:

    1. Ray Donovan
    2. Vikings
    3. Banshee
    4. Hannibal
    5. Bates Motel
    6. Rectify
    7. Orange is the New Black
    8. The Americans
    9. Peaky Blinders
    10. Hemlock Grove
  • grebber
    #8836
    Frankó ez a két lista Tronokat ismerem meg a Breaking Bad hallottam és ennyi. Látni egyiket se láttam egy részt se a többiről meg nem is halottam.

    Egy Killingről tudok de annak egyelőre vége! Ez az új ismeretlen nekem.
  • Janika114
    #8835
    Na bocsi a tripláért, de nem lehet szerkeszteni, egy moderátor törölhetné az első kettőt.

    Drámák:

    1. Son of Anarchy
    2. Game of Thrones
    3. Boardwalk Empire
    4. Shameless
    5. Breaking Bad
    6. Person of Interest
    7. Orange is the new black
    8. Fresh Meat
    9. Banshee
    10. Utopia

    20 percesek:

    1. The League
    2. Dates
    3. Hello Ladies
    4. Brooklyn 99
    5. The Crazy Ones
    6. Arested Development
    7. South Park
    8. Modern Family
    9. Legit
    10. Raising Hope
  • stargatelost
    #8832
    Na, egy év végi toplistázás? 2013 legjobb sorozatai szerintem:

    1. Breaking Bad
    2. Utopia
    3. Southland
    4. Shameless
    5. The Wrong Mans
    6. Siberia
    7. Wilfred
    8. The Killing
    9. Banshee
    10. Hannibal

    Breaking Bad hozta a kötelezőt, korunk legjobb sorozata elegánsan távozott. Utopia a legjobb újonc volt, brutális, tele wtf-kal és nagybetűs Hangulattal. Southland az ötödik évadra beállhatott a The Shield mellé, mint legjobb zsarus sorozat, a húsba markolóan reális dráma, LA utcák mocska, és a lélegzetelállító utolsó epizódok megérdemelten repítették nálam a harmadik helyre. A Shameless még mindig a legjobb dramedy, Gallagherék a harmadik évadban sem hazudtolták meg magukat, hogy együtt sírjunk, vagy nevessünk a csóró családdal. The Wrong Mans: ahogy már írtam, zseniális és elborult volt, méltán itt a helye. Siberia a nyár legszórakoztatóbb sorozata volt, remekül vedlett át álrealityből egy Lost-light túlélősorozattá, jó pár wtf-kal, az utolsó epizódok pedig olyan durvulásokat hoztak, hogy az egyik legfájóbb kasza lesz, ha nem folytatják. Wilfred: kicsit meglátszott rajta a showrunner váltás, de még mindig nagyon jó, Wilfred mind gamejei ütnek, és most sem maradtak el a "kutya" kilétéből adódó wtf pillanatok. The Killing: a harmadik évad 9. és 10. epizódja annyira erős volt, hogy még a dupla zárás blődségét, gagyiságait is megbocsátom, pedig az ügy végkifejlete enyhén szólva is hagy némi kívánnivalót maga után. Banshee: pörgős, remek szórakozás csontropogtatóan reális bunyókkal. Hannibal: a hátborzongatóan brutális heti ügyek, és a két főszereplő remek játéka és karaktere miatt itt a helye azért a listán.
  • Calver
    #8831
    most ez múlt vagy jövő idő?

    4. évad minden csak nem szenvedés, sorozat messze legjobb évada, bár kicsit depis kezdéssel, egyértelmű okokból. de tényleg.
  • passatgt
    #8830
    Én most a The Big C-t kezdem el darálni, úgysincs mit nézni, meg The OC-ból már 4. évadot kell végigszenvedtem:D
  • Calver
    #8829
    no, Misfits utolsó évad lezúzva, nagyon korrekt volt, és extrém idézhető

    AHS 3. évadnak is nekiálltam, első rész annyira nem győzött meg, de a folytatás kifejezetten korrekt szórakozásnak tűnik. mondjuk kicsit durci voltam h nekiálltam egy [URL=http://www.reddit.com/r/watchitfortheplot]"watch it for the plot"[/URL] mentalitással (Emma Roberts ), erre kiskedvencemet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    első részben megerőszakolják, harmadikban kinyírják... hát köszi
    bár gondolom vissza fog még térni


    Taissa Farmiga meg
  • Janika114
    #8828
    Azt én is szeretem, és 2014-ben jön a 3. évad is!
  • ldavid
    #8827
    Friday Night Dinner! még maradt két részem, dehát ez beszarás :DD
  • grebber
    #8826
    Kívülállók!Kicsit beteges de tetszett egészen a 3. évad végéig.
    A 4-et elkurták mert pár régi szereplő akik miatt nézte az ember elillantak :(
  • passatgt
    #8825
    broadchurch mindenképp

    amúgy Psych musical nem volt annyira szar mint amire számítottam:D
  • ForzaInter
    #8824
    Broadchurch, Top of the lake vagy The Fall? Egyiket mindenképp leakarom darálni, de nem tudok dönteni.:D
  • passatgt
    #8823
    ajánlgatom én bőszen de nem akarják nézni:D
  • Narxis
    #8822
    Jó volt a mai Mom epizód. :D
  • stargatelost
    #8821
    The Wrong Mans

