12414
  • Narxis
    #8999
    Ez az Intelligence még mindig kaki. :S
  • passatgt
    #8998
    meg Treme dara, órás epizódokkal jó program:)
  • passatgt
    #8997
    Almost humanra több szót fecsérelni felesleges. True Detective nem rossz, de véleményem szerint nem annyira jó, mint amennyire hypolva van.

    Néznivalónak a 3 amazonos pilot egész jó(Rebels, Transparent, The After), Friday Night Dinner megvolt?, The Wrong Mans darálni, Life Unexpected guilty pleasure dara, nem rosszabb mint a gossip girl:D
  • Calver
    #8996
    :C

    ajánljatok valamit, mert már ezen a héten is New Girl epizódokkal próbáltam túlélni az aszályt, House of Lies 3. évadhoz meg közepesen fáj a tököm. True Detective mennyire "sötét" és gonosz? Almost Human túlélhető, vagy szokásos országos adós minőség, és jobban járok, ha elkerülöm?
  • [HUN]FaTaL
    #8995
    Nem. :(
  • Calver
    #8994
    jövő héten megint nem lesz szinte semmi?
  • [HUN]FaTaL
    #8993
    Nem valószínű, hogy kaszát fog, legalábbis a sorozatjunkie szerint. Annyira nem rossz a nézettsége. Majd meglátjuk, én örülnék, ha nem kapna.
  • Jim Morrison
    #8992
    New season of 'Orange Is the New Black' premieres on June 6th
  • ForzaInter
    #8991
    Korrekt, jó sorozat, de én egy kicsit azért többet vártam, persze ettől még simán nézős.
  • LasDen #8990
    Még nem, de szerintem fog
  • grebber
    #8989
    Kaszát kapott?
  • LasDen #8988
    Van jövője...az elkaszalt sorozatok tomegsirjaban...
  • grebber
    #8987
    Almost Human-t érdemes elkezdeni van jövője?
  • passatgt
    #8986
    Most fejeztem be a Dextert, nekem tetszett a befejezés sokakkal ellentétben:)
  • Tikal #8985
    FNL-ből lenyomtam két évadot, tényleg jó... bár az a Mat gyerek nem valami jó szinész vagy csak nem jol dirigáltak neki, mert mindig ezt a dadogóst stilust hozza....
  • Tikal #8984
    The Americans-t nézi valaki? Első rész megfogott, remélem jó lesz, kiváncsi vagyok mit hoznak ki ebből... a főszereplőcsaj nagyon finom, jól eltalálták a szerepre :)
  • passatgt
    #8983
    True Detective flirt nélkül nyögvenyelős lesz
  • Janika114
    #8982
    Nálam ezek közül a legfájóbb a Freaks and Geeks volt, imádtam azt a keveset is, James Franco és Seth Rogen azóta is kedvenceim.
  • Malakai
    #8981
    Akárcsak top10, mindenkinek meglenne a saját listája, hisz a sorozatok nagyobbik fele korai halált hal, nem kap rendes lezárást, van miből válogatni.
  • stargatelost
    #8980
    Jó lista, külön öröm, hogy SGU is ráfért, az érvekkel meg nem is értetnék jobban egyet :) Awake-nek is méltán itt a helye. Két ST-t berakni mondjuk helyezés pocsékolásnak érzek, valamint az AD meg kakukktojás a feltámasztással. Helyükre mehetett volna a Drive, meg a The River. Mondjuk fájó kasza még a Reaper, Legend of the Seeker, de még a Journeyman, Traveler, Odyssey 5 is mehetett volna pár évadot
  • LasDen #8979
  • LasDen #8978
    Elkezdtem Arrowt a 2. Évaddal az eljövendő DC karakterek miatt. A Suicide Squadban reménykedem legjobban, de ha nem lesz benne Harley Quinn, akkor fel is dughatjak. A kepregeny is miatta volt jó, meg Deadshot miatt. És reménykedem hogy Sladebol is lesz valami badass, mert ez eddig nem igazán Deathstroke.
  • Monoton
    #8977
    Már a 2. évad is be lett rendelve, mielőtt egy rész is lement volna.
  • krmistvan
    #8976
    A Walking Dead-et szoktátok nézni?
    Az új részt látta már valaki? Én ma fogom megnézni, már tökre várom, főleg találtam egy ilyen cikket is: http://goo.gl/B3WiHh
  • stargatelost
    #8975
    Kábelen végigmennek az évadok.
  • LasDen #8974
    A 2. Rész 2.3 millió nézőt vonzott. Szóval nem kell tartani a kqszatol
  • grebber
    #8973
    A Black Sails nézettsége/fogadása milyen? (Csak hogy érdemes-e elkezdeni ,mert ha 5 rész után cancel akkor nem látom értelmét)
  • ForzaInter
    #8972
    Hát ja, lehetne sokkal brutálisabb.. A 2 rész elég gyengére sikeredett, ott kb nulla akcio volt.. Remélem változni fog ez, ha nem akkor reszemről kasza.
  • Tikal #8971
    Black Sails pilot


    egy kicsit többet vártam, persze lehet ez még jó...

    nem tetszett hogy az első jelenetben semmi vér nem volt, pedig próbáltak rámenni a brutalitásra... vért csak az utolsó jelenetben mutattak.... na meg ott voltak a keménykedő kalózcsajok meg a kocsmárosné :DD Remélem finomítanak még ezeken..
  • ReszegKoldus
    #8970
    nekem is tetszett
  • Janika114
    #8969
    Az amazonos The Rebels pilotot megnézte valaki? Nekem tetszett, remélem ez lesz az egyik berendelt. Elnéznék újra egy amerikai focis komédia féleséget. Külön bírtam, hogy a Blue Mountain Stateből az egyik főszereplő itt is egy focistát alakít.
  • Monoton
    #8968
    H50 szereplőgárdája nagyon el van találva :)
  • Narxis
    #8967


    NCIS: LA-vel elvagyok, 4. évad közepénél tartok. Bár itt is vannak ezek a szándékosan kínosra tervezett Eric-Nell és Deeks-Kensi jelenetek amik 99%-ban facepalmosak és a szokásos amcsi klisék de ezeket leszámítva szórakoztató. Persze nem tudjuk, hogy 11 évad után itt is mennyire "fáradna meg" a sorozat.

    Bekészítettem a Hawaii Five-O-t is nézésre. :D Nem is tudtam, hogy létezik és a Lost-os fickó az egyik főszereplő.
  • Monoton
    #8966
    Elhallgassál
  • passatgt
    #8965
    https://eztv-proxy.net
  • passatgt
    #8964
    vége lesz, kezdem előről, úgyis tele van poénokkal, ami elsőre nem mindig esik le:)
  • Calver
    #8963
  • passatgt
    #8962
    A USA hivatalosan is bejelentette, hogy a 8. évaddal kaszálja a Psych-ot. A

    :((((
  • cobol
    #8961
    Köszi mindenkinek!

    Leszedtem mindegyiket amiket írtatok aztán majd kiderül melyik jó
  • passatgt
    #8960
    mondjuk ez nem is olyan, mindegy, ajánlott ettől függetlenül:D