12414
  • Monoton
    #8919
    Azok a jelenetek elég betegek voltak :) Meg a végén a csávó a sarokban :D
  • passatgt
    #8918
    criminal minds? abban vannak az igazán súlyos esetek..:)
  • Monoton
    #8917
    Almost Human, Black Sails, B99, Enlisted, Killer Women, Marvels Agents of SHIELD, Sleepy Hollow, The Blacklist, The Crazy Ones, The Goldbergs, The Michael J. Fox Show, Tomorrow People, Trophy Wife + Log Horizon, Kill la Kill (animek)

    Parkolópályán: The Tomorrow People, Mom, The Millers, Dads + sok más anime :D
  • Narxis
    #8916
    Semmi véreset, inkább hátborzongató. Fekszik a srác az ágyon az oldalán, vele szembe a csaj és beszél hozzá aztán ahogy ráközelít a csajra a kamera látszik a nyakán a fojtogatás nyoma és, hogy falfehér a csaj mert halott. Aztán csinál neki kaját, közben beszél hozzá, táncol vele, kanapéra ülteti stb.

    :D Sokkal jobban szeretem az ilyen hátborzongató dolgokat mint az, hogy mennyire véres amikor ölik egymást.
  • Jim Morrison
    #8915
    nem tudom mit csináltak, de ajánlani tudom a Hannibalt :D azon biztosan meglepődnél :D
  • Narxis
    #8914
    The Following 2. évad jól indult. Nem gondoltam, hogy lehet még fokozni az ilyen beteg dolgokat amiket emberekkel csinálnak. :D

    Helix első részt is megnéztem, jónak tűnik.
  • Oziris666
    #8913
    The Blacklist
  • ProGabe #8912
    Jaja, nem rossz. Tettek bele pénzt rendesen, kicsit néhol túl letisztult, sőt, szó szerint tiszta a látvány, vagy inkább írom úgy, hogy nagyon látszódik a "műkosz". Pár rész múlva ez simán változhat.

    Ezzel viszont teljesen egyetértek:

    "Egy biztos: a sorozat rohadt jól néz ki. A Rozmár, New Providence, a belső terek, a díszletek, a jelmezek mind olyanok, amilyennek elképzeltük, a kalózok meglehetősen marconák, a verekedések és vívások hitelesnek tűnnek, és van benne annyi brutalitás, amennyi kell a kalózrajongó énünknek. Amiből viszont megint túl sok van, az a csöcs. Tök felesleges a leszbikus csajok nyalakodása, nem kell a négy, jó lassan vonagló kurva, egyedül a feketeszakállas poént hagytam volna benne, az ütött, és mondjuk úgy 12 másodperc ágyjelenetet - bőven elég lett volna. A Spartacusban és a Trónok harcában is rájöttek, hogy csak azért, mert lehet, nem muszáj rengő csöcsöket mutatni, nem attól lesz menő a sorozat."
  • Monoton
    #8911
    A Black Sails elég jól kezdett, mindenképpen nézős nálam
  • ldavid
    #8910
    inkább valami román/ukrán szerintem
  • passatgt
    #8909
    Criminal Minds s09e10 35:50 körül csak én hallom úgy, mintha magyarul beszélnének a háttérben?
  • passatgt
    #8908
    most nézem, volt korábban psych-ben is:D
  • passatgt
    #8907
    igen, thx, az endgame-ből volt ismerős:)
  • passatgt
    #8906
    http://cl.ly/image/0A1u0t0e2i1J
  • ldavid
    #8905
    ilyenkor érdemes a guest star nevekekre rákeresni
    úgy látom, Katharine Isabelle?
  • dregnarr1 #8904
    dobj egy képet és megmondom.
  • passatgt
    #8903
    legutóbbi psych-ben ki volt a recepciós csaj? annyira ismerős, de nem tudom honnan, imdb-n meg nincs fent
  • precision
    #8902
    Brooklyn Nine Nine

    Jó kis 20 perces agymenés :) Ledaráltam az eddigi részeket.
  • Calver
    #8901
    bár nem követem már egy ideje (3+ év?), de jól sejtem, h ennek elsődleges oka Emily Wickersham-al potenciálisan végezhető... szórakoztató tevékenységek lenne?
  • Narxis
    #8900
    Bárcsak NCIS ügynök lehetnék...
  • DasIsFuck
    #8899
    :(
    Én is az eggyetlen sit-com amit szerettem meg néztem:S
  • Janika114
    #8898
    Kaszát kapott a Hello Ladies. Én sajnálom nagyon, nekem bejött :/
  • Narxis
    #8897
    Kéne olyan céget keresni ahol saját profi videókat csinálnak és akkor megcsinálnám a kedvenc sorozataim bemutatóját vagy miket, amikor a szereplőket mutatják a zenével és én lennék mindegyik szereplő. :D
  • passatgt
    #8896
    workaholics nézőknek:)

  • passatgt
    #8895
    lusta voltam rákeresni a leírásra, úgyhogy abszolút meglepetésként ért...
  • ProGabe #8894
    :D
  • Calver
    #8893
    "'Looking' is a dramedy about three young gay men trying to make the most out of life in San Francisco's Castro District."

  • passatgt
    #8892
    Nézem feliratok között, HBO sorozat, Looking, mondom bepróbálom, hbo sorozatok midnen tetszenek(1-2 kivétellel). Intróval együtt 15 másodpercig bírtam:D
  • ForzaInter
    #8891
    én kb hányok az epizodikus nyomozós sorozatoktól, de ez tényleg jó.:D anno néha az rtl-en néztem, bár azért rendszeresen ezt se nézném:D még a chris meloni féle law & order ami tetszett.
  • LasDen #8890
    ahhoz képest hogy (már) nem szeretem az epizódikus sorozatokat a Döglött Aktákbol bármennyit megtudok nézni. olyan jó hangulata van, főleg a régi ügyeknek. meg Morris karaktere is erős, bár néha túl érzékeny
  • ldavid
    #8889
    na, most már beindult az Episodes is. imádom :D
  • Narxis
    #8888
    Ámen
  • stargatelost
    #8887
    Úgy legyen!
  • ProGabe #8886
    "At today's NBC presentation at the TCAs, NBC entertainment chairman Bob Greenblatt said that "Parks & Recreation is going to have a seventh season.” and added that Community has a "strong possibility" for renewal."


    Yeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh
  • dregnarr1 #8885
    Spoils of Babylon 1x02 - mindenki azonnal megnézi. most.
  • Calver
    #8884
    első kettőt nem néztem (nem az én stílusom a horror), ebbe is most csak azért vetettem bele magam, mert 13 rész + Emma Roberts, de aztán egészen megszerettem... avagy nem egyszer elbuktam a "téli döglés van, tartogassuk" alapszabályt, annyira baszta a csőrömet, h mi lesz következő részben
  • ForzaInter
    #8883
    hat ja, nem volt rossz. de ez az évad eddig jóindulattal is csak 7/10.. az előző 2 évad jobb volt.
  • Calver
    #8882
    AHS-re csúnyán néztem múltheti, nem kicsit gyenge rész után, erre a mostani... szent szar
  • ForzaInter
    #8881
    A TWG-t én se nézem, mert nem érdekel. Viszont a kritikák és a nézői vélemények alapján minőséget képvisel.
  • ForzaInter
    #8880
    Hemlock az tényleg jó, mondjuk az Netflix. Bitten pilot alapján jó kis guilty pleasure-nek néz ki. A másik kettőt én kaszáltam, középszerű sorozatok.