12414
  • Sir Quno Jedi
    #8879
    pedig almost human az jó, sleepy hollow ultrajó, hemlock kicsit angolos uncsis, bitten még kedzdet, de annak nem rossz, a jövőfijjúg meg kicsit még fel van vizezve, de nem is rossz
  • Janika114
    #8878
    Hannibal nekem nem jött be, de tényleg minőségi, Good Wife meg nem vonz, ügyvédes sorozatnak ott van a Suits nekem. Arrow meg ahhoz képest, hogy a CW-n fut, aminek a célközönsége a tinilányok, ahhoz képest tényleg minőségi.
    Narxis azért nem kell túlzásba se esni, nem tökéletes az Arrow se, és képregényes témában nagyon vetélytársa sincs egyelőre. De tökéletes szórakozást nyújt.
  • LasDen #8877
    én Deathstroke/Slade Wilson miatt haragszom rájuk
  • Narxis
    #8876
    Azért akinek nem tetszik az Arrow ott azért az érdekes... Mert azt még elfogadom ha a műfaj nem tetszik de azon belül ez a legjobb egyelőre.
  • ForzaInter
    #8875
    Még a Hannibal és a The Good Wife ami minőséget képvisel, talán még az Arrow. Bár az elég guilty pleasure de az egyik legszórakoztatóbb sorozat.
  • LasDen #8874
    en többnyire már bele sem nézek ha a leírás nem kelti fel a figyelmem. pillanatnyilag csak a Ray Donovant nézem mást nem. a True det. érdekel meg, met Woody Harrelson.
    meg majd a Wachowskiek sorozata fog érdekelni
  • Janika114
    #8873
    PoI ritka kivétel, de az tényleg remek!
  • passatgt
    #8872
    Ezek közül egyiket se próbáltam be, nem keltette fel az érdeklődésemet leírás alapján. Újoncok közül Intelligence-et próbáltam, de vérgagyi
  • passatgt
    #8871
    Person of Interest országos és jelenleg szerintem top5-ben benne van:)
  • ForzaInter
    #8870
    A közel 40 futó sorozatom közül vagy 4-5 országos van talán.. Tényleg nagyon gyenge a felhozatal, az újoncok többsége is borzalmasan rossz vagy közepes. A minőségi sorozatok már kábelen vannak. Alapból a jobb írók oda mennek mert nagyobb a szabadság, és a csatornák nem pofáznak bele mindenbe, na meg ott nem kell megfelelni mindenkinek..
  • Janika114
    #8869
    +1 Pont tegnap néztem, hogy egy országos újonc dráma se maradt meg nálam. Ha már újonc akkor True Detective amit nézek és jó is a pilot alapján.
  • ProGabe #8868
    Ezeknek az országos adóknak a sorozatai egyre szarabbak. A kábelesek ellopták a showt, nem is beszélve a Netflixről. 22-24 rész túl sok, híg fos lesz az összes sorozatból ennyi rész miatt. Szerencsére erre kezdenek rájönni a nagyok is.
  • stargatelost
    #8867
    Egyiket se :D Utóbbi három kasza nálam, nincs már türelmem az ilyenekhez :) Hemlock meg szimplán unalmas volt, azt azért gyűrtem több részig is.
  • Sir Quno Jedi
    #8866
    Esetleg a Hemlock Grove, ha már Famke Jensen... :D
  • Sir Quno Jedi
    #8865
    Ki mit néz az új sorikból? Pl. Bitten, The Tomorrow People, Almost Human, Sleepy Hollow!?
  • Jim Morrison
    #8864
    jajj de kis szemfüles
  • Narxis
    #8863
    Dads s01e13 eddigi legjobb rész xD kár hogy észrevettem egy bakit
  • Monoton
    #8862
    Killer Women pilot eléggé összecsapott lett sajnos.
  • ldavid
    #8861
    osztom. ritka rusnya egy cucc.
  • stargatelost
    #8860
    Mindenképpen érdemes, és ugye csak tíz perces részek, azt meg bárhova be lehet iktatni :D :D Én is angolul tolom természetesen, bár felirat már nem nagyon van a negyedik évadtól. Aki nézte a Futuramát is, annak külön plusz lehet, hogy Jake hangja Bender :) Nagyon elborult az egész sorozat, és külön élvezet felfedezni a felnőtt utalásokat, a legjobb a háttérsztori, bár annyira nem sopiler, mert én ennek a tudatában kezdtem el nézni, azért berejtem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    posztapokaliptikus világban játszódik. Erre a lent említett tripla epizódban már konkrét válaszokat is adtak. Remek volt.