    Hát ez valami veszettül szórakoztató volt :D Ilyen elborult dolgokat és zseniális húzásokat egy helyen :D Nézzétek megfele, csak 3 óra :) Idénről az egyik legjobb darab, az biztos.
  • ForzaInter
    #8820
    A Spartacus-nak pont az előzménysorozata volt a legjobb.
  • dregnarr1 #8819
    Alias-t próbáld ki, abban is van igen sok WTF.
  • Malakai
    #8818
    Mindig a készítési sorrendet kövesd, az a ritka kivétel, amikor egy külön készített előzményt tényleg előbb érdemes megnézni, de akkor arról tuti olvashatsz, hogy szigorúan azt előbb.
  • Narxis
    #8817
    Hát nem tom, lehet belenézek akkor a Vér és Homokba. :S Mellékelhetnének valami leírást néha.
  • Malakai
    #8816
    Meg nem csak a spoiler, erősen alapoz arra, hogy már láttad Blood and Sandet, a dramaturgia úgy működik a Gods of the Arenában.
  • stargatelost
    #8815
    Uhh, akkor te is beleestél a hibába, mint oly sok Spartacus daráló... NEM az előzmény évaddal kell kezdeni, hanem a rendes első évaddal. Vagyis a Blood and Sanddel. Csakis utána szabad megnézni a Gods-ot, mert spoilerez. (Tehát készítési sorrendben: Blood&Sand, Gods, Vengeance, War...) A Gods is fasza évad lett, de a Spartacus ízére az első évaddal lehet rátalálni. Kár, pedig tuti bejött volna :)
  • Narxis
    #8814
    Spartacus.Gods.of.the.Arena.Complete

    Blood and Sand-be bele se kezdtem. Számomra az animációk is olyan furcsák voltak, talán a 300-ban láttam ilyet.
  • stargatelost
    #8813
    Spartacust ne már Meddig jutottál? Pedig az első évad eszméletlen jó.
  • Jim Morrison
    #8812
    meg minden második snitten fucking
  • Narxis
    #8811
    Jó kis évadzárót kapott a Witches of East End.

    A Spartacust canceloltam mert megcsömörlöttem attól, hogy minden második szó fuck vagy fucking. Nem az én sorozatom.
  • lemongrass
    #8810
    az mondjuk jogos. nagy csavart akartak ennek is a végére, de nem igazán jött össze úgy, mint az alapsorozatnál...
    ott már az utolsó résznél is azt hittem, hogy ez v agy az lesz a tettes, aztán bumm...
  • [HUN]FaTaL
    #8809
    Szerintem a Killing S03 lezárása borzalmas és gyermeteg volt. De majd meglátjuk mit hoznak ki a negyedik évadból.
  • lemongrass
    #8808
    Killing S03. más a vonal, mint az elsőnél /ami ugye 2 évad/ de simán jó.
    Following-ot valahol félúton abbahagytam.
    Les Revenants-ról mindenhol jókat olvasok. a másik kettőről nem tudok véleményt mondani...
  • ForzaInter
    #8807
    Ray Donovan, Bates Motel, Vikings
  • passatgt
    #8806
    The Wrong Mans 6 rész, Chosen 6 rész, Hunted 8 rész, Broadchurch 8 rész, orphan black 10 rész, oitnb 13
  • Victor1103
    #8805
    Lost az megvolt of course. 3szor is:) Banshee szintén jó. A Les Revenants lesz szerintem úgyis csak 8 rész, utána meg a Bron. Arrow-t meg majd meglátom mert annak már sok része van és engem főként mostanában indult, sikeres, kevés résszel rendelkező széria érdekelne mint pl a Banshee.
  • stargatelost
    #8804
    Following retekszar, nagyon ostoba és idegesítő sorozat. Bron tuti jó, nekem is tervbe van véve. Arrow, hát hősös cucc, ha bejön ez neked. Les Revenants mindenképp, rettentő hangulatos.

    Untopia is érdemes még idénről. Banshee szintén. Hannibal.

    Lost megvolt-e? Alapsorozat azokban a jelzőkben, amiket felsoroltál :)
  • dregnarr1 #8803
    Írd meg, hogy miket láttál/próbáltál eddig hasonló kategóriában, onnan könnyebb.
  • passatgt
    #8802
    személy szerint egyiket sem nézem, viszont van pár javaslat ami átívelős és kevesen nézik:

    The Wrong Mans
    Chosen (nehéz beszerezni, thepiratebay-en fent van pl)
    Person of Interest
    Hunted
    Broadchurch
    Orphan Black
    Orange is the new black
  • Victor1103
    #8801
    Sziasztok!

    Új sorozatot szeretnék elkezdeni, de nem tudom melyiket lenne érdemes elkezdeni. Szeretem az átívelő szálú történetűeket, a minőségi sztorit illetve a minél több WTF-ot :D Amikkel szemezek:

    The following/ Gyilkos hajsza
    Bron/ A híd
    Arrow/ Zöld íjász
    Les Revenants/ Visszajárók

    Érdemes valamelyiket elkezdeni?
  • Calver
    #8800
    kicsit elnéztem akkor

    na majd belenézünk, bár ha ezt tudom nem esek neki AHS 3. évadnak... de legalább lesz mivel elbaszni az időt, úgy is áll most (szinte) minden általam nézett cucc
  • stargatelost
    #8799
    Persze, topikja is pörgött valamennyire. De hát pont most lett vége :D Végleg. Természetesen fasza volt, mint eddig is, bár a zárás kicsit felemás lett.
  • Calver
    #8798
    whoppá, most látom h szép csöndben pörög Misfits 5. évad itt.

    nézi valaki? vállalható?