12414
  • lemongrass
    #9119
    nem! most vett DVD írót :D
  • Tikal #9118
    és te majd kiírod nekem DVD-re? most kötötték be nálad a netet?
  • ldavid
    #9117
    vagy csak töltse le magának...
  • mesedvd
    #9116
    - moderálva -
  • passatgt
    #9115
    lemaradt, mint a befejezés
  • Calver
    #9114
    asztalborogatós "befejezéssel" :C
    [apro]amúgy egy s lemaradt a végéről
  • ForzaInter
    #9113
    Az After nekem is tetszett, pedig sokan lehúzták.
  • passatgt
    #9112
    Survivor régi angol sorozat is hasonló téma:)
  • stargatelost
    #9111
    The After

    Na meglestem annak tudatában, hogy lesz folytatás.
    Baszki, ez kurva jó volt.
    Már épp ideje volt egy ilyesmi sorozatnak, hogy egymás számára ismeretlen emberek túlélnek. Volt benne feszültség, wtf elég nagy mennyiségben. Nekem a Lostot juttatta eszembe, és bár valószínűleg nem lesz utód (mert az már kétszer is kikerült az elmúlt évek terméséből a The River és a Siberia személyében - hoppá, utóbbi ugyanilyen ismeretlen emberek túlélnek dolog volt), de ebből még bármi lehet. Bár karakterek szintjén nem túl erős, és voltak hülyeségek is, de nekem baromira várós lett a folytatás.
  • passatgt
    #9110
    Ha valaki a Sirenst első rész után nem szeretné tovább nézni, 2. részt mindenképp próbálja meg, sírva röhögős végig
  • grebber
    #9109
    The After
  • Narxis
    #9108
    Nekem nem nagyon tetszett a Zombieland, nagyon gyenge volt a filmhez képest.
  • ReszegKoldus
    #9107
    jellemző, hogy az 5-ből pont ezt a 4-et rendelik be... :D
  • stargatelost
    #9106
    Amazon berendelt: The After, Bosch, Mozart in the Jungle, Transparent.

    És akkor most anyázzuk őket újra, hogy tavaly a Zombielandet nem rendelték be
  • ldavid
    #9105
    megint én, de furcsa ezt így látni
  • ldavid
    #9104
    a Neighbors már megint beteg volt :D


  • Monoton
    #9103
    Nekem a Goldbergs most nagy kedvenc :)
  • Janika114
    #9102
    B99 2. évad berendelve, remélem The Crazy Onesnak is összejön. Nálam szeptemberi újoncokból egyedül ők maradtak.
  • Malakai
    #9101
    Első részt láttam csak, de ott azért az eléggé ferde volt, ahogy átvitték gyakorlatba az elméletet. Azért lehet nem lesz rossz, meglátjuk, már amennyit megél majd, mert ha nem történik valami csoda, akkor tuti a kasza.
  • Janika114
    #9100
    Én is nagyon vártam, de nem jött be, ráadásul nézettség is pocsék, ahogy írják örülhet ha leadják az eddig meglévő részeket kb..
  • ForzaInter
    #9099
    Killen-től az Awake-t nagyon szerettem, de én ezt nem bírtam végignézni. Zahn karaktere marha idegesítő volt, az ügy meg teljesen érdektelen volt számomra.
  • Herold
    #9098
    Mind Games: egy csapat szakértő (kb. féltucatnyi ember) újszerű pszichológiai módszerekkel próbál üzleti döntéshozókat befolyásolni, részben a közjó, részben saját kétségbeejtő anyagi helyzetük javítása érdekében.

    Érdekesnek tűnik, de szerintem a 80-as IQ-jú átlag amerikai tévénézőnek ez kissé magasröptű lesz.
  • LasDen #9097
    Akcentus?
    Hallottam már így mondani, de hallottam már máshogy is. Ez nem kirívóan furcsa, rossz kiejtés.
  • Narxis
    #9096
    Hát mi? :D
  • LasDen #9095
    Ez nem rossz kiejtés....:D
  • Narxis
    #9094
    Megnéztem az első részt ebből a True Detective-ből, nem rossz.
  • Narxis
    #9093
    Ne védjed a rossz kiejtést...
  • LasDen #9092
    Van ahol rosszabbul mondják, pedig anyanyelvuk...
  • ldavid
    #9091
    ja igaz, a walkert is vókernek mondták
  • LasDen #9090
    Amivel nincs is baj...
  • ldavid
    #9089
    az megvan hogy a magyar TWD címét vóking dednek mondják?
  • Calver
    #9088
    maximálisan egyetértek

    végre nem "rémálom-kúrás-rémálom" körforgása az egész
  • stargatelost
    #9087
    Banshee sokkal jobb, mint az első évad, összeszedettebb, a rendezés pedig pazar (párhuzamos jelenetek pl.). Az évadnyitó tényleg gyengusz volt, de utána rákapcsoltak.
  • grebber
    #9086
    Megnéztem a The After első részét. Jóféle!
  • Inquisitor
    #9085
    Hát ezzel sokan vitatkoznának.
  • ldavid
    #9084
    azért nem sok nem angol nyelvű, értékelhető sorozat van
  • ForzaInter
    #9083
    Az HBO szinkronok jók szoktak lenni. Elég jó a TD szinkronja is, de persze eredeti hangon minden jobb.
  • Inquisitor
    #9082
    Amennyiben eredeti nyelven az eredeti nyelvét értjük a filmnek és nem pl. angol, mint egyesek, akkor egyetértek. Persze tudok kivételeket. A dogmában a két angyal jobb volt a magyar szinkronban. :D
    De akkor lehet neki is esek feliratosan a TD-nek, meg mindenki szuperlatívuszokban beszél róla.
  • Tikal #9081
    woody harrelson-t szinkronnal?
  • Janika114
    #9080
    Hát a szinkront nem tudom milyen, általában minden jobb eredeti nyelven, én bírom mindkét szereplő eredeti hangját, így nekem ad hozzá egy kis pluszt, de szerintem itt a szinkron se lehet vészes.