    Adventure Time FTW!!!!
  • precision
    #8859
    néha-néha belefutok a Carton Networkön, tényleg bejövős :)
    lehet nekem is el kéne kezdenem nézni az elejétől, angolul, felirattal
  • LasDen #8858
    nemtom, engem a hányás kerulget akármikor meglátom azt az adventuret
  • stargatelost
    #8857
    Uhh, ezt muszáj megosztanom, nem tudom ki nézi, ugye az Adventure Time végig zseniális (most darálom), de amit a negyedik évad zárásban és az ötödik nyitó duplában műveltek Hát elképesztő, egyszerűen zseniális, nincs rá jobb szó :D


    Amúgy rajzfilmeknél maradva, eszembe jutott, régebben mennyi élőszereplős sikerfilmből csináltak folytatásként rajzfilmsorozatot. Ott volt a Godzilla, szerintem marha fasza lett a védelmező Godzifiúval :D. Aztán volt a Starship Troopers, igaz, ez animációs volt, de kurva jó sci-fi sztorikat prezentáltak a bogarak elleni űrharc sűrűjében. Volt Men in Black is, ez is nézhető volt, elég sok részt megélt. Extreme Ghostbusters is királyság volt. Még Jumanji is volt :D (wikin böngészve látom, még Múmia, Ace Ventura, meg Vissza a jövőbe rajzfilmsorozat is volt :DDD)

    Manapság meg csak az animációsok kapnak sorozatot. Dragons, Penguins, Kung fu Panda. Hirtelen ezek jutnak eszembe.
  • Janika114
    #8856
    Nem értünk egyet, szerintem nagyon jó lett, tele volt jó szöveggel, jelenettel.
  • ldavid
    #8855
    pont akartam mostanában írni hogy mennyire szar volt, és hogy leszálhatnának már a gaming témáról mert úgyis instant klisés nyomorékság lesz belőle
    egyedül a bloopers rész volt jó a végén, de az is csak SMG miatt
  • Janika114
    #8854
    The Crazy Ones S01E12 zseniális volt, idei sorozatszezon legjobb sitcom része volt nekem. Akinek nem tetszett a pilot annak is ajánlom, hogy ezt nézze meg!
  • passatgt
    #8853
    na, O.C. befejezve, 4. évad tényleg jó volt:)
  • stargatelost
    #8852
    The Shieldet azért nyüstöld, az egyik legjobb. Southland amúgy.
  • [HUN]FaTaL
    #8851
    Sherlock :)
  • ForzaInter
    #8850
    Ajánlom az OZ-t ha még nem láttad, vagy újak közül Sons of Anarchy.
  • Narxis
    #8849
  • grebber
    #8848
    Tegnap elkezdtem az Atlantist.Jóféle!
  • ProGabe #8847
    Befejeztem a Breaking Bad-et, most mi a pcst nézzek, ami ennyire jó? :(
    Sopranos megvolt, Shield-et pebróbáltam, de valószínűleg rosszkor, mert nem jött be. Wired-ön gondolkodom nagyon.

    Remélem jó lesz a Better Call Soul!
    Ha nem jön össze, remélem elkészíti az amc az én ötletemet, egy plakátot csináltam is hozzá
  • Narxis
    #8846
    Durva volt ez az Atlantis évadzáró. Jason 4ever!
  • Janika114
    #8845
    Na megnéztem a Broen a svéd verzió első részét, és nem volt rossz. Amitől nekem nézhetőbb volt mint a Killing ami nem tetszett, hogy nincs olyan borongós hangulata és annyira nem is lassú a tempó.
  • stargatelost
    #8844
    Én most téli daraként pont Broent és Killing s3-at toltam. Ha az ember kicsit utánanéz a véleményeknek junkien, kitisztul, hogy a svéd verziót kell nézni, szóval én is ezt daráltam le. Jó volt, élveztem, hangulatos, a főszereplő csaj kurva jó benne. Mégis, valahogy a Killing közelebb állt hozzám, jobban be tudtam fogadni, még a fos végkifejlet ellenére is.

    De ettől függetlenül a Broen is nagyon jó volt, aki még vacilál, melyiket nézze (Broen, Brigde, Tunnel), mindenképpen a Broennek kezdjen neki.
  • ForzaInter
    #8843
    Az lehet, de sokkal rosszabb. A sztori, karakterek, hangulat terén a Killing sokkal jobb és érdekesebb.
  • Janika114
    #8842
    Ha pörgősebb akkor már megér egy próbát, most még van időm egy próbát megér. Köszi :D Black Donnellys úgyis rövid :D
  • passatgt
    #8841
    pörgősebb mint a Killing
  • ForzaInter
    #8840
    Elvileg az eredeti sokkal jobb, de én abból egy részt sem láttam. Az amcsi verziot nézem, jó-jó de igazából semmi extra, egy erős 7/10 nálam. A Killing klasszisokkal jobb, ha az nem tetszet akkor semmi értelme sztem ennek neki kezdened.