12414
  • Inquisitor
    #9079
    Meglesem bár rémlik a Continuum alapjai nem jöttek be.

    Janika114 - A True Detectiv tervbe van véve, csak nem döntöttem el, hogy feliratosan nézzem vagy várjam be a szinkronos verziót.
  • Janika114
    #9078
    A Blacklist nekem annyira nem adta, annyira nem húznám le mint az Almost Humant, de nekem az se volt nagy szám, azért nem írtam.

    Banshee meg szerintem nem olyan jó ez az évad, mint az első, de azért még így is elég jó, az utóbbi részekre elég jól beindultak.
  • ForzaInter
    #9077
    ugyanolyan kurva jó mint az első évad. az 1 rész inkább ilyen összefoglaló rész volt meg bevezetés.
  • Monoton
    #9076
    Banshee milyen a 2x01 után? Mert a 2. évad premier valami gyalázat lett szerintem és semmi kedvem nem volt folytatni.
  • Tikal #9075
    ray donovan, utopia, the blacklist.. akkor ezek lesznek, többit már nézem :)
  • Herold
    #9074
    A The Blacklist-et se hagyjuk ki a jobbak közül.
  • Janika114
    #9073
    *utóbbi
  • Janika114
    #9072
    Ha scifi féleség akkor amiket írtam előbb is, ha más téma akkor az útóbbi év újoncai közül ajánlanám a Ray Donovant, True Detectivet, Bansheet, Utopiát, Orange is the new blacket.
  • Tikal #9071
    ajánlanál nekem valamit a frissek közül?
  • Janika114
    #9070
    Ha arra gondolt, akkor nem szóltam :D De ha már scifi akkor inkább Continuum vagy talán a Person of Interest is annak mondható kicsit, sokkal jobbak ennél.
  • Herold
    #9069
    Sci-fi sorozatból nincs túl sok.
  • Janika114
    #9068
    "Viszont mai ínséges időkben"?? :D

    Manapság van annyi minőségi sorozat, hogy győzze nézni az ember, én pl azért kaszáltam egy csomó sorozatot ami annyira nem kötött már le, mert annyi minden lenne, hogy nincs rá idő.
  • Inquisitor
    #9067
    Csaj csak biodíszletnek van a sorozatban szerintem, konkrétan szépnek és okosnak kell látszania, szerepelni nem nagyon szerepel. Van konkrétan 2 valamire való jelenete első 12 részben?
    Viszont mai ínséges időkben annyira nem rossz a sorozat, csak lassan indul be. Szerintem a második fele már sokkal jobb volt.
  • Tikal #9066
    lol
  • Narxis
    #9065
    Később jön a főszál mert a Fox felcserélte az epizódokat, nem úgy adták, ahogy az írók tervezték.
  • ForzaInter
    #9064
    én a 4 részig néztem, és tényleg nem volt rossz, de mivel semmi főszál nem volt így számomra érdektelen volt.
  • [HUN]FaTaL
    #9063
    Szerintem nézhető, nem azt mondom, hogy megváltja a világot, de nem rossz.
  • Tikal #9062
    aha, már látom....
  • Janika114
    #9061
    Szerintem meg felesleges, gagyi, tipikus országos adós szint, téma ha nagyon érdekel max akkor.
  • ldavid
    #9060
    kanadai.. pár percet bírtam az első részből
  • passatgt
    #9059
    Arctic Air-t nézi valaki rajtam kívül?:D
  • Narxis
    #9058
    Abszolút nézős, nagyon jó sorozat, kicsit nehezen indul be de jó lesz.
  • Tikal #9057
    Almost Human

    mit mondtok róla? érdemes végig nézni? első rész után felemás gondolataim vannak :) idegesít a gagyi cgi, félek is mindig az ilyen jövős sorozatoktól, itt meg azért láttam párat...történet se fogott meg... de legalább van egy jó csaj az FNL-ből, amit éppen nézek emellett, és ugy nézem a kis csajra ragadt némi tehetség az FNL óta :D
  • Narxis
    #9056
    Na írok újra a Hawaii Five-O ról spoiler nélkül, nagyon tetszett az évadzáró mert tele volt meglepetésekkel, sokkal könnyebben nyúlnak a karakterekhez és emiatt tényleg úgy érzem, hogy bárkivel bármi megtörténhet. Az évadnyitót is láttam is abban is volt egy wtf momentum ami abszolút váratlanul ért. Így kell ezt csinálni. Sokkal kevesebb a propagandaszerű duma mint az NCIS-ben és több az akció, néha kicsit bénák a poénok de ez legyen a legnagyobb baja.

    Nézegettem a Hannibal trailer-t is első évadról de félek ha belekezdek nem lesz étvágyam napokig. :D
  • stargatelost
    #9055
    Inside No. 9

    Baszki :D Aki nézte a Black Mirrort, ezt is csekkolja, ugyanolyan felépítésű (minden epizód teljesen más történet), wtf csattanóval a végén :D
  • ForzaInter
    #9054
    ja, de most ezt szeretik a csatornák hangoztatni:D így ha egy sorozat kaszát kap kamuzhatják azt, hogy amúgy is 1 évadra tervezték:D
  • Tikal #9053
    szörnyen szar....
  • Malakai
    #9052
    A limited végülis egy gyűjtőfogalom és a mini-sorozat is közé tartozik.
  • Herold
    #9051
    Mit akarsz, a Hostages egész jó volt. Bár azt is lehúzták, de nekem tetszett.
  • ForzaInter
    #9050
    Limited, ez most divatosabb.:D
  • ProGabe #9049
    mini
  • Narxis
    #9048
    Milyen sorozat az ami csak 1 évados?
  • Monoton
    #9047
    Nem egy szar, de nem is egy maradandó sorozat. Az első évaddal én lezártam volna, tökéletes lett volna befejezésnek.
  • Narxis
    #9046
    Fene azt az úri ízlésetek.
  • Jim Morrison
    #9045
    ki kéne rakni egy listát, azokról a sorozatokról amik narxisnak tetszenek, mondván azokba ne kezdjen bele senki ^^
  • ForzaInter
    #9044
    Sztem nézhetelenül szar.:D
  • Narxis
    #9043
    Joe Carroll lives!!!

    Hehe, nagyon jó kis beteg sorozat ez a The Following.
  • Janika114
    #9042
    Mixology megnézte már valaki? Szerintem nagyon jó lett, csak a vörös srác ne hadarna annyira :D
  • Calver
    #9041
    The Wrong Mans ajánlást köszönöm, most fejeztem be, tényleg veszettül jó volt
  • ForzaInter
    #9040
    Valamikor nyáron június végén, nincs még pontos dátum.